|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičnost ...
13.5.2007 7:58:23   
Anonimen
Sem pred dilemo, kupujemo nov voziček in v igri sta dva, Jané slalom pro
user posted image
in Quinny freestyle 3XL
user posted image
Cena je skoraj enaka in nima veze.

Plusi Slaloma pro so:
- lepši je (res je full lepši od freestylea)
- lažji je (11 kg, freesytle pa ima 15kg)

Plusi Freestylea so:
- namontira se maxi cosi lupinica (kar nam pri sedanjem vozičku zelo prav pride)
- Sedež se obrača v obe strani (kar je meni zelo velik plus)


Kar se tiče praktičnosti in uporabnosti, se močno nagibam k Freestyleu, po izgledu pa mi je Slalom pro stokrat lepši. Pa še za Quinnyja nisem ziher, če sploh gre v avtu (clio) user posted image .
Kako bi se odločile ve, glede na praktičnost ali izgled?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
13.5.2007 9:09:31   
Anuška79
Jaz sem se odločila za Freestyle in mi je super. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
13.5.2007 9:43:52   
BLAŽIKA
Mi smo imeli jane slalom pro in je res superca. Saj na jane voziček pa res lahko tudi lupinico namontiraš. Sem pa takrat tudi jaz imela cliota in mi je šel komot v prtljažnik, brez da sem snela kolesa ali karkoli drugega, kar pa pri tem quinniju nebi rekla. Ga je imela ena soseda in vem da so ga prej celega demontirali, da so lahko ga dobili v avto.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
13.5.2007 11:05:56   
Anonimen
Kar prvega vzemi, torej Jane slalom. Če je toliko lažji, je po mojih izkušnjah neprimerno bolje, pa zadnjič sem ga na cesti videla in res deluje ful lahek, majhen, okreten. Saj lupinico boš uporabljala še par mesecv, potem pa tako ne več. Pa jaz sem jo kar v voz postavila, saj se tako vsede zdaj za lok, da itak ne more nikamor zlesti ali pasti. O.K., vem, da ti tega ne boš počela, ampak se res da.user posted image
Tako da res vzemi voziček, ki ti je lepši, ga boš res veliko bolj vesela. Pa še bolj praktičen je, očitno.


Aja, pa kar se obračanja sedeža pri unem drugem tiče, to najbrž moraš vzeti cel sedež ven in ga prestavit v obratno smer. Če je to tako, potem je to čisto brez veze. Ker z otrokom vred sredi ceste tega zagotovo ne boš počela. Tudi jaz sem imela med drugimi en tak voziček, pa mi na kraj pameti ni prišlo, da bi kdaj to naredila. Isto prijateljica. Pri tistem, ko semo ročaj obrne, pa ja. To je pa druga, to je bila pa fino. Pa še to bolj pri čisto majhnem otročičku, zaradi sonca, saj pozneje pa itak hoče samo še naprej gledat.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 13.5.2007 11:09:05 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
13.5.2007 13:36:24   
Anonimen
Jane Slalom pro! Sem oba videla ze miljontic vceraj v Tivoliju in mi je tale Quinny prav grd (meni so bili prejsnji freestyli naprimer fuuuuuull vsec). user posted image  

Kar se tice izgleda torej Jane. Tisto obracanje sedeza se meni ne zdi tako pomembno, v lupinici je pa itak najbrz ne bos vec dolgo vozila, ker bo hotla okrog gledat, v lupinici pa ne vidi vec kaj dosti. Pa se lazji je Jane, kar je itak fajn.

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
13.5.2007 21:21:03   
soncka
Jane je zakon. Mi ga iammo, magari še prejšnji model in ga ne zamnejam. Super obvladljiv, lahek, lep...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
14.5.2007 7:06:55   
Anonimen
Jaz bi se odločila za Jane. Predvsem zaradi teže in okretnosti. Sem oba poskusila in ni primerjave. Quinny je res težek kot user posted image . Že sam voziček, kaj šele ko je user posted image  noter. Pa Jane ima večja kolesa in na manjše se zloži. Quinny ima tudi prvo kolo dosti bolj naprej, kar ti zna predstavljat težave pri pakiranju v avto. Jane pa samo na knof pritisneš in čira-čara voziček je zložen in gre praktično v vsak avto. Lupinice pa itak ne boš več dolgo rabila, obračanje pa ni tako zelo pomembno. Sčasoma je otročku itak vse bolj zanimivo kot mamiuser posted image


(odgovor članu soncka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
14.5.2007 8:21:09   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi se in sem se odločila za Quinnya. Tale teža me sploh ne moti toliko, sem se kar navadila. Jaz ga kamot spravim v prtlažni Cliota in C3, nikjer ne rabim nič šraufat.
Je pa res, da je Jane neprimerno lepši, ampak ni tolk funkcionalen, tut strehica ne gre do konca dol, kar je meni velik plus.
Pač na eni strani imaš funkcionalen, malo težji voziček, na drugi pa lepega.
Odločitev je pa povsem tvoja, kaj ti je bolj pomembno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
14.5.2007 8:22:43   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Jane Slalom pro! Sem oba videla ze miljontic vceraj v Tivoliju in mi je tale Quinny prav grd (meni so bili prejsnji freestyli naprimer fuuuuuull vsec). user posted image  

Kar se tice izgleda torej Jane. Tisto obracanje sedeza se meni ne zdi tako pomembno, v lupinici je pa itak najbrz ne bos vec dolgo vozila, ker bo hotla okrog gledat, v lupinici pa ne vidi vec kaj dosti. Pa se lazji je Jane, kar je itak fajn.

