|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, pomagajte.
16.9.2009 11:36:42   
soksok
po včerajšnem obisku pri Dr. Rešoru, sem se domov vrnila, vsa zmedena. Sem brez obeh jajcevodov, tako, da je moja edina rešitev zunajtelesna oploditev. Včeraj sem obiskala Dr.Rešota, ker sem se naveličala, kdaj bom v Maribor prišla na vrsto. Sicer sem v Mariboru dala vse preiskave skoz, vendar me moti ta čakalna doba. Zato sem odšla k Dr.Rešotu, ker sem slišala, da pri njemu ni čakalnih vrst (samoplačniško seveda). po pogovoru z njim no sicer ne vem kako bi opisala ta pogovor, ampak pri njemu gre vse tako hitro. Prinesla sem mu nekatere izvide, sploh ga niso zanimali. V bistu mi je postavil par vprašanj in rekel, da se lahko vrnem čez par dni nazaj, tokrat z partnerjem in lahko začnemo z postopkom. Sedaj pa me zanima, če ima kakšna izkušnje z njim, se vam zdi dovolj profesionalen? V Mariboru so sicer dolge čakalne vrste, ampak so zelo profesionalni. Sem zelo v dvomih kaj narediti iti k Dr. Rešu oz. počakat na Maribor??????

P.S. pa še to ka koncu pogovora mi je dal tel. od Gospe Bojane in rekel, njo poklici in ti bo uredila zdravila.

:):):)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
16.9.2009 12:01:00   
Nika v službi
Dr. Reš je pravi profi, brez skrbi, včasih - vsaj za moj okus - celo preveč profesionalen....user posted image

Sicer pa sva bila z možem pri njem zgolj 1x na pregledu, izkušenj s postopkom nimam, tako da ti bo kaj več na to temo verjetno kakšna druga povedala.

Srečno!



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu soksok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
16.9.2009 13:28:06   
Hope2
Je profesionalen, ni dvoma, predvsme pa je prilagodljiv bolj kot kateri koli center in zdravnik v sloveniji. Vendar včasih nima dlake na jeziku in takrat zna kako žensko mal iz tira vrčt. Osebno sem mnenja, da itak "cuker" itak ne pomaga, pomagajo pa  njegove izkušnje in strokovnost. 

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
16.9.2009 19:57:22   
sayuri
Dr Reš je profesionalen, to vsekakor. Je človek z dolgoletnimi izkušnjami in z veliko uspešnostjo. Pri njemu mi je bilo najbolj všeč, da je bil skozi ves postopek on zraven in ni bilo za vsako stvar 10 dohtarjev. Od začetka do konca te vodi on. Pri njemu sva bila s partnerjem dvakrat v ICSI postopku. Obakrat uspešno. Prvič (samoplačniško) se zarodek žal ni razvijal, drugič (na zavarovalnico) sem donosila dvojčka, ki sta stara dobro leto.

Kar pogumno user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
17.9.2009 21:57:51   
anajan
Dr. Reš je zelo strokoven in profesionalen. Včasih deluje nekoliko bolj hladno. Toda v resnici ni tako hladen kot daje vtis. Je pa zelo priporočljivo, da sta na pregledih vedno oba. Njegova teorija: zdravljenje in postopki so pomebni za oba partnerja. Se stuser posted image user posted image rinjam z njim. Imajo pa moški več težav z njim, kot ženske.

Zaupaj njegovi sztokovnosti. Res je strokovnjak.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
17.9.2009 22:00:41   
Anonimen
Če bi vedela prej kakšen je Reš, nebi nikoli pomolila nosu v njegovo ordinacijo. Nikoli.

(odgovor članu anajan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
18.9.2009 9:26:15   
soksok
Prosim razloži zakaj? Vsaka informacija je zelo zelo dobrodošla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
18.9.2009 10:27:07   
S*
Jaz sem pri njemu prvič v postopku. Zaenkrat nimam pripomb čez njegovo delo. Res je malo hiter, ampak ni panike, če ga kaj vprašaš ti vse razloži. Če pa še kaj pozabiš in kaj ne veš, ti prijazna dekleta tukaj na RR ju ali MONU vse razložijo.

