|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   E- naslov trgovine v Trbižu
8.4.2004 21:44:31   
Kiara
Pozdraljeni!

Nekje na forumu sem mimogrede zasledila, da ima nekdo naslov internetne strani trgovine z otroško opremo v Trbižu. Sama sem že iskala, ampak noben zadetek ni bil pravi. Lepo prosim, da mi kdo sporoči naslov, če ga pozna.

Hvala!!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   E- naslov trgovine v Trbižu
9.4.2004 15:36:29   
Anonimen
v Trbižu??? e-mail imajo samo od schmidta v celovcu in TELEFONSKO številko od prescherna v Trbižu, če te zanima(gospa govori slovensko)....v tisti trgovini si ne predstavlajm računalnika....
lp,:fis:

za kater voziček se pa zanimaš, če nisem preveč firbčna?

(odgovor članu Kiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   E- naslov trgovine v Trbižu
14.4.2004 15:43:01   
Anonimen
Kiara, o tem pa res nimam pojma(15let) najbolje, da odpreš kar novo debato o tem, morda bolje da na dojenček in otrok(več obiska).
lp,:fis:

aja, glede košarice-po moje jo boš rabila-kolikor sem razne debate o tem prebirala!

(odgovor članu Kiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   E- naslov trgovine v Trbižu
15.4.2004 18:23:24   
Anonimen
aj, po moje sme tudi ena redkih kaj čmo, vsako tele ima svoje vesele
a si se že pozanimala glede košare?
lp,:fis:

(odgovor članu Kiara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?