|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 21:47:38   
jencili
punce, super smouser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 21:51:57   
srečka nosečka
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

punce, super smouser posted image


res je user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 22:00:24   
srečka nosečka
vikend zatišje user posted image

Mah meni se pa nič ne spi user posted image , ker sem z Lano popoldan skoraj dve uri drnjohala. user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 22:02:04   
mlavla
o pa smo dočakale še 8.del

nočko za danes


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 22:18:14   
jencili
tud jst nisem še nič zaspana. Dragi itak gleda El Clasico (fuzbal), jst pa zraven mal po netu šnofamuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 22:53:21   
lillchy123
čer

jst sem še kr čist u p***, tko da če kteri ni do teženja, naj me gladko preskoč. da se nom sekirala, ker sm kteri pokvarla večer.
skratka v četrek zvečer mi dragi pove, da je caca čudna in da jo v petek pelje k vetu. in men se koj pred očmi zvrti film mačje pokopališče. ko otroku umre muc, mu oči ne more povedat in muca oživi.ampak ni bil tak kot prej, pa še sin kmalu umre v prometni- namesto mucka, ki ga je oče oživel.  skratka, men je tist moment sam švignilo čez možgane, Ljubi Bog, če se mora kje zalomt, naj se pri Caci. in to sem si govorila cel večer v čet in cel čas, dokler nisem vidla luka. ker punce, že ko podpisuješ papirje- soglasja za operacijo, podpišeš, da si seznanjen s komplikacijami, ki v najslabšem primeru lahko vodijo tudi v smrt. in prisežem, da od trenutka, ko ti odpeljejo otroka, če mislim pustiš prosto pot, rabiš točno pet minut pa si zrel za norišnico.
jokam, ker mi je hudo za Caco in še bolj jokam, ker niti pomisliti ne morem, kaj, če bi se končalo drugače...

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:00:59   
mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

čer

jst sem še kr čist u p***, tko da če kteri ni do teženja, naj me gladko preskoč. da se nom sekirala, ker sm kteri pokvarla večer.
skratka v četrek zvečer mi dragi pove, da je caca čudna in da jo v petek pelje k vetu. in men se koj pred očmi zvrti film mačje pokopališče. ko otroku umre muc, mu oči ne more povedat in muca oživi.ampak ni bil tak kot prej, pa še sin kmalu umre v prometni- namesto mucka, ki ga je oče oživel.  skratka, men je tist moment sam švignilo čez možgane, Ljubi Bog, če se mora kje zalomt, naj se pri Caci. in to sem si govorila cel večer v čet in cel čas, dokler nisem vidla luka. ker punce, že ko podpisuješ papirje- soglasja za operacijo, podpišeš, da si seznanjen s komplikacijami, ki v najslabšem primeru lahko vodijo tudi v smrt. in prisežem, da od trenutka, ko ti odpeljejo otroka, če mislim pustiš prosto pot, rabiš točno pet minut pa si zrel za norišnico.
jokam, ker mi je hudo za Caco in še bolj jokam, ker niti pomisliti ne morem, kaj, če bi se končalo drugače...


bogica..najraje bi te kar objela in ne izpustila..upam,da bo to vse kmalu za vami..ter da se vse srečno konča...

nočko


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:09:16   
srečka nosečka
lillchy - user posted image  vse so bo dobro izteklo user posted image
Ti pošiljam polno pozitivnih vibracij user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:16:55   
srečka nosečka
nočko user posted image

_____________________________

Od srečke nosečke k srečni mamici
Hvala moj zaklad LANA


(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:19:04   
jencili
Lillchyuser posted image .
Ne bom rekla, da se je dobro odvilo, glede na muco, se je pa vseeno odvil boljši scenarij, kar je tudi dobro.
Glavno je, da je z Lukcem vse ok in da se vidva lepo cartatauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:22:12   
lillchy123
punce, hvala. res ste zlate. pa vem, da sm tud jst glede enih stvari fejst smotana,   pa si ne morem pomagat.
sej jutri bo še boljš. sem čist neprespana, k sem sam napol spala, da bi slišala, če bi blo s škratom kej narobe.
nočko in vsem želim mirno noč


_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:24:31   
lillchy123
sam še eno?
a je to kaka zarota al kako? ko me ni na netu, naklofate kok že 60 strani, k pa sem, pa nobene nikjer.. al pa vas glava boli.
a smrdim al kaj?

