|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
4.3.2009 11:21:01   
uršula83
Mene pa zanima, če katera pozna to KIRAR FAZARINC IRENA  in kakšna se vam zdi?

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 5.3.2009 21:06:48 >


_____________________________

čakamo že drugi zakladek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
12.3.2009 22:00:07   
Anonimen
Ja jaz samo vem za njo, jo je imela kolegica za ginekologinjo. Kje pa je zdaj?

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
19.3.2009 17:56:56   
uršula83
Zdej dela v ZD za študente na Aškerčevi namesto Alenke Novak.

_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
19.3.2009 18:37:35   
kajajaka
Jaz sem jo imela v komisiji za bolniško celo nosečnost in je ne morem glih pohvalt... Kljub zelo rizični nosečnosti sem morala vsakih par tednov nove izvide pošiljat...

No, ampak kolegica, ki jo je imela za svojo G med nosečnostjo, jo je pa pohvalila.
Razen to, da ji ni hotela slikc od UZ delat, ker naj bi otroka že še dovolj v življenju gledala in slikalauser posted image . Delala je v Ribnici.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
1.7.2009 9:55:22   
MorjeMorje
Res dela na Aškerčevi-meni so jo dobesedno vsilili, ker ima sosednja ginekologinja vse polno. Jaz osebno nimam prav dobrih izkušenj.
Na UZ ima tako čudne pripombe, da sem šla domov čisto šokirana. Npr.: da nič ne pove, če otrok nima vseh prstov, ker se potem starši brezveze sekirajo, čeprav se da to lepo popravit.
Tudi srca ni do konca pregledala, ker je plod "čudno zvit" in zdaj sem v dvomih, da je mogoče kaj narobe pa mi ni povedla, da se ne bi "brezveze" sekirala. Ko sem bila na nuhalni je bil tudi tako obrnjen, da nuhalna ni bila dobro vidna, pa ga je ginekologinja s pritiski obrnila. Ne vem...pri tem ne bom pametna...
Nisem najbolj prepričana v njeno strokovnost po takšnih prijavah user posted image



(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
5.11.2009 8:37:33   
Kiwa
Še katera kakšne izkušnje z njo?
Predvsem, kakšna je z nosečnicami? Koliko UZjev dela,..?
Jaz sem prav jezna, ker imam tako pozno prvi pregled, šele v 9. tednu. Saj ni ona kriva, samo mi je res dolgo za čakat tole...

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
5.11.2009 14:27:58   
MorjeMorje
Se še enkrat javljam, ker se mi zdi, da sem ji kar krivico naredila, ker sem jo tako"spljuvala".
Zdaj na koncu nosečnosti sem zelo zadovoljna z njo...na začetku sem bila zgleda preveč občutljiva...
Najprej mi je rekla, da mi pripadajo 4 UZ, ker sem bolj med mladimi in ko je vmes bilo potrebno, mi je dodatne naredila. Tudi ostale preiskave naredi, če je potrebno. Veliko dobrih nasvetov mi je dala in vedno se je pripravljena pogovoriti, če te kaj dodatno zanima.
Ko si občutljiva ne smeš pozabit, da nisi edina nosečnica tam user posted image Ona na vse skupaj gleda bolj optimistično in ne tako panično kot me nosečnice user posted image
Lepo nosečnost vam želim in veliko cartanja s svojimi otročki!!!


(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
13.2.2010 20:09:07   
naja7
MorjeMorje, pa ti je naredla kakšno slikco otročička, jaz sem namreč pri njej in se mi je na prvem pregledu zdela zelo čudna, ker ni nč komentirala niti mi ni povedala koliko UZ-jev mi bo čez nosečnost nardila, samo rekla je da ona ima rada da se s svojimi pacientkami pogovarja. Moja prijateljica ima na vsakem pregledu UZ in dobi slikco. Ali lahko pri njej zahtevaš tudi samoplačniški pregled in fotkice.

