|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobra krema za roke
13.7.2007 22:56:05   
blue sky
Iz dneva v dan imam bolj suhe roke, mažem in mažem s kremo, pa ni nič boljše ... je to kateri znano user posted image ? Trenutno imam kremo Kamill za roke, pa je za en duser posted image  - zdi se mi celo, da odkar uporabljam to kremo, imam še bolj suhe roke.

Katera krema je fajn za roke in jih lepo navlaži - torej hidratantna, pa po možnosti, da še lepo diši? Pa fino bi bilo, če bi bila bolj natur.
Prosim za kak predlog!!!

Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobra krema za roke
13.7.2007 23:15:30   
Anonimen
Edina krema ki jo uporabljam je NIVEA.
Pa je tudi edina krema ki RES pomaga pri suhi (feeejst suhi) koži.

Aja pa jaz si roke namažem vsaj 10x na dan.


(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobra krema za roke
13.7.2007 23:18:14   
kofetek2010
Balea Q10+ iz DM user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 1:09:23   
Anonimen
Imam ful problematično kožo na rokah, ker mi takoj spoka do krvi. Za pozdravit tako stanje mi pomaga samo Lamelloderm od Justa, za vzdrževanje normalnega stanja pa sivkina krema za roke (noro diši) in krema iz karitejevega masla, oboje L'Occitane.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 8:54:59   
podnajemnica7
Zame je najboljša krema za roke Atrix z Aloja Vero. To pa zato, ker se hitro vpije, ne pušča mastnih madežev in ščiti roke pred izsušitvijo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 8:59:27   
Tanayya29
jaz mam tko razpokano kožo na rokah sploh pozimi, da mi pomaga samo elcom(ki mi ga predpiše zdravnica).ampak s tem skoz mazat sploh ni uredu.drugače pa linolla (dobiš v lekarni).jst sm zdj noseča in ne smem uporabljati elcoma, ker je pač antibiotik,za tista razpokana mesta uporabljam kamagel, drugače pa linollo f.,je edina ki mi še ublaži srbečico..
lp.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 9:34:59   
Magi*
najboljša in je ne menjam: L'occitane s karitejeviem maslom za suho kožo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 10:02:49   
NevenkaP
Karite L`Occitaneuser posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 10:14:08   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28

jaz mam tko razpokano kožo na rokah sploh pozimi, da mi pomaga samo elcom(ki mi ga predpiše zdravnica).ampak s tem skoz mazat sploh ni uredu.drugače pa linolla (dobiš v lekarni).jst sm zdj noseča in ne smem uporabljati elcoma, ker je pač antibiotik,za tista razpokana mesta uporabljam kamagel, drugače pa linollo f.,je edina ki mi še ublaži srbečico..
lp.



Se podpišem. Sicer je res, da se z Elcom ne sme pretiravat. Jaz sem skoraj celo študijo naredila z kremami za roke. Ene so bile v redu, samo premasne, druge za en d***... skratka porabla sem celo premoženje za kreme in na koncu imam od GERLAN Handreme (dobi se v Sanolaborjih, tudi nekaterih Lekarnah) in ta je res v redu. Predvsem mi je važno to, da čez dan ko namažem hitro vpije in ni potem mastna. Kar mi je bilo s kremo za roke od Justa - to uporabljam zvečer preden grem spat. Pa tudi kar v redu je krema od Justa za noge Pedicream, ampak le pred spanjem ker je precej mastna.
Včasih je bila ena Krkina krema res zakon, vendar jo ne proizvajajo več. Bila je naravna, hitro je vpila, pustila je en sloj gor - tudi po umivanju je ostalo malo gor in bila predvsem zelo učinkovita. To je bila Decumil. Ko so to nehali proizvajat sem poiskusila cel kup krem za nadomestek te in našla edino podobno Gerlan.

Res je pa da takšne zelo suhe roke je potrebno res večkrat dnevno mazat...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 10:16:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka

za vzdrževanje normalnega stanja pa sivkina krema za roke (noro diši) ....L'Occitane.


Tudi meni, mljaski, mljaski, komaj čakam zimo, da bo nuja večja user posted image  user posted image .

Kaj pa Melem, za zelo razpokano kožo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 10:21:32   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


Kaj pa Melem, za zelo razpokano kožo?


Meni jo samo poslabša...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 10:28:39   
martinuška
Meni sta dobri od L'Occitane krema za roke s karitejevim maslom ter Eucerinova krema za roke z urea sestavino.

Sem pa ugotovila, da je ful pomembno tudi, s kakšnim milom si roke umivaš, ker nekatera mila ful izsušujejo kožo, bolj kot kakšna druga, in posledično moraš tudi več kreme uporabljat.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 10:51:25   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: martinuška
Eucerinova krema za roke z urea sestavino.

