|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 15:31:18   
Anonimen
Z novim letom smo se preselili v blok. Po dolgem čakanju smo stanovanje končno dobili, da se mojemu ni bilo več treba vsak dan daleč voziti v službo. Ampak kot ponavadi nimamo sreče. Nad nami so neki glasni sosedje, po moje imajo kakšna dva otroka, ki skačeta, norita, se dereta..no starši niso dosti boljši in jim je očitno tudi vseeno kaj počneta otroka. Razbijajo ali tolčejo skupaj omare tudi ob nedeljah..bogve kaj delajo zgoraj, včasih že mislim, da imajo mizarsko delavnico. Tukaj ko zdaj sedim nad glavo poslušam ropotanje - mislim, da mora bit sobno kolo ali kaj podobnega. Sploh ne vem kako naj rešimo zadevo z njimi. Jaz nisem za prepire, saj imam že drugih težav čisto zadosti. Ko poslušam tole kolo nad sabo včasih malo poropotam po radiatorski cevi - no danes sem dobila 5x močnejši ropot nazaj doluser posted image .
Najslabše od vsega pa je, da imamo pogodbo podpisano še do konca leta, če je ne bi imeli bi hotela že zdavnaj ven. Trenutno adaptiramo stanovanje pri omi in moramo počakati, da tam dokončamo, ampak v vsakem primeru do konca leta, sicer tudi tiste varščine, ki smo jo plačali na začetku ne bomo dobili nazaj.
In tako plačujemo na mesec več kot 400 eur, kaj je 3/4 partnerjeve plače, da lahko poslušamo ropotanje, včasih tudi ob enih zjutraj.
A ima kdo idejo kaj naredit s takimi sosedi? En teden je bil tak mir in smo že mislili, da so se odselili..no na našo žalost se niso ampak so očitno bili samo na dopustu. Dol jih slišim celo, ko se kregajo. Včasih čisto dobesedno. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 15:34:18   
Tiamo
ropotejte nazaj...potem pa na vrata in jim povedat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 15:34:20   
Anonimen
Radosti blokauser posted image . Na srečo sva midva čist na vrhuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 15:37:48   
Markova
Grozno, verjamem, ampak žal lahko narediš bore malo. Razen kakšnega super truper prepira, po katerem bo vse še slabše, verjemi. Eni Ljudje so prepričani, da je cel svet njihov in da se morajo drugi prilagajati njim, onipa lahko delajo kar hočejo. In da to v blokih pač tako je.
V večini blokov se pa tudi zvoki prenašajo nenormalno. In čisto možno je, da sosedje ne počnejo nič takega, kar ne počnete tudi vi. ampak sami sebe pač ne slišimo in si ne gremo na živce.
Ne vem, poskusi s pogovorom, zgubit nimaš kaj. Pričakuj pa tudi ne kaj preveč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 15:51:13   
baguSka
A pa si se ze probala pogovorit z njimi???

Oni namrec ne vejo in ne morejo vedet kok se jih slis, ce jim noben ne pove.

Midva sva se tud preselila v stanovanje pod 4 clansko druzino z dvema malima otrokoma - fantkoma in je vcasih kr precej glasno. Ampak sva to pac vzela v zakup. So bli pa prej par let navajeni, da nimajo nobenga pod sabo in jim ni noben nic reku. Zadnjic smo se pa srecali in je sicer soseda kar sama od sebe vprasala, ce se jih zlo slisi, pa sem rekla da ja, ampak da pac razumem, da gre za dva majhna otroka. Da bi jih blo kej manj slisat jih ni, pa vendar vsaj ve... in mogoce vseeno mal bolj pazijo.

Je pa kriza s sosedom POD nama. Ker je bil prav tako navajen miru par let pred nama, zdej ga pa zmoti vsak sum. Pa se psa imava in baje slisi vsako stopinjo... user posted image  Jaz verjamem da mu je motece, ker po dolgem casu nekdo spet zivi nad njim, ampak tko pac je v bloku. Sej tolk bolj pazimo po deseti zvecer, ko gre clovek spat. Drugac pa itak tok pozno prihajamo domov med tednom, da sploh ne vem kaj se buni... user posted image  Sem ze dobila obcutek, da slisi koga drugega, sploh ne naju, ampak se mu ne da dopovedat...

