|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FKK kamp Koversada
26.5.2007 9:32:32   
mama76
Za tiste,ki poznate FKK kamp Koversada,a mi lahko svetujete kje je dober prostor za velike šotore,nebi kampirali na otoku, ker bi imeli radi zraven avto,Koversado dobro poznamo ker hodimo tja že 10 let a nikoli s šotorom,tako,da nisva nikoli gledala kje bi šotor postavla,letos pa prvič kampiramo tako, da kakšen nasvet pride prav,pa še to kako poteka prijava v kampu,predvidevam,da na recepciji dobiš št.potem pa kaj si prostor izbereš sam ali ti ga oni določijouser posted image user posted image user posted image
Hvala za odgovore in vsem lep dopust kjerkoli že boste dopustovali
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FKK kamp Koversada
26.5.2007 9:50:03   
lemavrica
Mislim da letos nebi smelo bit problema s prostorom, ker so več kot pol kampa spraznili oz. so pavšaliste premaknili čist gor v 2 cono. Mislim pa da je za šotoriste prostor na otoku oz. mogoče boste po ta novem lahko dobili prostor tudi kje v bližini mostu v prvi coni. Najbolje je da pokličeš na recepcijo in jih vprašaš.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FKK kamp Koversada
26.5.2007 11:52:16   
mama76
Hvala za odgovor,kaj misliš,da pri tenis igrišču bi se dalo dobit prostor meni tam ful všeč,ker je blizu trgovina,otroška plaža,WC...Pred leti smo bili v prikolici od enega gospda v bljižini tenisa zelo lep dopust,vse imaš pri roki,kaj pa senca kje je najbolje(otok najberž nas pa moti ker nimaš avta zraven,pa vse moraš spakirat,da te čez odpeljejo),vi ste kdaj kampirali v Koversadi in če ste kje?Lep pozdav

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FKK kamp Koversada
26.5.2007 18:48:05   
jooly
Mi imamo v Koversadi pavšal (že 25 let) in letos v bližini tenisa verjetno ne boš dobila prostora, saj s(m)o se tja naguzili pavšalisti, ker je bil to edini prostor, kamor smo lahko postavli prikolice. Edino na desni strani ceste - torej proti morju - so uredili parcele za prehodne goste, kjer bo po vsej verjetnosti zaradi cene več prostora. Na drugi strani klanca (proti mivki) pa so naredili parcele, ki so sicer lepe, tik ob morju, bližina WC-jev, trgovine, (otroška plaža je meni itak boljša na otoku), problem je, da so parcele na tisti blatni rdeči zemlji, ki bo ob prvem dežju postala močvirje in si res ne upam predstavljat, kako bo kdo tam lahko postavil šotor.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FKK kamp Koversada
17.2.2008 12:43:42   
tejč
Živjo, mi bi pa letos tam prvič kampirali-prikolica. Tudi mene zanima, kam se situirat-imamo dve majhni frkljici s sabo, pa rabimo senco. KAko je in kateri konec priporočate? Je letos spet kaj novega glede prestavljanja pavšalistov itd..??

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FKK kamp Koversada
18.2.2008 19:27:11   
...taša...
mi smo imeli prikolico v Koversadi nasproti gostilne Molo (ki je ni več) 29 let. Lansko leto smo premaknili v Valalto in lahko povem, da je tam bistveno več življenja kot v Koversadi, v kateri življenja praktično ni. Veliko igral za otroke, zvečer se veliko dogaja, imaš različna dogajanja glede na okus.

Smo pa šli s čolnom v Koversado in tam je eno samo mrtvilo.user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FKK kamp Koversada
18.2.2008 20:35:03   
tejč
Taša, hvala za mnenje. Ne vem, najbrž smo čudaki, prej smo hodili v Uliko, kjer se tudi ni nič dogajalo, pa nam je bilo všeč.user posted image  Mislim, da nam vseeno ne bo dolgčas, kolikor poznam svoji punci.user posted image Ampak hvala vseeno, mogoče skočimo do Valalalte na izlet.user posted image

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu ...taša...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FKK kamp Koversada
21.2.2008 20:09:36   
mama76
Ojla vidim, da tudi vi že razmišljate o letošnjem dopustu, mi smo lansko leto nekaj dni dopustovali v Koversadi s šotorom in bilo nam je lepo- prej smo hodil v prikolico, kot pa omenjate v Koversadi res nimaš kaj za počet zato se mi letos za prvi maj odpravljamo v Valalto in prosila bi vas, če mi lahko malo opišete kako izgleda kamp in kako je s samo prijavo, ali je kaj sence za postavit šotor, kako so velike parcele, ker mi imamo namreč mega velik šotor za 8 oseb smo se malo zaj...ko smo ga kupovali,  in take stvari res bi vam bila hvaležna, ker upam da ne bomo spet pristali v Koversadi no saj je lepo samo sem se jo že malo naveličala tja hodimo že 11 let in človek rabi spremembo.
Lepo se imejte

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?