|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gelirani nohti
22.7.2008 15:54:53   
Zamima
Zadnje čase me nekaj trga, da bi si jih dala delat.

Sem se pozanimala že pri kolegici, ki to dela, da bi mi jih nardila (v salonu), ...

Zdaj me pa zanima, če se da nabavit te sestavine user posted image v drogerijah, da si jih lahko tud sam narediš? Kakšen je sploh postopek? In kaj vse potrebuješ, da nardiš gelirane nohte.

Hvala


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 16:25:08   
emmy
Če si jih lahko narediš tudi sama ti bo najbolje vedela povedati kozmetičarka, vendar jaz mislim da si jih sama ne moreš narediti.
Niti v drogerijah še nisem zasledila vseh stvari, ki jih potrebuješ za izdelavo.

Kolikor je meni znano potrebuješ (imela sem Alessandro gel nohte):
- gel
- šablone za izdelavo nohtov ali za podaljševanje
- posebne pilice za piljenje teh nohtov
- lučko za sušenje nohtov
- predvsem pa veliko izkušenj, da ti uspejo lepo oblikovani nohti.


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 16:39:13   
Anonimen
Sem že sama razmišlala o tem, samo vse, kar sem našla se mi zdi presneto drago.

Iščeš pa verjetno kaj takega

http://www.nohti.com/izdelki.jsp?sifra=33sj4kg

Poglej, če najdeš kje kakšno cenejšo verzijo

LP

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 16:53:00   
Zamima
Jaz sem gledala nekaj podobnega za 50€ v Neckermannu in v Quelletu, samo ne vem, če niso to navadni umetni nohti user posted image . Če bi vedela, da zgledajo naravno kot tisti z gelom, bi jih še danes naročila, ampak nisem pa prepričana. Če imaš doma katalog od Quelleta ali Neckermanna poglej user posted image user posted image

Ni mi pa jasno, zakaj bi pri navadih umetnih nohtih rabil UV lučko, ker tam je tud ta UV lučka zraven.user posted image

< Sporočilo je popravil Zamima -- 22.7.2008 16:54:13 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 17:20:25   
Zamima
po moje rabiš tole:  http://www.nohti.com/izdelki.jsp?sifra=4skf4lr   in pa tisti gel, pa lučko, če prav razumem user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 18:22:29   
Zamima
Pa saj ne morem verjet, kake cene imajo tukaj: http://www.cc-nails.de/shop_v2 , kake pa pri nas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 18:53:46   
bumerang
Seveda si jih lahko sama narediš. Jaz sem jih nekaj časa hodila delat, potem pa sem kupila cel set in si jih še nekaj časa delala doma. Potem se mi pa ni dalo več ampak set imam še vedno.
Je bil pa takrat nekaj čez 60 jurjev, vse profesionalno.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 19:31:57   
Zamima
bumerang, a mi lahko poveš kaj vse rabim?

Šablone, gel, lampico? še kaj? user posted image

pa hvala za to informacijo. Aja, če dam šablonco, pride lepo? Ali je zakomplicirano tole?


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 20:16:17   
bumerang
Jaz sem kupila tole:
lučka s štirimi žarnicami, dva gela (bazni in builder), lepilo za konice, topilec umetne konice, tekočila "no line", super bond tekočina, UV top premaz, dva čopiča (koničast in ploščat), nekaj različnic pilic in polirni blok, cleanser tekočina, razkužilo, ščetkica, škarje za konice, kovinska "kireta" za odstranjevanje kožice, plastična "kireta" za potiskanje kožice, paličica s polirno konico.
Potem je fajn, da imaš seveda še lakce, aceton in kakšne dodatke (nalepke, kristalčke ipd.).

V bistvu sem set uporabljala samo za polnjenje narastka, ker mi je bilo malo prehudo hodit na korekcijo vsakih 10 dni (oz. nagnusno videt narastek) in pa če mi je kak noht odletel.
Samo enkrat sem si naredila cel komplet nohtov sama ampak mi seveda ni uspelo tako kot profesionalki. Tisto krivino je zelo težko dobit, če je pa ne pa nohti izgledajo ploščati.

Na youtube si oglej kak filmček na to temo, jih je eno morje.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 20:26:15   
Volga
Naj nekdo prilima fotko teh nohtov, me prav zanima, kako izgleda. Resno.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 20:27:13   
Zamima
http://www.estradastudio.com/nohti/izdelani_nohti_2.jpg

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 20:27:44   
Zamima
http://www.estradastudio.com/images/0fcab2b26ba578846fc3171f50cdbb0c_izbor1.jpg

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 20:29:07   
Volga
Hvala, zamima. AMpak a ne bi tošlo tudi tako, da si pač nareidš francosko pa čez nalepke nalimaš? Mislim, bilo bi veliko bolj enostavno.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gelirani nohti
22.7.2008 20:30:11   
Udb
http://cgi.ebay.at/ZZ-CLW11-Profi-Starterset-original-EMMI-NAIL-UV-Geraet_W0QQitemZ360073106637QQihZ023QQcategoryZ47947QQtcZphotoQQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gelirani nohti
23.7.2008 8:49:46   
Zamima
volga, jaz pač rada kompliciram user posted image , ma ne, hecam se, tega še nikol nisem imela, meni se zdijo na videz bolj urejeni nohti kot pri navadni francoski.