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:25:25   
lillchy123
IZVIRNO SPOROČILO: srečka nosečka

lillchy - user posted image  vse so bo dobro izteklo user posted image
Ti pošiljam polno pozitivnih vibracij user posted image user posted image user posted image

sem dobila in že dela. hvalauser posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:33:12   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

sam še eno?
a je to kaka zarota al kako? ko me ni na netu, naklofate kok že 60 strani, k pa sem, pa nobene nikjer.. al pa vas glava boli.
a smrdim al kaj?


user posted image user posted image user posted image , pa je res neki prineslo naokoli prej, jauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarski sončki - 8. del
13.12.2008 23:46:42   
mesecnica
Nizy - user posted image  da vam FT tako lepo pomaga in user posted image , da ste se začeli sami dvigovat. Pa user posted image  za Adno.
Blaža - pridna, da si se šla luno. Pa full lepe slikce user posted image . Pa user posted image  za uspelo predstavo.
Misar - user posted image , da tvoja bejba ni rabila jesti ponoči.
Mala_pikica - user posted image  za boljše spanje in upam, da sedaj res ostanete zdravi. Pa eno? Kaj misliš a jaz Luni lahko dajem kakšne probiotike, čeprav je vseskozi na antibiotikih?
Janey - a tisti kamen vam ne pomaga več za spanje? user posted image  Pa bravo, da ti je šlo na izpitu. Pa super slikce. user posted image  za sankanje.
Larisa - upam, da se Nejc čimprej pozdravi user posted image .
Februarka08 - user posted image  za super noč. Pa super, da nimate več vročine. Eno ? A ti Larisi daješ te navadne riževe vaflje? A kar cele? Pa full lepe voščilnice.
Pina-1 - user posted image  za Ano. Pa user posted image  za boljše spanje.
Jencili - user posted image  za Tajevo spanje in samostojno stojo. user posted image  za slabosti in bruhanja. Upam, da se čimprej pozdravite.
Listek1 - user posted image  za slabo noč. Pa user posted image  za lulanje v kahljico.
Stipe air force - Tara je pa res pridna z dnevnim spanjem user posted image .
Maj78 - full lepe slikce Žana. Porodna zgodbica je pa res kruta. Samo, da se je vse v redu končalo user posted image .
Ella79 - Zoja je pa full luštna božička.user posted image  Pa user posted image  za slabo noč.
Bamby - a Anaja pa že pridno palačinkico papca? Pridna. user posted image
Suzi* - user posted image  za Žano. Pa user posted image , da je sama zaspala in za čvekanje v zlogih.
Neni13 - user posted image user posted image user posted image  za samostojno hojo.
Lillchy123 - user posted image , da je Luka OK. Se ti je verjetno odvalil kamen. Pa user posted image  za Caco.
Bajsa - user posted image  za dolgo spanje in za prejeto nagrado. Pa luštno božičko imate doma user posted image .
Mary_lou - upam, da bo s Tai-em vse Ok user posted image .
Mlavla - luštne slikce Neže user posted image .
Itata - saj se bo tvoj dragi vnesel user posted image .
SN - user posted image  Lana, d aje bila tako pridna v varstvu.

Mi smo Ok. Malo prehlajeni oz. malo nam teče iz noska, ampak ni krize. Upam, da ne bo šlo na slabše.
Smo sedaj že par dni iskali kakšno bundo za našo Luno, ker ji je ta že premajhna. In ne boste verjele, ampak bund ni nikjer več za dobit user posted image . So že vse prodali in ne bodo več dobili. Pa to ne moreš verjet. Na srečo smo jo dobili potem v Baby centru. Zadnjo. HB. Ej - očitno bi jo morali kupit že septembra.user posted image  No saj eno smo - samo kaj ko ji je že premala. No - kakorkoli - sedaj jo imamo user posted image .
Danes je malo štrajkala z GH. Spimo po starem. No malo boljše. user posted image Se prebujamo na 3 do 4 urce. user posted image
Tako.
Zdaj grem pa še malo brat.
Ajde nočko. user posted image

AHa - pa user posted image user posted image user posted image  za 8.del.

