|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 13:47:57   
Balonchy


user posted image



 
 

user posted image



PDP   Ime (starost)    (št.user posted image , št.user posted image )       Spol   Pregledi/Porod.
____________________________________________________
user posted image  1.2. matineja (28)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image   1.2. Balonchy (27)       (št.user posted image  2, št.user posted image 0)   user posted image    19.11.  PO
user posted image    1.2. Urša08 (28)   (št.user posted image  2, št.user posted image  1)  user posted image  4.12./12.12.  KR 
user posted image   2.2. smokvica72      (št.user posted image 3, št.user posted image 0)    user posted image   LJ               
user posted image   2.2. TEDIGO (30)        (št.user posted image  2, št.user posted image 0)    user posted image  17.11.      
user posted image   3.2. mamutka             (št.user posted image  3, št.user posted image 2)    user posted image    ?
user posted image   3.2. bara10                (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image   ?
user posted image   3.2. LaraS                   (št.user posted image  x, št.user posted image x)     user posted image   ?
user posted image   5.2. Ajvy                     (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image   26.11.  LJ
user posted image   5.2. nina 166              (št.user posted image  2, št.user posted image 1)     user posted image    ?
user posted image   5.2. Nusa30 (30)         (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image    ?
user posted image    5.2. petrap (24)         (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    17.11.  PO
user posted image  5.2. claud (22)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)   user posted image       1.12.
user posted image   6.2. kk85                     (št.user posted image 2, št.user posted image 1)      user posted image   ?
user posted image   6.2. RAISA (35)             (št.user posted image  2, št.user posted image  1)   user posted image    ?  LJ
user posted image    7.2. witto (29)             (št.user posted image  1, št.user posted image 0)     user posted image    3.12.  IZ 
user posted image   7.2. carmar                  (št.user posted image 2, št.user posted image  1)    user posted image   ?
user posted image   8.2. reckova (24)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   17.11. MB 
user posted image   8.2. timy (28)              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    2.12.  CE
user posted image   8.2. Nea                      (št.user posted image  4, št.user posted image  2)    user posted image   ?
user posted image   8.2. diamantina (23)    (št.user posted image 1, št.user posted image 0)    user posted image     9
.12. MB
user posted image  8.2. Pupka (24)            (št.user posted image   2 št.user posted image  1)    user posted image     7.11. PT
user posted image  10.2. cati (28)              (št.user posted image  3, št.user posted image 0)     user posted image    2.12.  MB
user posted image 10.2. kolumbo              (št.user posted image  x, št.user posted image  1)   user posted image     3.12.
user posted image 10.2. Shuka                  (št.user posted image 3, št.user posted image  0)    user posted image     26.11.
user posted image 10.2. Katjusa (27)        (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image    8.12. CE
user posted image  10.2. orto2 (28)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image   5.12. LJ
user posted image  10.2. barbyka (32)        (št.user posted image 3, št.user posted image 1)     user posted image     ?  LJ
user posted image  12.2. rebeka84              (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     19.11.  LJ
user posted image  13.2. izidora                  (št.user posted image  5, št.user posted image  2)    user posted image    ?
user posted image  14.2. Kranjcanka          (št. user posted image x, št.user posted image  x)    user posted image    ?
user posted image  14.2. Maša29               (št. user posted image 1, št.user posted image 0)    user posted image     ?   JES
user posted image  14.2. Kaška (33)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  CE
user posted image  15.2. micamuca            (št.user posted image 1, št.user posted image  0)     user posted image    ?
user posted image  15.2. SALT (23)            (št.user posted image   2, št.user posted image  0)   user posted image     ? CE 
