|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekološki pregled po enem letu
5.4.2011 11:42:50   
Kimi6
Živjo,

zanima me, če imaš pregled pri ginekologu po enem letu od porodu in kaj ti pregleda, ali je brezplačen?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
5.4.2011 12:34:27   
ursi
Jaz sem ga imela po enem porodu, ampak zgolj naključje, da je bilo pač toliko razlike med porodom in naslednjim pregledom - sem ga imela zaradi vzema brisa (tisti, ki je na vsake 3 ali 4 leta - se že ne spomnem več točno).

(odgovor članu Kimi6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
5.4.2011 12:43:58   
Tanik
jaz sem ga imela eno leto po porodu,normalen pregled.brisa mi ni vzel,ker še ni bilo toliko razmaka (en bris na ...let).ja in brezplačno.
po porodu sem imela pregled in potem je rekel,no po letu dni od poroda se vidiva.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
12.4.2011 20:12:42   
natasarobi
Meni na pregledu 6 t po porodu ni nič rekla, da imam še 1 leto po porodu kakšen pregled. A je to obvezno oz. priporočljivo?

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
14.4.2011 13:54:14   
deveta
Jaz sem šla cca 9 mesecev po porodu k genikologu po kontracepcijo, pa je rekel, da mi bo še pregled naredil in bris vzel. Mislim, da je minilo že skoraj 3 leta od zadnjega brisa. Bilo mi je malo iznenada, saj tega sploh nisem pričakovala, saj pravijo, da je prav, da se naročiš cca eno leto po porodu na pregled. To mi je pa sestra po telefonu povedala. Sem klicala, da bi se naročila, pa je rekla da itak še na rabim pregleda, pa sem omenila, da bi prišla po kontracepcijo, pol pa je rekla v redu. Torej, po moje, je nekaj na temu, da ti po enem letu pripada pregled.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
14.4.2011 14:49:43   
natasarobi
deveta hvala, se bom pozanimala. Sicer sem jaz morala plačati že pregled po 6 tednih po porodu - me niso več obravnavali brezplačno tako kot med nosečnostjo.

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
19.4.2011 21:42:48   
deveta
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

deveta hvala, se bom pozanimala. Sicer sem jaz morala plačati že pregled po 6 tednih po porodu - me niso več obravnavali brezplačno tako kot med nosečnostjo.


A to resno al kaj? Meni so proti koncu nosečnosti (zadnji pregled) in pri odpustu iz porodnišnice povedali da naj se takoj ko pridem domov naročim na pregled za po 6 tednih po porodu. Ko sem klicala so me naročili točno po 6 tednih in ni bilo nobenega govora o kakem plačilu. Kot da ne bi v isti državi živeliuser posted image .
No pa saj mislim da ti vsake dve leti "pripada" da ti vzame bris, tako da eno leto po porodu, pa še nosečnost prej. Tako da mislim, da ne bi smelo bit kakih problemov.
Sicer pa tako iz firbca. Koliko pa stane pregled?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
19.4.2011 21:59:34   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: deveta

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

deveta hvala, se bom pozanimala. Sicer sem jaz morala plačati že pregled po 6 tednih po porodu - me niso več obravnavali brezplačno tako kot med nosečnostjo.


A to resno al kaj? Meni so proti koncu nosečnosti (zadnji pregled) in pri odpustu iz porodnišnice povedali da naj se takoj ko pridem domov naročim na pregled za po 6 tednih po porodu. Ko sem klicala so me naročili točno po 6 tednih in ni bilo nobenega govora o kakem plačilu. Kot da ne bi v isti državi živeliuser posted image .
No pa saj mislim da ti vsake dve leti "pripada" da ti vzame bris, tako da eno leto po porodu, pa še nosečnost prej. Tako da mislim, da ne bi smelo bit kakih problemov.
Sicer pa tako iz firbca. Koliko pa stane pregled?


Tule se mi poraja vprašanje, ali gre za plačljivost v celotnem znesku ali pač v stilu doplačila.

Namreč pred 1. nosečnostjo sem imela G v Leonišču v LJ. Preglede sem imela vedno popoldne in vedno sem morala doplačati. Tudi 1. pregled v nosečnosti. Med nosečnostjo so me vodili v dopoldanski ambulanti - brezplačni, takoj po porodu (torej tudi pri pregledu 6 tednov po porodu) pa spet v popoldanski - doplačljivi.

Potem sem zamenjala G (ne zaradi plačevanja, ampak odnosa in zdravstvenih težav) in hodila v ZD. Nikoli nič plačevanja - ne pred, ne med, ne po nosečnosti. Na pregledu 6 tednov po porodu sem se zmenila za naslednji pregled, ki pa je bil 3 leta od prejšneja brisa - torej ni imel veze z datumom poroda.

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
19.4.2011 22:10:14   
Anonimen
Pripada ti pregled po 6ih tednih od poroda. Za bris pa na vsake 3 leta. Meni je bris vzela 6 tednov po porodu in mi potem rekla, da če se naslednji prej ne napove, se vidiva čez 3 leta na ponovnem brisu ... in glede na to, da moja G ni skoparila s preventivnimi ultrazvoki in ostalimi pregledi, dvomim, da bi mi zamolčala pregled eno leto po porodu ... tako da malo dvomim, da ti kar pripada po difoltu ...

