|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dve vprašanji o pasjih mladičkih
28.7.2009 15:41:21   
špelin@
Zanima me dvoje:

1. Ali ste za mladička ob odvajanju od lulanja in kakanja v stanovanju kdaj uporabljali pasje plenice? Sem danes mislila, da me ena heca, ampak je mislila resno, da jih uporabljajo za njihovega pasjega mladička. No, ravnokar sem tudi na netu videla, da to čudo obstaja user posted image

2. Koliko sadja pojedo vaši pasji mladički? Naša mala pasja damica je pretežno brikete + kakšno belo meso ipd. Sadja ji ne dajemo, me je pa zgoraj omenjena oseba podučila, da mora pes jesti veliko sadja, za kar res še nisem slišala - njim naj bi rejka to rekla ob nakupu njihovega psička.

Hvala za odgovore user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
28.7.2009 16:55:53   
miapia
Imam že odraslo psičko in nikoli nisem pomislila na pleničko in osebno nisem pristaš te metode. Mladiček se navadi lulati in kakati na papir, ki ga nastaviš, če si pa vesten, ga boš kmalu navadil opravljati zunaj, to pa pomeni tudi nočno vstajanje. Plenica bi bila potuha za mladička in seveda tudi zate.
Pleničke se mi zdijo pa v redu za menstruacijo pri psičkah.
Vprašanje je tudi, če bo plenica na mladiču ostala sploh cela.

osnovna hrana so ji bili vedno suhi briketi in sicer višjega cenovnega razreda - zaradi kvalitete. Seveda pa občasno dobi priboljške - pasje sladkarije, sadje, meso, poliže krožnik od sladoleda itd. Vsakodnevna praksa pa to ni, ker prvič - noče jesti briketov, drugič - ima vetrove, tretjič - vpliva na kožo in dlako.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
28.7.2009 20:33:32   
Laubica
jJaz poznam eno vzrediteljico ki naraščaju daje vedno pleničke gor da ji ne lulajo po stanovanju-zdaj pa tako -čisto odvisno od tebe -če si fleksibilna boš sama psa po vsakem hranjenju,spanju,in pitju nesla ven ali lena in mu pustila plenico in tako v nedogled odlašala navajanje na čistočo
Jaz naši psički ki je jedla kvalitetne brikete nisem dajala sadja


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
28.7.2009 21:55:35   
špelin@
Ne, jaz nikakor nimam namena naši psički tlačit gor plenice user posted image Pač šibamo ****-krat ven z njo user posted image
Samo totalno me je šokiralo vprašanje: "A vaša ima še pleničke za čez noč gor?" In sem se začela okrog ozirat, ker imam dobro leto starega fantiča... user posted image user posted image user posted image
Ah, potem mi je kapnilo, da misli psico... user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
29.7.2009 7:06:54   
Splišni
No, saj za čez noč mogoče niso slaba ideja tele plenice, čeprav se sliši totalno mimo in res kar enokusno ali pa še več, kot eno mučenje živali. Ampak saj najbrž nič ne ve in če je ne moti, je res mogoče boljše kot pa zjutraj stopit v kakšen kup(ček) dreka ali lužice. Je pa bolje, če se kužka navadi ponoči potrebo opravljat na papir, nekako bolj naravno se mi zdi.
Imajo pori nas v bloku težave z nočnim lulanjem in kuža noče na papir, tako da njim bi mogoče pa prav prišle tele plenice.

Za sadje pa še nikoli nisem slišala, da naj bi ga pes jedel. Jaz ga ne bi niti upala dat.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
29.7.2009 7:13:34   
Anonimen
Meni se tele plenice ali pa časopis zdijo samo potuha. Psa čisto lahok v 14 dni odvadiš, da lula notri. Samo dosleden in pozoren je treba biti.

