|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 12:32:08   
ANIK
Sem klicala na našo občino in so mi rekli, da je potrebno oddati neko vlogo, da je od septembra naprej drugi otrok v vrtcu brezplačno (tudi če drugi otrok že nekaj časa obiskuje vrtec). Da to ne naredijo avtomatsko user posted image . Baje je ta vloga tudi na internetni strani Ministrstva za šolstvo, ampak jaz je tam ne najdem.
Mogoče katera ve kaj o tem in če ima kakšen direkten link do te vloge?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 14:14:50   
lexl
Jaz sem včeraj pisala ravno o tem. Če boste hoteli imeti brezplačen vrtec za drugega otroka, to ne bo avtomatično, ampak boste morali izpolniti vlogo, ki pa jo Ministrstvo še pripravlja in bo objavljena v Uradnem listu skupaj s Pravilnikom nekje v začetku oz. sredini avgusta. Zato bodite vse mamice pozorne, da boste to vlogo izpolnile, ker Ministrstvo drugače ne bo priznalo brezplačnega vrtca za vašega otroka.

(odgovor članu ANIK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 14:19:06   
lenika
Še vedno iščejo možnosti, da bi jih bilo čim manj.user posted image

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 14:30:31   
Gordana-3
lexl, a niti takrat ne, če oba otroka že obiskujeta vrtec, torej sta že eno leto oba v istem vrtcu? ali to velja samo takrat, ko drugega otroka na novo vpisuješ v vrtec.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 14:37:06   
ANIK
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

lexl, a niti takrat ne, če oba otroka že obiskujeta vrtec, torej sta že eno leto oba v istem vrtcu? ali to velja samo takrat, ko drugega otroka na novo vpisuješ v vrtec.


To naj bi veljalo tudi, če oba otroka že obiskujeta vrtec.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 20:27:18   
nanč
O hvala punce,tega pa res nisem vedela!!user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ANIK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
17.7.2008 20:31:18   
diva 4
Jaz sem pa danes klicala na upravo vrtca (mi namreč tam oddajamo vse vloge) , pa so mi rekli , da še niso dobili nobenih navodil od ministrstva in da naj pokličem še enkrat okrog 15.8. Da takrat pa bojo že morali dobiti info. glede tega.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
18.7.2008 7:11:12   
Gordana-3
bom še jaz poklicala na celjsko občino, da vidim, kaj bodo tam rekli user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
18.7.2008 9:43:40   
Gordana-3
na občini celje tudi še nimajo nobenih podatkov, kako in kaj. gospa je rekla, da je prvič od ministrstva blo rečeno, da je potrebno dati novo vlogo, potem spet da ne ... v glavnem čakajo, kaj bo reklo ministrstvo. vrtec pa bo zastonj za mlajšega. juhuhu  user posted image , bomo prišparali kakšen evro!

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
31.7.2008 16:30:13   
Kofi
Evo punce...hitr izpolnit: user posted image

Vloga je objavljena!

http://www.mss.gov.si/si/zakonodaja_in_dokumenti/veljavni_predpisi/neuradna_preciscena_besedila_predpisov_iz_pristojnosti_mss/predsolska_vzgoja/#c17050

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
31.7.2008 20:58:41   
Gordana-3
meni piše ERROR user posted image

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
31.7.2008 21:07:42   
jer.za.
meni piše ERROR

Tudi meniuser posted image user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
31.7.2008 21:20:25   
@lina
Res je da pravilnik ni objavljen še v uradnem listu. Je pa MŠŠ dalo pojasnilo, da tisti otroci, ki so že vključeni v vrtec (prvi in drugi) - za tega drugega ni treba oddati vloge. Če pa drugi otrok zaćne obiskovati vrtec 1.9., je pa potrebno oddati vlogo do 31.8..

