|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 9:27:46   
Aniiita
Prosim za pomoč pri izbiri elektronske varuške..kupila bi kar rabljeno, vendar bi vseeno rada vedela, katere so ok, da se tudi kaj sliši, ne zgolj šumenje npr., saj so cene precej različne in nevem ali odražajo kvaliteto, ali zgolj plačaš znamko..

Hvala za vaše izkušnje že vnaprej,

user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 9:38:53   
romy
no to pa tudi mene zanima user posted image

jaz bom gledala na to, da ima domet 300 m in 2 kanala user posted image
vsaj pri 1. otroku sem imela to in je bila super, sam ne vem katero sem imela user posted image , pa jo je naš razbojnik pri 2 letih totalno uničil, tako da moram kupiti novo.

Drugače pa je bila moja takrat kar draga, okrog 25.000 SIT, zdaj jih dobiš že kar ceneje,  in tudi kar dražje!

Sem jo gledala v Leclercu za 30 EUR, ali jo ima katera?



(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 13:27:00   
Crystall
Mi imamo angelcare ac 401 in smo super zadovoljni! Je pa res, da je draga - ker je zraven še senzor za dihanje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od 4.11.2009 najino življenje bogati BLAŽ :)

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 13:33:20   
jana84
Mi imamo od Tomy-ja advance (dometa ne vem koliko ima, vem pa da ima veliko kanalov, pa možnost govora iz starševske enote na otroško, možnost vklopa nočne lučke na otroški enoti s starševske...). Jaz sem kar zadovoljna. Edin največji problem je če se v isti hiši dobi več babyphonov, pol se ful motjo med sabo, ampak ker ima ta naš veliko kanalov, potem končno dobimo kakšnega kjer se manj motijo...Ampak to se dogaja itak pri vseh el.varuškah, ker se signali med seboj motijo...Drugače pa ima možnost še, da daš obe enoti na baterije ali na eletriko...
Pa tud cena ni bila pretirana: pred letom in pol je bila 60EUR se mi zdi.

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Crystall)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 13:46:22   
Anonimen
AC je ZAKON!

(odgovor članu jana84)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 13:49:45   
rija
jaz sem bila ful zadovoljna s tomy audibaby ali tak nekakuser posted image  smo pa za k babici kupili še neko cenejšo, ki pa je lovila vse, samo otroka ne....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 14:07:01   
endrina
ja mi imamo philips aventovo digitalno, ki sama avtomatsko menjuje kanale ko zazna kakšno napravo na tistem kanalu. mobiteli je nič ne motijo. nič ne šumi ali škrta. je res bilo srshljivo ko sem po starem babysiterju slišala kako se ena punčka pogovarja z mamico kdo je to ki ga sliši na njihovem babyphonu (torej so oni slišali nas). grozno. tako da sem šla takoj po to napravico in zdaj je hvala bogu mir.
zadeva je sicer super ker ima na prenosnem delu tudi lučke, ki ti tudi svetlobno naznanjajo otrokov jok, pa tudi temperaturo ti kaže v otroški sobi. vse ostale funkcije - nočna lučka, pa uspavanke so brezvezne, ker jih itak ne rabiš. super je le še ena zadeva, da deluje kot walki-talki in se ti na prenosni enoti lahko oglasiš. torej če si nekje zunaj lahko na poti v hišo otroka pomirjaš s svojim glasom preko prenosne enote, vse dokler ne prihitiš k njemu. torej tistih par minutk.
mi smo si jo kupili za 110 €, pa ne bi rekla da res opravičuje ta denar, razen morda tega, da mi ne vleče sosednjih babyphonov. edini minus je to, da je naprava kar precej tiha in če ne bi imela še lučk za zvok na prenosnim enoti potem otroka ob vklopljeni napi v kuhinji ali ob bolj glasnem obisku sploh ne bi slišala. zvok imamo na maximumu pa ni nič boljše. tako da...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
23.2.2010 21:03:48   
Caia
Če katero zanima, prodam novo, še nerazpakirano od Tomyja classic. Smo dobili za darilo in nanjo pozabili!!

(odgovor članu endrina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
24.2.2010 6:42:25   
romy
Za kakšno ceno pa prodaš?

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
24.2.2010 10:02:19   
Joie
Mi imamo tud takšno kot Crystall in je res super!!!! user posted image

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
24.2.2010 10:09:18   
jana84
Meni se zdi funkcija nočne lučke super. Mi jo uporabljamo, saj sinček spi v drugi sobi kot midva z možem in proti jutru ko se prebudi zleze s postelje in pricapa k nama v spalnico. če ne bi imel lučka bi pa samo tulil v sobi in bi midva morala vstajat! Se mi pa še nikoli ni zgodilo, da bi naš babyphone slišal kakšne druge glasove kot samo tistega ki ga mora...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Joie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
24.2.2010 21:11:19   
Caia
kaj pa vem, nova je cca. 90€. Bi raje keš kot BC bone, al ne vem kaj mi bodo ponudili zanjo, verjetno denarja ne :-(
Kakih 70€?

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
25.2.2010 7:16:24   
Aniiita
Punce hvala.

A se morda dobi angel care tudi brez te blazinice ali samo v takem kompletu?

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
25.2.2010 12:06:11   
Anonimen
Obstaja ... tule si poglej: www.angelcare.si/izdelki.htm
Mi imamo tistega s šifro AC301-R in smo super zadovoljni!