Kar se tiče sadja pa tako: moj je najprej dobival ful kvalitetne brikete, v katerih je tudi sadje. Kasneje smo brikete zamenjali in je občasno (cca. 2x na mesec) dobil kakšen košček sadja (bolj za probo kot kaj drugega). No, sedaj je frajer star 7 mesecev in si breskve in nektarine kar sam narobuta iz drevja. user posted image Jaz mu to pustim - če mu paše in če je iztrebek potem kolikortoliko ok, potem je očitno vse ok.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
29.7.2009 7:46:50   
anabanana
Jaz sem mojega kosmatinca navadila na čistočo brez papirja in plenic. Ko je prišel k hiši sem si vzela 14 dni dopusta in jih posvetila njemu. Ne samo za navajanje na čistočo, ampak tudi za crkljanje, spoznavanje... Nikoli mi ne bo žal za to, se mi zdi, da se je ful obrestovalo ...

Kar se tiče sadja, v briketih ki mu jih dajem (Holistic Nutrience) je tudi en delež sadja ja, svežega sadja pa ne mara, sem parkrat ponudila pa noče. Jedel bi samo grozdje, tega pa ne sme.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
29.7.2009 9:40:23   
5ra8
Jaz tudi ne uporabljam pleničk, pač ima papir in če res pač ne zdrži gre na papir...drugače pa se mi zdi da vse manjkrat....je kr pridn ratal kar se tiče tega.

Glede sadja pa tako....ko greva ven zmeraj najde kakšno jabolko pa tisto mal pogrize, dala sem mu tudi nekatrino, je pojedel....par dni nazaj je pojedel par robid...pa tudi od zelenjave je papriko, paradajz, kumare...vse mu gre v slast in zaenkrat ni blo še nobenih problemov.

Ni pa to zdej tako da bi mu celo posodo narezala sadja pa dala...pač en krhelj jabolka al pa nektarine, al pa en trakec paprike, kolobarček kumare....

Pa ko greva na sprehod zmeraj najde kakšen lešnik, želod, brez tega ne gre....ponavadi točno ve kam mora zavit da bo dobil......ne vem zakaj mu je tko všeč :D


< Sporočilo je popravil 5ra8 -- 29.7.2009 9:42:04 >


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
29.7.2009 10:19:27   
Arwenko
Dvomim da so bile mišljene plenice, ampak plenične podloge, ki se uporabljajo namesto časopisnega papirja, na enak način. Mi jih uporabljamo že v leglu, ker so veliko bolj higienične od časopisnega papirja ter manj smrdi če se polulajo mladički gor, predvsem v času odsotnosti, drugače se tako ali tako takoj sčisti. Pri nas gredo mladiči v veliki meri že navajeni na lulanje notri na te plenične podloge, drugače pa jih navajamo že zunaj. Meni so plenične podloge praktične res predvsem v času službe in pa ponoči. Zato ker nisem pristaš recimo nočnega voženja mladičev ven, ker mislim da se morajo navadit na ritem takšen ko ga imaš ti, hkrati pa ne morejo zdržat celo noč brez lulanja. ampak s temi podlogami so se pri meni zelo hitro odvadili lulat ponoči in so hodili gor samo če je bila res kriza. Enako velja pač za odsotnost v času službe.

Glede sadja, lahko v zmernih količinah, vredu niso edino agrumi in pa grozdje (peške so za pse strupene), vse ostalo pa v mejah normale ni problema. Ne pa da bi mu dodajal sadje ali pa celo, da more pojest veliko sadja, to je bedarija, ker je to sladkor in tega res ne rabi, potem je boljše kakšna kuhana zelenjava, če mu želiš dodajat vitamine.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
30.7.2009 8:56:42   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Dvomim da so bile mišljene plenice, ampak plenične podloge, ki se uporabljajo namesto časopisnega papirja, na enak način. Mi jih uporabljamo že v leglu, ker so veliko bolj higienične od časopisnega papirja ter manj smrdi če se polulajo mladički gor, predvsem v času odsotnosti, drugače se tako ali tako takoj sčisti. Pri nas gredo mladiči v veliki meri že navajeni na lulanje notri na te plenične podloge, drugače pa jih navajamo že zunaj. Meni so plenične podloge praktične res predvsem v času službe in pa ponoči. Zato ker nisem pristaš recimo nočnega voženja mladičev ven, ker mislim da se morajo navadit na ritem takšen ko ga imaš ti, hkrati pa ne morejo zdržat celo noč brez lulanja. ampak s temi podlogami so se pri meni zelo hitro odvadili lulat ponoči in so hodili gor samo če je bila res kriza. Enako velja pač za odsotnost v času službe.

