|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:12:15   
Tisana
Ali vaši enoletni otroci spijo v pižamah, ki imajo stopalke, ali imajo v času spanja gola stopala oziroma kdaj ste jih prenehale oblačiti v pižame s stopalkami? (Naša je stara 1 leto.)

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:16:32   
benika
Pri enem letu še vedno spi v pajacu in ga bom prakticirala dokler se bo le dalo. Tavečji je pa prešaltal na navadno pižamico nekje pri letu in pol. Ampak še vedno pa nosi nogavičke, ker ga zebe v nogice.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:16:45   
Pupsika
Naša bo ta mesec stara 1,5 in ima še vedno pižame s stopalkami, prav tako pa tudi brez in pa dvodelne pižame.
Najraje jo imam v teh stopalkah, ker imamo kar hladno v spalnici, če pa ji dam dvodelno ji dam pa še nogavičke. In si jih začuda ne sezujeuser posted image .

< Sporočilo je popravil Pupsika -- 4.1.2009 11:17:53 >


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:21:53   
sončnica13
Naš je star 2 leti in 4 mesece, pa še vedno spi v pajacu. Kajti on vedno zbrca kovtrček in mi je zato pajac res najbolj praktičen.

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:24:14   
Pandica
Moja malčica bo kmalu stara 15 mesecev in ima pižamice z stopali v celem in dvodelne pižame, ki so brez stopal, torej oboje. Je pa še itak potem v spalni vreči tako, da ima vedno tople nogice, ko se zbudi. Je pa res, da imamo full toplo v hiši, centralna "laufa" zdaj pozimi non stop, noč in dan tako, da mislim, da smo eden večjih potrošnikov olja user posted image  user posted image  user posted image ampak samo, da nam je toplo user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:37:47   
kaya2007
naša nikoli ni marala pižame s stopali, torej je vedno brez-je pa res, da spi v žaklju.

a ne delate teh stvari po lastnem občutku???

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 11:56:18   
tintin
14 mesecev, jaz imam najraje pižamce s stopali in jih bo nosil dokler bo šlo. Spi pa tudi v spalni vreči. Kadar ima pižamco brez stopal ima gor nogavice.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 14:49:30   
jakaracman
Pri dveh letih smo štartali z navadno pižamico.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 14:55:57   
emaa
Od 5 mesecev nima nobeden od njiju pižame s stopali, pa imata hladno v sobi, saj spita pri na kip odprtem okn, tudi nogavic ne nosita v postelji. Ni potrebe. 

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 16:02:19   
Mišni
Moj je samo kot novorojenček imel pajacke s stopalčki, potem pa zelo kmalu ne več. Saj je itak spal v vreči in ni ga čez male bose nogice.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 16:12:11   
bodoča
Moj je star 16 mesecev in mu oblečem tako pajcke s stopalci kot dvodelne pižame, samo mu dam še nogavičke gor, ker ni v vreči in ima navado spat tako, da nogice potisne izpod kovtra ven.

Mislim pa da bom začela prakticirat samo dvodelne pižame, ker si te pajcke kar sleče, ko so tako enostavni za slačit in oblačit.

A date otročkom tudi bodi pod pižamo ali ne? Jaz mu dam, ker nima nekih debelih pižam in imamo hladno v sobi.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 16:27:18   
karmi25
moj 5 mesečni fantek spi že v pidžamici brez stopalk skoraj od začetka (2 meseca). večji pa je star 25 mesecev, pa je bil kake pol leta star ko je dobil pidžamico brez stopalk. pa tudi zokenčkov ne nosimo ponoči.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 19:26:44   
Tisana
Punce, hvala za odgovore user posted image  Bodoča - midva se ne bova odločila za dvodelne pižame ravno zato, ker imamo v stanovanju toliko toplo, da se mi zdi preveč, da bi ji pod pižamo dajala še body. Torej, odvisno od temperature in kako je otrok navajen spati. Naša sedaj spi samo v teh tankih pajackih. Je pa še druga možnost: hlačke od pižame + body (brez zgornjega dela pižame).

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu karmi25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 19:30:14   
sazi
Naš mali bo ta mesec dopolnil 3 leta in spi v plišasti pižami (dvodelni) s stopali. Pokrit pa ni praktično nič - oziroma z rjuho, ki ponavadi ponoči odroma v kak vogal postelje. Če smo pa kje, kjer je bolj mrzlo, pa je pokrit še z večjo odejo, ki ponavadi ostane na njem tudi čez noč, včasih se pa odkrije. Meni so te pižame s stopali zelo uporabne in mali jih ima rad.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 19:51:15   
Aja1
Naša tudi spi v pižami s stopali in seveda odkrita. Zdaj ji je še prav št. 18-24 mesecev. Kje pa kupite večje? Stara je pa malo več kot dve leti.

_____________________________




(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
4.1.2009 19:53:28   
mukicamu
Našemu 21 mesečniku dam vedno pajacka za spat, odspodaj bodi s kratkimi rokavi in tanke nogavičke na nogice (ker ima vedno mrzle), čez vse to pa še spalno vrečo user posted image .

