|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Erekcijska črpalka
7.3.2007 13:15:54   
Anonimen
Moj hoče to kupit, ker bi ga rad povečal, jaz sem pa proti, ker mi je to absolutno smešno. Me pa vseeno zanima, če katera ve, če to deluje sploh?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Erekcijska črpalka
7.3.2007 13:51:58   
tanikaa
user posted image user posted image  Dvomim, da se gospoda predsednika da povečat s to črpalko. user posted image user posted image  Se mi zdi malo preenostavno. user posted image

Po moje je ta črpalka namenjena povečanju trdote predsednika. No, vsaj jaz tako mislim. Ni pa nujno, da mam prav. Doma ga nimamo, niti ni nikoli bila izražena želja s strani lastnika našega predsednika. Nikoli pa ne veš. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Erekcijska črpalka
7.3.2007 20:00:34   
bamby




Ta črpalka se po moje uporablja, da postane in ostane "gospod Stojkovič" in ne "g. Ninkovič".user posted image user posted image user posted image user posted image

Tvoj se bo pa moral zadovoljiti s premoženjem, ki mu ga je narava dala.user posted image



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Erekcijska črpalka
7.3.2007 20:07:56   
Angellina
mah s frbantom naj ga povije, pa bo.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Erekcijska črpalka
7.3.2007 22:18:45   
natalia
user posted image po domače, ja.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Erekcijska črpalka
8.3.2007 12:03:27   
Rosada
Ma neče se njemu ništa povečat!Samo bi se napihnuo i onda bi se razpukao!A šta če onda napravit pitam ga kad mu više neče služiti ni onaj mali kojeg ima sad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Erekcijska črpalka
8.3.2007 13:44:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

kad mu više neče služiti ni onaj mali kojeg ima sad!





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Erekcijska črpalka
8.3.2007 22:53:11   
muki1
user posted image  Tanika, ne morem si pomagati....saj veš...a vaš mu pravi gospod predsednik ? user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Erekcijska črpalka
9.3.2007 7:24:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

user posted image  Tanika, ne morem si pomagati....saj veš...a vaš mu pravi gospod predsednik ? user posted image  user posted image .



user posted image  Ne on. Jaz mu tako pravim. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Erekcijska črpalka
9.3.2007 7:59:53   
tjaga
Ob tej priložnosti bi "nalimala" sem en tekst, ki sem ga dobila po e-mailu:

Kopirano iz foruma...:)
 
"Lepo pozdravljeni. Naj vam povem v kakšno kašo sem se spravo včere. Torej popoldan grem malo v mesto, ker so baje še razprodaje, nažalost ne v gostilnah. Pa gledam, pa vidim tudi v eni toti sex trgovini napis razprodaja. Pa sn si mislo da grem malo pogledat. In te me je oni prodajalec napizdo za neko vibracijsko erekcijsko črpalko. V bistvo me ni tolko to zanimalo, ampak si zraven dobo revijo Kako zadovoljit žensko v 30 sekundah. No in pridem domov, se vržem na kavč in sn mislo, te pa če že mam, bom še sprobal malo tisto pumpo. In si naštelam gor, te pa bi mogo z eno roko tisto stiskat da se pumpa. Jaz pa v eni roki pir, v drugi pa daljinca, na enem programu skoki, na drugem biatlon, tak da daljinca nisem mogo dat stran, za pir pa mi tak niti na misel ni prišlo. No, in si jaz naštimam na toto črpalko kompresor. Gledam skoke, napeto ko satan, naši so bli dobri, dokler niso začeli skakat, pijem pir za pirom, in seveda pozabim na to pumpo. Po dveh urah, ko je sfalilo pira, se spomnim. Pogledam dol, sn mislo da me bo kap. Tič trd kot marmor. Hitro grem gledat navodila črpalke, pa piše maksimalno 15 minut. Dobro, sn si mislo, do jutra bo že minilo, ampak dans vjutro še isto trd. Mogo pa sn it v službo. Na avtobusu so mi vse omike dajale plac na se vsedem zraven, tajnica v službi mi hoče na krilu sedet, mene pa že boli kot satan. Pol ure sn na internetu gledal grde babe pa nič ni pomagalo, prej sem šel kupit taboljši mehčalec Pervoll in si ga zdaj not namakam, ampak še zmeraj ni kaj bolj mehki. Pa še scat me tišči. Kaj naj naredim!" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Erekcijska črpalka
12.12.2011 21:35:26   
mihas
post je sicer star, ampak sem se odločil vseeno odgovoriti, ker se mi zdi, da veliko ljudi sploh ne ve kaj se počne z erekcijsko črpalko. Erekcijsko črpalko so včasih uporabljali večinoma moški, ki so imeli probleme z erektilno motnjo, in sicer zato, da so lahko spravili svojega korenjaka pokonci (povlekli kri v penis) in mu nato nadeli erekcijski obroček, ki je preprečil, da bi kri "ušla" iz penisa. Na ta način so lahko prišli do erekcije, ki je drugače niso mogli doseči (zaradi zdravstvenih težav). Problem erekcijskih črpalk je bil predvsem v tem, da so delovale na zrak. Nadtlak, ki se ustvarja v črpalki po dolžini penisa ni enakomeren in zato je lahko prišlo do vidnih deformacij penisa.

