|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje in driska
5.1.2008 17:10:01   
mala pikica
Dva dni že imam drisko, pa me zanima, če lahko vzamem kakšen linex, čeprav dojim. Gašper ima čisto v redu blato, sicer veliko kaka, ampak vedno je prisotna kašica, torej nima driske. Bojim se, da ga ne bi po linexu zaprlo. S sadjem (banane, naribana jabolka,...) pa tudi nočem pretiravati, ker pravijo, da preveč sadja povzroča krče pri dojenčkih.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje in driska
5.1.2008 17:14:12   
Lunc_a
Lahkouser posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje in driska
5.1.2008 17:20:51   
Anonimen
Poiskusi s pitjem Coca Cole, raje kot Linex pa vzemi en dobr naraven pripravek(matr, ko se ne spomnim, kak se mu reče). Tisti ti super ureja prebavo. So pa notri podobne sestavine kot v LCA jogurtu- te l......(nevem katere) bakterije. Vprašaj v lekarni.

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje in driska
5.1.2008 17:26:57   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Poiskusi s pitjem Coca Cole, raje kot Linex pa vzemi en dobr naraven pripravek(matr, ko se ne spomnim, kak se mu reče). Tisti ti super ureja prebavo. So pa notri podobne sestavine kot v LCA jogurtu- te l......(nevem katere) bakterije. Vprašaj v lekarni.

Aspirinčica, Coca colo bi raje pustila tam kjer je, se bojim, da bo Gašperja preveč napenjalo. Že mene napenja, če jo pijem.
Za ta pripravek pa si mogoče mislila activio?


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje in driska
5.1.2008 18:10:07   
tinaaja
Super za drisko je caj iz suhih borovnic. Pa activio in actimel tud komot jes. Pa riz s skuhanim korenckom, prepecenec, da se ti uredi prebava. Lahko tudi zivalsko oglje vzames user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje in driska
5.1.2008 19:51:14   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica

Dva dni že imam drisko, pa me zanima, če lahko vzamem kakšen linex, čeprav dojim. Gašper ima čisto v redu blato, sicer veliko kaka, ampak vedno je prisotna kašica, torej nima driske. Bojim se, da ga ne bi po linexu zaprlo. S sadjem (banane, naribana jabolka,...) pa tudi nočem pretiravati, ker pravijo, da preveč sadja povzroča krče pri dojenčkih.


KOMOT Linex! V Linexu je koncentrat tega kar je v probiotičnih jogurtih. Nič bat!


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje in driska
5.1.2008 22:24:37   
Anonimen
Super za drisko je caj iz suhih borovnic.


Jaz bi ti priporočala pitje le tega in prašek za rehidracijo.

Sama sem imela kak mesec nazaj hudo drisko en teden, noč in dan. Šla sem k zdravniku in ker dojim nisem dobila nič. Svetovala mi je da si naredim napitek iz litra prekuhane vode, pet žličk sladkorja, ena žlička soli in sok dveh pomaranč. Ta napitek ti povrne manjkajoče elektrolite. Če pa ti to ne gre (meni ni šlo) sem si v lekarni kupila prašek (narejen na enak princip) - Prašek za rehidracijo- in to pila. To ti bo sigurno pomagalo user posted image pa ne bo škodovalo.

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenje in driska
6.1.2008 8:21:04   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz sem par dni nazaj imela drisko.
Pa sem nekajkrat na dan pojedla 10 suhih borovnic in je res bilo takoj bojše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenje in driska
6.1.2008 16:13:46   
Anonimen
Našla kapsule, o katerih sem govorila včeraj- reče se jim Prolife sporogenes. Preveri v lekarni. So pa tako za zaprtost, kot tudi za drisko.

(odgovor članu nemrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?