Hvala, lp

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
13.2.2010 22:34:45   
MorjeMorje
slik ne daje pa nimam pojma zakaj..
je pa res, da če boš vztrajala pri tem, ti jih bo mogoče dala. tudi vse ostale punce, ki jih jaz poznam imajo toliko slik, da jih skoraj kap, ko slišijo, da imam jaz samo eno (pa še to sem na nuhalni dobila) user posted image user posted image
če bi bila še 1x na istem mestu bi vztrajala, da bi rada imela slike. to, da bi jih plačevala pa se mi ne zdi najboljše, da sploh omeniš. zakaj pa, če jih drugje ne plačujejo? naj ti jih da zastonj!user posted image
upam, da jih boš dobila...so lep spomin, čeprav po mojem mnenju so najlepše te od user posted image
lepo user posted image ti želim pa javi kaj kako se zmeniš!user posted image user posted image

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
14.2.2010 8:31:51   
benika
.

< Sporočilo je popravil benika -- 14.2.2010 8:32:15 >

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
1.3.2010 17:22:56   
naja7
MorjeMorje, moj pregled je bil samo eno veliko razočaranje..... Dela samo 2 UZ, in mojemu malemu pikecu niti ni poslušala srčka, skratka nič od nič. Sliko pa menda da samo če jo plačaš, tako mi je povedala punca, ki sem jo srečala v čakalnici. Tko da zj čakam na morfologijo čez 3 tedne da vidim, če je vse v redu da se pomirim, kr se mi zdi, da sem dokaj zaskrbljena ker sem ga/jo nazadnje videla januarja.... Groza in strah...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
5.3.2010 17:17:42   
MorjeMorje
naja7 ne se sekirat, če bo potrebno ti bo brez kompliciranja naredla dodatne UZ. meni jih je tudi pa čeprav mi je na začetku rekla tako kot tebi. tako je uradno.
na začetku tudi pri mojem user posted image ni vedno poslušala srčka.
boš videla, če bo kaj pod vprašajem (upam in držim pesti, da ne) se bo zelo zavzela zate in tvojega user posted image   vem, da si zdaj občutljiva in te panika grabi (mene je tudi ful), vendar ne skrbi!
lepo user posted image ti želim!

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
11.8.2010 11:56:07   
ančipomaranči
Mam slabe izkušnje z njo.... Moja ginekologinja je bla takrat na dopustu, pa sem bila pri njej naročena za UZ....Mož je vzel dopust da bi šel z mano gledat UZ - kar se mi zdi čist normalno. Ta dohtarca pa tega ni dovolila, ker baje moški postavljajo bedasta vprašanja in to njo moti pri natančnem gledanju UZ in mora bit  zbrana, pa to vzame čas, ona ma pa tok ljudi v čakalnici, pa oči jo bolijo.....Skratka skregale smo se  - ornk spičle....pri pregledu je imela celo ekran obrnjen stran, tko da UZ nisem nič vidla....Tko da za slikco nisem upala niti vprašat, sem 100% da ne zna unga gumba za printanje stisnt....
Se mi zdi čist mim, da v tem času ne sme it mož zraven....kao da ji vzame čas...Tam pa čakalnica polna študentk, k skačejo druga prek druge preko vrste po recepte za kontracepcijo. Namesto da bi spodbujali družine in si mogoče vzela več časa za nosečnice...Že tko je rodnost v Sloveniji nizka

