|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:24:57   
soncece24
Jutro, punce. Danes je naš 1. dan diete. Kak ste kaj? Jaz sem ravno pozajtrkovala kos lubenice, za kosilo bom jedla puranji zrezek in zeleno solato, zvečer pa puranjo solato. Skuhala sem si liter čaja, ki mi bo polnil želodček, ko bo sila

javite se kaj in veliko sreče in volje v prvem dnevu diete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:33:25   
mojchka
ooooooooooh,
prvi dan je najhujši, se mi zdi... nenehno mislim na naslednji obrok... pozajtrkovala sem velikansko jabolko... AMPAK po jabolkih sem vedno še bolj lačna...
(banane niso priporočljive,ne?)
Za kosilo pa še ne vem točno, kaj bi si pripravila. Zelenjave cel kup. Pa sir. Ma, kaj kruh res lahko?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:36:06   
biba77
Hi, hi... samo, da vas pozdravim.

Prisrcno: soncek lune pozdravlja.

No, lunice, upam, da nam boste uspesno sledile! Veliko uspeha!!!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:37:02   
biba77
mojchka, en kos za kosilo in enega pri vecerji.
po moznosti ne belega.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:40:31   
soncece24
Ja, lahko kruh. En kos črnega.

Hoj, astra. Upam, da nam bo šlo tak fajn ko vaši skupini. Se priporočamo za kake nasvete, kak lažje zdržat.

mojchka, banan pa ne smeš, ne. Pa mene itak zapirajo, tak da jih ne jem. Zdaj dokler je še sezona izkoristi in si nabavi lubenico. zdaj je fuuuul poceni, pa še nasiti te. Al pa grozdje, ki ma zraven še učinek topljenja maščob (ananas tudi).

Ko ti bo pa hudo, pa si naredi topel čaj z natrenom. Ti bo malo zapolnil želodček.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:42:57   
ma&he
Hello, jaz sem pojedla dve breskvi in popila že 1,5 l vode in sem skoz na WC. Za kosilo bom pa pečeno ribo in solato. Kaj je pa z juho? A mormo po kosilu tud krožnik juhe al ne?
Cao

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:44:18   
soncece24
ja, tudi juhico moraš po kosilu. Priporočam, da se ne naješ kosila preveč, ker boš potem počla, ko boš še juho spila , vsaj pri meni je bilo tako ko sem pred 5-imi leti nazadnje delala to dieto

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:47:32   
biba77
jaz pa juho preskocim. nimam potrebe po kosilu se juho preko pit.
itak sem potem zejna, pa se spet z vodo/cajem nalivam.
ce ti pase, jo spij, drugace ni mus. pa, bistra juha naj bo, ne kaka kremna, al s smetano...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:52:45   
soncece24
jaz sem si vedno kr ono s kocke nardila, sem eno kocko mela za 2x (sem jo na pol prerezala). Jaz sem juho vedno pojedla, ker mi je prijateljica priporočala, da me, ki mamo malo večje "joškice" naj kr pijemo juho, ker je not maščoba in se ti ne povesijo ali "spraznijo" - beri, ne hujšaš v joške. Meni se je to najprej zdelo smešno, da bi juha pomagala, pa je...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 9:56:22   
biba77
No, jaz pa ze itak nimam velikih, pa ni skode... Ce pa je kaj na tem, ali ne... Kdo bi vedel... Mogoce pa je?

No, dovolj sem skakala po vasem zeljniku.

Lep dan vam se zelim, lune.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 10:13:23   
Anonimen
Dan!
Jaz sem pravkar pojedla eno jabolko... pa se mi zdi da bi bilo boljše če je nebi.....sem zdaj še bolj lačna...
Ampak... bo že.

Drugače pa komaj čakam kosilo... 2 ocvrta zrezka.. njami....
K ako ste pa kaj ostale?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 10:24:59   
Anonimen
Mojcka....banane niso priporočljive ker so pač kalorično bogate... niso pa prepovedane.....
Boljše da jih poješ za zajtrk kot pa za večerjo.
Jaz sem jih jedla, ko sem nazadnje hujšala po tej dieti... pa so šle kilce čist lepo dol. No odvisno tud od tega kakšno prebavo maš....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 10:40:12   
Anonimen
Jaz pa še sploh nisem nič pojedla in tudi lačna nisem še nič.Sedaj se bom prav prisilila, da pojem malo grozdja.
Za kosilo mislim, da bom jedla na žaru pečene kalamare in narezane v veliko skledo mešane solate.Ali pa grško solato, še ne vem?Kot sem rekla delam v pieriji in si tako lahko zmišljujem kaj bom sproti.
Tole z juho na koncu mislite da res drži, da jo moraš jesti zaradi maščobe, da se joškice ne povesijo?Ker še tega mi je sedaj manjkalo?Jaz imam namreč eno pošteno 5-ko in če se ti "sprazni" ali dol povesi !!!!!