user posted image  16.2. birdy                    (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image    ?
user posted image  16.2. kayica24 (24)       (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image    19.11. PT
user posted image  16.2. vesnozaver (27)  (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image      21.11.   MB
user posted image  16.2. mala* (23)             (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?    KR
user posted image  17.2. julija 30 (30)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)      user posted image     ?    PT
user posted image  17.2. tanci29 (31)            (št.user posted image  2, št. user posted image  1)    user posted image    2.12.
user posted image  18.2. naia (25)               (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image      ?     LJ
user posted image  18.2. Želva                      (št.user posted image  2, št.user posted image  1)   user posted image      ?
user posted image  18.2. *Nelly* (27)           (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image     ?
user posted image  19.2. zorica (30)             (št.user posted image  1, št.user posted image   0)   user posted image       ? MS
user posted image  20.2. maja83 (24)          (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     ?    SG
user posted image  20.2. mrka                      (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image     ?
user posted image  20.2. macka27 (25)        (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image     ?  KR/LJ
user posted image  21.2. Cvetka13               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)    user posted image    1.12.
user posted image  21.2. Maksi1                   (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image    ?
user posted image  21.2. Alter_ego               (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image     ? 
user posted image  22.2. Pikica5 (21)       (št.user posted image  2, štuser posted image  0)  user posted image user posted image   11.11. MB
user posted image  22.2. glen (28)           (št.user posted image  5, št.user posted image  1)   user posted image   12.11. IZ
user posted image  22.2. bad girl (24)           (št.user posted image  4, št.user posted image   1)     user posted image    ?
user posted image  22.2. Deja (25)       (št.user posted image 1, št.user posted image  0)    user posted image    10.11.  CE
user posted image   22.2. lea88            (št.user posted image 1, št.user posted image   0)  user posted image     ?     PO/NG
user posted image  23.2. brkn83 (25)           (št.user posted image  1, št.user posted image 0)  user posted image   17.11.  CE  
user posted image  23.2. antonia (32)          (št.user posted image 3, št.user posted image  0)   user posted image    12.11.  PO
user posted image   23.2. majchy23 (23)         (št.user posted image  1, št.user posted image 0)   user posted image    2.12.  LJ
user posted image  23.2. Anonimen                 (št.user posted image  x, št.user posted image   x)   user posted image    ?
user posted image  24.2. sunny24 (27)           (št.user posted image  2, št.user posted image  0)    user posted image   10.11.  PO
user posted image  24.2. Luca (29)                 (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  LJ
user posted image  25.2. delfinkica                (št.user posted image  x, št.user posted image  x)     user posted image     ?
user posted image  25.2. boma2 (31)            (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   14.11.  LJ
user posted image  25.2. lilcha (28)                (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image      1.12.  LJ
user posted image  26.2. sazi (32)                 (št.user posted image  2, št.user posted image  1)     user posted image   24.11.  LJ
user posted image  26.2. piskot (33)              (št.user posted image  2, št.user posted image  1)      user posted image      KR
user posted image  26.2. akvalina (27)          (št.user posted image  3, št.user posted image   1)    user posted image     8.12.  LJ
user posted image  26.2. BarbaraGS (28)      (št.user posted image  1, št.user posted image  0)     user posted image   10.11./18.11.
user posted image  27.2. kristina5 (30)          (št.user posted image  1, št.user posted image  0)    user posted image    ?  NM
user posted image  28.2. dita7                       (št.user posted image  x, št.user posted image  x)      user posted image    ?
 
