|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Frizura
4.5.2009 11:22:04   
Akil
Živjo punce!

Sem pred ogromno dilemo. Razmišljam o tem, da bi se ostrigla, ker bi mi bilo to veliko lažje. Sedaj imam dolge lase, nekje malo čez sredino hrbta. Rada bi se pa postrigla na kratko ali pa na nekakšen paž (po možnosti resast), pa ne najdem slikic. Bi prosila za linke.

Poleg tega bi prosila še za + in - kratkih oz. dolgih las, ker res ne vem ali bi se šišnala ali ne, moj mož pa noče pomagat.


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Frizura
4.5.2009 11:37:32   
anabanana
Linke ti bo dala kera druga, ker se meni ne da iskatuser posted image

Jaz sem se lani iz dolgih las (kot ti) postrigla na paža...prednosti in slabosti:

prednosti - osvežen videz, bolj moderen, lažje vzdrževanje, ma jaz sem se počutila kot nova, in prej sem 5 dni v tednu nosila lase spete ... 

slabosti  - če imaš bad hair day si ne moreš narediti čopa, nimaš kaj dosti improvizirat

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Frizura
4.5.2009 11:41:44   
Akil
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Linke ti bo dala kera druga, ker se meni ne da iskatuser posted image

Jaz sem se lani iz dolgih las (kot ti) postrigla na paža...prednosti in slabosti:
Pa ti ni bilo nič žal?  Mene je grozno strah, da se bom pol jokala. Za tako dolge lase sem čakala polne tri lete!!!  Bojim se full!!!   Je pa res, da mam zdaj vse dni v tedni čop, figo ali pa kito. Samo če gremo kam imam drugačno frizuro, spuščenih nimam nikoli, ker se mi grozno vozlajo.user posted image
prednosti - osvežen videz, bolj moderen, lažje vzdrževanje, ma jaz sem se počutila kot nova, in prej sem 5 dni v tednu nosila lase spete ... 

slabosti  - če imaš bad hair day si ne moreš narediti čopa, nimaš kaj dosti improvizirat


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Frizura
4.5.2009 13:35:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Linke ti bo dala kera druga, ker se meni ne da iskatuser posted image

Jaz sem se lani iz dolgih las (kot ti) postrigla na paža...prednosti in slabosti:
Pa ti ni bilo nič žal?  Mene je grozno strah, da se bom pol jokala. Za tako dolge lase sem čakala polne tri lete!!!  Bojim se full!!!   Je pa res, da mam zdaj vse dni v tedni čop, figo ali pa kito. Samo če gremo kam imam drugačno frizuro, spuščenih nimam nikoli, ker se mi grozno vozlajo.user posted image Sama imam najraje dolge lase,postrizem se kadar je res sila,se mi vozlajo,imam unicene...barve naredijo svoje.Ce si tako dolgo cakala na dolge,ti ne priporocam kratko strizenje,ker ti bo zelo zal.Jaz sem se postrigla pri prvi hcerki med nosecnostjo(trajna,mi jih je unicla do koncauser posted image ),sem vsako noc sanjala,da imam spet dolge.Kaj ce bi se recimo na paza,vendar malo daljsega in pri usesih naj bodo daljse?Meni se zdi taksna frizurca super.Sama se cakam na daljse,ker imam sedaj postrizeno na rese.
prednosti - osvežen videz, bolj moderen, lažje vzdrževanje, ma jaz sem se počutila kot nova, in prej sem 5 dni v tednu nosila lase spete ... 

slabosti  - če imaš bad hair day si ne moreš narediti čopa, nimaš kaj dosti improvizirat


(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Frizura
4.5.2009 14:12:07   
Akil
Neki na kratko tudi ne bi, ampak nekaj moram naredit ker sem resno katastrofalna. Poleg zelo zahtevnega 4 letnika imamo sedaj še novorojenčka in včasih sem srečna če si lahko umijem zobe, kje je pol še česanje. pranje glave mi vzame skoraj 30min, sušenje pa še več...user posted image

Sem razmišljala o nekaj takem

user posted image


Je to sploh moderno zdaj???user posted image



< Sporočilo je popravil Akil -- 4.5.2009 14:13:33 >


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Frizura
4.5.2009 14:16:09   
anabanana
Ni mi bilo NIČ žal, mi je bila fajn sprememba, sem si jih pa tudi jaz dolgo puščala, še posebej, ker sem hotela imeti lepo frizuro na svoji poroki.