(odgovor članu soksok)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
18.9.2009 10:33:12   
ronja
Če je govora o dr. Reš-u, ki dela v Postojnski porodnišnici, potem imam dobre izkušnje  z njim, pri njem sva bila na 3D uz, pa še morfologijo mi je naredil zraven, ker je bila mala malo majhna za svojo starost. Meni se je zdel profesionalen in zelo v redu, vzel si je čas in res natančno pogledal in povedal, kaj in kako. V postopku pa (še) nisem bila, tako da za to, kako je tam, pa nimam pojma. Sem imela pa zelo slabe izkušnje s Pušenjakom... 

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
22.9.2009 18:47:42   
tjaša79
Jaz tudi hodim k dr. Rešu in se mi zdi čist OK. Meni je še vedno vse razložil kar me je zanimalo. Pri njem moraš imeti opravljen HSG, hormone, spermiogram, laparoskopijo preden te da na umetno. Jaz trenutno še čakam na laparoskopijo drug mesec pol pa...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
25.9.2009 14:02:49   
danaja29
Ojla,
tud midva sva bla pri Rešu (včeraj smo zaenkrat zaključili zaradi nosečnosti v 6.tednu - po ICSI).
Njegovega načina sporazumevanja se moraš pač navadit - pove vse direkt v faco, brez olepševanja. Včasih te zna tud mal ozmerjat, ma si ne smeš vzet k srcu...  Mi je bilo pa všeč, da si pri njem res hitro na vrsti.
Midva sva imela v februarju in aprilu 2x spermiogram, ker ni bil dober (po njegovih besedah - naravano bi zanosila niti v 20. letih), nama je predlagal ICSI. Ker sva bila potem maja prepozna - zarad dopustov, sva prišla na vrsto avgusta in sedaj grejem user posted image . Včeraj sva imela še UZ pri njem - videla bitje user posted image , tako da smo zaenkrat zaključili. In ne boš verjela - je rekel, da drugič bova pa itak doma zanosila. Tako, da se zna tudi mal pošalit.
Ja - si pa v postopku vedno hitro na vrsti - tudi injekcije, sprej...vedno zjutraj od 5:00 do 6:00, da greš potem lahko naprej v službo.
Pa vedno je dobro, da sta oba zraven - UZ, pogovor, punkcija, transfer, ... lahko tudi za injekcije. Ker po njegovem kot so zapisale že prej morata biti oba v postopku in spremljat kaj se dogaja.
Je pa tako, da če sama ne vprašaš, tudi on ne bo povedal...se pripravi že prej, kaj te zanima. Glede postopka ti pa seveda vse razloži - nama je 3x - že na prvem spermiogramu, pa pol na drugem, pa maja, avgusta sva mu pa že kar rekla, da že vse veva, naj mi samo pove, kako se dajejo zdravila...
V glavnem - dela kot je treba, je pa od vsakega posameznika odvisno ali bodo stvari uspešne ali ne.
Ne moremo rečt, če si pa kle, ti bo pa 100% uspelo - še zdaleč ne. je pa res, da gre vse hitro.

(odgovor članu tjaša79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
25.9.2009 14:08:00   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: soksok

po včerajšnem obisku pri Dr. Rešoru, sem se domov vrnila, vsa zmedena. Sem brez obeh jajcevodov, tako, da je moja edina rešitev zunajtelesna oploditev. Včeraj sem obiskala Dr.Rešota, ker sem se naveličala, kdaj bom v Maribor prišla na vrsto. Sicer sem v Mariboru dala vse preiskave skoz, vendar me moti ta čakalna doba. Zato sem odšla k Dr.Rešotu, ker sem slišala, da pri njemu ni čakalnih vrst (samoplačniško seveda). po pogovoru z njim no sicer ne vem kako bi opisala ta pogovor, ampak pri njemu gre vse tako hitro. Prinesla sem mu nekatere izvide, sploh ga niso zanimali. V bistu mi je postavil par vprašanj in rekel, da se lahko vrnem čez par dni nazaj, tokrat z partnerjem in lahko začnemo z postopkom. Sedaj pa me zanima, če ima kakšna izkušnje z njim, se vam zdi dovolj profesionalen? V Mariboru so sicer dolge čakalne vrste, ampak so zelo profesionalni. Sem zelo v dvomih kaj narediti iti k Dr. Rešu oz. počakat na Maribor??????