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image    VSEH NOSEČK = 71   user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  = 15
user posted image  = 13
 user posted image  = 44
 
 
 
 
 
 
user posted image       user posted image     user posted image
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
 
user posted image user posted image user posted image user posted image
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 13:48:55   
Balonchy


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE




(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 13:51:02   
Balonchy
Trebuščkarce... Uradno odpiram III. del čvekanja!!! user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 15:27:08   
Vesnozaver
pisuka, smo pa res pridne...user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 15:28:38   
Vesnozaver
sem zdaj pogruntala-za vsako tromesecje imamo svoj del!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 15:40:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver

sem zdaj pogruntala-za vsako tromesecje imamo svoj del!user posted image user posted image user posted image user posted image

sam za tole tretje bomo porable 2 dela če bo šlo tak naprej ker smo v rpibližno mesecu in pol nafilale 2. deluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 16:17:59   
Maksi1
Dober dan čvekice na tretjo potenco!

Od včeraj zvečer dalje ste načvekale toliko, da sem zdej porabila celo popoldne za prebrat.

Vprašanje: kaj je to plajšek?

Barbara - za prelisičiti vago pri G imam nasvet: prejšnji dan jej najpozneje do 18. ure. Na dan pregleda vstani malo bolj zgodaj, pojdi na veliko potrebo in za zajtrk popij samo pomarančni sok. Pa ne obleči se preveč. Fino je, da imaš pregled čim prej dopoldan, ker je takrat teža nižja. Popolde imamo ponavadi tudi cel kg več. No tole je nasvet za tik pred zdajci in pokaže samo malo manj od običajne teže. Za čim manj kg pa je treba čimveč sadja in zelenjave. Po sadju in zelenjavi nisi lačen in se pa lepo prebavi.

Brdy - čestitke za -100.

Katjuša - tebi pa čestitke za -3. Za dišeče cunjice pa ti svetujem, da jih za kak mesec zapreš v kakšno plastično vrečo skupaj z blazinicami sivke (lavande), potem pa jih spet opereš. Če imaš možnost, kupi lavando na kaki tržnici, kjer boš dobila bio izdelek. Vrečke iz blaga, v katero daš lavando pa lahko narediš sama.

Balonchy - kako lep kruhec. Še dobro, da preko PC ne more priti vonj po sveže pečenem kruhu. Pa še to: v seznam lahko dopišiš, da imam pregled 5.12. Zadnjič sem pozabila napisat.

Miša - pozdravljena med nami.

Cloud - meni tudi PC nagaja. Verjetno bo res Murko kriv.

Vsem, ki ste na pojedinah želim eno prijetno hranjenje in druženje. Pitje pa kar spustite. Čeprav baje 1 dcl terana full dobro vpliva na stanje železa pri nosečkah (tako so nam v MŠ rekli), zato si toliko pa kar privoščite.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 16:35:20   
uršika***
Dober dan Februarčice!
Sem vam prišla čestitat za 3. deluser posted image user posted image user posted image user posted image
Me Janurčice nismo tako pridne čvekice, kot ve, smo še kar na 1. deluuser posted image user posted image
Lepo nosečnost vam želim še naprej in čimmanj nosečniških težav.
papauser posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 17:49:10   
rebeka84
Dober večer! Kje se skrivate? No jaz grem delat princeske, se mi lušta sladko...user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 18:14:58   
Čebel@
rebeka.......še meni kakšno princesko pošljiuser posted image
maksi.......plajšek je una bombažna majčka za pod bodi ki se pri strani zaveže
uršika.....smo res turbo čveke......sem vidla da majo novemerčice 08 tud samo2 dela tko da smo tuki res "obupne"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa sedim za računalnikom in izpisujem formule za matematiko......me tok vrat boli da bomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 19:21:23   
reckova
hej punce! samo da vas malo pozdravim....lp

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 19:23:20   
sunny24
Čer! A smo že na 3. delu? Dobro nam gre...user posted image user posted image user posted image

Joj, jst bom počla...hrane je blo ko da nas bi blo 30 (bli smo pa v 8)...user posted image  Klasika pri naši noni!user posted image user posted image user posted image   Zdej pa prebavljam na kavču, moj pa gre delat za ob 21h. Jutri pa dela že ob 17h...ga bom za fajn vidlašele pojutrišnem. Jutri zjutraj pa pregled...Komi čakam! Neki bi še napisala, pa sm vse skupi pozabla...user posted image  Aja, sem pridna, perem cunje...user posted image  To je pa tudi vse!user posted image

Katjusa, pa kako ne gre vonj po čikih vn s cunj? Ti pa ne vem, kaj svetovat, mogoče res provi z lavando, tko, ku ti je maksi svetovala.
majchy, ti si pa pridna! Držim pestke za jutri!user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 19:31:50   
Katjusa
Ja hvala za nasvete morem neki narest k men to tok smrdi in si ne predstavljam da mi dojenček po čikih smrdi.... sej se komaj še voha sam jst mam nos za to in vsekakor bom to tak al tak še enkrat oprala ker ne more zdej 3 mesece ležat pol pa otročka oblečt.....
Najprej sem misla da se sam men zdi da voham ker sem dala ful praška in mehčalca in bi mogl dišat pa je pol še moj reku da se še mal voha.....

ma sej bo.....

