|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FOTO KNJIGA
4.6.2008 22:18:39   
PIAF
Ali je katera že dala kje delat foto knjigo?
Kako je izpadlo in kje ste dale izdelat?

Na internetu je toliko ponudnikov in res ne vem, za katerega se naj odločim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FOTO KNJIGA
4.6.2008 22:57:00   
lex
lani poleti sem jo dala delat pri dm. Čez 80 strani me je potem prišlo okoli 70€. Pa ful fajn pride, še posebej ker n tako debelo kot fotoalbum. Je pa dražje.
No jaz sem mojemu user posted image  to dala za darilo - so bile not naše fotke iz morja in je bil ful navdušen.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FOTO KNJIGA
5.6.2008 11:14:17   
Samrela
Meni so jo izdelali tukaj in sem plačala okrog 30€ za 25 strani. Je pa noter skupno čez 200 slikc. Zelo ličen izdelek.

http://www.fotoknjiga.net/index.html

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FOTO KNJIGA
5.6.2008 23:17:47   
Nogavica
Tudi jaz sem jo dala delat pri dm in sem zelo zadovoljna.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FOTO KNJIGA
6.6.2008 0:15:09   
benika
Tudi mi smo jo dali delat pri DM-z za mamičino 50. letnico. In je izpadlo zelo lepouser posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FOTO KNJIGA
9.6.2008 8:56:37   
PIAF
Hvala za odgovore! Naj povem, da sem se odločila za DM in sem naredila fotoknjigo ter jo poslala preko neta. Komaj čakam, d ajo dobim, da vidim, kako bo izpadlo!user posted image

Še moje izkušnje glede programov: probala sem ene 4 programe, od Hoferja, fotoknjiga.net, GM foto, Dm....in najboljši program za moje pojme ima DM!! Najlažje oblikovanje, lepa ozadja, različne možne variante knjih (A4, A% itd...), hitro deluje, skratka sem zelo zadovoljna - za izdelek pa še poročam, čeprav sploh ne dvomim v kvaliteto, saj sem od vas dobila same pozitivne kritike.

Lep dan!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FOTO KNJIGA
9.6.2008 22:22:57   
Nogavica
Jaz pa tistih ozadij sploh ne uporabljam, ker nastavim kar svoje fotografije za ozadja in pride še veliko lepše. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FOTO KNJIGA
10.6.2008 8:19:20   
PIAF
Ja, saj nekaj ozadij sem tudi jaz dala svojih, nekaj pa njihovih. namreč, če daš svoja, vedno ne pride ok, ker če imaš preveč slik, ozadja sploh ne vidiš...

LP

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FOTO KNJIGA
17.6.2008 9:17:34   
Anonimen
A si jo že dobila? SI zadovoljna?

(odgovor članu PIAF)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FOTO KNJIGA
4.9.2008 23:27:53   
Aneja2003
No....zdaj pa še moja izkušnja z DM....

Prvič smo dali naročit knjigo..in glej ga user posted image ...v paketu sploh nisem dobila svoje knjige, ampak kr eno "****".

Čakam že dober teden pa še ni nobenega odgovora...mene pri DM več ne vidijo....


Kaj pa Hofer....kakšne izkušnje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FOTO KNJIGA
5.9.2008 19:12:35   
kokoska007
naroči pri DIGIFOTU, meni je njihov program najboljši. oglej si nekaj njihovih knjig, ker do konca septembra poteka akcija -20%, če dovoliš objavo svoje knjige. LINK

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FOTO KNJIGA
5.9.2008 19:22:39   
Muca83
Jaz sem jo ravno danes dobila od Digifota in je user posted image

44 stranska je bila cca 35 EUR.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FOTO KNJIGA
5.9.2008 20:25:43   
PIAF
Z DM-om sem imela zelo slabe izkušnje. Najprej je trajalo en mesec, vmes sem seveda oddala 3x naročilo, ker so me obvestili, da jim ne gre...Potem sem po dveh mesecih končno dobila fotoknjigi (naročila sem dve), ju šla iskat in kaj vidim?! Na platnicah so bile neke nemške šale čez naše obraze. user posted image  Sem jih vrnila, ponovno morala oddati naročilo, jim pisala v Prago, da bi mi vseeno lahko ti dve knjigi dali gratis, ker jih bodo tako vstran vrgli, saj sta notri bili čist ok, samo zuanj par napisov. In so mi jih res poslali gratis. Potem pa sem spet čakala, čakala in na koncu sem obupala in jim napisala, da odpovedujem naročilo in bom dala drugje delat! Nikoli več!

Hofer pa je nekaj drugega! Tam pa sme bila ful zadovoljna, dobila v 3 dneh, edino malo manj možnosti nudi program.

Če bo kakšna priložnost, pa še probam pri Digifoto - izgleda dobro!

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FOTO KNJIGA
6.9.2008 12:00:41   
Mesečnica
Jaz pa imam z DM-ovo fotoknjigo zelo dobre izkušnje. Naredila sem že dve knjigi, vsako v treh izvodih, z veliko besedila poleg slik. Obe sem dobila v roku enega tedna, brez napak user posted image

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FOTO KNJIGA
22.6.2012 12:08:26   
Sara_T
jaz sem naredila pri dm, pa ni bilo dobro, ker so bile dimenzije vsakič drugačne, pa barve tudi ne čist taprave. pr digiju pa so zgleda knjige odvisne od razpoloženja delavcev. najboljše delajo v trstu, drugače pa so baje pr sprintfotoknjige tud zlo lepe knjige. vsaj te od moje mame so precej lepše od mojih.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FOTO KNJIGA
26.6.2012 8:27:43   
Sara_T
darja, sori. tukaj je povezava www.sprintfotoknjiga.si

(odgovor članu Sara_T)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?