Jaz pravim, da jim pozvoni ali jih pocakaj na hodniku in napelji pogovor na tole in jim povej.. In jih poprosi, ce se da malo tisje. Se posebno ce imas manjsega otrocka, jih poprosi za malo vec pazljivosti. Malo boste mogli pa tud vi seveda potrpet. Tko pac je v bloku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 15:53:37   
Naja30
Te razumem, imamo podobno situacijo, čeprav so med nami vmes še eni sosedje. Pa se tako sliši do nas in ropotanje po hodniku in dretje... Mulc je star 15 let in ga razganja.Sej razumem, mene je tudi, ampak to ni več pubertetniško obnašanje, včasih je že pravi vandalizem. Drugače se dobro razumemo, tudi povemo si kaj nas ali njih moti, ampak pomaga ne dosti. Ma bomo že preživeli, saj ne bomo večno tukaj. Mulc bo pa tud odrastel enkrat user posted image

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 16:32:33   
natasaom
pa kako te razumem,mi smo v hiši-najemniki in naši spodnji sosedi mizo premikajo ob 5h zjutraj,vrata zapirajo z zaletom,da se cela hiša strese,hana se je parkrat zbudila,muzko nabijajo kot da so gluhi.pa ni važn kolk je ura,parkirajo najraj pred vhodnimi vrati-da ni trba daleč peš hodt...za popiz....tudi midva iščeva drugje,ker jim noben nič ne reče

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 16:35:18   
gojska
orbitrek je štala.......to ni za stanovanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 16:36:16   
cukr07
Kot, da bi opisala mojo situacijo....... le da nad nama podnajemniško stanuje par najinih let (okrog 25). Zganjata pa tak hrup, da jih slišijo sosedje tri štuke višje, kaj šele midva ki sva direkt pod njima. Sploh se ne zmenita koliko je ura, da pa bi pomislila na to, da še kdo živi v tem bloku jima pa sploh na pamet ne pade. Midva slišiva dobesedno vse prepire in klofute, ki padajo. Včasih je mene v lastnem stanovanju strah, ko poslušam kaj se dogaja nad nama.
To se dogaja od julija lansko leto in meni je oktobra dvignilo plafon. Bila sem namreč doma, na bolniški po operaciji in je bilo za znoret. Najprej sem šla trkat na vrata, pa jima seveda ni na kraj pameti prišlo, da bi odprla. Sta se pa notri prepirala kdo naj gre odpret - češ kar ti pojdi, če si me prej lahko po tleh vlačil, pa še zdej vrata odpri. No potem sem napisala protestno pismo in jima ga vrgla v nabiralnik, pa je bil mir 14 dni, potem pa spet vse po starem. Policija je tudi že bila ene parkrat pri njima - so jo ponoči klicali ostali sosedje, ker se je zaradi njiju cel blok tresel.
Kar hočem povedat je to, da jima nič ne pride do živega, pa tudi nobene zakonske podlage ni v našem pravnem sistemu s katero bi jima lahko stopili na prste. Jaz samo upam, da se bosta čim prej izselila.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 16:42:42   
pajac
IZVIRNO SPOROČILO: _mala_

