|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen pro...
5.1.2012 8:07:13   
mojamura
Včeraj sem bila na njenem predavanju. Moram priznat, da sem se marsikje našla. Je ena redkih predavateljev, ki, vsaj za moje pojme, pritegne. Da boste vedeli o čem govorim pripenjam video.
Želim pa si seveda na to temo slišati tudi vaše mnenje.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 8:50:41   
alda
Meni je pa ta ženska ostala v zelo slabem spominu še s faksa ,kjer nam je takrat še kot asistentka dr. Južnića se mi zdi/ ojoj demenca?/ ,predavala antropologijo,
toliko ene negativne nastrojenosti proti pedagoški , zdravstveni,medecinski,...stroki do takrat še nisem doživela, mi je pa pozneje postalo jasno zakaj. O izpitu in še prej kolokviju sploh ne bi izgubljala besed,...v glavnem kot osebnost je meni totalno zakomplicirana, samozadostna,neprijazna.....

Kar se tiče same strokovnosti pa le user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 5.1.2012 8:51:20 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 9:01:04   
mojamura
kaj pa meniš o sami temi predavanja...prijazna vzgoja?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 9:05:34   
nina166
To njeno predavanje sem pa jaz poslušala v živo v našem vrtcu....je blo kar zanimivo user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 9:25:07   
manna
Meni je zoprna...in zoprno predava. In ne strinjam se z nekaterimi stvarmi, ki jih je povedala.


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 9:50:11   
lily32
Meni je tudi v živo zoprna, zato veliko raje berem njene članke, kot jo poslušam. user posted image
Res zna bit pogosto pikra, a večina njenih trditev drži in menim, da bi jo moralo slišati oz. brati user posted image čim več staršev.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 9:51:05   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: manna

Meni je zoprna...in zoprno predava. In ne strinjam se z nekaterimi stvarmi, ki jih je povedala.


 lahko poveš s katerimi stvarmi iz predavanja se ne strinjaš. samo zanima me. ni nujno, da se vsi z vsem strinjamo. dovoljeno je imeti drugačne poglede na določeno stvar.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 9:53:00   
mojamura
lily32 meni je bil na začetku zoperen njen glas...oz. barva glasu. pa je govorila full z visokim ali globokim glasom. ampak na koncu sem ugotovila, da me med drugim tudi to pritegnilo.user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 10:30:34   
Katy78
Tudi meni je predavala antropologijo na faksu in moram rečt, da so bila to ena najzanimivejših predavanj. Ja, je  pikra in brez dlake na jeziku ampak ne vem zakaj bi jo to vzeli za slabo. Je pa nam veliko govorila o svoji hčerki in potem ti je jasno zakaj je taka, kakršna je in jo tudi lažje razumeš. Narediti izpit pri njej je bila pa cela znanstvena fantastika ampak to že ne sodi več v to temo. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 5.1.2012 10:31:12 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 11:00:24   
ZARA
Mojamura, videa ni...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 11:05:06   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Tudi meni je predavala antropologijo na faksu in moram rečt, da so bila to ena najzanimivejših predavanj. Ja, je  pikra in brez dlake na jeziku ampak ne vem zakaj bi jo to vzeli za slabo. Je pa nam veliko govorila o svoji hčerki in potem ti je jasno zakaj je taka, kakršna je in jo tudi lažje razumeš. Narediti izpit pri njej je bila pa cela znanstvena fantastika ampak to že ne sodi več v to temo. user posted image


ojej, tega pa moj emšo ni pozabil user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 11:29:33   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mojamura, videa ni...
 

kak ne....jaz ga vidim



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 11:31:51   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mojamura, videa ni...
  

kak ne....jaz ga vidim




....pa v youtube vtipkaj: dr vesna godina pa klikni prvi video


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 11:51:39   
josephine27
mojamura hvala za video. zanimiva tema. žal mal predolg video, da bi ga zdaj lahko v celoti pogledala. bo treba kar do večera počakat, da otroci zaspijo.

_____________________________



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 12:06:34   
Tejči
Godina-trauma marsikaterega študentauser posted image Čeprav, na koncu še vedno vsi naredijo izpituser posted image Jaz sem ji zamerila samo to, da mi ni dala 10 (izpit sem opravljala po delih in je potem bila zato kao najvišja možna ocena 8, čeprav so nekateri dobili tudi višjo oceno).
Meni je imela ona najboljša predavanja na faksu, tudi na splošno jo je zelo fajn poslušat-čeprav vsega nima prav kar govori, a je ona tolk prepričana v svoj prav, da to pove zelo zelo prepričljivo.
Tega konkretnega predavanja pa nisem poslušala in ga žal ne morem komentirat.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 12:25:11   
ZARA
OMB, kot bi bila na enih nedovoljenih substancah. Tako ji gre jezik, da kar cvili vmes, in reees ne bi zdržala 2 uri poslušat jo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 12:37:53   
mojamura
zara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jaz sem na začetku tudi tako mislilauser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 12:56:41   
manna
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura




IZVIRNO SPOROČILO: manna

Meni je zoprna...in zoprno predava. In ne strinjam se z nekaterimi stvarmi, ki jih je povedala.


 lahko poveš s katerimi stvarmi iz predavanja se ne strinjaš. samo zanima me. ni nujno, da se vsi z vsem strinjamo. dovoljeno je imeti drugačne poglede na določeno stvar.



