|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Flesh na fotoaparatu ne dela
9.8.2012 8:58:54   
loremi
Pozdravljene,

včeraj zvečer sem poizkusila narediti par slik z mojim fotoaparatom, pri prvi se je vklopil flesh, vendar je bila slika črna, nič se ni videlo, pri naslednji se flesh ni več vklopil. Tako da mi sedaj flesh ne dela. user posted image
Fotoaparat: CANON A590, ni več v garanciji
Se ga splača odnest na popravilo, da pogledajo, kaj je narobe oz. povejo, kaj in kako, ali se to sploh ne splača. user posted image Sej ostale slike (upam) dela še normalno, npr pogoji ko ne rabiš osvetlit s fleshem, za to bo še uporaben, moteče je pa ker ne dela flesh.
Hvala za mnenja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Flesh na fotoaparatu ne dela
9.8.2012 9:03:25   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Pozdravljene,

včeraj zvečer sem poizkusila narediti par slik z mojim fotoaparatom, pri prvi se je vklopil flesh, vendar je bila slika črna, nič se ni videlo, pri naslednji se flesh ni več vklopil. Tako da mi sedaj flesh ne dela. user posted image
Fotoaparat: CANON A590, ni več v garanciji
Se ga splača odnest na popravilo, da pogledajo, kaj je narobe oz. povejo, kaj in kako, ali se to sploh ne splača. user posted image Sej ostale slike (upam) dela še normalno, npr pogoji ko ne rabiš osvetlit s fleshem, za to bo še uporaben, moteče je pa ker ne dela flesh.
Hvala za mnenja!


Odnesi ga na servis (ali pa pokliči po telefonu), in naj ti tam povejo potem kakšen je strošek popravila. Potem boš pa sama ocenila ali se ti ga splača popravljati ali ne. Torej splača se preverit, koliko te bo popravilo koštalo user posted image

Pred tem pa dobro preveri nastavitve, možno je tudi, da si se kaj igračkala, ali pa kdo drug in se je fleš ponesreči izklopil in ga je treba ročno vklopit.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Flesh na fotoaparatu ne dela
9.8.2012 9:24:51   
loremi
Hvala za nasvet, sem poklicala na servis, dobila informacijo, da je glede na povedano verjetno odpovedal flesh, popravilo bi stalo od 40-50 eur. Lahko ga pa prinesem na servis, za pregled kaj je narobe, mi vzamejo 10 eur.
Ok, v redu, moram malo razmislit, ali popravilo ali pa slučajno nov fotoaparat, ampak trenutno to ni možno. Mogoče ga res odnesem na servis, reskiram 10 eur in je to to.
Hvala!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?