Udb, hvala za link, ampak tole z ebayem sem jaz totalni debil user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gelirani nohti
23.7.2008 9:09:30   
Anonimen
Zamima, ti samo povem svojo izkušnjo s temi nohti ... sem si jih par let nazaj dala delat, ker so bili moji nohti nemogoči (lomili so se, cepili so se, pa čisto mehiki so bili) ... no in so gelirani izgledali res fenomenalno. Samo pač ko je pa prišel čas, da jih odstranim pa groza ... moji nohti so bili sedaj še bolj katastrofalni ... blazno so se stanjšali in so bili mehki in upogljivi kot list papirja in totalno neuporabni. 

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gelirani nohti
23.7.2008 10:51:43   
ključek
Zamima, ti samo povem svojo izkušnjo s temi nohti ... sem si jih par let nazaj dala delat, ker so bili moji nohti nemogoči (lomili so se, cepili so se, pa čisto mehiki so bili) ... no in so gelirani izgledali res fenomenalno. Samo pač ko je pa prišel čas, da jih odstranim pa groza ... moji nohti so bili sedaj še bolj katastrofalni ... blazno so se stanjšali in so bili mehki in upogljivi kot list papirja in totalno neuporabni.


ista izkušnja..............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gelirani nohti
23.7.2008 11:16:25   
CHICA 83
Jaz jih imam, pa mi ni žal, samo ne vem kaki bodo potem moji nohti, ko jih bom dala dol. Kar se pa teh gelov za doma tiče, pa unih pri neckermanu pa je ena kolegica to naročila, pa ni vredu, ker se stran lepijo, pa ful hitro zlomijo. Kozmetičarka mi je pa rekla, da je zelo težko dobiti kvalitetne gele, da imajo tudi oni s tem težave.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gelirani nohti
23.7.2008 12:24:56   
Zamima
hvala, sem se odločila, da grem kar k kozmetičarki. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gelirani nohti
23.7.2008 12:28:29   
ursa30
jaz sem imela gelirane hohte tri mesece, moji hohti pa so bili potem popolnoma uničeni user posted image  eno leto so rabili, da so "prišli k sebi" user posted image

res zgleda lepo, dokler potem nimaš spet svojih nohtov. jaz se za gel ne bom več odločila..

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gelirani nohti
25.7.2008 9:16:33   
.Anonimna.
Jaz sem tudi imela gelirane, pa imam zdaj popolnoma normalne. Nič uničene. Trenutno jih nimam, ker zidamo in mi jih je škoda user posted image
Je pa razlika, kako si jih daš dol. če pustiš, da ti prerastejo, potem je ok, če si jih pa potrgaš dol je pa jasno, da imaš nohte uničene.

Jaz sem definitvno ZA gelirane nohte (v kolikor imaš svoje lomljive ali si jih grizeš), ampak nikoli si jih ne bi naredila sama. Mogoče...levo roka bi še šla...kaj pa desna? Oziroma kontra, če si levičarka.

Take stvari je definitvno bolje pustit profesionalcu. Je pa res, da sem zamenjala tri salone, da sem končno prišla do kozmetičarke, ki mi jih naredi res zelo zelo lepo.

takole:
user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gelirani nohti
25.7.2008 14:11:21   
Freycha
Imam tudi že dva meseca gelirane nohte, pa sem z njimi zelo zadovoljna. Glede na to, kako lopatasto roko imam in grde debele prste, mi nohti izredno polepšajo roko, kar pa za moje delo tudi nekako rabim......

Je pa logično, da je pod gelom noht malenkost uničen, zato se mi zdi neumno pričakovati, da bo noht lep, če na silo dol gel odstraniš...... Sem bolj pristaš, da pač pustiš, da preraste. Sicer to zgleda malo grše, ampak t ivsaj nohtov ne uničuje toliko......

(odgovor članu .Anonimna.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gelirani nohti
29.7.2008 15:43:27   
snake
jaz pa imam rada prave nohte, ta gel se ful vidi na 100km da so umetni, pa une rožice so mi tako butaste ampak vsak ve zase, samo mnenje.....

drugače moja sodelavka si jih dela na tri tedne in kar mastno plača, jaz ne bi nikoli za to zapravljala denar ko pa imamo svoje nohte


_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gelirani nohti
29.7.2008 15:57:07   
Freycha
1. naravne nohte si lahko privoščiš, če imaš dovolj kvalitetne, da so lahko dolgi
2. če te možnosti ni, pa si želiš imeti vseeno dolge nohte, ti preostane kaj?
3. geli so različni in tudi nohti različno umetni delujejo.... nekateri delujejo zelo naravno (odvisno je od gela in kako je narejeno)
4. rožice in ostale pritikline so pa del okusa.....

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?