|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GRACO VOZIČKI
24.2.2008 11:27:44   
zvončica sandra
Se opravičujem če je tema že načeta.Nikjer je nisem zasledila.Zanima me predvsem ali ima katera izkušnje z tem vozičkom in kako ste kaj zadovoljne
(Kvaliteta,oprema,cena)
Najlepša hvala za odgovor! user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GRACO VOZIČKI
24.2.2008 12:38:33   
frutka_
kvaliteta+
oprema+(jajčke niso ravno najboljše ocenjene na crash testih)
cena+
videz- (niso mi všeč, preveč plastično mi delujejo)

Moja sorodnica ga je imela in je bila z njim zadovoljna.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GRACO VOZIČKI
24.2.2008 13:07:06   
zvončica sandra
Plastični ? user posted image
Mogoče veš kakšnega je imela? Samo voziček,z jajčko brez ali 3v1?
Hvala!user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GRACO VOZIČKI
24.2.2008 15:52:04   
frutka_
Jajčko in športni del.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GRACO VOZIČKI
24.2.2008 15:59:34   
zvončica sandra
Oprosti če te preveč sprašujem,zanima me še kje ga je kupila.Pri nas v LJ ali v tujini?
Hvalauser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: GRACO VOZIČKI
24.2.2008 16:47:48   
frutka_
Hm, tega pa ne vem. Vem da ga ja kupila v MB  v eni otroški trgovini.user posted image

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: GRACO VOZIČKI
24.2.2008 17:09:02   
zvončica sandra
Verjetno ga je kupila v Turbo limaču v Merkatorju v MB user posted image
Hvala! user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: GRACO VOZIČKI
25.2.2008 20:01:50   
lea23
naši sosedje imajo voziček graco, športni del + lupinica. košare oni nimajo, niti je nikoli niso imeli user posted image  tko da nevem če sploh obstaja tudi košara user posted image
zadovoljni so bolj tko tko.. se ne pritožujejo, pohvalijo pa tudi ne..
jst ta voziček poznam samo toliko, kolikor ga vidim parkiranega spodaj v pritličju bloka. je pa res, da glede na to da ga imajo oni nekje eno leto v uporabi, da zgleda že precej zdelan user posted image  al nevem kako bi se izrazila.. mogoče pa oni ne znajo pazit..
skratka, verjetno ni voziček lih nevemkaj, pa kakor se spomnim so rekli da so ga kupili v italiji, in da sploh ni bil drag.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: GRACO VOZIČKI
25.2.2008 20:09:29   
lea23
oprosti ker smet smetim tvojo temo, ampak bi ti samo nekaj še priporočala.. če ravno nimaš denarja za preseravat se z nakupom vozička, lahko še tegale pikolo pogledaš, jih pridajajo na e-nakupih in v baby centru. tudi ta lupinica je verjetno bolj tko-tko, ampak odloči se sama.

user posted image  cena tegale kompleta skupaj z lupinico je 210€

user posted image  cena tegale kompleta je 165€

user posted image  cena tega kompleta je 180€

user posted image  cena 145€



to je nekje isti cenovni razred kot graco user posted image  odloči pa se sama user posted image


(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: GRACO VOZIČKI
25.2.2008 20:11:22   
lea23
joj ups!!! ko sem prilepila slikice, nisem vedela da pridejo tako ogromne!!!!!!! se res iskreno opravičujem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: GRACO VOZIČKI
26.2.2008 13:15:54   
zvončica sandra
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

naši sosedje imajo voziček graco, športni del + lupinica. košare oni nimajo, niti je nikoli niso imeli user posted image  tko da nevem če sploh obstaja tudi košara user posted image
zadovoljni so bolj tko tko.. se ne pritožujejo, pohvalijo pa tudi ne..
jst ta voziček poznam samo toliko, kolikor ga vidim parkiranega spodaj v pritličju bloka. je pa res, da glede na to da ga imajo oni nekje eno leto v uporabi, da zgleda že precej zdelan user posted image  al nevem kako bi se izrazila.. mogoče pa oni ne znajo pazit..
skratka, verjetno ni voziček lih nevemkaj, pa kakor se spomnim so rekli da so ga kupili v italiji, in da sploh ni bil drag.


