|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fuj, služba !
10.10.2004 13:58:50   
Teja N
V ponedeljek grem prvič v službo po več kot letu in pol. Seveda v staro, ker mi nove še ni uspelo najti.

Za par mesecev so me dali na najtežji oddelek, na psihiatrijo. Ker tam pač najbolj manjkajo sestre in je treba najbolj garat.

Smilim se sama sebi in jokam. :((:((:((:((:((:((

A kej sočustvujete z mano?

Lp,
Teja:)

P.S. sva luštna na novi slikici, a?:love:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:01:05   
kimi
Jaz sočustvujem s tabo;). To pa bo napor. Upam, da boš čimpreje našla novo službo, da se boš lahko malo več malčku posvetila

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:02:28   
Anonimen
Oooo, krizaaa...:(:((:(

Slikca je pa full full lušna:)

lp,:fis:

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:13:49   
Anonimen
OJJJJJJ Teja N!!Sem že hotela reč,je pač tako je treba delat,potem pa sem prebrala kje boš delala..groza...Ti sploh ne zavidam.Mi smo v šoli imeli prakso tudi v psihijatrični bolnici v Idriji 10 dni.Ti povem da sem potem k sebi prihajala še lep čas,ko sem se vrnila domov.Po tolkem času med mentalno bolnimi,se sprašuješ,če nisi tudi ti ali pa ljudje,ki jih srečuješ.No šalo na stran,ne bo ti lahko,bo pa lepo vsakokrat ko boš domov prišla in objela tvojedva :muca:Sta pa res luškan parček na slikici.Lepo se imej še zadnje proste ure!!!!:muca:

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:18:29   
Teja N
Neva, nehaj kašljat tako blizu mene, že zdaj smrkam!:)-:)-:)-:)-:)-:)

En ful velik vroč čaj s ful cukra, limone in ruma, pa glavo pod kovter in te bo prekuhalo dovolj še za tri prehlade vnaprej!:)-:)-

Lp,Teja:)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:26:16   
Anonimen
:)-Teja cuker redi:)-:)-čaj mi že smrdi,pa kar naprej moram lu.. tolk tekočine sem že uničla limono pa poje m kar tako kot bi pomarančo jedla njammm viš viš rum,to mi pa ni padlo,ga moram kupt:)-:)-:)-No če ti pošljem bacile boš šla na bolniško(boh ne dej)pa boš:)-:)-še malo doma hahaha.:)-

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
10.10.2004 14:31:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:34:29   
VITA74
sem ti hotla napisat da če boš vzela Nevine bacile boš lahko še mal doma :)-:)-:)-:)-
Drugačepa sočustvujem s teboj, kako mora biti grozen občutek, da greš službo ki te ne veseli, pa še na najtežji oddelek... en velik šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: zate

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:37:50   
maya1
:(:(:(:(:(

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Fuj, služba !
10.10.2004 14:38:30   
Anonimen
No pa dam moje bacile na razpolago,prosim licitacija se začenja......kdo da več???:)-:)-:)-se jih bom tako hitro znebila:)-:)-:)-

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Fuj, služba !
10.10.2004 15:09:26   
SANDY
Tud jest sočustvijem s tabo-sama sem ta ponedeljek spet nastopila službo po 16 mesecih. Sej k sm prišla v ponedelk v službo, je bilo že pol lažje...no je pa prvi teden že za mano. Sej bo... :muca::muca::muca:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Fuj, služba !
10.10.2004 15:55:01   
Urša
O, bogica! Nimaš kej, treba se bo sprijaznit. Jst sm tud že en tedn na šihtu pa me jutr nč kej preveč ne vleče nazaj. :((:((:((
Luštna sta na slikci! A vidš, Timotej v vrtec, mami v službo. Drži se! :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Fuj, služba !
10.10.2004 20:12:50   
Erdbeere
TejaN sej bo sej bo, drugač pa očija mal v akcijo pa boš spet mal doma ;)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Fuj, služba !
10.10.2004 22:41:58   
SILVA
Sočostvujem s tabo:((:((:((:((:((.
Jaz imam še 4 mesece do konca,pa me že zdaj zmrazi,ko sam pomislim na službo:(:(:((:((:grrr::grrr:.
Luškana pa sta,ja:angel::angel:
lp:kuza:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Fuj, služba !
11.10.2004 15:01:32   
Ezi
Men je kr slabo ... :( sam da pomislim na šiht ... oblubm pa, da bom še za vse vas uživala te dni doma ;)

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Fuj, služba !
11.10.2004 23:48:18   
Mandarin
Uf, Teja! Nisem vedela, da si sestra.
Se bom jutri kaj spomnila nate. Mogoče ti bo kaj lažje.:racka: :)
lp

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Fuj, služba !
11.10.2004 23:49:12   
Mandarin
in ful sta luštna!

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Posvojitev
Vitaebella

Če sami ne bi mogli imeti otrok, bi se s partnerjem odločila za posvojitev?

Da (59%)

Ne (5%)

Ne vem (31%)

Odšla bi vsak svojo pot (2%)

Sva že posvojila (0%)

Nič od naštetega (3%)


Število vseh glasov: 439

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!