e pa še ena vesela novička moj mi bo mogoče avto kupu no če bo dobu kredit.... sosedi prodajajo avto peugeot 206 in jim je šel prej avtoradijo ven vzet ker bi ga radi mel vdrugem avtu in sma se kr zagrela za ta njihov avto je letnik 2003 dizel 1,4 in oni so prvi lastnikiuser posted image user posted image user posted image user posted image tak da molte da dobima kredit in da kupma avto..... tak da ne bom čist doma prvezana.....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 19:34:08   
Maksi1
Majchy - tenks za pojasnilo.
In sej veš, da jutri bomo držale pesti zate.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 19:35:49   
Maksi1
Katjuša - bomo držale. Moj prejšnji avto je bil 206 in sem bila full zadovoljna.

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 20:45:23   
Ajvy
Ve ste čist nore....tretji del....

Jst sem bila pa danes zelo zelo pridna....s TArjo sva rastavli eno pojstlo...celo dnevno presesali..mal preuredili...ati pa je znosil velike zadeve ven....
Tarja je mau prej dol padla...jst sem še polikala en zajten kup..zdej pa sem tukaj...s skledo mandarin da se mi malo energije povrne.....

Claud...žal te moram mau razočarati in biti egoistična ...naspala sem se samo zase user posted image user posted image  pa še to ne čist.....
Kar se pa pametnih nasvetov tiče...jst vedno govorim...ja sej to vem , ja ...ja , sej to sem slišala....in potem nehajo, ker jim ni več zanimivouser posted image
Fulll lep pajacek in lepa majčka user posted image user posted image user posted image
Meni so tudi všeč take hlačke...so mi najbolj praktične...zato jih imamo največ....potem pa ko se začnejo plazit...potem smo začeli pa one žabice kupovat, k ne morejo nikamor zlezt...

BC..jst tam kupujem samo body-je od Clar-a , ker so mi daleč najboljši...ampak še to redko...ker imamo vse sposojeno....pa začetniške žabice sem imela od Clara...ker je u iber dober material....to je to....drugače pa je meni tam kar drago....

Oblačenje....jst sem TArjo skoz tak oblačaia kot Claud pravi...body-jček spodi...potem pa tak kompletek čez in se je super obneslo...mi smo imeli une pajacke kasneje.....

Majchy...jst mam  tudi jutri test za cuker....pa še sama moram it..ker ni nobenga da bi šel zraven....si bom pa vzela limonco s seboj, da bom lažje spila...

Sploh se ne sekiraj zaradi oblačenja...še vse smo ga kdaj usrale in ga tudi spet bomo....vedno pošlatkaš zadaj na vratku...tam ti vse pove...al mu je vroče al ga zebe..po tej orientaciji nimaš kaj falit....

Miša99...kako lepo da si se oglasila....kako ste kaj??
O to pa je bila idila....jst tako rada  gledam sneg....še lepš je , če mi nikamor ni treba ituser posted image

KOlumbo....tebe ja pa vedno tak fajn brat....maš vedno take z energijo nafilane poste...me prav zanima kakšna si kej v živo....

Balonchy....kakšna lepa dobrodošlica...ti pa vedno poskrbiš ,da mi je toplo pr src....user posted image user posted image user posted image

Uršika...hvala za pozdrave...pozdravi nazaj user posted image user posted image


Rebeka....lepo se sladkega najej...user posted image user posted image  jst bom pa klelele fovšarijo zganjalauser posted image user posted image

Katjuša...držim pestke za avto...user posted image user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 20:56:07   
claud
user posted image user posted image user posted image 3.. del...ne morš verjetuser posted image user posted image


Majchy, Ajvy- držim pesti za ju3 za cukr.... ej vse neki govorijo kok je to grozn za pit...v glavnem majchy vsaj zate vem da ne bo hudo ker ti bo že tm dala cedevito not.....user posted image

Sunny- si se najedla?user posted image user posted image jst bom kr počla- tok sladkih dobrot, zdj me pa kr mal želodec boliuser posted image

Zdj grem pa mal bolj vodoravno da tole mal prebavim!

lepo čvekajte...sam tok glejte da bomo ju3 še v 3. deluuser posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:11:08   
brkn83
čao čvekice.

balonchy - res si super uredila začetek, v tem 3. delu.user posted image user posted image user posted image user posted image

katjuša - a veš, da smo bili kr pridni jedci, kar pridno so vsi jedli. Tako, da ni skoraj nič ostalo. Js sem pa tak sita, da me kr tišči v trebuhu.


