|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Tomaževič
20.10.2009 11:20:38   
cuddy
Pozdrav.
Danes sem bila na G pregledu in so mi prvič v 2 letih od kar poskušava zanosit, da imam pregrado.
Dobila sem napotnico za pregled pri prof. Tomaževiču (glede pregrade in hist.). Nisem prejela nobene telefonske številke, vem pa da dela na gin. kliniki in da opravlja tudi samoplačniške preglede.
Ali ima katera mogoče kako informacijo o telefonski številki za samopl. preglede? Sem ga poguglala in ne najdem ničesar uporabnega.

Bila bi zelo hvaležna. Če ima pa katera kake izkušnje z njim in pregledom, čakalno dobo, bom pa vesela vsake informacije.

Lep sončen dan,
B


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 13:42:20   
ursa30
cuddy, sem ti odgovorila na ZS

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 14:00:04   
shyshy
Čau Cuddy

Jaz sem bila pri prof dr Tomaževiču na pregledu... kaj naj rečem... čakaš ga najprej 2 uri, potem pa v eni uri popedena celo gručo deklet... Verjamem da je zelo vredu zdravnik, je pa tudi en tak posebnež... Boš sama ocenila... nimaš maneverskega prostora pri njem za kako pogovarjanje ali pregovarjanje. On te kar pred dejstvo postavi, nimaš da mrdaš user posted image  Jaz imam tako čudno izkušnjo z njim... še dobro se slekla nisem, pa sem se že oblačila user posted image  Saj ne dojameš kdaj ti tisti ultrazvok naredi user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 14:11:52   
ursa30
v primeru, da je pregled z Uz samoplačniški, ne čakaš 2 uri, jaz sem bila lani na vrsti takoj.
in tudi ko mi ga je delal, si je vzel čas zame, na ekranu mi pokazal, kje je pregrada, mi razložil vse, kar me je zanimalo.
v leonišču pa verjamem, da je zgodba drugačna..

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 15:51:39   
VITA74
Jaz sem imela kar nekaj pregledov pri njem (v Leonišču) inprvič je bil šok - res je posebnež že kar se komunikacije tiče; če nimaš pripravljenih vprašanj, lahko ostaneš brez besed. Zato sem se naslednjič pripravila in sva se uspela celo pogovoriti. In tako se je pokazal v drugi luči.
srečno

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 16:47:37   
cacaca
ojla

to pa doživiš pri vseh na ginekološki kliniki in moraš kr biti pripravljen in ga čimveč spraševat....nas je takrat tudi sestra, ki dela zraven njega opomnila, da naj sami kej vprašamo...je pa škoda, da so vsi tako leteči in da si v tistem času ne morejo vzeti mal več časa in da se ne počutiš kot številka

lep pozdrav

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 18:26:19   
lara33
UF jz grem pa glih jutri k njemu.


(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 19:21:26   
cuddy
ojla.
ja hvala punce zlasti urša. no, jaz bom šla verjetno kr samoplačniško, potem bom pa videla na čem smo.
lara, držim pesti da si bo vzel čas zate.
če smem vprašati, greš k njemu zaradi pregrade?

fsm


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Tomaževič
20.10.2009 21:36:41   
lara33
Ja v bistvu me je moja gin napotila k njemu, da ugotovi, če imam pregrado. Za mano je namreč en porod in 3 SS. Morm pa rect, da sm kr hitro dobila datum- 1,5 meseca.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Tomaževič
21.10.2009 10:31:01   
cuddy
No, jaz sem se naročila pri njem samoplačnišk. Sem že danes na vrsti.
v leonišču pa mi je rekla naj pokličem ko bom imela M in da me bo naročila gede na cikel v decembru. Me je pa tudi vprašala koliko sem stara.

No, bomo videli kako bo in kaj me čaka za naprej.

Lp,
B


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Tomaževič
21.10.2009 10:46:16   
plamen
Ojla!