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
20.4.2011 12:54:31   
deveta
Pol je pa verjetno tako, da ti pregled po enem letu ravno ne pripada, ampak je stvar bolj na tem, da ti ni potrebno na pregled prej kot eno leto po porodu.
A bris pa je na rti leta? No tako, da vem. Včasih je bil na dve leti, če se prav spomnem (nisem pa sigurna). Ah, ta moj nov ginekolog pa ti ga baje jemlje vsaj na leto in pol (mi je kolegica povedala, ker je že dlje njegova pacijentka). Je namreč mahnjen na brise.
Res mi je čudno da se od ambulante do ambulante pojavljajo take razlike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
20.4.2011 13:10:33   
eva1
Jaz imam en kup težav ker ne najdem prave kontracepcije in sem bila v 16 mesecih kolikor je tamal star že ne vem kolikokrat na pregledu...sicer pa jaz sem se tudi prej redno naročevala na 1 leto na pregled+ bris MV(tudi samoplačniško če je bilo treba), ker se mi zdi da je pa moje zdravje toliko vredno da grem vsaj 1x na leto na pregled in bris...

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
20.4.2011 13:44:15   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

sem se tudi prej redno naročevala na 1 leto na pregled+ bris MV(tudi samoplačniško če je bilo treba), ker se mi zdi da je pa moje zdravje toliko vredno da grem vsaj 1x na leto na pregled in bris...


Mene pa zanima ali ob tem plačaš samo bris ali tudi pregled. Namreč sama sem si tudi že plačevala brise na manj kot 3 leta, mapak je pregled vedno imel nek "razlog", da ga ni bilo potrebno plačati. Koliko pa stane pregled?

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
20.4.2011 15:13:44   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

sem se tudi prej redno naročevala na 1 leto na pregled+ bris MV(tudi samoplačniško če je bilo treba), ker se mi zdi da je pa moje zdravje toliko vredno da grem vsaj 1x na leto na pregled in bris...


Mene pa zanima ali ob tem plačaš samo bris ali tudi pregled. Namreč sama sem si tudi že plačevala brise na manj kot 3 leta, mapak je pregled vedno imel nek "razlog", da ga ni bilo potrebno plačati. Koliko pa stane pregled?


Ne jaz plačam samo bris, oz včasih še tega ne(ga G utemelji )user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
20.4.2011 15:29:31   
K_a_t_i
Meni ni nihče omenil pregleda 1 leto po porodu. Vidimo se pa seveda:
ob težavah
če/ko se odločim za kontracepcijo in
s toplim priporočilom ginekologinje - na PAP test vsako leto (žal ne pri njej, ker nima samoplačniško) -> plačan je na 3. leta
No, pa seveda, če ponovno zanosim (kar pa ni v planu user posted image ).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
20.4.2011 21:54:50   
natasarobi
Jaz hodim v Lj v Leonišče že celo večnost in vedno so me naročevali popoldan, tako, da sem kot študentka plačevala oz. doplačevala preglede. Zakaj me naročajo samo popoldan so utemeljili s tem: Popoldan pa zato, ker so zjutraj naročene nosečnice in pa nujni primeri.

Ko sem bila noseča sem imela kar nekaj pregledov popoldan, dokler ginekologinja sama ni rekla,da me naročijo dopoldan. Mislim, da na naročanju že vedo, če imaš materinsko kaj to pomeniuser posted image .

Plačevala sem različno, tako, da je šlo za doplačevanje. Zadnje kar se spomnim je bilo tudi okoli 35 eur. Mislim, da je odvisno tudi od naziva dr.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
29.5.2011 19:36:04   
petra36
Meni se tudi malo čudno zdi ,da bi bil pregled obvezen.

_____________________________

Mamica sinov Nika in Matteota

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
30.5.2011 9:15:04   
pikapoka12345
Živjo,

a je v leonišču prvi pregled po porodu za plačat?

kvala,

lp

(odgovor članu petra36)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
7.6.2011 8:53:32   
koala
Še v življenju nisem plačala ali doplačala pregleda pri G. Za pregled po enem letu po porodu še nisem slišala, je pa res da hodim na preglede vsako leto, bris so mi jemali v MB pred postopkom IVF, ker sem pol zamenjala center in šla v LJ, so bris pnovili, razlike je bilo cca 6 mesecev (nobenega nisem plačala) potem mi je bris vzel tudi na poporodnem pregledu, ki ga pravtako nisem plačala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pikapoka12345)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ginekološki pregled po enem letu
19.6.2011 16:07:02   
mamicaaa
Tudi jaz nisem še nikoli plačala ali doplačala pregleda pri G, pa hodim k privat G, ki dela tudi na koncesijo. Me pa vsako leto naroči na pregled, da mi vzame bris, ker je pred nekaj leti sumila na rak mat. vratu pa se je HB vse dobro izteklo. Lani mi je na poporodnem pregledu istočasno odvzela še bris in letos julija bi mi naj spet, ampak nas je prehitela nosečnost in je to naredila že na prvem pregledu pred tremi tedni.

_____________________________

Sara 2010
Hana 2012

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?