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 5:49:45   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Ali vaši enoletni otroci spijo v pižamah, ki imajo stopalke, ali imajo v času spanja gola stopala oziroma kdaj ste jih prenehale oblačiti v pižame s stopalkami? (Naša je stara 1 leto.)


jz sem jo oblačila v te pižame, dokler sem po trgovinah našla taprave velikosti. Zdaj pa že od pomladi nosi navadno pižamico, dam ji pa gor bombažne nogavičke, prvič zato, da jo ne bi zeblo v nogice (ker noče spati v spalni vreči, ponoči pa se ves čas odkriva), drugič pa zato, da ji hlačnice zatlačim vanje, da se med spanjem ne ovijajo okoli nog. Stara je 3 leta. Jz bi za 1 letnega otroka še vedno imela pižamo s stopalkami.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 12:41:45   
klara2007
17m in smo ji kupili prvo pižamico brez stopal.
imamo pa v teh mrzlih dneh vklopljen el.radiator, tako da ko pade pod 20 stopinj se prižge.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 17:28:00   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Naša tudi spi v pižami s stopali in seveda odkrita. Zdaj ji je še prav št. 18-24 mesecev. Kje pa kupite večje? Stara je pa malo več kot dve leti.

V Leclercu imajo dvodelne pižame s stopalkami velikosti tudi 3 in se mi zdi da tudi 4 leta. Jih pa trentno nimajo več (sama sem jih kupila v oktobru)

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 18:48:55   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Naša tudi spi v pižami s stopali in seveda odkrita. Zdaj ji je še prav št. 18-24 mesecev. Kje pa kupite večje? Stara je pa malo več kot dve leti.

V Leclercu imajo dvodelne pižame s stopalkami velikosti tudi 3 in se mi zdi da tudi 4 leta. Jih pa trentno nimajo več (sama sem jih kupila v oktobru)

Hvala, bom pogledala, ko bom kaj v Leclercu. user posted image

_____________________________




(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 21:29:34   
sabri
Res je odvisno od otroka, no saj je isto pri odraslih, sem probala s stopalkami ali pa z nogavicami, če je imela dvodelno pižamo, prav tako brez nogavic in ima mrzle nogice, če je brez. Stara je 21 mesecev in ne spi v vreči. Je pa zoprno pozimi, ker je zvečer vroče, ponoči se pa shladi, ko drva pokurijo. Kombiniramo, pa gre.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 21:58:32   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Naša tudi spi v pižami s stopali in seveda odkrita. Zdaj ji je še prav št. 18-24 mesecev. Kje pa kupite večje? Stara je pa malo več kot dve leti.

V Leclercu imajo dvodelne pižame s stopalkami velikosti tudi 3 in se mi zdi da tudi 4 leta. Jih pa trentno nimajo več (sama sem jih kupila v oktobru)

Hvala, bom pogledala, ko bom kaj v Leclercu. user posted image
 Za našo pupo te v Leclercu niso ok, ker se zapenjajo na hrbtu, ona pa večinoma spi na hrbtu ali boku. Ali ste kje zasledile tudi takšne s stopalkami, ki se zapenjajo na trebuhu?

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
5.1.2009 22:39:51   
mukicamu
Jaz sem takega, ki se odspredaj zapenja kupila v C&A, vendar mislim, da je največja številka 92.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
6.1.2009 19:20:15   
sazi
Za našo pupo te v Leclercu niso ok, ker se zapenjajo na hrbtu, ona pa večinoma spi na hrbtu ali boku. Ali ste kje zasledile tudi takšne s stopalkami, ki se zapenjajo na trebuhu?


Jaz imam iz Leclerca samo dvodelne, ki imajo edino 2 gumbka na rami. Za manjše - pajace - ne vem, kako se zapenjajo.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Do kdaj pižama s stopalkami
6.1.2009 19:30:06   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

Naša tudi spi v pižami s stopali in seveda odkrita. Zdaj ji je še prav št. 18-24 mesecev. Kje pa kupite večje? Stara je pa malo več kot dve leti.

V Leclercu imajo dvodelne pižame s stopalkami velikosti tudi 3 in se mi zdi da tudi 4 leta. Jih pa trentno nimajo več (sama sem jih kupila v oktobru)

Hvala, bom pogledala, ko bom kaj v Leclercu. user posted image
 Za našo pupo te v Leclercu niso ok, ker se zapenjajo na hrbtu, ona pa večinoma spi na hrbtu ali boku. Ali ste kje zasledile tudi takšne s stopalkami, ki se zapenjajo na trebuhu?


Jaz sem naši kupila zdaj že 2x tele KLIK (od 12-18 in 18-24 mesecev). Te večje so ji še komot, pa je stara 26 mesecev. Pa prav super kvalitete so. Škoda, da ni še večjih za naprej.


_____________________________




(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To storite, ko se otrok grdo obnaša
Kaj storiti, ko se otrok grdo obnaša? Ga kaznovati? Kričati nanj? Ne, strokovnjaki pravijo, da je v takšnih primerih naj...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?