P.S. pa še to ka koncu pogovora mi je dal tel. od Gospe Bojane in rekel, njo poklici in ti bo uredila zdravila.

:):):)



Nič čakat. Jaz sem iz okolice Maribora. Naj te ne moti, da gre hitro vse skupaj. Hvala bogu, v Mariboru bi se načakala. V drugem postopku umetne oploditve sem zanosila, v bistvu od prvega obiska v pol leta. Vsaka mu čast in če se bova še odločila za eno bebo mi niti na kraj pameti ne pride, da bi šla drugam.

(odgovor članu soksok)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
25.9.2009 14:09:38   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Vendar včasih nima dlake na jeziku in takrat zna kako žensko mal iz tira vrčt. 


Ja res da direkten je pa ful.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
25.9.2009 18:34:17   
bit
Res da nisem probala drugih klinik...sam meni je dr. Reš ... profesionalen...in ne zapravlja časa v tri dni. Jutranji UZ so super, tudi  en dan bolniške ali dopusta ni čel za to....saj ni treba da cela slušba ve kam hodiš pred službo. In če katera reče da nima čustev...on jih ima... ni mu vseeno če ne uspe... In ko se moj zarodek (1. IVF) ni razvijal....je razumel najino stisko.
Tudi sedaj ko zamrznjenčki niso uspeli...se je z mano najmanj 15 mint pogovarjal po telefon.

Ne menjam ga.  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
26.9.2009 20:12:08   
Pupsika
Ujčkal vas ne bo, tudi sladkih obljub ne boste slišale...vam bo pa nudil profesionalnost in vso svojo pomoč, da pridete do željenega.
Je neverjetno prilagodljiv, pokličete ga lahko prakitčno kadarkoli, ni važno...zanj ni ure.


Zame je on 1A in njemu se lahko zahvalim, da imava sedaj najlepše bitje na svetu.



_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
27.9.2009 11:11:29   
soni
Tudi sama imam izkušnje z dr. Rešom in tudi zame je on eden izmed najboljših. Po letih poskušanja nama je z njegovo strokovnostjo in pomočjo uspelo dobiti najlepša zaklada na svetu.
Seveda pa se moraš navaditi na njegov način komuniciranja, je odrezav, malce tudi kdaj svojeglav, a v resnici ti vseeno želi pomagati. Tudi sama sem po prvem obisku pri njem rekla: Nikoli več! Vendar z vztrajnostjo in premislekom smo uspeli.
Ne obupaj!
Gre pa res pri njem veliko hitreje kot če čakaš na komisije,.....


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
28.9.2009 13:03:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: soksok

po včerajšnem obisku pri Dr. Rešoru, sem se domov vrnila, vsa zmedena. Sem brez obeh jajcevodov, tako, da je moja edina rešitev zunajtelesna oploditev. Včeraj sem obiskala Dr.Rešota, ker sem se naveličala, kdaj bom v Maribor prišla na vrsto. Sicer sem v Mariboru dala vse preiskave skoz, vendar me moti ta čakalna doba. Zato sem odšla k Dr.Rešotu, ker sem slišala, da pri njemu ni čakalnih vrst (samoplačniško seveda). po pogovoru z njim no sicer ne vem kako bi opisala ta pogovor, ampak pri njemu gre vse tako hitro. Prinesla sem mu nekatere izvide, sploh ga niso zanimali. V bistu mi je postavil par vprašanj in rekel, da se lahko vrnem čez par dni nazaj, tokrat z partnerjem in lahko začnemo z postopkom. Sedaj pa me zanima, če ima kakšna izkušnje z njim, se vam zdi dovolj profesionalen? V Mariboru so sicer dolge čakalne vrste, ampak so zelo profesionalni. Sem zelo v dvomih kaj narediti iti k Dr. Rešu oz. počakat na Maribor??????

P.S. pa še to ka koncu pogovora mi je dal tel. od Gospe Bojane in rekel, njo poklici in ti bo uredila zdravila.