(odgovor članu Aniiita)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
25.2.2010 15:05:47   
Aniiita
Hvala Otika user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
27.3.2010 17:46:28   
pikapoka01
Iščem splošno temo o angel care, ampak mi iskalnik nič pametnega ven ne vrže, zato bi vprašala kar tukaj:

kaj je razlika med modeloma:

Angelcare AC401 in Angelcare301-R

oba zaznavata premikanje/duhanje in zvok; kaj je pa razlika?

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
27.3.2010 18:38:37   
Anonimen
Pikapoka na linku, ki sem ga zgoraj prilepila klikni na oba izdelka in preberi karakteristike ... mislim, da ima AC401 tut temperaturo sobice na straševski enoti pa možnost neposrednega prenosa zvoka ...

(odgovor članu pikapoka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
28.3.2010 13:04:50   
limonita
AC 401 ima tudi 8 kanalov - prejšnji model pa mislim da samo 2. Nisem čisto prepričana, zato preveri tudi to. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
29.3.2010 9:59:13   
jakipaki83
Mi imamo ta novejši AC 401. Ja temperaturo kaže, pa nekaj več kanalov ima. To je pa to. Če ne živiš v bloku, kjer ti bo menjanje kanalov dejansko kaj pomenilo, ti ta AC prav nič ne pomaga.. Ker tista temperatura, ki jo kaže je bolj kot ne okvirna. Se zna v 5 minutah spremeniti za 4 stopinje. Je pa novejši AC seveda dražji in s tehniko obsedene fotre kaj lahko v trgovini prepričajo, da so izboljšave vredne vsakega evra user posted image

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
30.3.2010 19:31:00   
pikapoka01
Potem je osnovni AC čist ok?
Živim v hiši in bom veliko časa doma, poleg.
Bolj se mi gre za osnovne naloge prenosne varuške- zaznavanje zvoka, če je premihanje in dihanje zraven pa sploh super, ampak ne rabim pa (zaenkrat, ko še ne vem, ali bo z mojim detecom vse ok) mega tehnologije in ne vem koliko kanalov, za katere ne vem čemu sploh služijo.

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
31.3.2010 9:07:42   
jana84
Da ima več kanalov je načeloma fajn tud če sta v bližini dva babyphona. Jaz vidim ko pridemo skupaj na vikend vse tri sestre, vsaka ima svoj babyphone, pol pa se motjo med sabo in hreščijo...No, naš se mi zdi da ima enih 6 kanalov in na koncu le nekako uskladimo da se ne motijo toliko...Da pa se ne bi čist nič motli pa ni šans...To so vendar trije različni aparati...
Sem mislila, da se od istega proizvajalca ne bosta motla med sabo, pa se...Vendar manj kot če sta proizvajalca/znamke različne. No, jaz imam od Tomy-ja, sestra pa od Philipsa in se obupno motjo! Se skor ne da uskladit da bi blo v redu...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
1.4.2010 18:36:17   
pikapoka01
Hm, torej je tole vredno svojega denarja?
Mene moj prepričuje da ne, da tega itak ni porebno imeti, da sploh ne bova tega rabila, pa še zataji lahko, jaz pa sem frik na varnost in svojemu otroku hočem najboljše!!
In če to je AC, potem bo to to...
Se pa hočem prepričat od zadovljnih uporabnikov!

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
1.4.2010 23:09:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka01
Se pa hočem prepričat od zadovljnih uporabnikov!

Mi smo z njim zadovoljni 100 na uro!!!

(odgovor članu pikapoka01)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
2.4.2010 10:48:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: endrina

ja mi imamo philips aventovo digitalno, ki sama avtomatsko menjuje kanale ko zazna kakšno napravo na tistem kanalu. mobiteli je nič ne motijo. nič ne šumi ali škrta. je res bilo srshljivo ko sem po starem babysiterju slišala kako se ena punčka pogovarja z mamico kdo je to ki ga sliši na njihovem babyphonu (torej so oni slišali nas). grozno. tako da sem šla takoj po to napravico in zdaj je hvala bogu mir.
zadeva je sicer super ker ima na prenosnem delu tudi lučke, ki ti tudi svetlobno naznanjajo otrokov jok, pa tudi temperaturo ti kaže v otroški sobi. vse ostale funkcije - nočna lučka, pa uspavanke so brezvezne, ker jih itak ne rabiš. super je le še ena zadeva, da deluje kot walki-talki in se ti na prenosni enoti lahko oglasiš. torej če si nekje zunaj lahko na poti v hišo otroka pomirjaš s svojim glasom preko prenosne enote, vse dokler ne prihitiš k njemu. torej tistih par minutk.
mi smo si jo kupili za 110 €, pa ne bi rekla da res opravičuje ta denar, razen morda tega, da mi ne vleče sosednjih babyphonov. edini minus je to, da je naprava kar precej tiha in če ne bi imela še lučk za zvok na prenosnim enoti potem otroka ob vklopljeni napi v kuhinji ali ob bolj glasnem obisku sploh ne bi slišala. zvok imamo na maximumu pa ni nič boljše. tako da...user posted image


Mi imamo isto tole in uporabljamo tako nočno lučko, kot uspavanke. Se pa strinjam, da je minus, da se ful slabo slišiuser posted image In pol gledam ko nora če svetijo lučke.

(odgovor članu endrina)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Elektronska varuška- katera je ok?
5.4.2010 16:17:46   
smej
AC je zakon! In to obvezno tisti z blazinico za dihanje., posebej še, če dojenček spi od vsega začetka v svoji sobici. Ne zamenjam za nič na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?