|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 14:34:50   
ThinkPink
Hi!

Ravno "delamo" na rezervaciji dopusta za letos pa imam nekaj vprašanj za "izkušene" pri dopustovanju s tamalimi.

1. Ker smo ziheraši gremo najbližje kar je možno - Istra, predvidoma Poreč ali kjer blizu. Pozna katera kakšen dober družinski hotel(najbolje all inclusive), ki ima dobro hrano in plažo primerno za male (malo peščene, senčka..)?

2. Naša zgagica bo stara junija 10 mesecev in sedaj ne vemo ali bi šli na morje junija ali naj počakamo na začetek septembra, ko bo stara eno leto? Je sploh razlika potovati z 10m ali 12m otrokom?

3. Kako se obnesejo hotelski obroki in otroci. Kolegica, ki je bila z malim v hotelu, je rekla, da sploh ni hotel jesti, ko so šli npr. na zajtrk, ker takrat ni bil lačen ali pa ga je vse okoli zanimalo, samo hrana ne. Saj bom imela s sabo grelnik vode in adapt. mleko, pa čokolino ipd. tako da nekaj bom tudi sama lahko pripravlila.

4. Imate kakšne slabe izkušnje s Hrvati? Vedno pred dopustom je namreč neko "sranje" med našo in njihovo politiko...Ful ljudi se je nareč pritoževalo, da imajo zadnja leto občutek manjvrednih gostov...

Če se bo kateri dalo odgovarjati na moja vprašanja, bom zelo vesela. Drugače nisem tako komplicirala, zdaj pa ko bomo prvič imeli dojenčico s sabo, pa bi rada, da je vse najboljše.

Hvala in lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 15:24:33   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Hi!

Ravno "delamo" na rezervaciji dopusta za letos pa imam nekaj vprašanj za "izkušene" pri dopustovanju s tamalimi.

1. Ker smo ziheraši gremo najbližje kar je možno - Istra, predvidoma Poreč ali kjer blizu. Pozna katera kakšen dober družinski hotel(najbolje all inclusive), ki ima dobro hrano in plažo primerno za male (malo peščene, senčka..)?

2. Naša zgagica bo stara junija 10 mesecev in sedaj ne vemo ali bi šli na morje junija ali naj počakamo na začetek septembra, ko bo stara eno leto? Je sploh razlika potovati z 10m ali 12m otrokom?

3. Kako se obnesejo hotelski obroki in otroci. Kolegica, ki je bila z malim v hotelu, je rekla, da sploh ni hotel jesti, ko so šli npr. na zajtrk, ker takrat ni bil lačen ali pa ga je vse okoli zanimalo, samo hrana ne. Saj bom imela s sabo grelnik vode in adapt. mleko, pa čokolino ipd. tako da nekaj bom tudi sama lahko pripravlila.

4. Imate kakšne slabe izkušnje s Hrvati? Vedno pred dopustom je namreč neko "sranje" med našo in njihovo politiko...Ful ljudi se je nareč pritoževalo, da imajo zadnja leto občutek manjvrednih gostov...

Če se bo kateri dalo odgovarjati na moja vprašanja, bom zelo vesela. Drugače nisem tako komplicirala, zdaj pa ko bomo prvič imeli dojenčico s sabo, pa bi rada, da je vse najboljše.

Hvala in lep dan!

1 Rabac ma cel kup variant, plaže so prodnate, je precej sence. Mivka je v Medulinu, samo je bolj slaba senca.
2. Junija je voda premrzla za malčka. Ja je razlika, če ne drugega, ne rabiš več adaptiranega, je lahko že vse. Je bolj buden in firbčen. Mali ma več od morja, ti pa posledično malo manjuser posted image
3. pri zajtrku majo mislije, mleko, jogurte, čokolino moraš met s sabo. Malčkov ti ne računajo, ampak se ga da najest, če je vse samopostrežno.
4. Kupi svojo prenosno posteljico (lahko rabljeno), ker ti jo bodo drugače zaračunal dražje kot je nakup nove.


