|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drage znamke kozmetike
26.3.2008 15:52:24   
Anonimen
La Praire... ena "navadna" krema je 150€ (videla pri jutranji kavi v enem katalogu in se mi je skoraj zaletelo)...

Katere so še firme s tako "normalnimi" cenami?

In če slučajno katera ve, a je čisto zlato v teh kremah al' zakaj so take cene?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 15:54:33   
Netopirčy81
Ma če so diamanti notr, pa da bi mela denar, ne bi kupovala takih krem. Men je niveina čist ql user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 15:55:25   
Anonimen
Ja saj moji kremi od firme Garnier tudi nič ne manjka, ampak... me vseeno zanima, kaj je tako zelo drugačnega v kremi, ki stane 150€, kot v kremi, ki stane 15€?

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 15:57:03   
dory
jst mam od le prairie parfum..silver rain...dam zanga tud 200€

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 15:58:19   
Anonimen
In v čem je drugačen od npr. Vanderbilta za 20€? Ne mi rečt "v vonju" user posted image , ker vonji so tako ali tako različni, ne glede na ceno.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 16:01:31   
urška
jaz verjamem, da so take kreme oz. da je taka kozmetika delana v veliko boljših laboratorijih in da najverjetneje uporabljajo kakovostnejše sestavine,  kot ta navadna ki jo uporabljamo mi, navadni smrtnikiuser posted image . tudi njihova embalaža je dražja in seveda je oglaševanje v teh ta dragih revijah je dražje. torej je cel proizvod posledično dražji. ne vem sicer če je toliko višja cena upravičena. ampak zato, ker bi ble stvari zanič tudi niso 300 % dražje.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 16:01:57   
Anonimen
Itak da je razlika... v kvaliteti.

Ampak jaz prisegam na NIVEO in je ne menjam za nobeno drugo kremo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 16:08:39   
Anonimen
Torej naj bi bile te npr. kreme tako zelo kvalitetnejše, da so upravičeno user posted image  1000% dražje od npr. Nivee?

Kaj pa je v njih takega? Razumem, da je vključena cena oglaševanja, pa laboratorija in podobnega, ampak vseeno... 1000%? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 17:31:26   
jajula
za kakšne stvari opazim razliko (recimo deodorant, šampon,..), ampak tok dragih izdelkov pa še nism probala..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 17:32:31   
Anonimen
Jaz tudi ne... ker mi na kraj pameti ne pade, da bi dala 150€ za kremo, pa četudi bi jih imela... ampak me pa vseeno zanima, če je na RR kakšna, ki uporablja kaj "tako poceni"? user posted image  Da mi razloži, v čem je fora.

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 19:39:32   
Taula
Če bi ti krema za 300 evrov čudežno popeglala gube bi bili kirurgi brez dela. Zanimivo..še kar delajo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 20:00:46   
karamela
Jaz tako dragih kremic ne poznam. Samo z enim učkom grem čez drage kreme v Mullerju.

Sem pa prepričana, da je draga krema malo boljša, kvalitetnejša, vendar nikakor ne  toliko kolikor je tudi dražja....

Lahko ti tudi krema za 200 Eur, ne odgovarja na tvoji koži, krema za 20 Eur pa.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 20:40:47   
sunny24
Pa to plačaš samo znamko. Sem v Mullerju vidla kremo za obraz (še v SIT) za 90.000sit, tonik za 85.000sit, pol mislim da je bla tudi ena zadevica za nekaj čez 100.000sit...Pa to so šli v k!!!
Za moje pojme, je to metanje denarja proč.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drage znamke kozmetike
26.3.2008 23:14:03   
SOULatka
imaš tudi tako, za 500 eur v limoniju...pa je že boljš umetna operacijauser posted image

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 1:43:26   
Anonimen
Ko bom imela gube (najbrž ne bom imela te sreče, da jih ne bi imela user posted image ), si pa zagotovo raje kupim injekcijo botoxa, kakor pa kremo za 500€, no, mater. user posted image

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 10:28:09   
jakaracman
Ja in botox ti drži 6-8 mesecev in ponovimo dejanje.IN recimo vsakič daš cca 300 eur.Ha.Po moje pa lahko dobiš kremo, ki je res zelo dobra za 60 eur.Čudežov pa ni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 10:39:33   
taja27
Ko bom imela gube (najbrž ne bom imela te sreče, da jih ne bi imela ), si pa zagotovo raje kupim injekcijo botoxa, kakor pa kremo za 500€, no, mater.


jst pa ni šans, da se dam špikat ... al pa rezat ... v te namene

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 11:30:29   
natasarobi
Jaz ne bi rekla, da je kaj na tem. Več kot pol cene je samo ime proizvajalca, kot pri oblekah.

