|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarski sončki - 4. del
12.7.2008 23:57:42   
Bajsa
No tuki bo pa novo nadaljevanje in čvekanje user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 0:02:44   
ELMA


Juhu  user posted image user posted image user posted image pa smo tle ..user posted image


< Sporočilo je popravil ELMA -- 13.7.2008 0:06:16 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 0:21:44   
dolenjka
Še tuki se pofočkam preden si jo grem zdrgnit in ajat!

LEPO SE IMEJTE IN RADE JIH MEJTE (DESCE NAMREČ) user posted image
POLUPČKITE MOJE FEBRUARČKE
PA KEJ SE DOBTE IN POKLEPETEJTE, DA NE BO TKO VROČE K PRIDEM NAZAJ, JASNO? user posted image
VSE TO PA Z VELIKIMI ČRKAMI, KER KRIČIM, DA ME BOSTE SLIŠALE, ČE SI UHLJEV ŠE NISTE UMILE KO TO BERETE user posted image
 
ŠEFIKA MA VAS RADA user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 0:54:09   
jencili
čer,

ufffff, tole je pa blo zdej. Me ni blo sicer res 14 dni, sam naklofale ste pa tud 70 straniuser posted image . Sm najprej še zlo optimistično zastavila z branjem, sam me je precej hitro tud minilouser posted image

Skratka, mi smo super. Na morčku smo uživali 100/h. Blo je noro vroče, kar je pomoje tud Taja malo matralo in je precej slabše spal kot doma. Predvsem ponoči se je kr zbujaluser posted image , ko pa sm mu dala dudo je nazaj zaspal. Ne vem, tega prej ni nikoli počeluser posted image . Smo pa veselo čofkali v bazenčku in nogice namakali v morčka. Je blo res super.
Akrobacije in hrbta na trebuh in obratno pa so ratale prava naša vrlina. Spet neki novga in nadvse zanimivega.
No, pa še kej bi se našlo ampak se trenutno ne spomnim in iskreno povedano sem tud kr zmatrana od branja, tko da bom šla počasi pomoje kr v mižule.
Sej ostale pa itak že spite, ne?

Aja, neki sem zasledila o kavici in Kranju???
Kje, kdaj,...?

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 8:29:42   
mlavla
jutro,da se še jst tle pofočkam...
pa da Nežo pohvalim je spala od pol enajstih do šestih v enem kosu pol je pa še skor do osmih potegnila..to je za nas rekord!!

zdej si grem pa kavico anredit pa kej pod zob vržt

lepo nedeljo vsem..mi se bomo spet potepali..pa tud obiske menda dobimo

papa

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:00:24   
jencili
jutro,

nikjer nobene?
No, za nami je tud čist uredu noč. No, bolj za Taja kot zame, k sm šla šele ob 2-eh spat, k prej nisem mogla.
Fantje so že pridni, drva zlagajo(bo slabo vreme naslednje dni, pa je treba pač dons), Taj je poštiman, jst pa koristim priliko za čvekuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:12:36   
Suzi*
jutro.

jaz sem šla tud šele ob dveh spat. user posted image  anžej je pa že ob pol sedmih rogovilu in seveda tudi žano zbudil.user posted image  sej pol smo se še mal po postli svaljkal, da sem lahko do 8.15 dremala. zdej sem pa pri zajtrku, mož se je pa že v dnevno privleku in še tukej bo zgleda mal potegnu spanje.

za dons spet nič posebnih planov, verjetno bomo kr blizu doma, ker bo spet ful vroče. se mi zdi da je že zdej. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:13:04   
Suzi*
mlavla, user posted image  za rekordno spanje.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:17:51   
pina-1
jutro.

ve ste NORE. ste včeri res maraton vžgale in naklofale 200-tkouser posted image user posted image user posted image
Mi smo meli danes eno vstajane več kot ponavadi. Ob 3 in ob 6.30. Pol sva potegnili do7. Sedaj pa je ravnokar zopet zaspala.