So pa  zdaj že zrasli skoraj do ramen, tako da ...nima ti bit kaj žal, lasje zrastejo nazajuser posted image  

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Frizura
4.5.2009 14:17:46   
anabanana
p.s.

ta frizura na sliki mi je res lušnauser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Frizura
4.5.2009 14:18:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Akil

Neki na kratko tudi ne bi, ampak nekaj moram naredit ker sem resno katastrofalna. Poleg zelo zahtevnega 4 letnika imamo sedaj še novorojenčka in včasih sem srečna če si lahko umijem zobe, kje je pol še česanje. pranje glave mi vzame skoraj 30min, sušenje pa še več...user posted image

Sem razmišljala o nekaj takem

user posted image


Je to sploh moderno zdaj???user posted image




Kaj pa vem...izgleda v redu,samo po moje bo po pranju bolj na hojladri.

(odgovor članu Akil)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Frizura
4.5.2009 14:49:11   
Anonimen
Če imaš res tako malo časa, potem se jaz sploh n bi strigla na tako kratko. Lej tole je moj pogled, ki temelji na izkušnjah z mojo betico: če imaš dolge lase in je vse hektično, si jih enostavno spneš v čop in imaš kolikor toliko lepo frizuro. Če zjutraj nimaš časa si jih razčesavat, si pač zvečer spleteš kito in so zjutraj lasje s parimi potegi razčesani. Če je pa frizura kratka, ni več težkega lasu in vsi vrtinci na glavi pridejo na dan. Če hočeš zgledat kolikor toliko urejen, si morš vsako jutro vzet saj 15 minut, če ne več časa, da si urediš vrizuro ... no če nimaš sreče in so vrtinci na nepravih mestih pa lasje se ravno v napačno smer kravžlajo in to. Sama sem se si že par let nazaj dala skrajšat lase na takega paža, da so lasje prišli do brade nekako in to je bila totalna katastrofa ... ma vsako jutro fen in krtača, če nisem hotla zgledat ko ptičje strašilo, saj so se mi nekje vihal na noter nekje na ven, pa zadaj so mi štrleli zaradi vrtinca ... je bilo polno solz. Tak da si danes ob 5-mesečnici ne predstavljam, da bi si mogla tisto frizuro vzrževat. Zato imam pa na stopničke postrižene lase, ki mi segajo malo čez ramena in jih lahko spnem v čop, imam spuščene, sčesani so tik-tak ... tak da mislim, da se sama ne bom več postrigla na kratko ... sam če imaš pa lase in lasišče tapravo za tako frizuro, je pa to zakon, ker ravno ta zgoraj pripopana frizura je meni ful všeč ... samo na žalost ne zame user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Frizura
4.5.2009 14:57:04   
Pikica76
Isto premišljujem tudi sama, mi je tudi všeč taka frizura, vendar imam preveč skravžlane lase, ki ne vzdržijo takih frizuric. Jaz bi se postrigla le zaradi novega videza, kar se pa tiče tega, da nimaš časa za urejanje frizure zaradi otrok, je pa samo stvar organiziranosti. Imam isto stare otroke kot ti, pa mi uspe, da si lase operem 2-3 krat tedensko, si dam gor masko in si jih sfenam in polikam. Vsaj tako imam frizuro pri dolgih laseh. So mi šle pa blazno na živce kake 2 meseca nazaj, ko so mi začele izpadat, takrat sem se tudi hotla postrižt na kratko. Ampak bog nedaj nikoli na kratko in nikoli nazaj na rjavo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Frizura
4.5.2009 15:02:11   
end1
prav maš otika. Jaz mam zdej neki takega na glavi, me je frizerka prepričala, ker mi lase ful izpadajo, da se ne postrižem prav na krtako kot mam običajno fizuro.
Ko si naredim frizuro je ok, pol pa rabim ful časa da se skup spravim, časa pa nimam in sem ko strašilo večino časa. Če maš malega dojenčka si pusti dolge lase, ki jih spneš v čop, ko pa to mal zraste si pa privošči spremembo.
Zdaj ko so lasi že mal boljši(se hormoni dajejo na mesto) komaj čakam mojo kratko običajno frizuro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Frizura
4.5.2009 15:18:33   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Akil
Sem razmišljala o nekaj takem