Meni kreme za 10 eurov zadostujejo, če bi imela miljone bi si verjetno zaradi imidža pa tudi takšno za 500 eurov kupila (ala estradnice).


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 11:38:08   
Felicity
Jaz mislim da je s kremami podobno kot z avti ...

Za vsak žep nekaj.  Eni vozimo Ople in Renaulte, drugi Lexuse in Jaguarje, tako je tudi s kremami - je Nivea in je La Praire.

Simpl. user posted image


Saj tudi avti te vsi peljejo ...

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 15:43:07   
sazi
Za vsak žep nekaj. Eni vozimo Ople in Renaulte, drugi Lexuse in Jaguarje, tako je tudi s kremami - je Nivea in je La Praire.

v večini primerov je po mojem tako, kot pravi Felicity
sama porabljam Niveo, poznam pa nekaj žensk (no, 2), ki po navadni kremi takoj dobita hude izpuščaje - rdeče, srbeče - nič kaj prijetno, po kakšni od teh, dražjih krem, pa ne (po nakaterih pa še vedno - odvisno od raznih skritih sestavin)

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 16:08:19   
gojska
jest sem imela za pol leta testerčkov od La Praire, krema, gel in krema za okoli oči, firminajzer, kaviar ekstrat, podloga pred pudrom in ne vem kaj vse, neki je blo tud od Juvene.  Ko jih je zmankal je bila mala kriza.
So pa super, La praire je bolj za zrelo kožo, tko da so bile malo premočne in jih nisem vsak dan uporabljala, Juvena je pa zakon, sam si ne morem privoščit dnevne kreme za "samo" 60€user posted image .
Bo že nivea dobra, kaj čmo.
Aja, recimo, ko si daš pred pudrom ekstrat na kožo, prvič kar verjet nisem mogla, kot da bi se koža napela in dobila strukturo breskve, zelo dobro za potipat in tak lep mat lesk. Mislim, da je prava linija vredna svojega denarja, če ga seveda lahko daš v to.
Vsaj to vem da ko bom na lotu zadela kupim vse od Juveneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Drage znamke kozmetike
27.3.2008 20:23:10   
lotoska
Hm... in kje bi lahko jaz dobila testerjev za pol leta?

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Drage znamke kozmetike
28.3.2008 9:12:00   
maja1488
Isto kot s cunjami. Kupiš srajčko za 20€ in eno za 100€ pa takoj vidiš razliko, ko domov prineseš. Kolko pranj zdržijo, kako barva bledi, kako je sešito, material...

Sama kupujem drago kozmetiko in raje kje drugje prišparam. Razlika med dragimi in poceni pa je, vsaj pri meni, očitna. Koža je lepša, bolj gladka... je pa res, da bo kateri najbolj pasala stara solea kot neka draga krema. Pač vsak mora za svoj obraz najti tisto, kar mu ustreza. Ko najdeš nekaj, kar ti res paše, daš tudi mal več denarja za to.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Drage znamke kozmetike
28.3.2008 14:45:56   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Pač vsak mora za svoj obraz najti tisto, kar mu ustreza. Ko najdeš nekaj, kar ti res paše, daš tudi mal več denarja za to.


Pod tole se podpišem. Meni je škoda denarja za poceni kozmetiko, ker mi naredi sranje iz kože. Sicer ne kupujem pregrešno drage kozmetike, uporabljam Avene, ampak kakšne Nivee, Garnier in podobnega sranja pa ne dam na svojo kožo!


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Drage znamke kozmetike
28.3.2008 15:44:19   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Jaz mislim da je s kremami podobno kot z avti ...

Za vsak žep nekaj.  Eni vozimo Ople in Renaulte, drugi Lexuse in Jaguarje, tako je tudi s kremami - je Nivea in je La Praire.

Simpl. user posted image


Saj tudi avti te vsi peljejo ...


user posted image

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?