Tudi mene je moja G napotila k dr. Tomaževiču, ker ni bila prepričana ali je pregrada ali ne. Sem šla en teden pred M preko napotnice, drugače pa on dela tudi v zasebnem centru (Bežigrad) in tam si lahko za 80 eurčkov na vrsti naslednji dan. Bolje je da greš pred M, ker je takrat maternica bolj debela in se lepše vidi.
Ja kot pravite, čakala 2h, končala v 5 minutah. Sem bila pa razočarana. V bistvu sploh ni vedel ali vidi pregrado ali ne, se ni mogel odločiti, pa me je vseeno poslal na operacijo, kao bova še takrat pogledala, če bo kaj,... In kdaj operacija? čez pol leta. In da bi čakala pol leta, potem pa ne bi bilo nič? Hm, to mi ni šlo.
Sem šla še k dr. Pušenjaku in on ni videl pregrade, rekel je da četudi je, je velika 2-3mm, kar se ne splača odstraniti oz. ni vpliva na plod, edino če se ne vgnezdi točno gor. Rekel mi je naj greva v akcijo in če nama do septembra ne rata naj grem na operacijo oz. ta pregled. No počakala sva še 2 rundi menstre, da je bilo 6 mes po tabletkah in akcija in sedaj marca čakamo user posted image . Moja G na nobenem pregledu sedaj ni zasledila pregrade ali kake druge napake na maternici. user posted image
Če pa je pregrada velika, jo je dobro odstraniti, saj lahko pride do splava. Moja kolegica je imela 1,5 cm in je imela splav v 8 tednu. Sedaj ima že eno leto staro punčko, po odstranitvi je šlo vse OK.
Če ne bo prepričan, bi šla jaz po drugo mnenje in to da res pazite, da greste nekje 3 teden po prvem dnevu zadnje M; da se bo res videlo, ker drugače je maternica pretanka in ne morejo točno povedati.

No to je bila moja izkušnja, sem se kar razpisalauser posted image
Želim vam uspešno, da čimprej zagledate +!!!!

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr. Tomaževič
21.10.2009 13:40:28   
cuddy
ja, sej jaz pričakujem menstruacijo v prihodnjih 2-4 dneh, tko da če bo kej videt, naj bi bilo vidno, ker je sluznica najbolj odebeljena.




_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dr. Tomaževič
21.10.2009 19:46:12   
lara33
Evo jz sm pri dr. Tomaževiču opravila. Prav nič slabega ne morem rect o njem. Ima sicer malo svoj način komunikacije, vendar sem jaz bila zelo zadovoljna z njim.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dr. Tomaževič
21.10.2009 21:51:23   
cuddy
tudi jaz. ni dolgo nazaj ko sem prišla domov. sicer sem ga čkala skoraj 2 uri, ampak sem imela knjigo in je hitro minilo.
Je rekel da je res pregrada in ne tako majhna, jutri naj pokličem za operacijo.
Kakor sem bila včeraj kr živčna in slabe volje, mi je tale možak tako simpatičen, da se mi res ne zdi nič hudega tale moja pregrada.
Za laparo pa mi je rekel naj se sama odločim ali mi jo opravijo ali ne. Hmmm, mislim da se ne bom odločila.
Ker je rekel da je vse drugo res BP in cikli in jajčniki in vse, da mogoče ne bi bilo potrebno.
Samo toliko sem na slabšem, da bom pač zopet čakala par mesecev.

No, jutri pa pokličem in upam na čimprejšnji datum...

Lp,
b

Pa hvala za vse odgovore


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dr. Tomaževič
22.10.2009 7:10:06   
lara33
Cuddy sporoči prosim kdaj so te naročili za operacijo. Jaz bom poklicala drug tedn. Jaz imam majhno pregrado. Ni velika.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dr. Tomaževič
22.10.2009 9:20:29   
cuddy
sem poklicala, sicer nisem dobila datuma, naj pa še enkrat pokličem prvi dan menstruacije v mesecu januarju. dobila sem zaporedno številko, k svoji G moram it po tablete za pripravo na operacijo.
sem pa pozabila vprašat kdaj jih moram začet jematuser posted image butara...
Mi bo že moja G povedala. hja, nič veselo bomo čičkali pa čakali.


_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dr. Tomaževič
5.11.2009 18:45:09   
zelenaroza
Jz sem bila tudi pri prof. Tomaževiču na pregledu. Je zelo uredu zdravnik, meni je vse razložil glede operacije ki jo bom imela, mi je prov narisal kakšno maternico imam, in mi use razložil tudi kasneje za nosečnost, tko da se splača malo pačakati na njega. meni je v enem dnevu naredil Uz in ginekološki pregled, pa tudi luštno se je z njim pogovarjat. Poznam pa medicinsko sestro, ki je delal na ginekološki kliniki in mi je rekla da je zelo dober zdravnik in da se zelo potrudi pri operaciji (naj gre za operacijo skozi nožnico ali trebušno steno), ter da je imel že zelo veliko pacientk z uspešnimi posegi in tudi nosečnostjo. 

