|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 5:16:57   
Anonimen
A niso to prav tako žaljivke, čeprav... so dvoumne?

Bom dala primer, da boste vedeli, o čem sprašujem...

"Našo" Motovičlico jaz že od pamtiveka tukaj na RR imenujem Rukola user posted image . Osebno se ne poznava - čvekava virtualno, kakor stotine drugih. Potem pa se nekega lepega dne tukaj na RR skregava. Pač ne razmišljava enako in vsaka vztraja pri svojem mnenju. Zame je ona trapasta, zanjo sem jaz. In cela RR ve (ker so prebrali), da sva se skregali (đizus, kako otročje user posted image ). In se ne pogovarjava več (virtualno). Potem pa jaz odgovrim na eno temo na "Gospodinjskih nasvetih", kjer ena mamica sprašuje, če rukola (zelenjava) paše k tenstanemu krompirju. In evo moj odgovor:"Bog ne daj, rukola že izgleda ne dobro, kaj šele, da bi bila užitna, vsa moja družina je po njej dobila drisko, pa še poceni ni, ni vredna svojega denarja, nikar ne imejte rukole v hiši, vaše življenje se bo preselilo v Klinični center, če ne celo na psihiatrijo, bla, bla, bla..."  user posted image in tako dalje. Ali obratno - ko bo nekdo spraševal za opremljanje hiše, bo Motovilčica nazaj napisala:" Vse dajte v hišo, kar hočete, samo nikar ne imejte karnis - kvarijo ne samo izgled sobe, ampak tudi zunanjega videza hiše, zavese je bolje z risalnimi žebljički pribiti na strop, kakor pa kupiti karniso, bla, bla, bla..." user posted image

Krasna besedna igra... in vsi, ki imajo vsaj malenkost zdrave pameti, vedo, za kaj gre... da je rukola krasna za solato in da hiše brez karnis pač ne moreš imeti... ampak da se pa jaz in Motovilčica ne prenašava... in ker se ne smeva direktno poslati v mičku paterinu (hvala, Albina, za tole user posted image ), potem nastane zgoraj napisano... še naravne blondinke (oprostitute, prosim, se vam pardoniram user posted image ) dojamejo bistvo... kaj šele vsi tisti, ki RES vedo, za kaj gre...

No, in ker na RR pravite, da žaljivke niso dovoljene - kako je potem s tem? Nedokazljiva zadeva (ker jaz govorim o solati, ona pa o karnisah - ne pa jaz o Motovilčici, ona pa o meni user posted image ) ali črno-na-belem?

Aja, pa Motovilčica - se opravičujem, ker sem te vzela za primer. Ti si mi prva padla na "pamet". user posted image

I'm just asking... za odgovor prosim admine, za mnenja pa nevpletene uporabnike. Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 5:59:39   
Primoza
Tako na pamet bi odgovoril pms, pa oprostite nad (moško) nevednostjo v slučaju zmoteuser posted image .

Drugače pa deluje kot pogovor dveh starih zakoncev, ki se majčkeno bockata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 8:43:10   
jajula
vidve pa res ne morta ena brez drugeuser posted image najprej se skregata, potem se posredno kregata, na konc pa še razpravljata ali je to kreg al ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 8:44:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jajula
vidve pa res ne morta ena brez drugeuser posted image najprej se skregata, potem se posredno kregata, na konc pa še razpravljata ali je to kreg al ne?

A ti smem predlagati, da prej, preden odgovoriš oz. kaj napišeš, vsaj prebereš, kaj sprašujem? user posted image

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 9:15:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

vidve pa res ne morta ena brez drugeuser posted image najprej se skregata, potem se posredno kregata, na konc pa še razpravljata ali je to kreg al ne?


Karnisa zdej sem pa orng razmišljala kda sva se skregaliuser posted image user posted image

Jajula.... čist si falila point.

Sicer pa Darja Kos se popolnoma strinjam s tabo.

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 9:31:53   
Naja30
Vsaj dogaja se! user posted image user posted image

Face ste, babe!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 11:01:08   
cukerček
user posted image  ja dogaja pa se

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 12:40:45   
TRIŠ
Darja Kosuser posted image user posted image user posted image NASMEJALA SEM SE TI DO SOLZuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dvoumne žaljivke?
5.2.2008 13:17:25   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Darja Kosuser posted image user posted image user posted image NASMEJALA SEM SE TI DO SOLZuser posted image user posted image user posted image


Mene tudi. Babe, face ste.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dvoumne žaljivke?
6.2.2008 15:56:00   
Rubin.
DK a ti je dolgčas user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dvoumne žaljivke?
6.2.2008 17:42:46   
Anonimen
Ne. Samo na živce mi gre, ker določene RR-ovke nimajo dovolj poguma, da bi drugi RR-ovki v obraz povedale, kar ji (po njihovo) gre in se potem takole blamirajo, da vsi nevpleteni samo zavijamo z očmi.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dvoumne žaljivke?
6.2.2008 17:52:01   
tanikaa
DK domišlijo pa maš. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dvoumne žaljivke?
6.2.2008 17:52:36   
Anonimen
Samo primer sem dala... bistvo je pa realno, kakor vemo.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?