Jaz sem pa kopalnico že zdrsala in si oprala grivo. Sedaj se bom pa šla s peglo pogovarjat.user posted image   user posted image  pa taka nedeljauser posted image .

kaj boste kuhale danes??? rabim kako idejo.
MEti kako ti janezku jabolko skuhaš?? Jaz Mii tega nisem počela, pa bi mogoče probala pri Ani. Danes bo sicer verjetno juho fasala za jest. Pa mleka si bom kej nabrizgala, da ji bom nardila kašico.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:27:14   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

jutro.

jaz sem šla tud šele ob dveh spat. user posted image  anžej je pa že ob pol sedmih rogovilu in seveda tudi žano zbudil.user posted image  sej pol smo se še mal po postli svaljkal, da sem lahko do 8.15 dremala. zdej sem pa pri zajtrku, mož se je pa že v dnevno privleku in še tukej bo zgleda mal potegnu spanje.

za dons spet nič posebnih planov, verjetno bomo kr blizu doma, ker bo spet ful vroče. se mi zdi da je že zdej. user posted image


vroče?
pri nas že dežuje...user posted image  - so pa naši pridni user posted image , ravno vse pospraviliuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:27:54   
misar
dobro jutro

danes sem pa mal zombiuser posted image

ne, sej tamala je menda dobr spala...se je mama ponudla, da jo pride pomerkat čez noč pa sva z mojim odšla na pivo in cvetje v laško. še dobr, da je bla tamala na flaški (mojega mleka), ker je pa res bilo mal preveč piva in sem bila potem kar mal v cvetju user posted image user posted image user posted image ja sva domov priromala okoli 3h in punce nimate pojma kako je pasalouser posted image user posted image user posted image   po enem letu in 3 mesecih spet en žur, kjer sem se na ful sprostila...pa ne sam kar se piva tiče (saj sem spila sam dva kozarca pa sem bila že motolavauser posted image user posted image user posted image ), tud naplesala sem se, pa tako smo noreli na šank rocke, da sem danes popolnoma brez glasu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj pa čist cel večer smo se tko režali...ja saj vem, da že nakladam, saj ko je pa tkooooo zeloooo pasaloooo.

našo bejbo pa mal zobki matrajo, si drgne dlesni ob vse kar ji pride pod usta, zdaj je tud nova moda, da tud bradavico stisne ko norc, da kar vriskam od bolečine..upam, da to ne bo postala navada ko tud zobe dobimo user posted image user posted image

nič grem zdaj mal pospravit preden mama pride s špancira s tamalo, da ne bo zgledal kot da sam pred PCjem visimuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil misar -- 13.7.2008 9:28:29 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 9:42:56   
larisa
Jutro user posted image ,
se še jaz na 4ki pofočkam user posted image user posted image user posted image

Misar, kolk res paše mal odklopa, ane?! Jaz sem edino pol ful zmatrana ene 2 dni, k premal spim, ampak sej kmal notri prinesem user posted image

Drugač pa mene tud zanima kako skuhate in pripravite sadje, tiste, ki ga ?!user posted image  Meti vem da ga user posted image  Bo treba res počas mal začet na GH mislit user posted image

Mi gremo pa na piknik danes in upam da vreme zdrži.

Lepo nedeljo vsem user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:16:08   
Janey
jutro

pa vam je le uspelo včerajuser posted image user posted image user posted image user posted image mi smo danes MALO bolše spali...smo tut se zbujali, ampak manj krat in še ati je pomagal. se je včeraj celo spokal s kavča ko sem rekla da gremuser posted image user posted image
zdaj sem dala pa že stroj prat, počasi se pa lotim še ostalega...če me ne premaga sonček bo danes generalka padla. samo kolko se mi zdi, bomo ko obesim pobegnili ven na sončkauser posted image user posted image

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:19:34   
Janey
larisa glede sadja

jaz kombiniram več ali manj vse z jabolko. narežem jo na srednje velike kose in dodam hruško ali marelico al suhe slive in pustim da ene par minut vre (je sadje hitro mehko), potem pa poustim malo vode s sadjem in ga spasiram.

pri zelenjavi, pa razen pri korenčku dam vedno malo mleka zraven, da je bolši okus in paliuser posted image user posted image

kupla sem tudi žitno kašico in mešam sadje z njo.

banane ne kuham.

zelenjavo lahko tudi da je bolšega okusa najprej malo popražiš na čisto malo olja in potem zaliješ.

sem pa razmišljala kdaj lahko neham kuhat, pa ponudim sveže, če katera ve?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:25:41   
Bajsa
Dobro jutro!