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 0:00:17   
jencili
punce, če se hočete mal nasmejatuser posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=478275&mpage=1&key=poro%C4%8Dni%2Cdan


_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 0:28:27   
jencili
nč, zdej grem pa jst tud počasi spat. Sej zaspana še nisem, sam jutri vseeno dobim otroka nazaj in morm bit spočita

nočko

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 0:38:32   
Bajsa
Čer!

Punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 8.del!!!

Mesečnica, upam, da se hitro pocajtate!
Lillchy, važno je da je z Lukom vse v redu. Muca je šla v mačja nebesa, kjer ji je ful lepo in se podi za miškam, je samo najboljšo mačjo hrano in pije samo najboljše mleko user posted image

Zdej grem pa še na 7-ko gledat kaj ste naklofale.

Nočko


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 0:44:14   
Bajsa
   RE: Februarski sončki 2008 - 7. del
13.12.2008 21:14:06    showPicture("12/13/2008 9:14:06 PM",1,0,0,3367809,154) jencili user posted image

titleAndStar(2380,0,0,false,"","")


Objave: 2380
Član od: 3.11.2007
Kraj: Kranj
Status: odsoten nagradno vprasanje : zakaj danes zvecer ob 22.00 zivljenje zastane ???

1. nagrada : pohane šojke
2. nagrada: šojke , eno pivo
3. nagrada : 2 porcije šojk, pivo pa en išler

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)


Evo odgovor je: NOGOMET!!!

Kdaj dobim šojke in pivo?

Nočko!


_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 8:14:01   
mala_pikica
IZVIRNO SPOROČILO: mesecnica

Nizy - user posted image  da vam FT tako lepo pomaga in user posted image , da ste se začeli sami dvigovat. Pa user posted image  za Adno.
Blaža - pridna, da si se šla luno. Pa full lepe slikce user posted image . Pa user posted image  za uspelo predstavo.
Misar - user posted image , da tvoja bejba ni rabila jesti ponoči.
Mala_pikica - user posted image  za boljše spanje in upam, da sedaj res ostanete zdravi. Pa eno? Kaj misliš a jaz Luni lahko dajem kakšne probiotike, čeprav je vseskozi na antibiotikih?
Janey - a tisti kamen vam ne pomaga več za spanje? user posted image  Pa bravo, da ti je šlo na izpitu. Pa super slikce. user posted image  za sankanje.
Larisa - upam, da se Nejc čimprej pozdravi user posted image .
Februarka08 - user posted image  za super noč. Pa super, da nimate več vročine. Eno ? A ti Larisi daješ te navadne riževe vaflje? A kar cele? Pa full lepe voščilnice.
Pina-1 - user posted image  za Ano. Pa user posted image  za boljše spanje.
Jencili - user posted image  za Tajevo spanje in samostojno stojo. user posted image  za slabosti in bruhanja. Upam, da se čimprej pozdravite.
Listek1 - user posted image  za slabo noč. Pa user posted image  za lulanje v kahljico.
Stipe air force - Tara je pa res pridna z dnevnim spanjem user posted image .
Maj78 - full lepe slikce Žana. Porodna zgodbica je pa res kruta. Samo, da se je vse v redu končalo user posted image .
Ella79 - Zoja je pa full luštna božička.user posted image  Pa user posted image  za slabo noč.
Bamby - a Anaja pa že pridno palačinkico papca? Pridna. user posted image
Suzi* - user posted image  za Žano. Pa user posted image , da je sama zaspala in za čvekanje v zlogih.
Neni13 - user posted image user posted image user posted image  za samostojno hojo.
Lillchy123 - user posted image , da je Luka OK. Se ti je verjetno odvalil kamen. Pa user posted image  za Caco.
Bajsa - user posted image  za dolgo spanje in za prejeto nagrado. Pa luštno božičko imate doma user posted image .
Mary_lou - upam, da bo s Tai-em vse Ok user posted image .
Mlavla - luštne slikce Neže user posted image .
Itata - saj se bo tvoj dragi vnesel user posted image .
SN - user posted image  Lana, d aje bila tako pridna v varstvu.