Z novim letom smo se preselili v blok. Po dolgem čakanju smo stanovanje končno dobili, da se mojemu ni bilo več treba vsak dan daleč voziti v službo. Ampak kot ponavadi nimamo sreče. Nad nami so neki glasni sosedje, po moje imajo kakšna dva otroka, ki skačeta, norita, se dereta..no starši niso dosti boljši in jim je očitno tudi vseeno kaj počneta otroka. Razbijajo ali tolčejo skupaj omare tudi ob nedeljah..bogve kaj delajo zgoraj, včasih že mislim, da imajo mizarsko delavnico. Tukaj ko zdaj sedim nad glavo poslušam ropotanje - mislim, da mora bit sobno kolo ali kaj podobnega. Sploh ne vem kako naj rešimo zadevo z njimi. Jaz nisem za prepire, saj imam že drugih težav čisto zadosti. Ko poslušam tole kolo nad sabo včasih malo poropotam po radiatorski cevi - no danes sem dobila 5x močnejši ropot nazaj doluser posted image .
Najslabše od vsega pa je, da imamo pogodbo podpisano še do konca leta, če je ne bi imeli bi hotela že zdavnaj ven. Trenutno adaptiramo stanovanje pri omi in moramo počakati, da tam dokončamo, ampak v vsakem primeru do konca leta, sicer tudi tiste varščine, ki smo jo plačali na začetku ne bomo dobili nazaj.
In tako plačujemo na mesec več kot 400 eur, kaj je 3/4 partnerjeve plače, da lahko poslušamo ropotanje, včasih tudi ob enih zjutraj.
A ima kdo idejo kaj naredit s takimi sosedi? En teden je bil tak mir in smo že mislili, da so se odselili..no na našo žalost se niso ampak so očitno bili samo na dopustu. Dol jih slišim celo, ko se kregajo. Včasih čisto dobesedno. user posted image


skoraj kot, da bi svoj post brala... samo mi ostajamo tukaj veliko dlje kot vi.. Mah ne vem, jaz sem se zdaj navadila in sem rekla, da ne bom težila, ker itak ne bodo razumeli.... Glede na to kaj počnejo (med ropotanjem tudi postrižene lase tresejo skozi balkon, direktno meni v dnevno sobo), ne vem, če so slišali za besedo normalno sobivanje in sem si rekla, da bom šla gor samo, če malega zbudijo. In takrat, pa ne bom prijazna....user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 16:44:52   
Šarki
drugač mislim da se jih da izselit če stanovanjski svet tko odloči. ma je blo neki cajt nazaj na preverjenem

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 17:00:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Radosti blokauser posted image . Na srečo sva midva čist na vrhuuser posted image


a spodnji kaj jamrajo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 17:07:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Radosti blokauser posted image . Na srečo sva midva čist na vrhuuser posted image


a spodnji kaj jamrajo? user posted image



Ne. Pod nama živi ena starejša gospa k me ma zelo radauser posted image . Pravi da ne sliši nič, edin žogice od mačk da včasih sliši k jih mačka lovita, sam to je pa ne moti k obožuje mačke. Predvidevam da sliši tud moje dretje sam ji je nerodno povedatuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 17:10:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Radosti blokauser posted image . Na srečo sva midva čist na vrhuuser posted image


a spodnji kaj jamrajo? user posted image



Ne. Pod nama živi ena starejša gospa k me ma zelo radauser posted image . Pravi da ne sliši nič, edin žogice od mačk da včasih sliši k jih mačka lovita, sam to je pa ne moti k obožuje mačke. Predvidevam da sliši tud moje dretje sam ji je nerodno povedatuser posted image .


ja, ja..jz sem tut imela eno tako sosedo: vedno je vedela do kdaj, do katere ure ponoči sem se učila; "a si bila spet pridna, si se učila do 02.00?"
Seksat me pa nikol ni slišala....pa sem mal v dvomih, da se tko naglas učim...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 17:20:40   
BlackyMouse
Dokler jim ne boš povedala, da te moti, ne bo nič bolje. Kar povej jim, ali pa policijo klicat. Imaš pravico do svojega miru... Sploh ob 1h ponoči user posted image



_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 17:51:17   
yellowcrystalstar
po tem kar tu berem, sem prišla do sklepa, da živim v super bloku.user posted image

(odgovor članu BlackyMouse)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 18:22:29   
Majuska
Na prejšnji lokaciji sva imela tudi midva glasne sosede ... pojma nimam, kaj vse so počeli, ampak slišati je bilo, kot da po tleh mečejo konkretno težke stvari. Njihov najstnik je ful na glas igrice nabijal, vsaj 1x tedensko se je skregal z mamo, da smo vsi v bližnji okolici slišali živalsko dretje.