Več si preberite tu - na prvi strani spodaj: http://www.mss.gov.si/fileadmin/mss.gov.si/pageuploads/okroznice/vrtci/Novela_Pravilnika_o_placilih_starsev_25_7_08.doc



(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
31.7.2008 21:52:16   
blaža
Kaj pa v tem primeru, ker sem še na porodniški in gre ta mali v jasli z januarjem( sem ga že vpisala) ta starejši gre normalno septembra. Kaj dam vlogo januarja za ta starejšega, da sta zdej oba v vrtcu? za znižanje plačila verjetno moram oddat za oba v septembru.

Hvala za odgovor!

(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
1.8.2008 10:51:12   
lutka
Jaz sem pa ravno danes dobila iz vrtca obrazec glede brezplačnega vrtca. Vpisati je bilo treba moje podatke in podatke od otrok. To je pa tudi vse.

Je pa to občina Slovenska Bistrica

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.8.2008 10:59:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lutka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
1.8.2008 21:56:00   
Alfabeta
A morda katera ve.... Moj prvi je v vrtcu, za drugo pa ne vem če bom dobila vrtec, ker bi morala iti vanj decembra, ponovno se bodo vloge obravnavale pa konec avgusta ali začetek septembra. Kako naj torej oddam vlogo če ne vem ali sploh bo sprejeta? Zanima me zakon, ne kaj se komu zdi.

Hvala!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
2.8.2008 10:56:16   
pajac
Iz e-uprave:

Starši, ki že imajo vključene otroke v vrtec , bodo avtomatično upravičeni do brezplačnega vrtca na podlagi že izdanih odločb (18. člen novele pravilnika). Te odločbe so občine dolžne posredovati tukajšnjemu ministrstvu najkasneje do 30. septembra 2008. Starši, ki imajo starejšega otroka že vključenega v vrtec in bodo s 1. septembrom 2008 oziroma kasneje v vrtec vključili še mlajšega otroka , bodo vložili vlogo za oprostitev plačila, ki je priloga novele pravilnika.  Starši, ki bodo otroka vključili s 1. septembrom, morajo vlogo za oprostitev oddati najkasneje do 31. avgusta 2008 (18. člen novele pravilnika). Staršem, ki ne bodo oddali vlogo za oprostitev plačila, pravica do brezplačnega vrtca ne bo priznana. V tem primeru bodo plačali, na podlagi izstavljenega računa vrtca, polno plačilo (16. člen novele pravilnika). Sektor za vrtce MŠŠ

vloga



< Sporočilo je popravil pajac -- 2.8.2008 11:05:53 >


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
3.8.2008 20:22:39   
Alfabeta
Pajac, če je bilo to namenjeno meni, hvala. Ampak še vedno ne vem. Nikjer ne piše o tem.... Jaz sploh ne vem če bom dobila vrtec. A naj oddam vlogo, pa otrok morda sploh ne bo sprejet? Če pa ne oddam, pa ne bom upravičena....user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
4.8.2008 11:16:33   
emaa
Alfabet, če bo sprejeta, boš takrat oddala vlogo za brezplačni vrtec, oz. za znižano plačilo vrtca, saj preden je otrok v vrtcu sprejet ne moreš. Kar piše, piše, da velja za vstop v vrtec prvim septembrom, tvoja gre, če gre, v vrtec decembra. 

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
5.8.2008 11:03:46   
pikalonca
Vloga:
http://e-uprava.gov.si/storitve/pridobiVlogo.esju?id=1118

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
11.8.2008 8:41:23   
julam
A mogoče katera ve, kam je potrebno oddati vlogo?

Hvala!

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
11.8.2008 9:13:25   
ksenjak
Jaz sem jo oddala na občino.

Lp

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
11.8.2008 21:45:03   
DeVilla
Oh, kolk sm srečna ker sm najdla tale forum.. Potem lahko "ta zastonj" obrazec porabim za šmir papir... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Drugi otrok v vrtcu brezplačno - vloga
11.8.2008 21:45:27   
malecka
No vse berem, da že imate otroke vključene v vrtec in naknadno pride drug otrok v vrtec. Kaj pa, če daš oba otroka z 1. septembrom v vrtec, si tudi oproščen plačila in za katerega mlajega ali starejega. Hvala.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?