Mi smo Ok. Malo prehlajeni oz. malo nam teče iz noska, ampak ni krize. Upam, da ne bo šlo na slabše.
Smo sedaj že par dni iskali kakšno bundo za našo Luno, ker ji je ta že premajhna. In ne boste verjele, ampak bund ni nikjer več za dobit user posted image . So že vse prodali in ne bodo več dobili. Pa to ne moreš verjet. Na srečo smo jo dobili potem v Baby centru. Zadnjo. HB. Ej - očitno bi jo morali kupit že septembra.user posted image  No saj eno smo - samo kaj ko ji je že premala. No - kakorkoli - sedaj jo imamo user posted image .
Danes je malo štrajkala z GH. Spimo po starem. No malo boljše. user posted image Se prebujamo na 3 do 4 urce. user posted image
Tako.
Zdaj grem pa še malo brat.
Ajde nočko. user posted image

AHa - pa user posted image user posted image user posted image  za 8.del.



Punce user posted image user posted image  za 8. del.

Lillchy res sem vesela za Lukca, da je vredu prestal operacijo. Te pa čisto razumem, da mora biti grozno, ko podpisuješ papirje za operacijo in, ko ti user posted image potem odpeljejouser posted image . Si to že težko predstavljam, kaj šele, da bi to res doživela.
Pa žal mi je za mucko.

Mesečnica- mislim, da bi lahko dala Luni komot probiotike. Sploh, če uživa antibiotike, saj ti zelo uničijo črevesno floro in se ponavadi ravno takrat, ko uživamo antibiotike svetuje, da uživamo zraven še probiotike( naprimer jogurte in podobne stvari). Ampak, ker teh količinsko ne moremo pojesti toliko, da bi bil kakšen večji učinek, mu jaz dajem kar v obliki kapsul. Mi jih je pa sedaj na zadnjem pregledu svetovala tudi pulmologinja.

tako to bi bilo na hitro, lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 8:57:12   
dolenjka
Jutro user posted image

Prjatlce moje hellllllllllllllllllllllppppppppppp

Za današnjo večerjo bom naredila rolado in ne panna cotto in sem ugotovila, da ni peki papirja user posted image  A lahko kaj drugega naredim, uporabim user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:08:52   
misar
dobro jutro

še dobro da imamo mesečnico, da nam ni treba vseh klobas za nazaj brat user posted image user posted image user posted image user posted image

včeraj se nisem nič javila, ker sva šla z mojim že navsezgodaj smučatuser posted image . tamalo sva dala tašči, midva pa hop na roglo....ma je pasalo, spet po dveh letih na smučah, sva se podila in divjala ko dva norcauser posted image user posted image user posted image , no nisem šla čez mejo svojega znanja in varnosti...da ne boste rekle kako sem neodgovorna...bi znala pred leti velikooo bolj divjat.

noči so kar ok. čeprav včeraj je moj koruznik vedril na kavču. ima tamala spet neke fore, da ne more brez moje bližineuser posted image . no saj danes ponoči se je vnesla, smo koruznika spet v posteljo povabiliuser posted image . je bla budnica sam 2x, ob 1h in 5:30, pol smo pa skupaj drnjohali do 7:30 v posteljiuser posted image user posted image user posted image user posted image

danes bi mogla it z mojim še na tek na smučeh, pa sem jaz mal to skenslala, ker včeraj v varstvu ni čisto nič jedla, pa mi ni glih dva dni zapored, da nič ne papca. res, da bi šla sam en dopoldanski giro, ma vseeno.sem smotana? moj se že celo dopoldne drži name.user posted image user posted image saj morda res pretiravam, ma ne vem, kaj mislite? saj on bi šel lahko, ker bi šla še z dvema kolegoma in on bi komot šel...mah je smotan.

nič grem zdele župo prečekirat, da spet vse ne skipiuser posted image

< Sporočilo je popravil misar -- 14.12.2008 9:16:43 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu mala_pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:12:10   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Jutro user posted image

