|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 14:33:57   
sloncica
Hej hoj!

Mene pa zanima, ce kdo pozna kaksno dobro druzabno igro v stilu Riziko ipd. (Riziko je skoraj edina za katero vem, da obstaja, pa jo je tudi veliko ljudi pohvalilo!) - ni pa nujno, da je taka tematika..


Pozdravcek, sloncica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 14:38:58   
MarijaPo
oho, jaz sem na tem podrocju pravi profesor:

najboljsi je: Naseljenci otoka Katan, pa Pictionary (sam ga ne prodajajo vec), potem so tukaj odlicne igre za 2 igralca: Kleopatra in Cezar - ta je super, potem Odkrivanje mest - ta je meni najljubsa, in pa Hobit (menda obstaja tudi za vec igralcev).

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 14:42:51   
Seven*
Naseljenci otoka Katan (super zadeva, vkljucno z vsemi dodatki)
Gospodar prstanov (super igra, zelo zahtevna)
Alhambra
Pomorscaki
San Marco
Hobit
Scrabble
Tikal

Mi smo pravi obsedenci doma. Cimboljse ocene dobi igra, tem raje jo kupiva... :) Verjetno sem se kaksno pozabla.




_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 14:47:03   
tt79
Midva sva si pa ravno včeraj za valentinovo darilo en drugemu kupila igrico risk, pa sva jo mal preučevala in igrala v dvoje...Pa je še nekaj nejasnosti! A jo ktera tko dobr zna igrat, da mi je pripravljena kakšno nejasnost razrešit?

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 15:18:01   
Katrin
Tudi midva sva med tistimi, ki sva pred časom nabavila en kup družabnih iger.

Risk je odlična strateška igra, tudi Scrable mi je všeč, Pictionary je pa zakon.

tt79: igranje riska v dvoje zna biti dolgočasno. Poskusite raje v troje ali štiri. Ko se igrata samo dva, je tvoja naloga uničiti nasprotnikovo vojsko.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 17:03:52   
Lunca1
Boggle, Carcassone, Pictionary

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 18:47:53   
copka
Midva sva tudi fanatika takih igric, jih imava malo morje in vedno ko kaj novega izzide ga prestudirava in kupiva.

S svakom igramo za vecerjo Naseljence otoka Katan. Smo se sli tudi Risk pa je malo predolga, ce so si vojske enakovredne.
Potem imava se:
Cluedo (detektivska igra- najti moras morilca, orozje s katerim je moril in sobo v kateri je moril)
Pomorščake ( odkrivanje otockov- vsakic je drugacna igrica...meni zelo fajn)
Amazonka (nova igrica- zbiras rastlinske in zivalske vrste v Amazoniji, vendar ce si prepocasen vec placas za naselje kjer dobis te vrste)
Scotland Yard ( se gres detektiva v Londonu, ful tezko izsledit tatu)
Cezar in Kleopatra ( za dva- kar v redu)

Svak ima Hobita in pa se eno na isto tematiko, ki mi je dolgocasna.

Nori Labirint ( pa je taka lazja, ki se jo lahko igras tudi z otroki)

To Pictionary pa ne poznam. Ce te se kaj zanima, pa kar vprasaj!

Veliko zabave!!!

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
15.2.2006 21:26:10   
SPORTINA
...nastete, pa se "RUBIKUP", se dobi v Avstriji, pri nas mislim da ne!

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
23.2.2006 23:52:02   
zlatolasska
Ja, midva sva pa tut norca na druzabne igre ratala novembra.. Sva bla na festivalu iger in sva si izborila Amazonko... Super, kot ze povedano... Potem nama je kupila fantova sestra za Miklavza Izgubljena mesta... Moj jih OBOZUJE, men pa niso vsec k skoz zgubim.. user posted image
No, za Valentinovo pa sva si tudi midva kupila se eno igro in sicer Spletke in Temno mesto.. Nora igrica... Pa cluedo je tudi meni super...

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
24.2.2006 7:07:36   
Marogica
Joj punce, koliko družabnih iger poznate in imate. Midva imava samo Monopoly in Cluedo, pa se pri nas zaključi z družabnimi igrami za odrasle.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
24.2.2006 14:33:20   
copka
ej, zlatolaska, a ves da sva si midva tudi izborila amazonko na festivalu iger. Sva cakala 1 uro in vec, da bi jih pregledali in potem zaceli prodajat po znizani ceni, pa sva sla na izposojo, vzela igro in zatezila, da jo bova midva pregledala in bo potem najina. Sva toliko tezila, da sva jo koncno dobila. Vesela pa sva bila, ko dva otroka!

