|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fitnes Forma Studenci
2.2.2008 14:11:57   
pinkec
Nekaj časa nazaj je Inigo napisala, da so v Fitnes Forma Studenci razpisali vadbo za nosečnice. Tudi sama sem se prijavila, zanima pa me, koliko je bilo takrat zainteresiranih in kdaj bi naj vadba potekala? Inigo, sicer sem zasledila, da sedaj obiskuješ telovadbo na Štorklji, pa bi te vseeno prosila, če odgovoriš. Ful bi rada hodila na neko aerobiko oz. telovadbo, pa mi termini na Štorklji in Afni ne ustrezajo (vsaj, kar se aerobike tiče), sprostitvene vaje pa si predstavljam tak bolj brezveze, ali se motim? 

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fitnes Forma Studenci
2.2.2008 15:18:10   
Maleal
Pošlji ji zs.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fitnes Forma Studenci
2.2.2008 15:19:34   
Strawberrie Cherrie
REKLAMMMAAA

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fitnes Forma Studenci
2.2.2008 17:49:19   
Inigo
helow!

da ti povem, da me je fitnes forma fuuuuuuuuuuuul razočarala. baje vadba že poteka, pa me sploh niso poklicali user posted image poleg tega pa vem iz zanesljivih virov (kolegica, ki je bila na tej vadbi), da vadba niti malo ni primerna za nosečke user posted image skakanje, nagli gibi... totalno neprimerno! skratka, ti ne priporočam. še sreča da nism šla in zapravila ogromno za nič.

poskusi si izborit čas ob sredah ob 18ih. meni je bilo usper. telovadba, pogovor, nasveti... kaj češ boljšega!



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fitnes Forma Studenci
2.2.2008 17:49:51   
Inigo
toraj, ANTI REKLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fitnes Forma Studenci
4.2.2008 11:27:30   
pinkec
Hvala za napotek. Žal ob sredah niti pod razno ne bom mogla nikamor hodit. Imam pa še eno vprašanje, in sicer, kako je s tem pilatesom za nosečnice ali pa s sprostitvenimi vajami? Ve katera?

Hvala in lp

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fitnes Forma Studenci
4.2.2008 13:13:34   
Inigo
pilates je super za nosečnice. ampak prilagojen oziroma določene vaje niso primerne za nas. da bi kje v MB izvajali pilates za user posted image pa ne vem... tisti v Bodifitu ni prilagojen, niti ti punce najbrž neb znale svetovat kako in kaj lahko ti delaš, glede na to, da še za aerobiko ne vejo... user posted image

drgač pa sm sprostitvene vaje zasledila v eni izmed revij NOSEČNOST (jesen-zima 2007)... so ful fajne. jih izvajam kadar se spomnim user posted image in zdaj sm se in bom šla kar malo pomigat.

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fitnes Forma Studenci
5.2.2008 17:32:40   
saline
Pinkec, kje pa je ta afna? jaz sem do sedaj vedela le za štorkljo. Pa bi tokrat poskusila kaj drugega. Sploh če je na bodifit tako zanič, kot pravi Inigo.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fitnes Forma Studenci
5.2.2008 17:50:13   
Inigo
nebi zdj rada tolko kritizirala... probajte. plačajte samo eno vadbo, recimo. mogoče bo vam všeč. je pa defenitivno skakanje, divje prestopanje in nagli gibi... to ni premrno za user posted image precenite same.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fitnes Forma Studenci
6.2.2008 12:59:31   
pinkec
afna je pa v Melju - Kraljeviča Marka ul. 5. Tam imajo pilates za nosečnice, vodi pa ga ženska, ki je prej delala na Štorklji in pravijo, da je v redu.

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fitnes Forma Studenci
6.2.2008 14:19:57   
saline
inigo, saj ne kritiziraš, če je tolk skakanja, pol po moje res ni primerno.
pinkec, hvala

(odgovor članu pinkec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fitnes Forma Studenci
6.2.2008 14:28:55   
Inigo
no, za afno pa še jst nism vedla! user posted image user posted image lepo telovadite in pazite na svoje trebuščke!

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fitnes Forma Studenci
6.2.2008 14:43:09   
saline
Bomo, bomo, ti pa tudi! lep dan!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?