Glede sadja, lahko v zmernih količinah, vredu niso edino agrumi in pa grozdje (peške so za pse strupene), vse ostalo pa v mejah normale ni problema. Ne pa da bi mu dodajal sadje ali pa celo, da more pojest veliko sadja, to je bedarija, ker je to sladkor in tega res ne rabi, potem je boljše kakšna kuhana zelenjava, če mu želiš dodajat vitamine.


Oseba je mislila konkretno na plenice, ne na kakšno podlogo user posted image Mi je včeraj prinesla vzorec za pokazat. Kupili so jih pri rejki, ta pa naj bi jih nabavila nekje v tujini.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
1.8.2009 4:12:45   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne, jaz nikakor nimam namena naši psički tlačit gor plenice user posted image Pač šibamo ****-krat ven z njo user posted image
Samo totalno me je šokiralo vprašanje: "A vaša ima še pleničke za čez noč gor?" In sem se začela okrog ozirat, ker imam dobro leto starega fantiča... user posted image user posted image user posted image
Ah, potem mi je kapnilo, da misli psico... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ...hahhaha...ja pa kaj še ? naslednje vpršanje bo " a ima vaš pes tudi prevozno sredstvo ? heheh... folk si izmišljuje vsakič kaj novega...zakaj že ? ja, da se PRODA, seveda...nič drugega...

pa sej to je pes, žival...ne pa človek.....user posted image user posted image user posted image   groza, kire primerjave, res... te v trgovinah grejo čez zdrave meje, govorijo pa smrtno resno kot, da " ja, kako to, da tega še ne veste "

ponoči pa pes itak spi...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
1.8.2009 9:15:27   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ne, jaz nikakor nimam namena naši psički tlačit gor plenice user posted image Pač šibamo ****-krat ven z njo user posted image
Samo totalno me je šokiralo vprašanje: "A vaša ima še pleničke za čez noč gor?" In sem se začela okrog ozirat, ker imam dobro leto starega fantiča... user posted image user posted image user posted image
Ah, potem mi je kapnilo, da misli psico... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image ...hahhaha...ja pa kaj še ? naslednje vpršanje bo " a ima vaš pes tudi prevozno sredstvo ? heheh... folk si izmišljuje vsakič kaj novega...zakaj že ? ja, da se PRODA, seveda...nič drugega...

pa sej to je pes, žival...ne pa človek.....user posted image user posted image user posted image   groza, kire primerjave, res... te v trgovinah grejo čez zdrave meje, govorijo pa smrtno resno kot, da " ja, kako to, da tega še ne veste "

ponoči pa pes itak spi...

user posted image user posted image user posted image
Da ne govorim o tem, da sem v trgovini za živali na Rudniku (LJ) videla voziček (trikolesnik) za prevoz PSA user posted image
Oblikovan natanko tako kot otroški voziček, samo košara oz. sedalni del je prilagojen psu...

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
3.8.2009 15:36:23   
Olivija

1. ne, ne uporabljamo plenic.
2. Naši psički vedno ponudimo sadje in npr. češnje in margolane je zelo rada (brez koščic).

< Sporočilo je popravil Olivija -- 3.8.2009 15:38:18 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
4.8.2009 11:34:32   
Ribica **
Nismo uporabljali plenic, smo imeli kar casopisni papir. Ponoci ni nikoli lulala, je spala. Polulala se je samo zjutraj, ce sem se predolgo obirala za ven.