< Sporočilo je popravil frufru -- 25.2.2008 15:26:31 >

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 15:30:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink

Hi!

Ravno "delamo" na rezervaciji dopusta za letos pa imam nekaj vprašanj za "izkušene" pri dopustovanju s tamalimi.

1. Ker smo ziheraši gremo najbližje kar je možno - Istra, predvidoma Poreč ali kjer blizu. Pozna katera kakšen dober družinski hotel(najbolje all inclusive), ki ima dobro hrano in plažo primerno za male (malo peščene, senčka..)? mi smo bili v umagu, hotel sol umag, mali je imel 4 mesece, uživali 100 na uro....potem smo bili v baški, mali je mel 8 mesecev, hotel corinthia, uživali 100 na uro, potem v zadru, falkensteiner, mali je imel 14 mesecev....naprej pa brez veze da ti pišem...

2. Naša zgagica bo stara junija 10 mesecev in sedaj ne vemo ali bi šli na morje junija ali naj počakamo na začetek septembra, ko bo stara eno leto? Je sploh razlika potovati z 10m ali 12m otrokom? vseeno, mogoče pri 10 lažje, ker še ne hodi....mogoče...sicer pa isti šmorn

3. Kako se obnesejo hotelski obroki in otroci. Kolegica, ki je bila z malim v hotelu, je rekla, da sploh ni hotel jesti, ko so šli npr. na zajtrk, ker takrat ni bil lačen ali pa ga je vse okoli zanimalo, samo hrana ne. Saj bom imela s sabo grelnik vode in adapt. mleko, pa čokolino ipd. tako da nekaj bom tudi sama lahko pripravlila. pri 4 je itak jedel samo mleko, pa kakšno kašico, pri osmih pa že vse...najraje pomfrit user posted image  pa enkrat so mu celo postregle gobovo juho,ker sem prosila zelenjavno     user posted image  pa mu tudi ni bilo nič. smo pa vedno pri zajtrku napolnili tuperware s sadjem, pecimom, kruhom za na plažo, za kosilo juhico, za večerjo pa kar je pač hotel....nobenega problema.

4. Imate kakšne slabe izkušnje s Hrvati? Vedno pred dopustom je namreč neko "sranje" med našo in njihovo politiko...Ful ljudi se je nareč pritoževalo, da imajo zadnja leto občutek manjvrednih gostov...nikoli nobenih slabih izkušenj, razen ene v zadru, so bili vsi strašno prijazni. je pa po moje res, da kak se ti obnašaš, tak ti vračajo.

Če se bo kateri dalo odgovarjati na moja vprašanja, bom zelo vesela. Drugače nisem tako komplicirala, zdaj pa ko bomo prvič imeli dojenčico s sabo, pa bi rada, da je vse najboljše.

Hvala in lep dan!


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 16:04:06   
Nika v službi
Naša je rojena septembra, tako da je bila ob prvem počitnikovanju stara 11 mesecev. Bili smo v Strunjanu, h. Oleander, ki je bil do nedavnega v lasti Telekoma. Zelo zelo uredu hotel, do Krkine plaže je preko solin krasen sprehod. Bukirali smo sobo povsem na vrhu, kjer so večje, družinske sobe v dveh nadstropjih oz. spodnji del + galerija. To je bilo krasno, ker je bilo veliko prostora za našo (takrat še) plazilko. user posted image  Mi smo imeli polpenzion, na kosilo (zaradi ta male) pa smo hodili v Strunjanu. Je pa tudi možnost polnega penziona, seveda, ampak nam niso ustrezale ure kosila.
Imela sem s seboj grelnik, pa adaptirano mleko, razne linote, čaje, jogurtke... oz. smo potrebno pač kupovali na licu mesta. Z urnikom obrokov je bil malce problem, ker je bila naša takrat navajena relativno dolgo spat in smo potem komaj ulovili jutranji zajtrk. Termin večerje nam je ustrezal in tudi hrana je bila zelo uredu.