LP, Ribica



Lupinica je do 9meseca, oz 13kg. se pravi, da bo Ela v lupinici še najmanj 4,5mesecev.
Že zaradi varnosti dojenčka ni smiselno ga prej dajat v sedež.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
14.5.2007 8:24:01   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Jane Slalom pro! Sem oba videla ze miljontic vceraj v Tivoliju in mi je tale Quinny prav grd (meni so bili prejsnji freestyli naprimer fuuuuuull vsec). user posted image  

Kar se tice izgleda torej Jane. Tisto obracanje sedeza se meni ne zdi tako pomembno, v lupinici je pa itak najbrz ne bos vec dolgo vozila, ker bo hotla okrog gledat, v lupinici pa ne vidi vec kaj dosti. Pa se lazji je Jane, kar je itak fajn.

LP, Ribica



Lupinica je do 9meseca, oz 13kg. se pravi, da bo Ela v lupinici še najmanj 4,5mesecev.
Že zaradi varnosti dojenčka ni smiselno ga prej dajat v sedež.



Pa nima večjih koles. Moja kolegica ga ima, ta oranžnega, pa jaz ne bi menjala svojega Quinnya zanj. Enostavno je preveč plastičen.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
15.5.2007 14:05:47   
Rozmarinka
Punce, meni je tudi Jane Slalom PRO vozicek tako vsec !!!!Se je takoj prebil v ozji izbor ! user posted image user posted image user posted image

Quinniya sem odpisala zaradi teze, no v ozjem izboru je se Peg Perego Pliko3, ki pa ni trikolesnik. Me sicer sestra prepricuje da je Peg Perego Pliko3 lazji, bolj prakticen in manjsi, a meni se zdi Jane zelo lusten in okreten, pa se tako tezek za trokolesnik ni ! Razmisljam, da bi kupila le vozicek, kosaro in avtosedez pa bi kupila preko oglasa (ce kupim namrec vse v trgovini je cena precej high).

Mi zna mogoce katera svetovati katera lupinica pase na Jane Slalom Pro vozicek in katera kosara ??
V trgovini Pikapolonica pravijo da le lupinica Jane Rebel, bi pa rada preverila se pri vas, ce ima katero kaksno izkusnjo s kombiniranjem drugih lupinic/kosar na Jane Pro Slalom...Hvala vsem za  nasvete !


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
15.5.2007 15:37:41   
Pobalami
Naj ti ne bo kriterij, če se da lupinico gor namontirat ali ne. Lupinica ni idealna za majhne dojenčke za okoli vozit. Namenjena je za v avto. To da se pripne na voziček je samo dobra marketinška poteza. Saj je res fino, če ga daš iz avta (v lupinci) direkt na voziček, recimo v trgovini, za kratek čas. Za sprehode pa lupinica ni, razen če se ne da  iztegnit.

Dojenček mora ležat na ravni podlagi. Pa ne pišem to zaradi hrbtenice in fizioterapevtov. majhen dojenček je v lupinici nekako potlačen in zato težje diha (ima manj kisika v krvi). V ameriki je prišlo že do smrti dojenčkov, ki so se dolgo časa vozili v lupinici v avtu in jih starši niso "predihali". Nas so tudi v ljubljanski materinski šoli opozorili na to.

Glede na to, da imata vozička podobne lastnosti vzemi tistega ki ti je bolj všeč.


< Sporočilo je popravil faca -- 15.5.2007 15:39:33 >

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
16.5.2007 7:50:04   
Anonimen
Tako, odločitev je padla. Sva poskusila tud freestylea dati v avto, pa je šlo, vendar bolj ko sem ga gledala, manj mi je bil všeč in sva se kr odločila za beauty before brain user posted image  in vzela Slalom pro.

user posted image
S temle lepotcem se bo od sedaj naprej prevažala Ela! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil hothien -- 16.5.2007 7:51:05 >

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
16.5.2007 8:59:37   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image
Barve so fenomenalne

< Sporočilo je popravil london_paris -- 16.5.2007 9:00:22 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
16.5.2007 10:20:33   
Rozmarinka
Hothien, dobra izbira ! Tudi midva gledava prav ta vozicek in prav to barvo user posted image user posted image user posted image
Koliko pa si dala zanj ? Ce se ne motim je v Pikapolonici akcija za 599 EUR, vendar z Matrix kosaro.
Bos ti kupila kosaro in lupinico posebej ali v kompletu z vozickom ? Kaj mislis je bolje ?
Jaz se nagibam k nakupu rabljene kosare in lupinice, vozicek pa bi nabavila za 433 EVR (ali nekaj takega).