:):):)





reš ti je dal številko od bojane.
punce,pri tej zadevi vas bi opozorila.tudi meni je dal reš njeno telefonsko,pa sem jo klicala in mi je rekla da mi lahka uredi zdravila,ampak da moram plačati poštnino (to tako ali tako) in njene stroške ki znašajo 45€.mislim halooo.....jaz sem se peljala sama na madžarsko (sem okolica koroške) tista bojana pa je iz ptuja.pa vam povem da nisem imela takšnih stroškov kot ona (tja in nazaj).mislim da ženska malo zasluži na nas,kar sem mi ne zdi narobe,ampak pretiravat pa tudi ne bi bilo potrebno.


lp

(odgovor članu soksok)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
28.9.2009 13:27:18   
neodkrita
Mene pa zanima ali g. Reš tudi odgovarja preko e-maila, če ga kaj vprašaš in če, ima morda katera njegov e-mail?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
28.9.2009 13:29:09   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: neodkrita

Mene pa zanima ali g. Reš tudi odgovarja preko e-maila, če ga kaj vprašaš in če, ima morda katera njegov e-mail?


tukaj sem našla njegov kontakt..upam, da ti bo v pomoč

http://www.rumenestrani.com/si/podjetja/49429/trgovina-petka

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
28.9.2009 14:32:30   
neodkrita
Bom poskusila kakšno vprašanje postavit. Najlepša hvala!!!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
23.10.2009 21:47:09   
čebelica77
Živjo!
Zanima me, če ti je dr. Reš po meilu kaj odgovoril?
Si prišla do njega?
lp

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
23.10.2009 21:51:37   
čebelica77
Lepo pozdravljena!
Zanima me, koliko časa je preteklo, da sta dala vse preiskave skoz- od prvega pregleda do tega, da sta prišla do postopka...Ker meni so v lj rekli, da moram na umetno, ampak zdej moram najprej najmanj 2 meseca čakati na komisijo in verjetno pred marcem ne bom prišla na vrsto!!!
razmišljam o tem, da se preusmerim k dr. Rešu.
lp

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
19.11.2009 20:34:37   
camino79
Tu bi se pa še jaz priključila...sem tudi reševka, od februarja hodiva k njemu. Za nama sta 2 spermiograma, , 4 meseci, klomifena, LAP in HIS ter torkov posvet zaradi umetne oploditve. Predlagal IVF.

Zanj sva se odločila, ker ni bilo treba že na prvi posvet čakat 6-8 mesecev, pač pa sva prišla na vrsto v 3 tednih. Ob vseh kritikah, ki sem jih slišala o njem in njegovi direktnosti imam sama dobre izkušnje z njim. In moj tudi, ki je sicer zelo pazljiv.

Vedno, še posebej pa zdaj, v torek (ko je videl, da sem čist na dnu) si je vzel ful časa za naju, bil prijazen, razložil, karkoli sva vprašala, je vse razložil in odgovoril, se pošalil - ne vem, v tistem momentu sva oba potrebovala tak očetovski odnos in spodbudo. In odkrito besedo. In od njega sva jo dobila. Naštel vse + in -, se ustavil pri denarju, ker sva povedala, da je nama to velik problem, predlagal, svetoval.

Brez ovinkarjenja, brez leporečenja, brez celofana - robat in direkten, kot le kaj, a s srcem na dlaneh.

Tako da - bravo, dr. Primož Reš! Še več takih.

(odgovor članu čebelica77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
20.11.2009 9:22:16   
neodkrita
Oprosti čebelica. Sem čisto pozabila pisat njegov mail, to sem storila ravnokar in bom videla, če bo kakšen odgovor padel.

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Drage dame ki ste bile pri Dr. Rešu, poma...
17.12.2009 19:24:13   
Nalina
No sedaj sem tudi jaz pri njem. Sicer sem ga videla enkrat, sva se pa z možem hudo nasmejala, ker si sploh ni dal dopovedat, da jaz ubistvu res ne bi rada operacije pregrade, če ni nujno. Na vsak način je bil prepričan, da jo hočem. user posted image Tako, da mi je lepo povedal, da sem sedaj zmedena, ker vsak nekaj svojega govori in nama na dolgo in široko vse razložil. user posted image user posted image Res si je vzel veeeliiiikooo časa in me totalno presenetil. Prav simpatično. Tako da ... same pohvale zaenkrat. :)

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?