user posted image


Je to sploh moderno zdaj???user posted image




Moderno je, pa frizura je meni super v redu, samo če imaš lase za to. Moraš imate čisto gladke. Drugače je to frizura za likalnik. Ta na sliki ima zlikane.

Tako da če imaš malo časa, ti jaz predlagam, da si vsaj zadaj in pri krajeh poustiš toliko dolge, da jih boš lahko v čop spela. No, saj teli ne manjka veliko, mogoče jih še celo lahko spne. Samo krajše pa res ne smejo biti, raje malo daljše.

Drugače pa kratki lasje niso tako nezahtevni za urejanje, kot se zdi. Sploh ne. Je v bistvu veliko več dela kot z dolgimi. Vsako jutro, ko vstaneš, si moraš urediti frizuro, ker kratki se poležijo. Pri dolgih pa to ni potrebno. Vsaj pri meni je tako.

Tako da če imaš malo časa, se res ne preveč postrižt, ker na koncu jih boš zihr imela v čopu.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Frizura
4.5.2009 22:29:54   
ribica.
pa seveda je pomembno tudi to, ali lahko trpiš da lasje silijo na čelo. Tudi sama sem se konkretno postrigla in jih imam zdaj do ramen, potrižene postopno. Ampak na čelo jih ne morem imet, ker sem bila prej skoz navajena da jih imam na stran oz spete. Je pa res, da komaj sedaj lahko nosim lase spuščene brez problema, saj mi ne opletajo posvod. Pa še vedno si lahko spnem čop, kar je vedno pogoj, ko grem k frizerju. Sicer je to res bolj čopek, kot pa čop, ampak vseeno. Je pa sigurno več dela kot z dolgimi, saj mi kar nekam po svoje stojijo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Frizura
4.5.2009 22:53:06   
natasarobi
Pozdravljena Akil!

Sama sem imela lase do sredine hrbta, naravno skodrane (že nekaj let nazaj). Potem sem se postrigla na kratko in bila dolgo časa kratkolaska ali pa sem imela paž (dolžina okoli vratu). Sedaj sem po letu poiskušanja zopet šla na kratko frizuro (PINK varianta) in verjemi mi, da poiskusov, da bom imela dolge lase je konec. Ko sem šča k frizerju sem imela kar nekaj slik s seboj in sva potem malo pogledali in skombinirali. S frizuro - kratko sem sedaj zelo zadovoljna (imam zelo goste, malo skodrane vendar zelo suhe lase, tako, da si sedaj dam kakšen gel, ki ga na dolge nisem dajala (vse je bilo pocasto), lasje so hitreje suhi (naravno sušim), ne lezejo mi v oči, včasih se mi ni treba počesat, ker frizura kar je,....). Res pa je, da je treba frizerja obiskovati pogosteje (6- 8 t), ker frizura hitro izgubi obliko.

Glede linkov: jaz sem v google vpisala 'slike frizur' in ven ti google vrže vola in pol. Kot drugo možnost sem pa vpisovala tudi imena igralk, ki imajo kratke lase in iz tistih slik naprej prideš do različnih strani in frizur.

Mislim, da je pred kratkim izšla ena revija namenjena frizuram - ena znana, ampak se sedajle ne morem spomnit katera - malo povprašaj v kakšni trafiki.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?