|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gimnazijec
27.4.2006 22:40:05   
Anonimen
Je katera brala? Letos je bila tale knjiga za Cankarjevo tekmovanje v srednjih solah&gimnazijah.

Meni je bila knjiga zelo zelo vsec in sem jo prebrala v dveh dneh na morju :) (kaki 2 leti nazaj). Vsec mi je, ker vse predstavi realno, ceprav sem bila prav presenecena, da kaj takega dejansko pri nas se sploh dogaja. Nekaj dni po tem, ko sem knjigo prebrala, sta dva mulca paznika tam v Radecah ubila ali pa poskodovala (ne vem vec tocno) s kladivom al necem podobnim. user posted image

Ce primerjam z Gimnazijsko npr. (res pa je, da je tematika popolnoma drugacna, sploh pa cas)  mi je bila ta neprimerljivo bolj vsec.

Lp, Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gimnazijec
27.4.2006 22:59:00   
nejcko
Nap, ne poznamuser posted image , sem trenutno bolj v čtivu za osnovnošolce domauser posted image . Kdo pa je avtor?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gimnazijec
27.4.2006 23:26:19   
morskadeklica
Jaz sem jo prebrala. Pred kratkim. V enem večeru, ker me je res pritegnila, sploh zato, ker imam nekoč namen delati z mladostniki. Žal je veliko dogodkov (morda ne vsi, ampak veliko), ki so v knjigi opisani, tudi dejansko prisotnih. Žal.

Tisto v Radečah je šlo za hudo poškodbo.

Aja nejcko avtor je pa Igor Karlovšek.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gimnazijec
28.4.2006 9:05:53   
vanilija
Prebrala. Res kar ne moreš verjet, da se take stvari dogajajo. Knjigo sem prebrala na dušek. Pa še prav dolgo sem jo čakala v knjižnici, preden sem prišla do nje.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gimnazijec
29.4.2006 10:35:16   
Anonimen
Nejcko, v knj. Šiška jo majo na odraslem oddelku, avtorja je pa že napisala MD.

(odgovor članu vanilija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gimnazijec
16.5.2006 20:57:21   
Ancy
Jaz sem jo tud prebrala. Bla mi je ful usec, dobro napisana..... Pa seveda s presunljivo vsebino, tud jz nisem vedela da se v vzgojnih domovih dogajajo TAKE stvari... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?