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dr. Tomaževič
16.11.2009 15:54:22   
shyshy
Moja kolegica je čakala ful dolgo na dr. Tomaževiča, tisti dan ko je prišla na operacijo je pa ni imel časa operirat user posted image  Tako da jo je potem ena zdravnica. Se pa strinjam da je super zdravnik, samo če si čas vzame. Ko sem bila jaz pri njem na UZ se nisem niti slekla dobr, pa sem bila že oblečena nazaj user posted image  Mogoče zato, ker je bilo vse vredu... saj kaj mi če potem na neke moje scenarije brezvezne odgovarjat user posted image

(odgovor članu zelenaroza)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dr. Tomaževič
16.11.2009 16:28:20   
limonita
IZVIRNO SPOROČILO: cuddy

Za laparo pa mi je rekel naj se sama odločim ali mi jo opravijo ali ne. Hmmm, mislim da se ne bom odločila.
Ker je rekel da je vse drugo res BP in cikli in jajčniki in vse, da mogoče ne bi bilo potrebno.


cuddy, zate sem verjetno prepozna, ampak za ostale bi rada rekla tole: če se vam poleg histeroskopije predlaga tudi laparoskopija se le odločite zanjo. Pri meni so bili tudi ciklusi OK, jajčniki OK, skratka na UZ vse OK. No, ob histeroskopiji sem se odločila tudi za laparoskopijo in še dobro da sem se, zato ker sem imela endometriozo, zarastline in še na trebušno steno prilepljen jajcevod. Tega se pa na UZ žal ne vidi.

Sploh je ta način super, ker greš pod narkozo samo enkrat.

(odgovor članu cuddy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dr. Tomaževič
17.11.2009 14:19:06   
shyshy
A ne naredijo vedno kar obojega naenkrat? Ravno zaradi tega, ker lahko oboje naenkrat naredijo, pod narkozo pa si samo enkrat... Saj laparo je itak kot en genarlni servis že postal user posted image  

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dr. Tomaževič
18.11.2009 9:29:44   
Anonimen
ojla punce.

jst sem bila tudi pacientka dr Tomaževiča. in sem se po navodilih naročila prvi dan menstruacije in hitro dobila termin. takoj je postavil diagnozo - pregrada maternice (2,5cm). sem ga zasula s kupom vprašanj tako da sem ga prisilila v komunikacijo in me ni mogu kr odslovituser posted image izvedela sem vse kar sem hotla. tudi HSC in resekcijo pregrade mi je opravil on, termin sem dobila že čez en mesec user posted image in rezultat?? operacija v sredini februarja... po miklavžu pa pričakujem user posted image . po dveh ss je ta nosečnost pravi balzam, saj poteka brez težav in že komaj čakam na to malo sonce...

(odgovor članu shyshy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dr. Tomaževič
18.12.2009 16:04:34   
nati29
Sem imela operacijo pri prof. Tomaževiču v torek in res vse pohvale, res sem se načakala, ampak mislim, da se je splačalo. Res mislim, da je strokovnjak, vsaj za pregrade, malo posebnež, malo za hece, ampak zato sem se zanj odločla, ker mislim, da je najboljši.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dr. Tomaževič
18.12.2009 16:19:57   
Urshy78
IZVIRNO SPOROČILO: nati29

Sem imela operacijo pri prof. Tomaževiču v torek in res vse pohvale, res sem se načakala, ampak mislim, da se je splačalo. Res mislim, da je strokovnjak, vsaj za pregrade, malo posebnež, malo za hece, ampak zato sem se zanj odločla, ker mislim, da je najboljši.


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dr. Tomaževič
18.12.2009 18:38:16   
pikicamala
tudi jaz lahko samo pohvalim!sem imela ta teden HSC-op tako kot nati29, pa je res super zdravnik!user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dr. Tomaževič
26.12.2009 9:19:46   
jona klara
jaz imam težave in sem naročena pridr. tomaževiču za ivf, je super, pravi človek v pravem pomenu, samo včasih ga kaj ne zastopiš je pa hud strokovnja, mislim, da v slo ni njemu primerljivega, je tudi predstojnik z aobmp v ljubljani, ima večdesetletne izkušnje, je starejši....kar pojdi,pa srečno

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?