Prjatlce moje hellllllllllllllllllllllppppppppppp

Za današnjo večerjo bom naredila rolado in ne panna cotto in sem ugotovila, da ni peki papirja user posted image  A lahko kaj drugega naredim, uporabim user posted image



namaži pekač in ga posuj z drobtinami...tko moja mami naredi, ker ona sploh ne uporablja peki papirja


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:43:34   
Janey
jutro

mlavla sori, sem videla da sem ga pobiksala, pa vedno zamešam in misli da je neža od suzi in žana tvoja...pardonuser posted image user posted image

včeraj je bilo saaaaaanjskoooouser posted image user posted image me je vrgel iz dnevne in jo nardil v romantičnen prostor...svečke, muzika, večerjica na mizi...mmmm, potem sma pa popapcala in se začela tak nežno lupčkat, da sem imela kar metule v trebuhu in potem jok in spalnice...in pol je to trajalo kako uro, da se je nehal zbujat in sma se prestavila v spalnico. vzdušje je bilo sicer uničeno, ampak se nisma pustila več motituser posted image user posted image jaka je kar dobro spal spet, proti jutru je bil edino lačen in smo še jedli, potem je pa spal do 7 kot vednouser posted image user posted image zdaj pa z atijem že dalje spita, jaz sem pa malo pospavila, ker smo ne morem verjet prvič v 10 mesecih jedli skupaj zajtrk. pa še dnevno sem pokidala, ker dobimo zvečer obisk. cote me še čakajo ampak ne vemče bo danes kaj iz tega, ker grema se šiškat in barvat, pol pa k mojim na kosilo, pol pa na hitro po fasungo, pa je tak že večeruser posted image user posted image

nisem vam povedala, da je lubeku avto crknu v petekuser posted image user posted image user posted image in je edina stvar, ki je mehanik ni menjal ker se mu še ni zdelo potrebno crknilauser posted image user posted image user posted image spet novih 80 eur + delo.....tak je če kupiš star avtouser posted image upam da bo zdaj par let mir, če ne pa....user posted image user posted image user posted image


no moj user posted image je tak zlat bil zdaj  2 dni, ker sma imela en težek pogovor...upam da tako ostaneuser posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarski sončki - 8. del
14.12.2008 9:50:29   
Februarka08
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image za 8. deluser posted image user posted image user posted image user posted image

Mesečnica, da ti odg.: ja, jaz ji dam kar navaden rižev vafelj - ji ga razlomim na koščke in tako ga veselo grizljauser posted image sam to sem ji dala 1. šele ta tedenuser posted image ne vem zakaj ji ga nisem dala že prej... prej sem ji dala pa npr. mal prepečenca da si je zobke ˝brusila˝user posted image je pa tud naša včer štrajkala z GHuser posted image user posted image sploh ne je več kot je včasihuser posted image men se zdi, da ful manj pojeuser posted image pa tud prejle za zajtrk mi je spet malo pojedla... potem pa še roke v usta tlači in mi je še bruhnila kar pa že dolgo niuser posted image

Zdej mam pa še jaz eno ?: a imamo med vsemi februarčki samo mi ta problem, da ne mormo zvečer zaspatuser posted image user posted image user posted image namreč, jaz jo dam spat, ona spi ene pol urce... potem pa ni šansuser posted image pa dudo popravlam, pa se vrti, pa kleči, pa cmeri, pa ...............  in to traja tud po 1 urouser posted image včer mi je potem že dop******* in sem jo ven vzela, stisnila k sebi, dala dudo, jo položila nazaj v posteljo in je zaspala v momentuuser posted image men nič jasno... a je pri vseh tako, da ko jih položite v posteljo, takoj zaspijo in se ne zbujajo več???? opoldne pa npr. ni problema, zaspi takoj in spi 2-3 ureuser posted image ah, saj ne vem kaj naj si mislim... že mal filozofiramuser posted image hvala da ste prebraleuser posted image

Moj je že nekam letu, potem pa ne vem če ne bi šli za par minut mal venuser posted image čeprav gre dežuser posted image tamala je že tolk dni notri, da se ji pomoje že mal vrtiuser posted image smo prejle gledali risanko bacek Jon in sva midva krepavala od smeha zravnuser posted image tamala se pa tud zmenila niuser posted image midva sva res še otrokauser posted image

Lepo nedeljo!!!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?