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
20.2.2012 12:58:23   
JerR
Kirar Fazarinčeva je tudi moja osebna ginekologinja in moram reči, da sem zaenkrat zelo zadovoljna. Vsaki moji težavi se posveti, nikoli se ji ne mudi, pripravljena se je pogovoriti o vsem, kar me zanima. Danes sem bila pri njej, odkrila mi je pregrado, takoj mi je dala napotnico za HSG in HSC in tudi diagnozo mi je razložila tako kot pač je (kaj je dokazano in kaj ni). To, kar omenjate - da je bolj racionalna in ne daje prevelikega pomena določenim stvarem - pa meni osebno samo pomaga, da se malce pomirim. Že tako smo ženske preveč panične in če bi še ona dramatizirala, bi se šla po obisku pri njej lahko samo še obesit. Hvala bogu, da ima ta "common sense". Je pa res, da mi ne bo vseeno, če mi ne bo hotela delat slik od UZ, ko/če bom noseča... ampak ne vem, do sedaj mi je še vedno vse naredila, UZ nikoli ni bil problem, tudi sliko je npr. danes takoj naredila (pregrado) - tako, da že zna stisnit tisti "print" gumb, kadar je to potrebno user posted image

(odgovor članu ančipomaranči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
13.5.2012 12:36:06   
Anonimen
Joj, ste me kar malo prestrašile user posted image .
Ona je tudi moja osebna ginekologinja. Sicer se ne vidiva zelo pogosto (zdaj nisem bila že skoraj 2 leti, se mi zdi), ampak nikoli nisem imela pripomb čez njo.
Tole glede UZ slik v nosečnosti ter prisotnosti partnerja mi pa niti malo ni všeč. Kakšna novejša (bolj spodbudna) informacija glede tega, al se bom morala kregat, ko bo prišel moj čas?

(odgovor članu JerR)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
5.6.2012 14:15:06   
MorjeMorje
zdaj, ko gledam na to nazaj.... ti povem, da če bi vstrajala pri svojem, bi verjetno mogla popustiti user posted image jaz sem kljub temu še vedno njena pacientka in na te dogodke tudi ne gledam več tako "dramatično" kot v času nosečnosti, ko si občutljiv za vsako malenkost user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
5.6.2012 14:44:41   
Anonimen
Ma ja, samo če vsi ostali G dajejo slikice in ne težijo, če je očka zraven pri UZ, potem ne vem, zakaj si ona izmišljuje nekaj po svoje. Jaz sem si že izbrala (ampak nisem še podpisala izjave) novega ginekologa in upam, da bo šlo vse po planu (nisem še noseča, načrtujeva pa kmalu).

(odgovor članu MorjeMorje)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
6.6.2012 7:56:39   
MorjeMorje
Na Aškrčevi si pač lahko malo več dovolijo, ker smo večinoma mlade punce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
20.7.2012 14:40:21   
JerR
Jaz lahko dodam še komentar njene obravnave v nosečnosti, smo namreč dočakali plusek kljub pregradi. Nimam pripomb čez njo, zelo je prijazna in strokovna. Slikce mi ni mogla naredit, ker je ravno crknil nov UZ, starega pa ni imela priklopljenega na printer, sicer je rekla, da bi mi jo naredila. Zdaj, ko je postala direktorica ZD, jo 2x tedensko nadomešča ena druga. Ta je sicer zelo prijazna starejša gospa, ampak jaz sem se veliko bolje počutila pri Kirarjevi. Čez 3 dni imam morfologijo in jo imam hvala bogu pri Kirarjevi. Ta, ki jo nadomešča, niti z UZ ni znala dobro upravljati - kako naj se potem človek zanese, da bo temeljito pregledala vse kar mora!? Na morfo gre fant z mano in pričakujem, da bo lahko prisoten pri pregledu. So mi celo sestre same rekle, naj ga pripeljem, torej to po moje ne bo problem... upam. Sporočim naslednji teden.

LP

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
20.7.2012 14:50:43   
_martina
Jst sem bila zelo zadovoljna z njo! Glede na situacijo, v kateri sem bila, mi je bila v veliko oporo in pomoč. UZ-je mi je naredila 4, vsakič poslušala srček, na vsa vprašanja odgovorila in si vzela čas.
Kolikor sem videla, tudi partnerjem dovoli notri, ampak je treba vprašati.

(odgovor članu JerR)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
20.7.2012 14:54:03   
Anonimen
JerR: Kaj pa pri dosedanjih pregledih je lahko bil fant s tabo zraven, al ni pustila?