Zdaj pa imam kar miren okoliš. Edino kadar imam tišino v stanovanju, včasih slišim sosedovega dojenčka, ampak to ni moteče user posted image

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 18:23:58   
Anonimen
poznam primer, ko so imeli s sosedi v bloku take probleme glede kričanja, krega, vpitja......in so lepo stanovalci bloka dali na oglasno desko podpisati vsem stanovalcem nekakšno sestavljeno besedilo, naj nehajo,...se umirijo....da ne gre več tako naprej....dali vodji bloka....in kot vem je sedaj veliko boje.....sicer so jim nekajkrat strgali dol z deske, nato pa so podpise zbirali le dopoldne in jim je uspelo.......poizkusite mogoče jih bo izučilo......

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 18:29:06   
barika
Skor tak kot, da bi brala situacijo iz našega bloka. S tem da nad nama živi ena stara gospa!! Pohištvo se prestavlja cel k*** dan!!

Nič ne moreš naredit, ker lahko to dela od 6 zjutraj do 22 zvečer (na žalost, če je pa kakšne ukrep, pa ne vem)

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 19:06:28   
kekec in mojca
No ja, jaz imam mirne sosede pod nami, pa mi je hudo zaradi našega otročka, ki nonstop ruži. Enih parkrat sem se jim opravičla, pa so rekli, da se nič ne sliši. Pa jaz vem, da se. Trudim se, da malega v stanovanju čimbolj umirjam, kolikor se pač da.

Mi imamo drugačen problem. Očitno sem doma v bloku glasbenikov. Eden je nekaj časa igral klavir, začel je ob osmih zvečer in igral do desetih, včasih tudi do enajstih - kot da je igral atonalni jazz. user posted image Nekdo je enkrat dal prošnjo na oglasno desko, da  naj preneha s tem početjem, dva dni je bilo ok, pol pa spet jovo na novo. To se je dogajalo približno eno leto vsako večer...

Danes je drugi začel z električno kitaro in jo igra že eni dve uri... Upam samo, da se ne bo ponovila zgodba prvega.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Glasni in moteči sosedje
12.3.2008 22:35:10   
Anonimen
No sej niso sam bloki kriza.

Pri nas je bil ves čas mir. Potem je pa sosed pripeljal novo žensko z 18 letnim sinom...
Vse sosede je skor kap (ko je mel mali fešto in to res FEŠTO - muzika pa... sam tuc tuc - aja stara dva sta šla na dopust čez vikend).

Zdej pa... mamo to smolo, da si delimo eno steno z njihovo bajto.... poslušam jaz vsak dan od 12.00 (takrat vstane) pa vse do...kolikor se mu da bedet.. tuc tuc.

Jao... mam včasih občutek kot da sem še vedno v študentskem domu. S to razliko da tam je bla vsaj bolj normalna muzika. user posted image


(odgovor članu kekec in mojca)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Glasni in moteči sosedje
13.3.2008 3:49:27   
snorlax
Iz takih razlogov smo šli mi bajto zidat.

Drugače je bil miren blok s starejšimi, mirnimi stanovalci. Mi in sosedje zraven nas smo imeli male otroke, a smo bili čez dan veliko zunaj, zvečer pa so otroci morali kmalu spat, tako da je bil mir.

