|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dolenjke
30.9.2008 15:08:29   
Anonimen
hmmm...nikjer nobene? Pa bi bilo fajn malo poklepetati. Še posebej me zanima, kako se odločate glede NS. Greste v NM? Kakšne imate izkušnje? Kaj pričakujete? In predvsem....kje ste?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dolenjke
30.9.2008 15:17:20   
2.2.
ja jaz sem bila na nuhalni v nm pri kostanjškovi. in bila zadovoljna.
še kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dolenjke
30.9.2008 16:08:41   
Anonimen
Bila sem v Ljubljaniuser posted image

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dolenjke
30.9.2008 20:33:23   
gbranka
evo še ena dolenjka.

jaz mam rok 19.12. in se nagibam k temu, da bi šla rodiit v nm, tako kot drugič. Sicer sem še malenkost v dvomih, ker sem na začetku nosečnosti staknila tokso. Toda verjetno bo nm. Ko sem rodila drugega otroka mi je bilo tam čist lepo.

kdaj maš pa ti rok in od kje si?

_____________________________

lp
Branka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dolenjke
1.10.2008 7:50:55   
TINKA05
OJla.

Nas je kar nekaj tuki gor z Dolenjske.  Se vidi, da je čas trgatve, pa v deželi cvička ni časa na netu viset. user posted image user posted image .
Nuhalna: sem bila pri Kostanjškovi. Super zadovoljna. Še moj mož je bil čist navdušen nad njo. 45 minut se nam je posvetila in razložila čist vsako stvar. Kolegica pa je bila pri Klaričevi in je bila ravno tako zeloooo zadovoljna.

Iz kje si pa ti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dolenjke
1.10.2008 9:21:51   
matt
Hojla!

Nisem čistokrvna Dolenjka, ampak še vedno spadam v deželo cvička... user posted image  , grem pa v petek na NS v NM in ste me prav v dobro voljo spravile, ker tako hvalite.  Bila sem namreč v dvomih, ker vsi hodijo v Domžale, meni pa se preprosto ne ljubi vozit tako daleč za pregled. Rodit pa bom šla v Brežice, itak, samo do tega je še dooolgo..

A ste dobile slikice? Škoda, ker ne snemajo filmčkov, ali pač?

pa-pa

(odgovor članu TINKA05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dolenjke
1.10.2008 11:05:08   
TINKA05
Filmčka žal ni. user posted image . Se4m pa jst dobila ene 5 slikc, takih, ko se našega user posted image  zelo lepo vidi.

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dolenjke
3.10.2008 22:22:48   
Mala_princeska
A obe; dr Klaričeva in dr.Kostanjškova sprejemata nove paciente/srečke user posted image user posted image .

Danes zaradi gneče v službi pozabila poklicat, si moram zrihtat novo ginekologinjo, ker v Lj. ne mislim hodit.

Spadam pa med Junijke 2009 in čistokrvna Dolenjka.user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu TINKA05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dolenjke
4.10.2008 13:01:04   
TINKA05
Mala princeska: ti samo pokliči v ZD, pa ti bodo vse povedali (07/ 39 16 863 - ambulanta dr. Klaričeve). Moraš pa velikokrat poklicat, ker so dostikrat na UZ, pa ne slišijo telefona. Od Kostanjškove žal nimam telefonske.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dolenjke
4.10.2008 20:38:30   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: TINKA05

Mala princeska: ti samo pokliči v ZD, pa ti bodo vse povedali (07/ 39 16 863 - ambulanta dr. Klaričeve). Moraš pa velikokrat poklicat, ker so dostikrat na UZ, pa ne slišijo telefona. Od Kostanjškove žal nimam telefonske.


Hvala, v ponedeljek jim bo telefonska linija pregorela user posted image .




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu TINKA05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dolenjke
4.10.2008 20:41:08   
Mala_princeska
Tinka,

torej Nuhalno delajo tudi v Novem mestu? Koliko pa stane v Nm (če sem prav zastopla) in koliko pri Dr. Strahovi (Domžale). Prvič sem bila v domžalah in mi je bilo prav super, v bistvu edina slikca od prvega user posted image imam od tam.

Drugače pa a je fajn recimo NA PRVI user posted image pregled od prvič user posted image izvid katero krvno skupino imam s seboj prinest?

Se opravičujem, ker sprašujem......



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dolenjke
5.10.2008 9:52:59   
tink@
Oj punce!

Še ena "bodoča" dolenjka tukaj - drugače sem s Posavja, ampak v naslednjih dneh se z možekom seliva v NM. Tudi midva sva bila v petek na nuhalni v NM - je bila pa dr. Geršakova, ki drugače dela v LJ, v NM pa samo nadomešča. Je pa ful ful prijazna. Se kr ni mogla načudit najinemu otročku, ki nama je veselo kazal jezik. user posted image Cena nuhalne je pa 70 eur.

Lp vsem skupaj!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dolenjke
5.10.2008 14:12:03   
konina
Pozdravljene. Tukaj pa čistokrvna Dolenjka. V nekaj tednih pričakujemo dva fantiča, če je seveda UZ pravilno pokazal. Doma pa imamo že eno skoraj sedemletnico.