Me veseli, da nisva samo midva taka frika na igrice, ceprav imava sedaj zelo malo casa.

Zadnjic sta prisla, dva prijatelja in sta sprasevala kaj vse imava. Pa sem rekla samo malo in se vrnila s kupom skatel, da sem jih komaj nesla. Moj mi je pa potem rekel, da sem bila ko vazen otrok. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
25.2.2006 9:55:45   
Jessy
Pri nas imamo le Pictionary, pa je full vredu. Iz tega potem izpeljemo tudi pantomimo! Pač pobiramo ideje iz kartic! Zažge pa oboje!

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
26.2.2006 17:08:38   
zlatolasska
Lepo to, cofka, da so vama popustili... user posted image Mi2 pa sva kar potrpezljivo cakala do konca in hodila okrog miz, gledat, kolko folka se igra najino igrco user posted image

Ta trenutek smo mi cist nori na Spletke (alias Citadele in Temno mesto) in smo lih vceraj uspeli igrat v 5 in je ratala kar dolga igra, ekstremno daljsa, kot pa ponavadi, ko jo igrava sama s fantom...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
26.2.2006 17:34:50   
copka
midva sva te spletke( ali pa so citadele- zdej pa ne vem) tudi igrala pri enih kolegih in so mi kar fajn. Moj se je ze pozanimal koliko stanejo.
Meni v dva ni najbolj vsec igrat, ker jaz vedno prvic zmagam, on pa vse ostale igre.

Kaksen pa se ti je zdel ta festival iger? Midva sva bila prvic, pa sva bila kar malo razocarana. Sva pricakovala vec novih igric in vec ljudi.

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
20.3.2006 21:16:13   
zlatolasska
Meni pa je bilo obakrat dobro.. Prvic sva sla tja zelo pozno, tako da sva se dokopala le do parih iger in se to sva se igrala cimhitreje...
Drugic-lani pa sva si vzela celo popoldne in je bilo super.. Bedno mi je bilo le to, da nisem poznala iger in sem si tezko izbirala, kaj bi igrala... Tisti ljudje tam pri igrah pa tudi niso imeli pojma o njih... Morali bi kak mesec pred festivalom 'izobraziti' par ljudi - pac da bi preigrali vse igre in tako vsaj nekaj vedeli o njih... Za koga so (starost) ali so otroske ali so take, da jih lahko se vedno igras, pa se ti ne zdijo preotrocje.. ali so mogoce pretezke.. prevec za razmisljat itd... Ker je res kriza, ce vzames eno igro, pa pol 2 uri studiras navodila, pa se nikamor ne prides...

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
20.3.2006 22:37:19   
sloncica
Najlepsa hvala vsem za odgovore!
Ste mi dale kar nekaj idej, zdaj pa je na vrsti izbira kaksne od teh iger pa da vidimo kaksne souser posted image

Kdaj in kje pa je ta festival iger? A obstaja kaksna spletna stran, kjer pise kaj o tem? Zanimivo se slisi!

(odgovor članu zlatolasska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
22.3.2006 11:17:08   
copka
Sloncica, festival iger je v oktobru na Gospodarskem razstaviscu v Ljubljani. V eni hali- spodaj igrajo ljubitelji nekaterih igric pravo prvenstvo( vsaj mislim- so delovali ful resno), v pritlicju pa je ena hala razdeljena . Na eni strani so gre za otroke in se otroci tam igrajo in sprobavajo igrice, na drugi strani pa so igre za odrasle.
Jaz sem pricakovala, da bo vec novih igric. Sem pa vecino ze videla, tako, da mi je bilo dolgcas. Res je, da nisem imela casa, se k enemu vsest, da bi mi razlozil igro, ampak usposobljeni pa kot pravi zlatolasska res niso bili. Igro pa si lahko tudi sposodis in se igras.
Ko pa se festival zakljucuje, pa lahko te odprte igre tudi kupis za 20 ali 30% ceneje( ne spomnim se tocno). Vendar morajo igre prej pregeldat, da kaj ne manjka in to traja. No, midva sva toliko tezila, in si jo sama pregeldala.

(odgovor članu sloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
3.4.2006 18:15:16   
muki1
Kje pa se da to kupit? Jaz sem brskala po naših ljubih knjigarnah, pa nimajo nič razen iger Scrable in Monopoly.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Druzabne igre "za odrasle"
4.4.2006 11:50:42   
copka
ja, v knjigarnah je brezveze sprasevat. Te igre imajo v vecjih Merkatorjih, Sparih, LeClercu ali pa v stari Ljubljani v Crni luknji. Tam imajo pa skoraj vse igre.
Aja, pa se v kaksni otroski trgovini se kaj najde.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?