|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 13:43:48   
Lu
Ojla!

Kje se pa skrivate? A že komaj čakate? Ja mi imamo danes rok. No saj nekaj sem že v 9nebesa napisala, da se mi zdi da nekaj že dogaja. Upam, da je res kaj na tem, ker že komaj čakam.:):bravo:

V porodnišnici pa niso dovoljeni obsiki. Moj bratec je prav žalosten, ker ne bo mogel videti svojega prvega nečaka/-injo. Bo pa potem kasneje.

Moj dragi danes koslilo pripravlja. Je prav priden. Tudi on že komaj čaka in me skoz sprašuje če je že kaj. Joj kakšna pozornost, vam rečem. Si bo prav svoj ruzak pripravil za sabo, in bo imel notri za pit pa za jest. Se je baje pozanimal in so vis rekli, da so bili full žejni in lačni. He, he, he,... se mu samo smejim.

No naj se katera oglasi kaj.

lp Lu in :duda: še vedno na toplem.
danes rok :love::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 13:49:21   
Anonimen
Lu, blagor ti. Takoj bi bila na tvojem mestu.

Hiter in lahek porod ali: poslušaj in ubogaj babico.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 13:53:18   
Lu
al bina če misliš glede fanta je to samo zdaj. Ni za bat. No lahko bo pa potem tudi tako.Se bom pustila presenetit.

lp Lu

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 14:14:57   
Anonimen
Lu, ne fanta, porod. prec bi šla še enkrat rodit.

Je bil (in je še) moj podoben tvojmu:-))

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 16:51:56   
Lu
Jaz imam pregled v torek. Upam, da mi ne bo treba iti. Špikanje se dogaja nekje na 10 minut. Milsim, da bomo danes šli :bravo:

lp Lu

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 16:57:01   
Mina1
LU, a potem ste še kar doma, saj mi tudi:zmeden:

Jutri imam PDC čez cel dan v porodnišnici (za meritev carskega reza) in mogoče bom dobila kar datum za CR, ali pa tudi ne.

Skratka, pri meni še nič novega in tako:zmeden:, sem sila utrujena, mali:modri: se je za nianso bolj umiril kot prejšnje tedne po intenzivnem premikanju.

Sem pa bolj pozorna na lulanje oz. sem si dala kar mini vložek, da slučajno ne spregledam "vode", ker popadkon ni in ni, vsaj teh ta pravih ne.

LU, če boš pri sebi, mi le pošlji SMS, a velja;)

Držim pesti zate in za tvojega:duda:, pa seveda zase, da se ti pridružim vsaj ta teden, ker imam rok 20.2.

Pa ostale februarčice?

pa-pa, Mina1, v 40t:nosecka:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 19:15:12   
maja&m
Ojla!

Še ena februarčica, vsebolj neučakana, se vam prirdružujem.
Jaz ima rok v soboto,19.2. Do takrat je še skoraj en teden, vem da je še čas, ampak si želim, da se začne kaj dogajati. Nobenih znakov še ni,da bi naš :modri: (mladiček) rad na svet privekal, nobenih popadkov. Morda, ampak nisem sigurna, se mi po malem čep lušči, če je to seveda to.
Sem še ful aktivna, delam vse kar mi telo dopušča, tudi takšne stvari,ki naj bi pospešile porod :hudicek:, pa nič. Ful si želim,da bi se zgodilo že ta teden oz. do sobote in ne po roku.

Vsem februarčicam želim čimlažji porod in čimmanj boleče popadke in da bi čimprej pestovale vaše :duda: mladičke.

Maja&:duda:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   FEBRUARČICE :)))
13.2.2005 20:01:46   
bivka
Draga Lu in ostale februarčice!
Zdaj si naju z možekom nasmejala do solz-glede rukzaka!
Moj možek ima namreč že 1 mesec pripravljen nahrbtnik s hrano (keksi) in je ful vesel, da ni edini, saj so se mu vsi do zdaj smejali. :sloncek:
Jaz sem se že pred 1 mesecem začela odpirati, vmes sem imela lažne popadke, v četrtek se mi je odluščil čep-pa nič ne kaže! Rok imam čez 10 dni, pa bi že šla.
Pozdravček,
B :nosecka:, možek G in :duda: :roza:

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   FEBRUARČICE :)))
14.2.2005 8:34:54   
Lu
Jutro!

Mi smo še kar doma. Vsa stvar se je umirila tako, da vprašanje kdaj bo moj :duda: hotel pogledat v ta svet. Sem kar malo žalostna, saj sva z mojim dragim že pričakovala najino štruco. Upam, da bo čimpreje no. Ker tole čakanje, pa čakanje,...

Sicer imam jutri pregled pa da vidimo.

Se še kaj javim.

lp Lu
1 dan čez rok

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   FEBRUARČICE :)))
14.2.2005 10:52:56   
Špacka
Še ena februarčica se vam oglaša.

Vidim da ste ble včeraj pridne, jaz sem pa skoz nekaj skakala okol, tako da nisem imela časa mal pokukat na RR, pa zelo slabo sem spala, no danes je pa vse OK.
Do roka še 14 dni, me pa panika grabi in to mene,ko sem skoz govorila da je porod nekaj najbolj naravnega, zdaj me pa kar stiska:zmeden::zmeden::zmeden:
Po eni strani bi že kar rodila, po drugi bi pa še kar nekaj mesecev imela ta moj buši.Tako sem panična, da se mi sploh ne da pripravit do konca vseh stvari, moje stvari za v porodnišnico so razstavljene po celem stanovanju,pa opremo za :duda: da ne bo dragi preveč brskal po omarah, v glavnem drage moje totalna panika...
...sem tko hvaležna mojem ker hoče bit zraven pri porodu, se mi zdi da bi ga v tem trenutku kar prisilila, če ne bi hotel:)-

Lu se še nič ne dogaja?

Jaz grem pa jutri v laboratorij, v sredo pa spet na pregled, CTG, UZ, da vidimo kako je :duda: obrjen, pa teža...komaj čakam

Za vse nas :rozica::rozica::rozica:

Lp Špacka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   FEBRUARČICE :)))
14.2.2005 12:32:54   
mojca 25
Pozdravljene februarčice.Jaz imam rok 22.2.in sem iz MB.Tudi jaz že komaj čakam ampak še nič ne čutim in upam da se bo ta teden kaj zgodilo. Ravno danes imam pregled in CTG in bomo videli kaj bo rekel ginekolog.Včeraj zvečer me je nekaj ščipalo ampak mislim da še to nit to.A je katero mogoče strah poroda. Mene je včasih malo ampak se probam skocentrirat in mislit samo na to da bo:duda:čimprej zunaj.Mislim da ne bo tako hudo. Moj fant bo tudi zraven in upam da bo veliko pripomogel k čim lažjemu porodu.Se slišimo.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?