Danes je bla odlična noč!  Madam je zaspala okrok pol desetih in spala do 8, pomalcala obe zizi in potegnila še do 10 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdej ne vem kaj je to, al se me je sam mal usmilila, al jo je pa včeri bazen tko zmatrov user posted image  Sej nima veze, važn, da je spala user posted image user posted image user posted image user posted image
Šefica bomo upošteval vse tvoje želje user posted image
Jaz naši madam olupim jabolko in hruško, pa tud breskve in naktarine ji bom, ko ji bom dala, potem narežem na kocke in dam kuhat, tok vode, da je glih mal pokrito, ker ji potem spasiram kr v tej vodi, ji ne dodajam notr nč mleka.  No običajno si vzamem ven sadje in dolivam vodo, da ni preveč vodeno user posted image Enako naredim tudi z zelenjavo, samo da zelenjavi včasih dodam mal riža (žličko ali dve). Banano ji pa samo z vilčko pretlačim in mal razredčim s prekuhano / baby vodo. No še en podroben opis user posted image

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:28:53   
Bajsa
Misar user posted image user posted image user posted image user posted image  za odklop
Janey user posted image user posted image user posted image user posted image  za boljše spanje in pomoč
Sm vidla da si že napisala vse, no več glav več ve user posted image user posted image user posted image
Moja mami prav da zame ni nikoli kuhala nobenega sadja, mi je jabolko kr naribala, pa hruško tud, pa sm normalno gor zrasla. Meti je tud Janezu že dala nekuhano jabolko, pa je dobro prenesel. Ne vem, probaj pa boš vidla. Jaz sem ji jabolko ponudila sam mal za cuzat, ji je blo tko fajn k je zobke not zarila user posted image
Mi smo se pa povabili k tašči na kosilo user posted image user posted image user posted image  Tko da se poslavlam, lepo se imejte

Pa pa

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:29:36   
Bajsa
Jencili WB. Srečanje bo, kdaj in kje se še ne ve. Te obvestim, če ne boš zasledila user posted image

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:43:20   
misar
men je pediatrinja rekla, da naj sadja nič ne kuham, niti zelenjave ne (razen tisto, ki se je drugač ne da jest), isto mi je rekla tud patronažna. pravzaprav mi je pediatrinja rekla, bog ne daj sadje kuhat, tko da user posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 10:49:36   
Suzi*
jaz sem zelenjavo in sadje na začetku za anžeja kuhala. pa spasirala in dodala vodo v kateri se je kuhala.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 13:21:10   
mesecnica


IZVIRNO SPOROČILO: nuka

Čer!

Mesečnica si mi dala delo. Zdele že en lep čas gledam tele mei tai-e. So lepi pa naša skoz bolj uživa ko jo nosim. Se vidi da ma rada vse pod kontrolo.

Joj teli desci. Zvečer sem tavelika dva kopala in je mel moj Nino čez. Se je drla k user posted image ker je bla zaspana. Sem mojmu rekla če bi jo lahko vsaj poskusu potolažit. In me je desc prov blesov pogledov in zakomentirov da je premaknu iz discavery-a na sport kanal pa da ni nič bolš, da se še zmer dere. Sej ne vem a sem jz mal trapasta al mojmu descu dons mal špila. 


Če bi rada naročila kar povej. Bomo skupej user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica

Suzi - a ti je kakšen všeč? user posted image


ja, ampak so nedosegljivi. user posted image sicer pa če ni panike in vse naredijo, pol lahko naročiš katerokoli kombinacijo, a ne??


Lahko vprašam po e-mailu user posted image . Kateri ti je všeč?


Pa bravo za 200-tko user posted image user posted image user posted image .


No pa smo na 4-delu...


Sem najprej na napačni del pripopala user posted image .

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 13:43:05   
jencili
kje pa se dons skrivate vse?
Pri nas je tako slabo vreme, dežuje, grmi, bliska se, da človek res nima kej druzga za počet, kot doma za compom svetituser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 13:45:41   
jencili
no ja, v končni fazi lahko tud tv gleda. Če ga ma...pri nas je sosedu zanč strela užgala in je skurilo pol vasi, tko da smo zdej brez tv-ja. Hvala bogu sem, preden smo šli na morje vse iz štroma izštekala, tko da je vse ok, razen aminota za Siol tv, brez tega, pa tud ni programčkov. Smo nesli na servis in nimajo nobenega nadomestnega, tko da zdej čakamo, da se nas mogoče kdo usmili...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 13:46:50   
jencili
torej mi preostane edino čvekanje z vami - dokler ne bo tok hudo, da bom spet vse iz štroma metala, ker vedno bolj grmiuser posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 13:47:25   
jencili
sm si pa za dons zadala en cilj

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarski sončki - 4. del
13.7.2008 13:47:44   
jencili
in sicer...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?