Hvala za odgovor in slike.Finance niso problem user posted image , ne maram vozekov z velikimi kolesi.Gracovi so mi nekako padli v oči zato sprašujem,je pa res da niti niso tolko dragi.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: GRACO VOZIČKI
26.2.2008 19:28:50   
tinaaja
V US so Graco ful pogosti. Jaz sem bila zadovoljna, kolega pa tud.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: GRACO VOZIČKI
27.2.2008 11:18:41   
zvončica sandra
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

V US so Graco ful pogosti. Jaz sem bila zadovoljna, kolega pa tud.


Joj hvala za odgovor user posted image  To sem čakala da mi negdo pove user posted image  Kakšnega si pa imela? Za US vem da ga izredno hvalijo za tukaj pa nisem zasledila nič o tem.Verjetno jih nismo navajeni.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: GRACO VOZIČKI
27.2.2008 23:07:28   
doroteja23
evo iz prve roke.

Imela sem ga sama. Bil je poceni. Kupla sem ga v avstriji. Voziček + jajčka. Zadovoljana full. Edino kar me je motlo, ker sem dosti vozla z avtom in ga jemala nonstop ven iz avta in noter mi je bil dokaj težko za jemat ven. Pa prevelik je bil za zložit, glede na to da imama polota. Drugače pa sem bla z njim zadovoljna. Jajčka pa mi je bla super. Še čez dan mi je prav prišla.

Lp, Doroteja


_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: GRACO VOZIČKI
28.2.2008 10:13:10   
zvončica sandra
IZVIRNO SPOROČILO: doroteja23

evo iz prve roke.

Imela sem ga sama. Bil je poceni. Kupla sem ga v avstriji. Voziček + jajčka. Zadovoljana full. Edino kar me je motlo, ker sem dosti vozla z avtom in ga jemala nonstop ven iz avta in noter mi je bil dokaj težko za jemat ven. Pa prevelik je bil za zložit, glede na to da imama polota. Drugače pa sem bla z njim zadovoljna. Jajčka pa mi je bla super. Še čez dan mi je prav prišla.

Lp, Doroteja



O super če si bila zadovoljnauser posted image  Sem videla ja da imajo okrog 15 kg kar se tiče avta pa mislim da ne bo problem.Je  avto kar velik user posted image
Hvala za odg.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: GRACO VOZIČKI
8.4.2008 15:54:16   
babylove
Tudi jaz sem imela Graco Quattro Tour komplet (voziček, avtosedež in bazo).
Voziček je krasen, 3 leta sem ga uporabljala in je še zmeraj super, samo na kolesih se vidi, da imajo kilometre za sabo. Izredno praktičen, zložiš ga z eno roko, ogromna odlagalna košara.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: GRACO VOZIČKI
10.4.2008 16:16:24   
zvončica sandra
Včeraj smo ga končno kupili.Zgleda super bomo vidli
kako se bo obnesel user posted image  

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: GRACO VOZIČKI
13.5.2009 18:19:48   
zvončica sandra
Voziček je razočaral user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: GRACO VOZIČKI
13.5.2009 18:39:10   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: zvončica sandra

Voziček je razočaral user posted image user posted image user posted image


Kaj pa ni uredu z njim? Sem glih v fazi kupovanja vozičkov, pa sem tudi tega gledala.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: GRACO VOZIČKI
14.5.2009 20:09:35   
zvončica sandra
Škripa,kolesa se ne obračajo ... user posted image user posted image Meni je žal,ker nisem vzela Jane ali Quinny.
Ne kupuj Graco.Je pa lupinica Graco zakon!

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: GRACO VOZIČKI
16.6.2009 19:23:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: zvončica sandra

Škripa,kolesa se ne obračajo ... user posted image user posted image Meni je žal,ker nisem vzela Jane ali Quinny.
Ne kupuj Graco.Je pa lupinica Graco zakon!

Jaz imam Quinnya in sem tud full razočarana,čeprav ni bil med poceni vozički.user posted image
Smo pa za poletje kupili ravno včeraj voziček GRACO, da ga bomo imeli za na morje, in sem ga danes imela za turo po Mb. pa bom rekla da mi je zaenkrat bil vredu. Lahki je full (7,2kg) pa še škripa mi nič ne, tak kot mi škripa pri Quinnyu. Men je full važno, da ima voziček, veliko nakupovalno košaro, kar pa Quinny nima, sploh ne Buzz oz. pri quinnyu moraš to posebej kupit user posted image .

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?