Na NS sem bila jaz v NM pri Geršakovi in bila zelo zadovoljna. Vzela si je čas in se posvetila obema otročkoma, pa tudi hčerki, ki je bila z nama. Cena pa je res 70 eur. Dobila semkar precej slikic. Ne posnamejo pa CD ali DVD.

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu tink@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dolenjke
5.10.2008 14:29:16   
TINKA05
Princeska: ti samo sprašuj, kar ne veš. Saj zato smo tuki gor, da si pomagamo.user posted image .

Ja, v NM delajo NS in stane 70 EUR + cca 35 EUR za dodatne krvne preiskave. So pa vsi zelo prijazni v NM, ki dela NS. Se posvetijo in vse lepo razložijo.  Dr. Geršakova hodi pomagat oz. nadomeščat v NM.

Glede izvida krvi, ti ne vem povedat, jst sem ga imela sabo od prve nosečnosti (ki se je žal user posted image  končala z abrazijo v 8 tednu), so mi tudi materinsko knjižico uporabili kar tisto od prve nosečnosti.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dolenjke
5.10.2008 15:16:58   
mišk
Še ena "priženjena" dolenjka, bivša posavka, se vam javljam.user posted image
Jst sem bla lani na NS v Novem mestu pri dr. Geršakovi, letos sem pa naročena 11.10. tudi v Novem mestu, samo ne vem pri kateri zdravnici.
Rodila sem pa že lani kar v Brežicah in tudi tokrat bom, če bo vse po sreči.

(odgovor članu TINKA05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dolenjke
5.10.2008 20:55:31   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: konina

V nekaj tednih pričakujemo dva fantiča, če je seveda UZ pravilno pokazal. Doma pa imamo že eno skoraj sedemletnico.
LP, Nina


Super kar dva junaka. user posted image
Hvala za info o NS v Nm.
A se prav spomnim, da imaš doma zlato prinašalko?user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dolenjke
5.10.2008 20:57:04   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: TINKA05

Princeska: ti samo sprašuj, kar ne veš. Saj zato smo tuki gor, da si pomagamo.user posted image .


Hvala Tinka.

No potem pa bolje da grem tudi na NS v Nm, ker ga imam pred nosom.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu TINKA05)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dolenjke
5.10.2008 21:24:58   
konina
Ja, imam zlato prinašalko. No ja, največkrat je kar odnašalka. user posted image  

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dolenjke
6.10.2008 0:10:02   
caligula
tud v nm, zadovoljna. cena 70eur

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dolenjke
6.10.2008 6:54:20   
Anonimen
Odsvetujem Klaričevo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dolenjke
6.10.2008 6:54:23   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: konina

Ja, imam zlato prinašalko. No ja, največkrat je kar odnašalka. user posted image  

LP, Nina


Ja, saj vem jaz jo imam tudi. Upam, da ne bo preveč lubosumja, ko pride k nam user posted image in k vam kar user posted image user posted image .


Srečno. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dolenjke
6.10.2008 6:57:05   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Odsvetujem Klaričevo


user posted image user posted image Mi lahko poveš zakaj? Imaš slabe izkušnje? Lahko mi pišeš na privat ZS.

Drugač pa zihr slabša kot moja dosedanja g. v Lj. ne more bit, ker je nisem smela nikoli nič povprašat; pa kolegico je v spodnjicah pustila v ordinaciji in kar šla, sploh se ji ni posvetila.....




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dolenjke
6.10.2008 7:07:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

A obe; dr Klaričeva in dr.Kostanjškova sprejemata nove paciente/srečke user posted image user posted image .

Danes zaradi gneče v službi pozabila poklicat, si moram zrihtat novo ginekologinjo, ker v Lj. ne mislim hodit.

Spadam pa med Junijke 2009 in čistokrvna Dolenjka.user posted image



Te še tukaj vprašam, če hočeš odgovoriti, če ne, pa pač ne, mi je vseeno. A to si ti noseča z istim partnerjem ali si kaj potem kaj menjala vmes?

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dolenjke
6.10.2008 9:20:20   
Anonimen
Mala_ princeska res je,da se Klaričeva vsaki prikupi,ker je mlada in prijazna ;)
A žal nima dovolj izkušenj.
Jaz sem morala it v Ljubljano da so mi povedali par stvari,ki jih ona ni in to stvari,ki so bile pomembne zame in za moja otroka.
Potem sem tudi v 30 tednu imela popadke ,poslala me je domov in ne v P,kjer bi mi dali inekcijo za pljučka ipd.
Pa še moji prijateljici je šla delati nuhalno v 10 tednu user posted image

Prijaznost meni nič ne pomeni,če ne opravlja svojega dela oz. ga ne zna tako dobro

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dolenjke
6.10.2008 9:52:26   
Mala_princeska
Anonimna hvala za mnenje, vsako mnenje mi veliko pomeni.

Upam, da je s tvojim otrokom vse ok.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?