Nad nami sta se vselila dva golobčka, oba sta se ločila, vsak od svojega partnerja in potem je bilo to vroče, vroče, vroče. In to 10x na dan. Saj drugo nas ni motilo, samo ona je spuščala take živalske nenormalne krike, kot bi nekoga nenormalno mučili.user posted image Pa je nismo slišali samo mi, ki smo bili pod njima, ampak cel blok. Jaz sem nekega dne šla gor in povedala, da se vse sliši in da so spodaj mali otroci in je malo nerodno. Potem sta seksala bolj potihem.user posted image Zgleda, da se sploh nista zavedala, da se tako sliši. Samo sta pa hodila domov ob nenormalnih urah in se drla po stopnišču in potem še gor v stanovanju. En je bil v kuhinji, en pa na drugem koncu v spalnici in sta se drla čez celo stanovanje, tako da si vse vedel, kaj se pogovarjata, pa tudi, če te ni zanimalo. Jaz sem dolgo spala s slušalkami in z muzko na ušesih, ker drugače ni šlo. Mojga ni motilo, ker ko enkrat zaspi, potem spi kot top. Čez nekaj časa sta se odselila.

Potem pa so prišli 2 štuka višje eni cigani. Ne me razumet, kot da sem nacionalist, ampak res so se obnašali kot pravi cigani. Imeli so 5 otrok. Skozi okno so metali (tudi na naš avto) vse, od teglcov rož, do kozarcev, vložkov, kondomov, čikov, gat, zvezkov...user posted image Uničili so vse rože okoli bloka, obtolkli in zamazali stene, stikala, oglasno desko... Kot bi prišel tornado v blok. Lepo smo jih opozarjali, hodili na stanovanjsko (ker so imeli socialno stanovanje), celo klicali policijo. Meni so 1000x zbudili otroka, soseda tik pod njimi je jedla tablete za živce. Po letu in pol so jih izselili. Baje imajo spet probleme v novem okolju. Čudno, a ne?




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Glasni in moteči sosedje
13.3.2008 6:43:36   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Radosti blokauser posted image . Na srečo sva midva čist na vrhuuser posted image


Jp, kdor zelo težko prenaša to mora zidat, kupit hišo in it na svoje. Jaz zgornje sosede praktično ne slišim, ker je itak tako tiha in mirna.

Upam pa trdit, da nas spodnji sosedi kdaj slišijo, sploh kadar naš 7-letnik skače naokoli al pa ma še kakega prijatelja na obisku. Resda ga vedno opozorimo, da naj ne skače ipd... - ampak tudi to do ene meje - drugač ga lahk pa kr na kavč privežemo.

Pa če imava mi2 obisk (sosede) ob petkih zvečer tut ne šepetamo, ampak se glasno pogovarjamo in se smejimo. Sam dokler v sosednji sobi otroci mirno spijo - mi noben spodnji sosed ne bo reku, da smo preglasni.

Jst bom tko rekla - se trudimo bit ne pretirano glasni in podivjani - sam živimo pa normalno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Glasni in moteči sosedje
13.3.2008 9:42:22   
qwasy
Moji sosedje so pa zombiji. Zvočna izolacija je čisto zanič, ker slišim recimo sosedo zgoraj, če telefonira v kopalnici. Iz stanovanja poleg se je razločno slišalo, ko so novega kužka učili lezi, sedi, itd. Hočem reči, če slučajno dajo kakšen glas od sebe, se jih sliši.
Drugače pa SE JIH NE SLIŠI. Tega ne razumem, a so vsi skregani in so tiho? A so tako navajeni živeti vbloku, da šepetajo, ali kaj? Saj se ne pritožujem, seveda ne, ampak je pa res čudno.
Nakar se enega sobotnega večera od spodaj zasliši glasba, klepetanje, ... in se midva spogledava: ej, živi so, žur imajo! Obiski so "trajali" nekje do polnoči. A veste, kaj je blo naslednji dan na oglasni deski? Opravičilo, češ da je zabava malo ušla izpod nadzora in da se ne bo ponovilo user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Glasni in moteči sosedje
13.3.2008 10:04:51   
kalbo
To je pa tko, ko gredo ljudje, ki niso vajeni bloka živet v blok. V bloku pač ni tišine ponoči in tega se je treba navadit, al pa it živet v bajto. Tolčenje po radiatorskih ceveh je če mene vprašaš smešno.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?