Sadje ji pa dajemo, ja, ampak v manjsih kolicinah, da ni kakih tezav s prebavo. Zelo rada ima banane, jabolka, cesnje (brez pesk), melono, lubenico (ampak zadnjih dveh dobi zelo malo, koscek ali dva, ker smo ji kot mladicu dali malo prevec lubenice zvecer in je bila ob 3h zjutraj prava nuja za lulanje), borovnice si je sama obirala dol iz grmickov na sprehodu .. mislim, da kar vecino sadja je, no.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
7.8.2009 9:46:34   
CUKRČEK
Bom kar tukaj vprašala. ZAdnjič je bila ena tema o tem, kako odvadit psa , da opravlja potrebo notri...tudi po dolgem sprehodu ga "špara" in se pol not userje. PA ne najdem zdaj te teme. Ker moj dela točno to. JE več ur zunaj, a ga gre pol notri v pesjaku spohat. Al pa gre celo v garažo, ko je spuščen, in se userje. MAter mu...
KAj mi je narediti??


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
10.8.2009 20:55:20   
Felicita
še jest eno vprašanje o malih pesjanih oz. pač me zanimajo splošni napotki... kaj so tisti veliki 'ne'-ji za mladičke. po stopnicah menda ne smejo hodit, ne? kolko časa? še kašna podobna zadeva (al so celo stopnice iz trte izvite)?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
10.8.2009 21:05:59   
Nej@
hoja po stopnicah res ni priporočljiva, ker je prevelika obremenitev kolkov, ga s časom navajaš na hojo po stopnicah - par stopnic dnevno in potem to stopnuješ. zdaj če pa imate kakšnih 5 stopnic za prehodit pa ni problema, razen če kuža laufa po njih gor in dol.

tudi grizenje kosti oz trdih stvari je odsvetovano, ker baje vpliva na vid.

kopanje ni priporočljivo vsaj do 6 mesecev, enako je tudi z sredstvi proti bolham (razne ovratnice - baje zavirajo rast) se pa lahko uporablja puder za mladičke proti bolham.

več se pa ne spomnim

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
10.8.2009 21:11:48   
Nej@
sicer je pa moja višavka skoraj vegetarijanka in raznih briketov in konzerv noče jesti, ji zato dajem kuhano piščančje meso ima pa rada lešnike, orehe, kikirikije, vse vrste sadja sladkarije in nekatero zelenjavo. Vendar pazim, da tega ne je tako pogosto, ker raznorazni oreščki vsebujejo veliko maščob in bi ji znali razdražiti želodec.
Veterinar mi je rekel, da naj se s tem ne obremenjujem saj pes poje tisto kar mu paše oz. mu primanjkuje.

(odgovor članu Nej@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
11.8.2009 9:27:22   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Da ne govorim o tem, da sem v trgovini za živali na Rudniku (LJ) videla voziček (trikolesnik) za prevoz PSA user posted image Oblikovan natanko tako kot otroški voziček, samo košara oz. sedalni del je prilagojen psu...



Jaz sem včeraj (poleg tega vozička) videla sončna očala na psu. Jih je imela lutka (pes) gor. So pa na elastiko, kot una stara motoristična. Ma to pa je mučenje psa po moje.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
11.8.2009 10:13:05   
Lilita
Psice imajo menstruacije?user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
11.8.2009 11:56:23   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Psice imajo menstruacije?user posted image


Ja valda.

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
12.8.2009 22:16:07   
Arwenko
Nej@ vse kar si napisala so pasji mit-i. Hoja po stopnicah, je omejena samo za pasme, kjer je problem displazija, pretežno za večje pse. Kar se psov tiče, ki pa k temu niso nagnjeni, pa ni problema, višavec je že eden takih, ki ga ni potrebno nič šparat.

Ne vem kje si to z grizenjem kosti pobrala, totalno iz trte zvito. Kosti v večjih količinah niso preporočljive zato ker zelo zapirajo. Odsvetovane so piščančje kosti, ker lahko špici poškodujejo črevesje. Naši dobijo goveje ali svinjske kosti približno 1x mesečno.

Kopaš lahko takoj, ne takšnih širit po forumih. Dajte si predstavljat enega shi-tzuja kako bi ga negovali drugače. Pravzaprav je psa treba na kopanje navajat čim prej, drugače so kasneje problemi. Pogostost kopanja je odvisna od pasme, določene se kopa 1x tedensko, višavce, ki jih imam jaz pa recimo čim redkeje, v povprečju mi skopamo 1x mesečno ali 1x na dva meseca.

