|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gelirani nohti - home made
7.12.2007 12:23:32   
binica
Pozdravljeni,

že eno leto si hodim v salon delat gelirane nohte, pa me zadnje čase mika, da bi si kar sama nabavila lučko in gele itd... in si jih sama naredila doma, saj imam probleme z varstvom - doma pa bi si jih naredila zvečer, ko gre ta mala spat.
Predstavljam si, da ni tako enostavno, ampak voljo imam...

A je katera od vas naredila ta korak?

Naj povem, da me nabava vsega potrebnega stane cca 250 EUR.

LP, Binica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gelirani nohti - home made
7.12.2007 14:16:00   
riders
Jaz se ne bi upala...prvič zato, ker si lahko preveč zbrusiš nohte, drugič pa zato, ker je ful težko delat desno roko (če si desničarka, drugače pač obratno).

Saj vem, čas nas baše (ne boš verjela, tudi nas, ki imamo starejše otroke user posted image ), ampak ne vem, če se ti splača. Po moje boš zgubila živce, razen če si zelo potrpežljive narave. V salonu se pa vsedeš in uživaš...no ja, ne glih uživaš, ampak je vseeno lepše kot matranje doma.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gelirani nohti - home made
7.12.2007 23:56:24   
* Mateja *
jaz sem za take fore in če bi si to delala, bi si pomoje nabavla aparate in delal sama, pa še komu drugmu. Jaz ful uživam ob takih stvareh. Oblikujem obrvi, barvam lase, strižem, friziram,... Tu tega bi se lotila.

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gelirani nohti - home made
12.12.2007 15:27:34   
kleoka
Pozdravljene.

jaz sem ravno tako hodila po salonih, dokler me moj dragi ni preprical naj nabavim stvari in si to delam sama...
binica če te kaj zanima, vprašaj
je pa super, ko se kak noht zalomi, popraviš, ne pa ponovno v salon
z nekaj truda in volje, so nohtki ravno tako lepi, kot v salonu, zdaj si že rišem po njih in uživam, seveda pa se najde tudi kaka kolegica, ki jih želi imet

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gelirani nohti - home made
13.12.2007 9:04:12   
binica
Hvala za odgovor!
Kleoka a je res tako težko naredit desno roko?
A delaš z unim gelom all in one ali jih uporabljaš več?
Katere gele pa uporabljaš?

Ma sej verjetno se bom res odločila za to... tudi jaz ful uživam, ko si kaj sama delam, če bom pa imela čas, bom pa tudi kako kolegico popedenala ;)

(odgovor članu kleoka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gelirani nohti - home made
17.12.2007 10:00:59   
kleoka
binica, če imaš voljo, se boš potrudila tudi z desno roko, na začetku bo slabša kot leva, vendar po nekajkratnih poskusih bo šlo...
jaz uporabljam ene kvalitetne gele iz evrope, ne želim oglaševat, sem precej zadovoljna. Danes je na tržišču toliko dobrih gelov, da ni težko izbrat. Mogoče je na začetku bolje da imaš enofazni gel, kasneje pa trofaznega. jaz sem ugotovila da s trofaznim naredim lepše nohtke.
Sini nail pa ne zaupam preveč, imajo pa super konice.
binica če želiš kaj več informacij kr vprašaj....obstaja tuki kakšna zasebna spročila?

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gelirani nohti - home made
17.12.2007 11:29:57   
binica
seveda, se ti oglasim na zasebnem, da mi daš kaj več info.
Sicer pa mislim, da ni nič narobe, če kar tu napišeš s katerimi geli si zadovoljna, da si še drugi to preberejo...če koga zanima seveda!

(odgovor članu kleoka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gelirani nohti - home made
13.1.2008 17:27:08   
binica
Samo da se javim, da sem si včeraj nabavila komplet in si po demonstraciji tudi sama izdelala nohte doma in sem ful navdušena user posted image user posted image user posted image  Prišli so zelo zelo lepi in celo dekoriranje mi je uspelo!!!


(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gelirani nohti - home made
24.1.2008 19:49:19   
Lea2007
Binica katere gele si pa kupla... Joj ja tudi jaz sem si namreč kupila celoten set, jaz si bi dala gor samo gel plus bele konjice. No sem enkrat poizkusila....bila je polomija, ne vem, ali imam nekvalitetno lučko in gele, sem bila fuuul razočarana. Kupla sem pa v Angliji. No geli so znamke LINA, lučka pa ne vem od koga, (je nimam pri roki, da bi pogledala).  Ko sem si namazala z gelom in dala po lučko se ni prav nič posušilo, še vedno je bilo leljivo. V salonu mam takoj suho, ko mi kozmetičarka naredi, potem prvi sloj popili in da še drugega... Pri meni je bilo še vedno vse limasto. No in da ne govorim, aja no pol sem ene dve ure čakala, da se je posušilo(dobro da sem se vmes učila) in potem se mi je čez tri dni začelo vse luščit. Skratka obup, no nohtki iz salona mi zdržijo 3 tedne, pol se šele kak začne odpirat. Eh, ne vem, al geli niso kvalitetni, ne vem, a je možno, da tut lučka ni, pojma nimam, no al pa jaz ne znam. Samo se mi zdi, da naredim tako kot v salonu.
Kakega nasveta bom fuuuul vesela. Mislim pa da lahko napišemo znamke gelou in kje se kupijo, sej za pudre tud vse napišejo.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gelirani nohti - home made
25.1.2008 12:06:37   
Salja
Znamka SINA , ne LINA.user posted image

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gelirani nohti - home made
28.1.2008 16:13:05   
Lea2007
Hvala Salja, kje se pa dobi tele gele SINA.