Rešitev se je prikazala v obliki vodne erekcijske črpalke. Edina, ki obstaja (in je menda tudi patentirana) je zaenkrat črpalka BATHMATE. Ker uporablja vodo, je nadtlak po celotni površini enak, hkrati pa voda ustvarja večjo silo (2,5x večjo). Ta erekcijska črpalka se tudi uporablja za primere močnih erektilnih motenj (kot je opisano zgoraj v primeru zračne erekcijske črpalke) za "prisilno" dosego erekcije. Vendar to ni edini razlog za uporabo. Predvsem je zanimiva zaradi ohranjanja spolnega zdravja, ki ga taka črpalka omogoča.

Z leti imamo moški vedno manj spontanih erekcij in zato se v penisu nabira več toksinov. Redna uporaba take črpalke (15 minut dnevno) potegne v penis kri obogateno s kisikom in omogoči močno in zdravo erekcijo. Zanimivo je to, da nekateri športniki mislijo, da je telesna aktivnost dobra za penis. Če gledamo celotno telo- kot podporo kardio-vaskularnem sistemu, to drži, vendar pozablja pa se dejstvo, da ob telesnem naporu kri iz penisa "izteče" na področja, kjer telo v tistem trenutku kri rabi tj. v mišice (zato imamo moški po športni aktivnosti manjši penis). Da se vzpostavi "normalno" stanje, telo rabi več ur in v tem obdobju je penis malo prekrvavljen. To lahko ravno tako povzroča težave z erekcijo.

"Stranski učinek" uporabe takšne erekcijske črpalke (govorim o vodni erekcijski črpalki Bathmate) pa je tudi povečanje penisa v obseg in dolžino. Učinek je viden takoj, že po prvi uporabi (približno 1 cm v obseg in 1-2 cm v dolžino), vendar ta učinek po nekaj urah izgine. Stalna uporaba pa povzroči stalno povečanje penisa, tudi za nekaj centimetrov v dolžino in kakšen centimeter ali dva v obseg.

Upam, da sem dovolj detajlno razložil.

Link do vodne erekcijske črpalke: povečanje penisa (Bathmate)


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Erekcijska črpalka
13.12.2011 12:23:59   
TomTaylor
Zanimivo. user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mihas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Erekcijska črpalka
20.12.2011 23:01:55   
Anonimen
komentar mojega: nehaj brat bedarije in se mi pejd usest v naročje, sem nag ...
no comment

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Erekcijska črpalka
4.1.2012 18:49:54   
JoskoT
Totalen nateg je tale erekcijska črpalka

_____________________________

car hire uk

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?