Jaz sem slučajno naletela na dr. Domitrico Miloradović (na en torek sem šla na običajen ginekološki pregled k dr. Kirar Fazarinc) in mi ni bila všeč. Ti si verjetno bila pri dr. Tereziji Kavčič? Tole nadomeščanje je ful smotano.

< Sporočilo je popravil katka_ -- 20.7.2012 15:01:58 >

(odgovor članu JerR)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
22.7.2012 14:19:44   
artista7
jaz sem jo dobila silom prilike, ker takrat nisem vedela katero vzet, ker je šla Novakova v pokoj. Nisem bila preveč zadovoljna z njo, ker sem dosti razgledana in mi gredo komentarji ob mojih vprašanjih, v stilu "da pogledam, kaj ste po poklicu oz kako izobrazbo imate, da bom videla na kak način naj vam odgovorim" na jetra. To je bilo pri vsakem obisku. Hvala lepa za tak odnos . Letos sem zamenjala, takoj ko sem preverila, kake so možnosti za g v bližnji okolici. Tudi šimfanje čez Novakovo, ki je bila meni dosti ljuba, mi je šo v nos. Pri Novakovi sem bila vedno lepo obravnavana, pa nisem posebej zahtevna, vseeno pa pričakujem določeno spoštovanje, tudi od zdravnika. Moje mnenje torej ni dobro.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
22.7.2012 21:03:48   
Anonimen
Jaz sem ji enkrat omenila mnenje dr. Pušenjaka o nečem, in je skoraj pike dobila. Očitno ne mara konkurence user posted image . Čeprav drugače nimam pripomb (sva se pa videli ravno ene 2x, verjetno - ravno tako nasledstvo dr. Novakove).

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
15.1.2014 12:27:30   
TinkaP
Lepo pozdravljene vse!
Jaz sem se pa prav prijavila z namenom, da pohvalim mojo ginekologinjo dr. Kirar Fazarinc. Sicer nisem zahtevna (ne potrebujem nekih slikic) in me že zadovolji dejstvo, da je z otrokom vse v redu. Če imam pa vprašanje ali strah glede čudne lege jo pa takoj vprašam kaj je s tem in ne čakam do naslednjega pregleda. Zdravnica je zelo zasedena to je res in mi je bilo že v naprej rečeno, da je možno, da lahko dobim kdaj tudi drugo ginekologinjo če nje ne bo (ampak s tem sem bila seznanjena). Ona mi je odlična ginekologinja in res nič ni strašnega. Če vprašaš se ti posveti in dobiš odgovor na vsako (še tako butasto) vprašanje. Če so težave in če ve da te nekaj lahko skrbi ali pa če imaš strah se zavzame in ga skuša v celoti izničiti. Imela sem super izkušnjo z njo oz. jo še imam.
Predvsem me pa veseli to, ker je res človeška in pove kar ti gre (se mi zdi da ni pristranska). Pa posveti se v nosečnosti tudi zatekanju in drugim zadevam od prehrane do telovadbe ... ma VSE NO! Važno pa je, da vsako stvar jemlje resno in da me je vsakič kadar sem prišla k njej tako tudi jemala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ginekologinja Irena Kirar Fazarinc
8.6.2015 13:27:10   
zrelojabolko
Z Dr. Kirar Fazarinc sem imela dobre izkušnje, je zelo topla oseba, zame je to pomemben faktor, tako da jo samo lahko priporočam naprej. Je pa res, da nisem bila še noseča in nisem imela toliko opravka z njo, razen na navadnih pregledih in posvetovanju (bris, kontracepcija). Enkrat sem morala po jutranjo tabletko (recept), pa me je opozorila glede uporabe in to je bilo to. S 30.4.2015 je nehala v zd za študente, sem se pa sama preselila iz Ljubljane, tako da sem menjala ginekologinjo.

(odgovor članu TinkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?