|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
9.7.2005 20:47:45   
belma
:kuza:KAKO STE KAJ!!???:darilo:KAKO SE POČUTITE!!????:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
9.7.2005 23:17:10   
petra.horzi
oj
jz sm u redu:)
ni mi slabo (morm potrkat), sam razdražljiva sm, pa ful hitr se zmatram, prsi me bolijo, čeprov zdej mal manj (najbolj zjutri).
pa ti? kako si?
jz sm ful vesela k sm že dobila voziček (od ene fuul prijazne mamice z RR-ja) pa torbo za nošenje :duda: (tud od ene fuul prijazne mamice), pa avtosedež lupinico (spet od ene fuul prijazne mamice)
vsem trem se še enkrat najlepše zahvaljujem
tud :love: so všeč stvari ful
jke reku da bi avtosedež najraj že kr zdej montiral:)
v pondelk mam pregled pr G, komi čakam da bom vidla mojo "pikico"
ful je dobr ker ma vaginalni UZ kr v ordinaciji zravn stola in lahko vsakič pogleda
se beremo
caw

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
10.7.2005 8:37:32   
tinkatonka
Pa se javlja še ena februarčica...

Jaz zadnje par dni preživljam muko od muk. Včeraj sem že pred zajtrkom bruhala in potem bruhala ves dan, ampak dobesedno ves dan. Če sem vmes kaj pojedla, sem čez 10 minut že letela na WC. No danes je za spremembo boljse pocutje. Sicer pa ce bo dan vsaj malo boljsi kot je bil vceraj bo ze skor idealen ;).

Zdele greva pa LOTO placat, da bova zadela tiste milijone na katere že tako dolgo čakava ;)

Jaz imam v torek prvi pregled. Komaj čakam in upam da je z :duda: vse vredu. Se javim v torek po pregledu.

Čuvajte sebe in vaše :duda:!

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
10.7.2005 9:44:26   
Tina76
Ojla februarčice;)!

Tudi moje počutje ni nič kaj spodbudno. Jaz sicer ne bruham tako kot naša uboga Tinkatonka, mi je pa zato fuuuuuuuuuuul slabo in to kar cel dan. Vredu je samo takrat ko spim. Komaj čakam na dan ko bi naj slabost čudežno izginila kot pravijo nekatere.

Ogledujem si trebušček pa ni še nič:zmeden:. Malo sem neučakana.

Petra.horzi - to je pa res cool, da si dobila vse potrebščine. Tudi jaz naj bi od svakinje dobila potrebščine, saj je 1. marca rodila dvojčici in se bo že kaj našlo zame.


Jaz se moram na drugi UZ naročit v totek in upam, da bom čimprej na vrsti, da spet vidim :duda:.


Lepo bodite!

Tina 8t1d

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
10.7.2005 13:26:52   
petra.horzi
pol mam jz srečo da mi ni nč slabo?!? morm potrkat:)
edin kar je me napenja vsake dva,tri dni, ni mi pa nč slabo, kaj šele da bi bruhala
hvalabogu da je tko
ne vem pa od česa je to odvisno
tinkatonka upam da ti bo čimprej nehal bit slabo, drgač boš preveč shujšala:) če boš vse zbruhala
pa tud tina76 zate isto vela:)
se tipkamo
caw

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
10.7.2005 14:55:57   
marty5
pozdravljene.

Očitno sem zaenkrat tudi jaz še srečnica, ker mi ni še slabo - razen nekaj izjem. Od včeraj dalje sem na dopustu, tako da se sploh super počutim :)-

V četrtek grem tudi jaz na pregled - le ultrazvok, ker imam G šele v začetku avgusta. Sploh se ne počutim noseča - edino kar me muči je obilen izcedek in utrujenost....Nisem več sposobna 2 štuka stopnic prehodit brez da bi bila čisto zasopla:(

Sem pa polna skrbi - da bo vse ok, pa tudi, kako bo :duda: spremenil življenje....Oh, pravi vrelec zmedenosti sem :zmeden2:

Želim vam, da bi slabosti čimprej minile in da bi nam vsem 1. pregledi prinesli le vesele in dobre novice. Držim :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

lep preostanek vikenda :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
10.7.2005 17:55:45   
tinkatonka
o punce....danes je bil pa dober dan. Ampak kako že pravijo ne hvali dneva pred nočjo ;) No zaenkrat danes se nisem objemala domače wc školjke. In upam da je tudi ne bom. Sem si sicer privoščila malo več spanja, ampak vsaj zbruhala nisem kar sem pojedla in sem vesela kot radio. Pa še mojo najljubšo jed sem si privoščila..mongolska govedina ...mnjami!!

