|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Epilatorji
3.7.2013 18:08:29   
Anonimen
Ekola ... na posodo sem dobila par let star silkepil, da se pred nakupom prepricam, ce je to res tako grozna mucilna naprava, kot pravijo ... no ugotovila sem da sploh ne boli tako zelo, tako da v nakup grem user posted image
Zdaj nagledanega imam tega http://www.merkur.si/aparati/brivniki-in-depilatorji/depilatorji/depilator-braun-7281-silk-epil-7-wet-dry.html samo cena je v primerjavi z drugimi znamkami kar visoka, tako da me malo zanimajo vase izkusnje. Bi imela pa epilator + brivnik z distancnikom.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Epilatorji
3.7.2013 19:46:49   
tjasaoasis
Točno tega imam jaz. Iz izkušenj z njim lahko povem, da je meni super, ker zagrabi tudi zelo kratke dlake in mi ni potrebno čakati da preveč zrastejo. Drugih nastavkov ne uporabljam kaj dosti razen mogoče občasno brivnika z distančnikom. Mogoče je edina slabost teh brivnikov, ki jih lahko uporabljaš pod tušem, da jih ne moreš uporabljati medtem ko se napajajo. V bistvu je to nek varnostni sistem, da ga ne bi mel priključenega na napajanje medtem ko po njem teče voda. Drugače pa z enim napajanjem zdrži nek normalen čas, ki je potreben za obe nogi.

Jaz sem ga dobila za rojstni dan, sama pa ne vem če bi dala toliko denarja zanj. Mislim, da obstaja cenejša varianta Silk epil 5 (series), ki ima tudi tehnologijo Close grip in med nastavki brivnik z distančnikom. Edino med tuširanjem oz v kadi ga ne moreš uporabljati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Epilatorji
3.7.2013 20:46:14   
Anonimen
No saj to je edina stvar, ki mi je malo tako tako ... kadi itak nimam, pod tusem gre pa prevec vode ...tak da mi je vseeno ce ni brezzicen. A potem je serija 5 tehnolosko ista, samo pac niso za v vodo?

(odgovor članu tjasaoasis)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Epilatorji
3.7.2013 21:44:19   
tjasaoasis
Kolikor zgleda bi mogl bit enako ampak nisem pa 100 %. Dej si na njihovi strani malo bolj podrobno oglej modele, ker imaš spodaj pod vsakim napisane še lastnosti. Se boš mogoče potem lažje odločla. Eto še stran http://braun.braun.com/global/female-grooming/silk-epil-epilators.html. Mislim pa da niso vsi modeli na voljo pri nas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Epilatorji
3.7.2013 21:50:14   
Anonimen
Sem si ze pogledala in samo serija 7 ima za te kratke dlacice ... tak da bo treba najti enega iz te serije po ok ceni.

(odgovor članu tjasaoasis)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Epilatorji
4.7.2013 6:00:42   
tjasaoasis
Kako, sej ma tud 5-tka Close grip. Na poglej http://braun.braun.com/global/female-grooming/silk-epil-epilators/silk-epil-5.html. Sej pravim, da je verjetno edina razlika v tem da je 7 še za pod vodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Epilatorji
4.7.2013 8:15:35   
Anonimen
Zdej pa ne stekam ... jz sem tole gledala user posted image
http://www.braun.com/in/female-grooming/silk-epil-epilators/silk-epil-5.html a je to napaka na strani al kako?!

(odgovor članu tjasaoasis)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Epilatorji
4.7.2013 8:23:57   
Anonimen
Ok, glede na tole tabelico http://braun.braun.com/global/female-grooming/silk-epil-epilators/silk-epil-5/silk-epil-5-models.html , bomo nabavli model 5280 user posted image

Na pa se znizan je trenutno user posted image
http://www.merkur.si/aparati/brivniki-in-depilatorji/depilatorji/depilator-braun-5280-silk-epil-5.html

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Epilatorji
4.7.2013 9:06:35   
mari1234
Da še svoj lonček pristavim user posted image kje je pa razvidno (sem gledala po teh braunovih tabelicah), kateri model ima brivnik z DISTANČNIKOM? Sama tega ne uspem razbrati. Sicer pa hvala za idejo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Epilatorji
4.7.2013 10:03:42   
Anonimen
Pogledas po Attachments in pol kater model ima piko pri Trimmer cap.

(odgovor članu mari1234)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Epilatorji
4.7.2013 12:35:46   
mari1234
Hvala, Otika!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Epilatorji
4.7.2013 14:03:17   
Paštetka
Otika, jaz imam tega vodotesnega s 1. linka. Meni je super, ker nima kabla in se lahko epiliraš v banji v vroči vodi (preverjeno najmanj boli) ali pa kjer koli drugod. Tisti majhni kabli so meni vedno šli na živce, pa da vedno išečš vtičnico.