Sedaj pa veselo na delo.....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 12:00:57   
eva1
No pa še mi...

Za zajtrk sem pojedla eno breskev, za kosilo bo vrjetno solata pa piščanček...za večerjo isto...
ja a je juha pol obvezna al kako-men se se že zdej med dojenjem joške povesile, če se me še zdaj pa lahko samo še ...upam da ne
Kaj pa kofetkarce-a boste pile kavo z mlekom al ne-jst sploh ne morm kavo brez mleka pit, tako da tu se bom vrjetno prekršila

Lep dan!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 13:37:22   
ma&he
Jajst jo pijem z mlekom, pa čist mal ga dam. To pa res mislim da ne bo škodlu.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 13:40:04   
soncece24
pri mleku bom jaz tudi grešila - vsak dan malo v kavico, drugače ne gre. Popoldan lahko pijem črno, zjutraj pa ne - bljak

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 14:23:09   
afnapika
Dopoldan vodo
prejle dve breskvi...

za kosilo bo pa pečen puranji zrezek, zelena solata

Aja mimogrede, če katera ne mara olivnenga olja (meni ni všeč vonj, če se segreva) - enako po kakovosti je repičino (brez vonja), dobi se pa tudi mešanica repičinega in oljčnega olja. Meni je dobro.
To so nam povedali, ko smo hodili na skupine hujšanja v zdravstvenem domu. Tako da, jaz računam, da drži...

Srečnooooooooooooooooo

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 14:49:38   
Anonimen
Banane pa res lahko jeste, saj ne gre za dieto z manj kalorično hrano, ampak za ločevalno dieto.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 15:56:49   
Mariposa
soncece24 je napisal/a:

jaz sem si vedno kr ono s kocke nardila, sem eno kocko mela za 2x (sem jo na pol prerezala). Jaz sem juho vedno pojedla, ker mi je prijateljica priporočala, da me, ki mamo malo večje "joškice" naj kr pijemo juho, ker je not maščoba in se ti ne povesijo ali "spraznijo" - beri, ne hujšaš v joške. Meni se je to najprej zdelo smešno, da bi juha pomagala, pa je...


Kaj a zaradi juhe nusi shujšala v joške?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 15:59:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 17:05:53   
bobek05
Baby angel, na B dan LAHKO ješ kruh - eden izmed receptov je npr. kuhana ali pečena nemastna svinjska zrezka temu dodajte kos kruha in zelenjavo (lahko kuhano) ali pa neomejeno količino sveže zelenjave (vse razen fižola, graha, koruze - to je škrob)..

Ocvrte pa se menda ne je zato, ker se dela v OLJU, koliko kalorij pa je tu not pa boljše da sploh ne debatiramo..

Jaz se še vedno držim tega, da za kosilo in večerjo jem eno in ISTO, le da je zvečer pol manj..

Ker imate jutri Š dan, priporočam:

- rižota (Uncle Bens riž) s korenčkom (svežim), grahom in porom + solata
- pečen krompirček, ketchup, solata
- jota (brez prežganja)
- pasulj (brez mesa)+ kos polnozrnatega kruha
- repa + fižol
- riževi rezanci z zelenjavno omako + solata
- prepražen krompir na čebuli z omako iz bučk ali gobovo omako + solata
- golaž s stročjim fižolom in krompirjem
- zelje s kuhanim krompirjem....

Bo dovolj idej???

Jaz imam danes OH dan in sem jedla testenine s paradižnikovo omako in gobicami, za večejo pa TORTICA!!!! Uh, kako se že veselim..
Jutri pa sadje, sadje in še 1x sadje, kar ne bo problem, ker imam rada sadje..

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 17:52:00   
soncece24
o, bobek hvala za ideje. uživaj v tortici!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 18:27:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 18:29:54   
Anonimen
B.A. ti si pa hitr zaključila s hrano.
Mene še čaka večerjica....
Pa še nektarina.
Jutr pa upam da bo kaj krompirjevega na jedilniku.Če ne me bo kr konc....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dobro jutro, Lune!
7.9.2005 19:16:51   
bobek05
Jaz pa sem pravkar pojedla tortico in 1 kepico sladoleda.. Saj vem, da je tista kepica majhen prekršek ampak se mi je tako luštala... ...

Jutri pa sadni dan... Ni izbire - sadje, sadje, sadje.. Jedla bom pa fige, nektarine, lubenico in melono...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?