Lansko leto smo bili v Umagu, Sol Garden Istra. Fantastično. Same pohvale. Krasen hotel in izreden service. Prijazni 200/h! Plaža ni ravno huda perla, ampak naša je itak bolj usekana na bazen, zato nam je bilo super, ker ima hotel zelo lep bazenski kompleks. Dopoldan smo bili na plaži, popoldan pa na bazenu. Prehrana fantastična, samopostrežno. Imeli smo polpenzion, na kosila pa smo hodili po različnih restavracijah v kompleksu Katora ali pa v Umagu, če smo bili ravno tam. Nam je bilo zelo luštno, je veliko otroško igrišče v sklopu hotela ter javno na poti na plažo, pa vlakec vozi od Katora do Umaga, pa na plaži so kamenčki, kar je fajn za male pikce. Tudi sence je obilo.

Letos pa gremo v stare tirnice - back to Turkey! Komaj čakam!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 18:42:32   
ThinkPink
Hvala za odgovore!

Kupi svojo prenosno posteljico (lahko rabljeno), ker ti jo bodo drugače zaračunal dražje kot je nakup nove.
To je res dobro vedet, mislim, da sem gledala, da je doplačila 5eur/dan, kar je isto, če ne dražje kot nova, sploh če greš za 10 dni!

Rija - napisala si Falkenstainer v Zadru, tudi to smo imeli za eno opcijo. Je hotel ok? Je dobro ocenjen na www.holidaycheck.com, sem pa slišala tudi, da premalo ponuja, glede na to,da je tako drag.

Nika v službi - mi tudi komaj čakamo, da bo otrokinja malo starejša, pa na letalo in kaki grški otoček... Eni sicer grejo z dojenčki vsepovsod, mi pa že do Istre cvikamo.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 18:52:12   
rija
ja, glede na ceno ponuja res premalo. ne mislim na kvantiteto, pač pa na kvaliteto.

jaz osebno se nebi vračala, samo je pa res fajn za otroke. user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 19:20:07   
bskrle
Za otočkr je lepo poskrbljeno na Debelem rtiču, tudi hrana zanje.
Priporočam.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenček-hotel-hrana
25.2.2008 21:07:46   
Anonimen
Konec junija. Zadnjih deset let vedno fantasticno toplo soncno vreme in toplo morje. Septembra pa kakor kdaj.
Pa junija so vsi se na full prijazni, ker je sele zacetek sezone...user posted image .

Ne obremenjuj se, kako se obnese, bo kot bo tudi ce se ze zdaj zacnes sekirati...user posted image . Tudi ce ne bo, lahko v predsezoni prosis, da ti kaj ekstra skuhajo user posted image .

S Hrvati kot gost nisem imela nobenih tezav, vedno so me nosili po rokah. Sem pa letovala v predsezoni in nikoli v Istri.

(odgovor članu ThinkPink)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenček-hotel-hrana
26.2.2008 9:00:55   
kaj@
tudi meni je bil hotel oleander v Strunjanu všeč-kot je že ena prej pisala,dobra hrana,primerna plaža za dojenčke...edina slaba lastnost je bila da nas niso spustili v bazen,ki se nahaja na plaži-je last drugega hotela.Drugače smo bili mi zelo zadovoljni v hotelu Sipar v Umagu,smo bili lani in letos smo že rezervirali,fullll prijazni,veliko bolj kot na slovenski obali.Glede hrane s tako majhnim sploh ni problem,nam so dovolili da vzamemo kakšno sadje,jogurte...da sta potem kasneje pojedla,bilo je ogromno družin z majhnimi otroci,plaža je tudi super-mivka.Hotel ima tudi 3 zunanje bazene,nahaja se na čisto na rtu,se pravi da je pogled božanski,če te kaj več zanima ti lahko pošljem tudi kakšno sliko,želim ti dobro odločitev!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenček-hotel-hrana
26.2.2008 9:05:56   
kaj@
drugače pa so nama na relaxu predlagala Paklenico-mislim da h.Alan,all.inclusiv,baje odhaja sem veliko mladih družin in so zadovoljni,vendar se nisva odločila za to varianto,lahko ti katera druga pomaga kako zgleda,če je katera že bila.

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?