Danes sem že malo premišljevala kaj vse moram vedt za 1.pregled pri G. Če se ne motim (prebiranje RR) moraš povedati prvi dan zadnje M, pa družinsko anamnezo, pa katere bolezni sem prebolela, a sem še kaj pozabla??? Aja še to...midva z :love: ne bova vprašala za spol in jaz bi ji dala to jasno vedt že takoj na začetku, da se ne bo kdaj G. zagovorila. Zdaj me pa zanima, a moraš to vsakič povedat, ko prideš na pregled, ali si to mogoče G.kam zapiše???

Punce, ki ste dale že skozi 1.pregled. A moram bit še na kaj pozorna, moram kaj posebnega vprašat na 1.pregledu?? Hvala za odgovore.

No še malo, pa bo žrebanje LOTA in se bova z :love: lahko valjala v denarju...ja itak..I WISH....zadela bom pa tko in tko samo z glavo v zid. Sam je luštno ko gledaš če so izžrebane cifre na tvojem listku ;)

Držim :miska::miska::miska::miska: da boste kaj zadela na LOTU (pa ne z glavo v zid, tako kot bom gotovo jaz) :)

Pazite nase in na vaše :duda:!!


(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
11.7.2005 10:57:08   
bobika
Se še jaz malo oglasim
Moja jutranja slabost se je preselila na popoldansko ali večerno. Pride dan, ko mi je full slabo, pa čez dve uri čisto mine. Bruham pa na srečo ne.
Jaz na prvem pregledu (6t5d) nisem povedala ničesar drugega kot pa zadnji dan m in če jem tifol. Tudi materinske knjige nisem dobila in ni me stehtala. Verjetno ima tak sistem in bo to vse naredila naslednjič (čez 9 dni). Najpomembnejše na prvem pregledu je bilo, da je :duda: na pravem mestu in da mu utripa srček.

Kaj tinkatonka je bla sedmica pri tebi? :zmeden2:
Pri meni je bila le ena štirkica. nekaj pa le je :bravo:

Javite se kaj iz vaših pregledov in pazite nase in na svoje :duda:

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
11.7.2005 11:49:55   
malamisha
Ojla!

Za mano je že drugi pregled in videla sem srček naše :duda:

Na žalost je g. tudi ugotovila da z našim :duda: raste tudi miomček, ki je trenutno kar precej večji od pikice.

Pa saj bo...

Ste se že naročile na nuhalno?


lp

Anita

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
11.7.2005 12:00:38   
tinkatonka
Živjo!

No jaz odštevam ure do mojega prvega pregleda..sem čudna a ne..sam se ga tko veselim. Danes zvečer se bom pa nališpala, pa pobrila vse nepotrebne dlakice na mojem telesu, vglavnem si bom vzela ene dve urce sam zase in se ornk namočila v banji.

No po obupni soboti, ko sem dodobra spoznala WC školjko, je danes že drugi dan ko ne bruham (oh ko bi vsaj tako ostalo). Sicer mi je slabo še sem pa ke, ampak samo da ne bruham.

malamisha..miomček? :zmeden2::zmeden2: A lahko malo razložiš? Sem malo nevedna pri tej stvari :zmeden2:

Komaj čakam da vam jutri sporočim kako je bilo na 1.pregledu.

Pazite nase in na vaše :duda:

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
11.7.2005 12:13:46   
malamisha
Oj tinkatonka!

Miom je mišična bula :zmeden:(takšno sem našla razlago). Trenutno se hrani z vso hormonsko "hrano" in raste in raste in raste.
Rast bi se naj ustavila nekje v 4 mesecu in naj nebi resno ogrozila naše pikice.

So mi ga pa odkrili že pred zanositvijo ampak se niso odločili za odstranitev...


Kontrolo imam ponovno 20.07., imam g. ki ji popolno zaupam in vem da bo vse o.k. (čeprav, saj veš tista večna vprašanja kaj če...).

lp:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:


Anita

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   FEBRUARČICE, KJE STE??!!!
11.7.2005 12:16:10   
sazi
na NS se namrevam kmalu naročiti, je pa problem v tem, da so trenutno povsod vsi po dopustih, tako da verjetno tole naročanje ne bo najbolj enostavno.
kje se pa nameravate naročiti (sem iz LJ, tako da je z okolico najbrž precej možnosti).
na 1. pregledu tudi jaz nisem prišla dlje od UZ, materinske knjižice in preverbe, če jemljem Tifol. nekako se mi zdi, da vse ostalo pride na vrsto pri naslednjem pregledu (začetek avgusta), ko bodo za mano že laboratorijski testi in mogoče tudi že NS. takrat bom verejtno izvedela tudi za PDP.
sem bila pa konec junija v šoli za zgodnjo nosečnost in tam so nam odsvetovali namakanje v banji (že tako nam bolj grozijo razna vnetja, z namakanjem pa take možnosti samo povečujemo).
torej kako, kdaj in kje se mislite naročat na NS?

PS: ali lahko naslednja odpre novo temo, da nas prestavi na 1. stran?

(odgovor članu belma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?