Sem pa ugotovila, da je ful pomembno tudi, s kakšnim milom si roke umivaš, ker nekatera mila ful izsušujejo kožo, bolj kot kakšna druga, in posledično moraš tudi več kreme uporabljat.


Tudi Gerlan ima ureo tako, da zgleda da je to v redu.

Ja, tudi milo je pomembno. Jaz si umivam kar z optroškim trdim milom...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 12:10:13   
Magi*
mam zdaj mal več časa:

gospodinjska dela opravljaj z rokavicami, tudi posodo pomoivaj z rokavicami. kupi si bombažne rokačvičke in si čez noč na debelo namaži s kremo ali olivnim oljem in rokavičke gor pa spat. ko pomivaš kopalnico, si namaži na debelo s kremo in čez obleci rokavice. vsak večer obvezno namaži s kremo. boš videla, da se bo koža popravila.

moja tašča ima zaradi bolezni zelo stanjšano povrhnjico in na rokah je tako hudo, da ji kri teče iz razpok, pa si jo je na ta način zelo popravila.

good luck.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 21:53:08   
blue sky
Meni hvalabogu koža na rokah ne poka, ampak imam samo suho kožo, ampak mi gre ful na živce, ko mi roke kar skupaj vleče.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dobra krema za roke
14.7.2007 22:37:16   
al1*
Meni je najbolj pomagala krema Eucerin za roke. 

_____________________________

lp


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dobra krema za roke
15.7.2007 9:26:17   
s.
SWISSFORMOVA krema za roke! user posted image  Moji sestri ( frizerka je in je imela roke ko lava) je pomagala, kot še nobena. vsebuje svetlinovo olje, vitamin E, zeleni čaj.... Krema je naravna in ne vsebuje parfuma.

Poizkusite jo. Lahko jo zrihtam, če katera rabi.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dobra krema za roke
15.7.2007 12:45:40   
Anonimen
Meni pa ta od L'Occitena ni pretirano vsec, ker je meni osebno pregosta. Sicer se kar pomaga, je pa res, da sem si jo zvecer res na debelo namazala, cez bombazne rokavice, cez dan sem se mazala pa z navadno kremo za roke (ne vem, katero imam trenutno), ki se je ful hitro vpila in je bila zelo vlazilna in ''redka''.

LP

(odgovor članu s.)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dobra krema za roke
15.7.2007 19:28:16   
Anonimen
Ja, ta karitejeva je res gosta, sivkina pa ful redka in lahka, takoj se vpije. Jaz imam tudi karitejevo samo za zvečer.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dobra krema za roke
15.7.2007 19:51:22   
baguSka
Katera krema je fajn za roke in jih lepo navlaži - torej hidratantna, pa po možnosti, da še lepo diši? Pa fino bi bilo, če bi bila bolj natur.


ejj.. v sanolaborju mas eno tooook hudo.. navlazi in grozno lepo disi.. pa se natur je.. pa se parfuma ne rabis, ker oddaja tooook lep vonj.. ciiiist zares!! edin ne vem zdele kako tocno se ji rece, ker je nimam pr seb.. ampak ce gres v stacuno in ji reces, da bi kremo za roke, ki full lepo disi, bo ona ze vedla.. taka bela tuba je, pa nek roza kvadratek v katerem pise ime..

zlooo priporocam user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dobra krema za roke
16.7.2007 15:04:49   
blue sky
Zdaj pa res ne vem, katero kremo si naj kupim user posted image  - bom probala L'Occitane Karite, če mi bo ustrezala, ali pa s sivko.
Ali jo imajo v Müllerju?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dobra krema za roke
16.7.2007 15:29:00   
skokica01
Neutrogena

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dobra krema za roke
16.7.2007 15:41:49   
LuLu
GARNIER - intensive care-dry skin  (ali pa very dry skin)
Meni pomaga, mi tudi včasih poči koža na prstih.

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dobra krema za roke
16.7.2007 16:19:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Zdaj pa res ne vem, katero kremo si naj kupim user posted image  - bom probala L'Occitane Karite, če mi bo ustrezala, ali pa s sivko.
Ali jo imajo v Müllerju?

V City parku je L'Occitane trgovina. Njihove izdelke samo tam dobiš. Samo tam je mišljeno samo v njihovih trgovinah.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dobra krema za roke
17.7.2007 8:17:12   
smigli
Preiskusla že celo serijo krem, L'Ocitene-ove so super, pa še tako lepo dišijo, so pa mal dražje, dobiš jih pa seveda samo v njihovih trgovinah. Drugače sm zadnjič dobila Eucerinov tester in ga moram zelo zelo pohvalit.
lp 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?