Drugače pa vam morem rečit, da ste res prave čveke. Sem sedaj porabila kar nekaj časa, da sem prebrala vse za nazaj. Sploh vas ne dohajam.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:15:28   
Čebel@
ajvy.....hvala za tolažbo da bom znala user posted image  oblečt-srčno upamuser posted image user posted image user posted image user posted image
claud.....hvala ker boš držala pestke za cuker .......a v domžalah dajejo še cedevito zraven?
hvala vsem ki boste jutri držali pestke da pozitivno pišem mato-me je tok groza da me kar želode  boli-me je strah da bom vse pozabilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem si spet zaželela morsko pico in mi je možek spet ustregel-dober je da me ne sune v tazadnjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zdej grem pa pod tuškauser posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:22:46   
sazi
Čer,

da se še jaz pofočkam na 1. stran "nove" teme - sicer itak ujamem samo vsako dvajsetouser posted image  (stran namreč).

Hrana - ja, je je bilo ta vikend precej veliko - no, preveč. Jaz imam že itak ves čas občutek, da se bom "razpočla". Glede na prejšnjo nosečnost se od začetnih 2+ kg prehitevam še za nadaljni 2. Nič kaj navdušujoče.

Upam, da ste zdrave in vači otročki prav tako.
Lahko noč

< Sporočilo je popravil sazi -- 9.11.2008 21:23:10 >

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:23:56   
brkn83
majchy - dej jutri javi kak je bilo v laboratoriju, mene tudi čaka test sladkorja v petek. Pa mi je prav groza -še predvsem zato, ker moram iti tešča, kar pa je zame ful težko. Če ne druga morem pojesti kak prepečenec, al pa masleni rogljiček. Ne vem kako bo to šlo.
Drugače pa držim pesti zate jutri, da boš lepo pisala matematiko. Znanje itak maš, pesti pa bomo vse tle držale.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:25:36   
brkn83
sazi - no lepo, da se ti je uspelo kaj javiti. Lahko noč tudi tebi.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:32:48   
birdy
Hoj bejbe,
mi smo se ornk najedl na kosilu... Celo tok da nama je Neli nazaj grede v avtu bruhnila. Pa puam da ji je blo sam slabo k je ful sladkega pojedla in da ni kej zbolela.
Ajvy, sej sem te prov razumela...user posted image  Sam sem čudn napisalauser posted image  


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:44:27   
brkn83
Se bom js za danes poslovila od vas. Grem pod tuš, nato pa še mal tv gledat pa spat.

Lepo preživite še preostanek večera in se beremo zopet jutri.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarčice 2009 - 3.del...
9.11.2008 21:51:03   
birdy
Pa še moje ugotovitve glede cunj...
Clar (baby center)- sem mela samo en bodi sicer ampak je bil res kvaliteten, številke so ravno nekje prave
Sparki (špar)- pajckom se ful rade pokvarijo zadrge, men se sam na enmu njihovmu pajacku zadrga ni pokvarila
Lumpi (mercator)- hlačke na stopalca so malce krajše (al pa je mela Neli dolge nogeuser posted image ) in smo zato vedno uporabljali eno številko več, npr: velka je bla 61, uporabljali smo že 68. Pri 67cm od neli 68 številka ni več prišla v poštev, kvaliteta je bla ok
Leklerk ma malo manjše številke, kvaliteta je odlična glede na ceno in tud na splošno je zelo dobra kvaliteta
Katja in Alen- majo večje cifre, kvaliteta je isto odlična
H&M ma dobre stvari, men so ble res kul, tud lepe, na žalost pa je marsikaj nepraktično, Tosama ma tud kvalitetne stvari, se ne stegnejo in nič.
Mel smo pa tud neki x znamk ki pa se res niso obnesle najbolje, so se ali stegnile, največkrat pa skrčile.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?