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Epilatorji
4.7.2013 18:35:20   
Anonimen
Meni pa vticnice niso tak problem, kot to da bi se spravila depilirat, pa bi mi recimo sredi 2. noge sla baterija ... ampak kakor gledam te tabelce zgoraj, naj bi se tudi serija 5 lahko uporabljala pod vodo ... pa se v navodilih pise, da ko ga recimo cistimo ne sme bit priklopljen ... torej se potemtakem lahko uporablja z in brez kabla al kako? Sem si snela navodila pa nic tocnega ne pise.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Epilatorji
4.7.2013 19:10:02   
malaMravljica
no, ker sem zaradi moza zadnjic naredila doktorat na Braun strani, si ze pogledala to razpredelnico? Mogoce ti kaj pomaga

http://www.braun.com/uk/female-grooming/silk-epil-epilators/silk-epil-epilators-comparison.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Epilatorji
11.7.2013 17:04:53   
m_o_i
za te, ki so uporabni tudi v vodi res ne ve, vem pa tole:
prvi silkepil (dobavljiv najblizje v avstriji za 100 dojče mark) ni bil nič drugacen kot katerakoli izvedba 20 let kasnejeuser posted image

prvega se vedno imam doma-in, ja, delauser posted image
za rezervo
laufam pa filipsov satinell


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Epilatorji
11.7.2013 17:10:30   
Anonimen
Zakaj si se pa raje za Satiinelle odlocila?

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Epilatorji
11.7.2013 19:02:36   
m_o_i
sestrična mi je dala enkrat rabljenegauser posted image
pa malo manj glasen se mi zdi

samo to dvojeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Epilatorji
11.7.2013 19:39:58   
Paštetka
Otika, saj baterija ne zmanjka samo tako. Največ baterije gre, če imaš res poraščene noge. Če se pa redno epiliraš, pa ti vsaj za tri epilacije drži. Po epilaciji ga daš polnit in je. Meni še nikoli ni zmanjkala baterija.
Pa je prav tako zelo tih.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Epilatorji
11.7.2013 19:40:42   
Tippi
Jaz mam dva. eden predpotopni, drugi novejši, ker ga je hči zavrgla, ker ji kao ne pašeuser posted image . oba Braun. oba dobra, oba uporabljam.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Epilatorji
14.7.2013 22:56:58   
Anonimen
Pastetka, na zacetku najbrs res ne ... samo z leti pa baterija zmeri manj zdrzi ...

Punce, dajte mi povedat, kako se spopadate z vraslimi dlacicami ... meni parajo zivce user posted image

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Epilatorji
14.7.2013 23:14:54   
malaMravljica
Meni so se tudi ful vrascala na zacetku, ko sem se epilirala, sedaj skoraj nic vec. In takrat vem, da sem si po epilaciji noge namazala s pecilnim praskom, ki ga zmocis ravno toliko, da ga lahko namazes, en pozirek vode na pol vrecke recimo. In to pustis par uric gor, recimo cez noc, zjutraj spreres stran. Ne bo pomagala 100 %, bo pa zeloo pomagalo. Vsaj meni je, razlika je bila ocitna.

Drugace pa piling, recimo kar groba sol in pot tusem sol spet malo zmocis in masiras na noge. Jaz imam eno sol z mentolom, jo dobis kjer imajo zadevice za savne in je super zadeva, jaz jo nanesem v bistvu skor po celem telesu in naredim piling, je tak fajn vroc, mrzel, svez obcutek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Epilatorji
14.7.2013 23:25:01   
Anonimen
Glede pilinga sem ze slisala, to s pecilnim mi je pa novo ... kaj to pol kake pajkice cez obleces al kako to?

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Epilatorji
14.7.2013 23:38:30   
malaMravljica
To s pecilnim bos zagotovo nasla kje napisano na netu, ker sem jaz takrat verjetno tudi, sam to so ze leta nazaj user posted image
Ne, nic ne rabis oblect zaradi tega, to se bo takoj posusilo in noga bo mal taka bela flekasta in zato se to dela ponoci, ker cez dan taka okol hodit ni ravno prevec lepo za videt. Se pa to dela po depilaciji, ker pecilni povzroci, ne vem kaj oz da se dlacice ne bodo vec toliko vrascale. Piling pa delas prej oz fajn bi bilo vsaj enkrat tedensko. S tem pa odstranis odmrlo kozo in bodo dlacice lazje ven rasle. Ce si ze kupila nov epilator, imas mogoce zraven tudi tisti nastavek za piling? Taka krtacka je to. Tisto tudi fajn naredi na kozi, ravno danes sem meni in seveda malemu tudi naredila piling nogic s tistim nastavkom. Moj uzivajo v tistem, sploh podplate mu fajn prezgacka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?