Ne strinjam se da otroci, ki ne odrastejo, postanejo odvisniki. Odvisniki postanejo prej tisti, ki niso nikoli prejeli od staršev občutka vrednosti, brezpogojne ljubezni, samozavesti. Odvisniki postanejo, ker vedno iščejo tisto zadovoljitev, ki jo niso nikoli dobili. Res pa je, da nekateri ljudje nikoli ne odrastejo in ostanejo za vedno neodgovorni, nefunkcionalni, nedorasli, ampak ti niso tisti, ki so jih starši preveč ujčkali in jih niso nikoli kaznovali, temveč tisti, ki so imeli pač nepravo vzgojo - ki so jih starši vodili kot kužke in jim niso dovolili nobene samostojnosti, so jih imeli za popolnoma nekompetentne. Ali so do sedmega leta spali pri mami ali že od prvega tedna v svoji sobi, pa pri tem nima nobene vloge (prej bi lahko rekli, da so tisti ta prvi celo bolj samostojni).

Skratka, ni mi všeč tole posploševanje, pa ni mi všeč ko oponaša mamice in govori o "nas Slovencih" ...nevem nekako žaljivo je.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 13:57:23   
Matkurja
Že na faksu sem njene članke komaj brala. Zadnjič sem jo gledala pri Šefančič juniorju in mi je šlo na kozlanje. Tole sem pa pet minut poslušala in je nevzdržno poslušat.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 13:59:58   
mojamura
manna in matkurja hvala za mnenja


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 14:16:58   
Anonimen
Eto pogledala celo predavanje (sem doma na bolovanju, da se Coltu ne bo kaj kolcalo) ... moram rečt, da me je kljub cvilečemu glasu zelo pritegnila in da se skoraj z vsem zelo strinjam ... ne morem se pa čisto strinjati s to delitvijo vzgoje (mama nežna, za cartanje in vse pusti, oče postavlja pravila), niti mi ni jasno zakaj bi moralo obstajati obdobje, ko je otrokom vse dovoljeno ... midva sva oba za crkljanje in oba za postavljanje meja in te sva ji začela postavljat že zelo zgodaj.

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 14:20:10   
mojamura
Otika tudi sama razmišljam podobno kot ti. Je moj dragi bil z mano na predavanju pa je rekel, če pa zdaj mora biti samo on zmaj jaz pa tista nežna duša za razvajanje.user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 14:25:51   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Eto pogledala celo predavanje (sem doma na bolovanju, da se Coltu ne bo kaj kolcalo) ... moram rečt, da me je kljub cvilečemu glasu zelo pritegnila in da se skoraj z vsem zelo strinjam ... ne morem se pa čisto strinjati s to delitvijo vzgoje (mama nežna, za cartanje in vse pusti, oče postavlja pravila), niti mi ni jasno zakaj bi moralo obstajati obdobje, ko je otrokom vse dovoljeno ... midva sva oba za crkljanje in oba za postavljanje meja in te sva ji začela postavljat že zelo zgodaj.


Se strinjam s tabo, čeprav čutim, da je vseeno mož bolj odločen in da jaz včasih popustim, čeprav je jasno, da moram tudi sama postavljati meje, saj sem sama večino dneva z njima.

Čeprav je kar kruto, se bojim, da pogosto drži, kar pravi o hiperaktivnih otrocih, saj sem sama v šolstvu in vidim, da določenim manjka le malo bolj stroge vzgoje in ne filanje s tabletami. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 14:28:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lily32
Čeprav je kar kruto, se bojim, da pogosto drži, kar pravi o hiperaktivnih otrocih, saj sem sama v šolstvu in vidim, da določenim manjka le malo bolj stroge vzgoje in ne filanje s tabletami.

Tukaj se pa sama tudi podpišem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dr. Vesna Godina - prijazna vzgoja, resen...
5.1.2012 15:01:57   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: lily32
Čeprav je kar kruto, se bojim, da pogosto drži, kar pravi o hiperaktivnih otrocih, saj sem sama v šolstvu in vidim, da določenim manjka le malo bolj stroge vzgoje in ne filanje s tabletami.
 
Tukaj se pa sama tudi podpišem.


se pridružujem


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?