Sredstva za bolhe se lahko dajo od 9 tednov naprej!!! Berite navodila od ampul če ne drugače, za bolj agresivna pa od 3 mesece, stronghold je celo od 6 tednov naprej, sem pri zadnjem leglu dala vsem mladičem gor, ker so bili vsak dan zunaj na travi in nisem želela tvegat česa v leglu.

Pa k vprašanju, kaj so zame veliki ne-ji: grizenje rok, nog, hlačnic in podobno, električni kabli in doze v hiši, kopanje lukenj na vrtu, predvsem pa vse počet v zdravi meri.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
15.8.2009 12:18:06   
marjetka1975
No kar zadeva sadja ti lahko jaz iz lastnih izkušenj povem, da je odvisno od psa.
Sama imam dve psički, ena sadje obožuje vse od lubenice, banane, pomaranče, hruške, češnje, jagode, jabolka, ni da ni, ta druga, ki pa je sicer manj zbirčna, kot prva, pa je pri sadju nekoliko bolj zbirčna, kako banano še poje to je pa tud vse. Zaradi sadja nobena nikoli ni imela nobenih težav.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
17.8.2009 9:23:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Nej@ vse kar si napisala so pasji mit-i. Hoja po stopnicah, je omejena samo za pasme, kjer je problem displazija, pretežno za večje pse. Kar se psov tiče, ki pa k temu niso nagnjeni, pa ni problema, višavec je že eden takih, ki ga ni potrebno nič šparat.

Ne vem kje si to z grizenjem kosti pobrala, totalno iz trte zvito. Kosti v večjih količinah niso preporočljive zato ker zelo zapirajo. Odsvetovane so piščančje kosti, ker lahko špici poškodujejo črevesje. Naši dobijo goveje ali svinjske kosti približno 1x mesečno.

Kopaš lahko takoj, ne takšnih širit po forumih. Dajte si predstavljat enega shi-tzuja kako bi ga negovali drugače. Pravzaprav je psa treba na kopanje navajat čim prej, drugače so kasneje problemi. Pogostost kopanja je odvisna od pasme, določene se kopa 1x tedensko, višavce, ki jih imam jaz pa recimo čim redkeje, v povprečju mi skopamo 1x mesečno ali 1x na dva meseca.

Sredstva za bolhe se lahko dajo od 9 tednov naprej!!! Berite navodila od ampul če ne drugače, za bolj agresivna pa od 3 mesece, stronghold je celo od 6 tednov naprej, sem pri zadnjem leglu dala vsem mladičem gor, ker so bili vsak dan zunaj na travi in nisem želela tvegat česa v leglu.

Pa k vprašanju, kaj so zame veliki ne-ji: grizenje rok, nog, hlačnic in podobno, električni kabli in doze v hiši, kopanje lukenj na vrtu, predvsem pa vse počet v zdravi meri.


Ma itak se lahko psa kopa pred 6. mesecem. Mi smo našo psičko-mladičko, ki smo jo dobili na kmetih, morali že zelo zgodaj skopati in to s posebnim šamponom proti bolham, ki nam ga je predpisala veterinarka.

Arwenko, mi smo prej imeli višavko. Žal nam je maja umrla - malo po svojem 12. rojstnem dnevu oz. smo jo morali dat uspavat, ker je bila preveč bolna in se ji nikakor ni dalo pomagati. Nazadnje je bila cel teden na infuziji user posted image
Čudoviti in fajn trmasti kužki so to user posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dve vprašanji o pasjih mladičkih
17.8.2009 9:26:04   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
 
Čudoviti in fajn trmasti kužki so to user posted image




Tudi to je samo mit, če mene vprašaš. Pa še kako so učljivi, mi imamo z najstarejšo psičko opravljen B-BH, pa delale sva Rally Obedience, pa vsi so prilično dobro vzgojeni, na sprehodih jih lahko imamo spuščene, ubogajo, se ne derejo za vsako bedarijo, skratka ne vem kje bi naj bila ta trma. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?