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
16.5.2007 12:50:04   
Anonimen
Rozmarinka, ker je naša user posted image  stara že dobre 3 mesece, nisva kupila nič košare, lupinico mava pa Maxi cosi, ker te od Jané niso dobre, glede na teste. Jaz bi na tvojem mestu kupila lupinico MC, košaro pa, če se da kar rabljeno.
Vozek je bil pa okrog 430 €, pa je na gotovino 5% popusta, tako da je bil 410 €, neki tazga.

(odgovor članu Rozmarinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
17.5.2007 8:50:43   
metkica1
Hothien super izbira ni kaj. Jaz sem tudi bila včeraj v pikapolonici in sem ga še šla v živo pogledat, do sedaj sem kar preko interneta gledala. Super je, tudi jaz ga bom nabavila sem se sedaj fiksno odločila, samo s košaro, ker bom rodila oktobra, lupinico bom pa kupila maxi cosi.
Ko ob regres drugi mesec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
18.5.2007 14:02:35   
Rožica*
Živjo!

Tudi jaz oklevam med tema dvema vozičkoma!  Sem včeraj primerjala in pregledala oba, odločitev še ni padla.
Vendar mi razum pravi vzemi Qiniya, Jane pa je neizmerno lep in modnih barv.....

Vendar je Quniy veliko bolj močen voziček, primeren že za novorojenčka, ker se naslonjalo položi čisto vodoravno.  (torej ne potrebuješ košare)
- Košara pri jane ima sicer nastavljivo vzglavje po višini, kar mi je zelo všeč. Me pa moti da so tekstilni deli zašiti zelo na tesno in vsaj na modelu, ki sem ga jaz gledela, je vse skupaj popustilo, ko sem sestavila voziček in pripela notranjost na vse glide in pokrila košaro  s tistim dodatkom.
- Lažje se mu premika naslonjač. Na Jane se naslonjalo sicer lahko poljubno nastavi, ker se nastavlja z pasovi, kar pa se mi zdi da ni tako trpežno, kot pri Quinyu.
- zavora na Jane mislim, da je bolj za okras, ker slabo prime. Na Quiniyu tudi to deluje.
- Strehica pri Quiniyu se pomakne daleč naprej in tako omogoča več sence.
- nkupovalna košara je večja, kot pri Jane.
- Quiny je CENEJŠI!!!!

Toliko za zdaj, to je razumno razmišljanje, katerega bomo kupili še ne vem.

LP.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičnost ...
20.5.2007 19:21:21   
piči
Oj
Tudi jaz sem bila v dilemi, kateri voziček vzeti in sem se kasneje odločila za Quiny a, sem ga kupila kar preko spleta (nov) in sem profitirala košarico MC. Morem reč, da je tudi men Jane bolj všeč, ampak kar se tiče pa konstrukcije in varnosti pa je Quiny veliko boljši. Ogrodje je močnejše, košara gre v ležeči položaj, za vozit pa je tudi vredu. Je okreten in lahko vodljiv.
Je pa res, da je vse stvar okusa.
Lep dan

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
6.7.2008 10:11:23   
katja_p
A se da na Jane Slalom namontirat tud košaro? Ker js bom rabla za začetek košaro. Se da dodatno tudi jajčka kupit? A katera kaj ve?

Sicer se bom šele nekje oktobra začela ukvarjat z nakupovanjem vozičkov,sam bi vseen rada mal mnenja prej slišala.

(odgovor članu piči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
6.7.2008 10:15:42   
benika
A se da na Jane Slalom namontirat tud košaro? Ker js bom rabla za začetek košaro. Se da dodatno tudi jajčka kupit? A katera kaj ve?


Seveda se da, ampak samo njihova znamka. Lupinica Jane pa ni glih dobro ocenjena na testih varnosti.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
6.7.2008 13:05:56   
Kranjcanka
Jaz imam sicer Buzza. Ampak ce bi se odlocala med dvema podobnima vozickoma, bi se gotovo odlocila za tistega, ki mi je lepsi. Sorry.

Lp

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
6.7.2008 18:36:01   
katja_p
Sej js bom tud najbrž gledla mal na to, sam more bit pa praktičen ... kakorkol pogledaš. Na ceno najbrž ne bom gledla, sam da bi bil kul pa vzdržljiv.

(odgovor članu Kranjcanka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
6.7.2008 19:33:25   
silmarillion
jane vozicki ce sem prav vidla niso nic vzmeteni kar je pa za gozd ali makedam zlo dobr, quinny je dobro vzmeten

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Freestyle 3XL vs. Slalom pro ali praktičn...
7.7.2008 19:54:12   
Annny
Seveda so vzmeteni in to odličnouser posted image

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?