|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dober dermatolog za kožna znamenja
26.11.2008 14:42:53   
nu_tella
Pozdravljene.
Sicer se že več časa odpravljam do zdravnika, ker imam po telesu ogromno peg in raznih izrastkov ter par nepravilnih oblik znamenj, ker naj bi bilo dobro da dermatolog le ta pregleda vsake tolko časa. Zdaj se mi je pa zgodilo, da se mi je na prsih ena od teh malih izrastkov očitno s spodnjim perilom malo podrgnil in ratal od včeri na danes temno rjav. To ni eden tistih izrastkov, ki je temno rjave barve in zgleda ko pega samo da ni v istem nivoju ko koža, amapak je kot neka majhna solzica v barvi kože, ki se zelo malo drži tkiva. Eno tako sem imela že cca 10 let nazaj na podpazduhi in se mi je enkrat enako očitno podrgnla in čez par dni odpadla. Zdaj me je pa malo panika zagrabla, ker konec koncev je ta na prsih.  
Sicer sem se naročila pri splošnem zdravniku, ampak najprej pridem na vrsto v petek. Do takrat bi se rada malo pozanimala, če mi lahko kjra svetuje dobrega dermatologa. Ker bi se res rada enkrat losala teh znamenj, ker so na vratu tako, da verizžic sploh ne nosim. No sej to ni problem, pa pri kupovanju majic mal pazim…sam ko pa imaš dojenčka pa te prime glih kjer ni treba, pa tud če me moj stiska pa malo pozabi, jaz pa že veselo vriskam »pusti me« ;))) …pa tudi da se ne razvijejo v kaj ….

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
26.11.2008 14:45:34   
Maxica
http://www.zdrava.si/dermatologija-bartenjev-rogl-a-232.php

Jaz sem bila tukaj in sem bila zelo zadovoljna.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
26.11.2008 15:05:21   
nu_tella
Maxica, koliko časa pa si čakala in kaj so tebi delali?

Jaz bi rada, da to moje znamenje nekdo vidi prej kot odpade. Pa zgleda da ne bo tako :(

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
26.11.2008 15:14:18   
Felicita
nu_tella, če greš k bartenjevu samoplačniško si lahko še dons na vrsti. dobesedno. (vsaj ko sem jest klicala, so me hotli že isti dan naročit) če te res toliko skrbi, pokliči pa riskirej 80€ (tolko je cena prvega pregleda, se mi zdi?), če seveda lahko.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
26.11.2008 18:36:40   
hubi
Dr. Kralj, mislim da je iz Murgelj, lahko pa tudi dr. Fabjan, čeprav je estetik. Meni jih je izrezal kirurg v splošni bolnici, potem pa itak pošljejo na preiskavo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
26.11.2008 19:39:19   
moci
dr. vujasinovič v laškem. tudi samoplačniško

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
27.11.2008 11:27:20   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

http://www.zdrava.si/dermatologija-bartenjev-rogl-a-232.php

Jaz sem bila tukaj in sem bila zelo zadovoljna.


Jaz tud.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
28.11.2008 19:10:28   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Maxica, koliko časa pa si čakala in kaj so tebi delali?

Jaz bi rada, da to moje znamenje nekdo vidi prej kot odpade. Pa zgleda da ne bo tako :(


Sem šele zdaj videla. Jaz sem najprej poklicala za pregled in nanj čakala 5 tednov, medtem ko bi na Dermatološki kliniki čakala več kot tri mesece za isto stvar. Takrat me je zdravnica pregledala in me naročila na operacijo, ni bilo pa nič nujnega, samo tako, preventivno, da se znamenje ne bi v kaj bolj nevarnega razvijalo. Operacijo sem imela potem čez dva meseca.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
28.11.2008 22:35:14   
NILAZI26
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

http://www.zdrava.si/dermatologija-bartenjev-rogl-a-232.php

Jaz sem bila tukaj in sem bila zelo zadovoljna.



Pozdravljene, tudi jaz sem bila tukaj in moram reči, kapo dol, sicer sem imela znamenje na stegnu in dr. Bartenjev mi ga je takoj izrezal, še isti dan, kajti znamenje je bilo rakavo, pa hvalanevemkomu, da sem šla samoplačniško in to takoj, če bi čakala še malce dlje me najbrž ne bi bilo več, žal!!!!user posted image

