|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Folna kislina
13.5.2005 9:10:59   
Anonimen
No jz sem že pridna in jemljem folno kislino od prvega dne ko sem izvedela za nosečnost (3 dni),vendar pa sem danes prebrala, da bi morala folno kislino jesti že pred nosečnostjo, vendar NAJKASNEJE od spočetja dalje....Kako hudiča pa naj vem, kdaj se je pikica prijela?! In potlej šok: folna kislina pomaga pri pravilnem zapiranju nevralne cevi, ki se zapira med 24 in 27 DNEM nosečnosti?!?! IN MENE ZDEJ ZARES, AMPAK ZARES, PANIKA DAJE!!

..Prvi dan zadnje M sem imela 10 oz. 11. aprila..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Folna kislina
13.5.2005 9:14:51   
Meceno
Naj te ne , ker včasih niso imel folne kisline pa poglej sebe , ti kaj manka , pa sej si jo tudi z hrano pridelala , tako da , ne se sekirat !!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Folna kislina
13.5.2005 9:16:49   
dadica
nič se ne sekiraj,misli tako pet- deset let še skoraj nobena ni jemala teh tablet pa je vse ok.Tud naše mame jih niso in tudi jaz jih ne ker mi skupaj z dabrostonom nobena folna kislina ne odgovarja,dobim izpuščaje in bruham,tako da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Folna kislina
13.5.2005 9:19:09   
Meceno
Otrok , se bo lepo razvil , jo pa jemlji sedaj , saj ni pomembnih samo prvih nekaj dni ampak cela :nosecka: kot celota in do prvega timeseča jo je pa fajn jemat.
Se pa je ta folna kislina hudo razpasla v zadnjih dveh letih , tako da ,...

Mirno;)


Lp Meceno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Folna kislina
13.5.2005 9:20:37   
tajč
Pozdravljena!

Najprej se lepo pomiri. Sigurno poješ kako sadje ali pa zelenjavo na dan tako da si pikica tako ali tako vzame kar želi.

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Folna kislina
13.5.2005 10:05:45   
Nannn
ne skrbet...v bistvu so ti punce ze napisale...

Cuvaj svojo :duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Folna kislina
13.5.2005 10:39:02   
smrka
BREZ PANIKE! Jaz je nisem nikoli pila, sem pa v 29 t nosecnosti, in vse je uredu.
:kuza:
smrka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Folna kislina
13.5.2005 10:59:30   
Špacka
Bolj škodi panika, ki te daje sedaj, jaz sem tud začela jest šele, ko sem ugotivila, da sem noseča, pa mali nič ne manjka:love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
13.5.2005 11:25:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Folna kislina
13.5.2005 15:34:46   
Dadi
nič bat jaz je v prvo nisem jemala pa je z detko vse ok, v drugo pa tudi ne, pa nič ne paničarim. Telo že samo poskrbi. Meni je na začetku nosečnosti ful pasala Zala life in seveda sem je spila na hektolitre. In hudimana sem zadnjič gledala da vsebuje folno kislino. Telo že poskrbi nič bat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Folna kislina
13.5.2005 17:38:12   
lumpy
Caffee, :rozica:
Ne se sekirat, tudi jaz sem jo začela jemati šele včeraj, da sem noseča pa sem izvedela v sredo .
Kdaj si pa naročena na prvi g. pregled?


Nalin, :rozica:
te lahko vprašam kakšno slabo izkušnjo si pa imela.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Folna kislina
14.5.2005 1:42:30   
Anonimen
lumpy, prvi pregled imam 1.6.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?