|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Filipov prihod na svet
26.5.2006 11:54:30   
F*S*M
Da vam še jaz zaupam mojo porodno zgodbo

Dne 13.05.2006 mi je zjutraj ob 7, vbistu že v petek zvečer del, otekla voda in začeli so se popadki na 10 min, z dragim sva se zrihtala in odšla v porodnišnico v Trbovlje, že med potjo so se mi popadki začeli na 6 min, na CTG - ju pa ravna črta, po AS, kjer so ugotovili da ni skoraj nič plodovnice, so me ob 9.30 sprejeli jna porodni oddelek kjer so me obrili, kar je še bilo potrebno in mi dali klistir (ogabno), v tem času so spraznili tanovo porodno sobo in jo pripravili zame, popadki so bili nekje med 6 in 10 min, vse lepo in prav do tu vse fino fajn, potem me je babica Jasmina ( mlada babica, komaj 27 let ampak super prijazna in nežna  - Jasmina HVALA TI ZA VSE) priklopila na umetne, ki so pospešili moje popadke na 2 do 3 min, odpirala sem se počasi ob 12 sem bila odprta 1 cm, potem sem poklicala mojega user posted image , da lahko pride. Ko je prišel sva skupaj predihavala popadke in vse se je odvijalo tako kot je bilo potrebno do 2 popoldne, potem pa se je ustavilo popadki močni, vendar odpreti več kot 4 cm nemogoče, skakanje po žogi, hoja sem in tja po porodni, dihanje katastrofalno ( kdo si je izmislil pasje dihanje) sploh mi ni uspevalo, z user posted image sva dihala skupaj hodila po celem porodnem oddelku dela kroge nazaj na žogo pa zopet hodit pa malo ležat, ker sem mislila da mi bodo noge odpadle, in tako sta minili 2 uri in so me zopet pregledali popadki katastrofalno močni, naš Filip pa se ni hotel spustit nižje, peljali so me na UZ, kjer so ugotovili da rine z glavo v levi kolk in da plodovnice ni skoraj nič več, dr. ČUk se je odloči da bomo počakali še 2 uri, če se bo slučajno spustil, drugače gremo pod nož, babica Jasmina mi je odklopila umetne popadke, ker je rekla da nimam smisla da je matrnični vrat preveč navznotr obrnjen in da ni varijante da se bo spustil. No in tako sem s svojim popadki ki so bili močni in so trajali vsak več kot minuto, na 3 min presledka bili zelo teško vzdržljivi, skozi sem vpila da ne morem več da ne zdržim več naj že nekaj naredijo, ko se je bližala 6 ura sem mislila zdaj pa bom rešena, ja ziher doktorja od nikoder, prišel je šele on 8 zvečer in se po 8 urah mučenja v porodni odločil za carski rez.  Odpeljali so me v operacijsko, kjer so mi naredili carskega. Po besedah znanke, ki je bila tudi v operacijski je bil naš Filip tako vkleščen med rebra in kolk da nebi nikoli prišel ven po naravni poti.

To je moja izkušnja, ki ni bila prevewč lepa in je ne želim nobeni bodoči mamici.

Rada bi se zahvali tudi svijemu dragemu, ki je terpel in jokal (na skrivaj) zraven mene in me bodril, da sem zdržala ker drugače nevem kako bi.

MITJA HVALA TI ZA VSO PODPORO IN POMOČ.

HVALA TUDI MOJEMU SINKU FILIPU, ki mi je posvetliv dneve po porodu.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 12:35:52   
lenika
Čestitke ob rojstvu. Vse hudo bo gotovo pozabljeno.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 12:54:40   
brina_3
user posted image čestitke ob rojstvuuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 14:18:13   
kapica
Cestitam in ti zelim cimhitrejse okrevanje!
In veliko cartanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 14:30:32   
TONČI.
user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke ob rojstvu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 16:09:59   
x_srečka_x
ČESTITKE za sinčka Filipa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 19:00:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image zdaj se pa le cartajte....

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 19:58:24   
KODA
user posted image user posted image čestitke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Filipov prihod na svet
26.5.2006 22:30:26   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image čestitke, vse hudo bo kmalu pozabljenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Filipov prihod na svet
28.5.2006 7:03:16   
Eviii
joj, kot da bi brala svojo porodno zgodbo. tudi jst sm se odprla na 4 cm in niti milimetra več v treh urah. dejan je imel pa preveliko glavico za mojo medenico in ni šlo več. so mi pa vseeno umetne popadke nabili do konca in sm jih več kot eno uro imela na manj kot pol minute (niti se en ni končal, je že prihajal drugi). in po desetih urah sm šla tudi sama pod nož. ne se sikirat, mala štručka odtehta vso prestano bolečino. čestitamo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?