Lep pozdrav

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gelirani nohti - home made
28.1.2008 16:56:53   
Natty5284
Lea lepljivo je bilo za to, ker ko namažeš prvi sloj, ga daš pod lučko, da se strdi in po tem namažeš še tanek drugi sloj...spet daš pod lučko, da se strdi...in potem moraš ta višek gela obrisat...jaz to opravim kr z oljnim acetonom...na kos vatice dam ta aceton in obrišem nohte pa gre...ne vem od kod si, da bi ti dala informacijo za sina nail gele in nohte???...jaz uporabljam tud to znamko pa sem zelo zadovoljna...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gelirani nohti - home made
29.1.2008 19:31:16   
Salja
V mariboru jih prodaja ona gospa na tezenme, drugače pa tudi na netu.So pa pomoje fajn za oblikovat, koliko pač sklepam, ker je fajn bolj gost in pomoje lažji za oblikovatuser posted image

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gelirani nohti - home made
7.2.2008 15:47:52   
dežale
jaz sem kupila lučko z vsemi propomočki pri neckermannu za  100€. Vse ok, vendar gel poka in se ne prime dobro nohta, sploh naravnega - podalški so ok. Pa tudi lučka se mi zdi da ni dovolj močna - ima 4 žarnice. Ve mogoče katera kje je razlog?

Pa še nekaj? A katera uporablja gele od Jonca? Kakšni so? S čim bi premazala noht za boljšo opremeljivost gela??

Hvala za vaše nasvete! Sem začetnica, do sedaj sem si gelirala nohte pri kozmetičarki.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gelirani nohti - home made
7.2.2008 16:15:27   
helloKitty
IZVIRNO SPOROČILO: dežale

jaz sem kupila lučko z vsemi propomočki pri neckermannu za  100€. Vse ok, vendar gel poka in se ne prime dobro nohta, sploh naravnega - podalški so ok. Pa tudi lučka se mi zdi da ni dovolj močna - ima 4 žarnice. Ve mogoče katera kje je razlog?


Jah ne vem no. Mal dnarja, mal muzike. Kot jst vem od svoje kozmetičarke se cena dobrih lučk giblje od bivših 50.000 SIT naprej. Če temu dodaš še dober material od gelov, pilc in podobnega, cenovno kar nanese.

(odgovor članu dežale)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gelirani nohti - home made
21.4.2009 1:42:43   
tinatona
To imate pa od SNCja gele... ki se jih dobi tudi na Ebayu.

(odgovor članu RomanaJes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gelirani nohti - home made
4.2.2011 14:35:13   
novinohti
user posted image




aja, home made še tlele


_____________________________

How will we ever know if we never try?

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gelirani nohti - home made
11.2.2011 9:38:06   
Uršy22
sej nisem mislila gelov...
drugače sem pa zadovoljna z geli od cosi nails,ker sem od tam naročila prvi komplet in so bili geli zraven...lepo za nanosit in obstojni. Nič se ne krušijo, kot se nekateriuser posted image  http://www.cosi-nails.de/
drugače sem pa še čisti začetnik in delam le na sebi...tko da ful kej o izkušnjah ne morem govorituser posted image

(odgovor članu novinohti)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gelirani nohti - home made
24.2.2011 22:29:42   
Jerneja_
Pozdravljene, obveščamo vas, da oglaševanje in reklamiranje ni dovoljeno. Prosimo, da upoštevate pravila sodelovanja sicer bomo temo primorani izbrisati.

(odgovor članu Uršy22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gelirani nohti - home made
25.2.2011 19:45:15   
Diangelo
Ali mi lahko katera pove kaj se je zgodilo z prejšno stranjo o gel nohtih (čez 100 strani) . nikjer jo ne najdem večuser posted image .

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gelirani nohti - home made
26.2.2011 23:58:55   
tinatona
Brisali so jo.

(odgovor članu Diangelo)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gelirani nohti - home made
13.3.2011 19:14:00   
IBD
Zdravo.

Jaz tudi iščem staro spletno stran.Nisem vedela da so jo zbrisali.Kaj je pa bilo narobe? Na tisti strani si se pa marsikaj podučil.
A gre mogoče katera na sejem v italijo 19,20.3.2011  .Jaz grem preko obrtne zbornice.Če še katera gre naj mi piše.


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gelirani nohti - home made
28.3.2011 13:03:22   
BLAŽIKA
A mi lahko mogoče katera priporoča kak komplet iz ebaya za izdelovanje gel nohtov za lastno uporabo. Lahko na privat, da nebomo delale reklame. Če ima katera kak set doma in se še prodaja ter je zadovoljna z njim bom zelo vesela.



_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu IBD)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gelirani nohti - home made
19.3.2012 9:44:15   
IBD
Zdravo.
Kr lep čas nisem nič spremljala foruma in vidim, da nisem edina izostala iz teme.
Sporočam Vam drage manikerke, da je na spletni strani bolha pod Tip oglasa-Avcijski na licitaciji geli IBD.Pink 56g, cliar 56g, white 14ml. Redna cena se pri nas giblje okoli 79 €.
Seveda so na bolhi ceneje.
Geli so original zapakirani.

lp,

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kje ste si "spletli gnezdo"?
frufru



na svojem (45%)

pri svojih starših (20%)

pri njegovih starših (26%)

podnajemnik (10%)


Število vseh glasov: 358

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!