Zdaj pa se borim naprej, z mojim dvema sončkoma!user posted image user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
29.11.2008 23:13:24   
nu_tella
Najlepša hvala vsem za odgovore.
Mojga znamenja niti osebni zdravnik ni videl ker: mi je tkoj drugi dan odpadlozdravnik ni niti zahteval, da seslečem in pokažem »rano«. Sam neki je kompliciral, da mi ne da napotnice, pa sem mu kazala znamenja na vratu, hrbtu…Ne vem, čisto sem šokirana. Ko tolko govorijo, da bodite pozorni na znamenja. Naj jih pregleda strokovnjak 1x na leto. Potem pa hočeš to uresničit pa te osebni zdravnik kr malo čudno gleda?!?!   Sem poslala elektronsko sporočilo parim dermatološkim klinikam po Ljubljani in so se mi samo iz te klinike Bartenjev-Rogl javili, da je čakalna doba samoplačniško cca 10 dni. Glede pregleda na napotnico, pa nisem ravno doboro razumela, ampak čakalna doba za operacijo naj bi bila 8 mesecev če je potrebna…   Zanima me ali ste šle vse samoplačniško? Ali je možno da greš na prvi pregled samoplačniško in če je kaj nujenega potem tudi poseg plačaš, če pa ni se pa pač naročiš na operacijo na napotnico in čakaš 8 mesecev.Kako je pa potem v primeru pregleda tkiva v laboratoriju? A to potem tudi sam plačaš samoplačniško? Nekak 100 evrov za prvi pregled mi ni panike dat. Mi je pa malo težko dat zdej nekih 1000 evrov (no sej niti približno ne vem kolko bi bilo) za operacijo….   Ali priporočate katerega od njihovih zdravnikov, al so vsi ok?   Hvala vam in lep pozdrav.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu NILAZI26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
30.11.2008 13:43:32   
Maxica
Meni je osebna zdravnica naredila paniko, ko je videla znamenje in mi dala napotnico. Vendar sem šla raje samoplačniško na prvi pregled, ki je bil 60€, za operacijo pa so vzeli kar to napotnico in je bilo. Tkivo pošljejo na histološko preiskavo in te čez tri tedne obvestijo glede izvidov.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
30.11.2008 22:37:20   
NILAZI26
Pri meni pa je bilo tako, da sem se prijavila samoplačniško, glede na takojšnjo diagnozo "maligni melanom", pa mi niso računali-zelo človeško dejanje, naj bi me pa prišel pregled 60 evrov, sem slišala, da ni tako drago, tudi operacija ne, sicer pa pojdi najprej na pregled, izkušeni dermatologi in njihovi aparati ti bodo že povedali kako nujno je, če bi bilo nujno, verjemi, da te takoj operirajo, tako kot so mene!!

Pa srečno in lepo bodi!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
1.12.2008 10:22:06   
helloKitty
Na samoplačniški pregled sem čakala 1 mesec. Marca mi bo pa odstranil znamenja (ker ni nič nujnega) na koncesijo.

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu NILAZI26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
5.12.2008 22:22:22   
CUKRČEK
kaj ti ne bo treba plačat? JAz sem dobila napotnico za odstranitev. Pa sem šla na polikliniko, kjer prvi pregled sicer ni nič stal. So mi pa rekli, da ko plačam 170 eurov za odstranitev treh znamenj, potem pridem takoj na vrsto. Samo se mi zdi kar veliko za tri znamenja.

So rekli, da je zastonj edino, če je maligno.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
20.12.2008 13:39:58   
nu_tella
Zdravo,

zaradi gužve nisem utegnila prej poklicat Bartenjev&Rogl in sem dobila datum že drug teden ;) Če hočem pa na napotnico pa čez 9 mesecev?!?!? Halo. No ma sej tako je povsod v našem zdravstvu :(

Sicer sem dobila datum pri dr.Stojanovič...ma sej tam so, predvidevam, vsi ok? Mi je pa sestra rekla, da če vidijo, da je nujno, da tudi na napotnico operirajo čimprej kot lahko.

Kako pa zgleda prvi pregled?
Predvidevam da nek splošni pregled, kjer poveš zakaj si se prišel pokazat, potem pa te pregleda po celem telesu?

Hvala.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
25.12.2008 21:19:07   
farm
Jaz sem bila na Polikliniki,na plastiki na pregledu,sicer takoj na vrsti,ker delam v KC.Zdravnik me je pogledal in rekel,da ni nič takega in sem dobila datum za odstranitev znamenj po pošti.Prejšnji mesec so mi odstranili dva znamenja,marca grem pa še enkrat za druga dva.

Skratka nič posebnega in vse brezplačno.Če zdravnik oceni,da je nujno,si itak takoj na vrsti,vsaj tako je bilo pri sodelavcu.

Lp

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dober dermatolog za kožna znamenja
26.12.2008 10:38:21   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: nu_tella

Zdravo,

zaradi gužve nisem utegnila prej poklicat Bartenjev&Rogl in sem dobila datum že drug teden ;) Če hočem pa na napotnico pa čez 9 mesecev?!?!? Halo. No ma sej tako je povsod v našem zdravstvu :(

Sicer sem dobila datum pri dr.Stojanovič...ma sej tam so, predvidevam, vsi ok? Mi je pa sestra rekla, da če vidijo, da je nujno, da tudi na napotnico operirajo čimprej kot lahko.

Kako pa zgleda prvi pregled?
Predvidevam da nek splošni pregled, kjer poveš zakaj si se prišel pokazat, potem pa te pregleda po celem telesu?

Hvala.


Tudi jaz sem bila pri dr.Stojanovičevi in je super. Na prvem pregledu je pregledala vsa znamenja, za dva pecljasta se je odločila in ju kar z laserjem požgala, za tistega "kritičnega" mi je pa dala datum za operacijo. Sporoči, kako si opravila.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?