|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gorenje WA 63121
23.1.2006 16:04:19   
walter
TULE sem prebral da je imela ena gospa po 3 mesecih težave z izpiranjem, in ker se z mojo drago odločama da bi ga morda kupila, me zanima če ga ima kdo in kakšne izkušnje ima z njim?

Aja, pa se Vam 122.900 ugodna cena?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gorenje WA 63121
23.1.2006 17:21:10   
čaki
jaz sem ga kupila v petek in sem že prala IZPIRAL MI JE ZA ZDAJ UREDU. CENA? PRI NAS JE BLO V TRGOVINI ŠE EN popust tko ds sem ga dobila za 113,000
men je kul ker se da naštimat da zamakneš začetek pranjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu walter)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gorenje WA 63121
23.1.2006 21:26:04   
rini
Gorenje WA 63121
To pa je vredu cena 113.ooo sit ... jaz sem pogledala na ceneje.si (http://www.ceneje.si/gosp.aparati/ ), pa ga ni ponudnika z nižjo ceno

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gorenje WA 63121
23.1.2006 21:54:23   
CatJa
Po raziskavi GFK-a je to najbolje prodajan model pralnih strojev vseh blagovnih znamk v Sloveniji.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu walter)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gorenje WA 63121
23.1.2006 23:00:35   
Baldi
Ne vem, če sva brala isti komentar...oseba, ki je komentirala govori o slabem ožemanjuuser posted image

Če že Catja omenja neke raziskave, bom še jaz pristavil piskerček. Na tvojem mestu bi pogledal še k konkurenci. Gorenjev model WA 63141 (zelo podoben kot ta, ki ga ti kupuješ, le da ima malo več centifuge 1400vrt/min in je zato tudi malo dražji) je zasedel dno lestvice na mednarodnem testu, ki je objavljen tudi zadnji številki Zveze potrošnikov Slovenije. O tem sem pisal že KLIK
...naprimer Bosch-ev (oznaka WFo 2842) pralni stroj, ga je naravnost deklasiral v učinkovitosti pranja, ki je za moje pojme najpomembnejša.
Primerjava:

Bosch WFo 2842
  • pisano perilo 40 stopinj ...ocena zelo dobro (trajanje programa139 min),
  • pisano perilo kratek program 40 stopinj...ocena dobro (56 min),
  • občutljivo perilo 40 stopinj...ocena zadovoljivo,
  • izpiranje...ocena zadovoljivo


    Gorenje WA 63141
  • pisano perilo 40 stopinj ...ocena zelo zadovoljivo (103 min),
  • pisano perilo kratek program 40 stopinj...ocena pomankljivo (53 min),
  • občutljivo perilo 40 stopinj...ocena dobro,
  • izpiranje...ocena nezadovoljivo
     
    Opomba: možne ocene...zelo dobro, dobro, zadovoljivo, pomankljivo in nezadovoljivo
     
    Predvsem bode v oči (vsaj mene) velika razlika v kakovosti izpiranja in pranja na 40. Je pa tudi res, da Bosch pere veliko dlje...celo pol ure.
     
    V tvojem rangu centrifuge je na voljo tale Boshev stroj
    KLIK

     
    V vednost....Gorenjev stroj je premagal celo Indesitov WI 142 (dobavljiv  preko severne meje), ki je več kot enkrat cenejši (v tem testu je navedena cena 279 EUR).

    Sicer ne vem, koliko daš na take in podobne teste, a primerjava je zagotovo zanimiva.

    LPuser posted image

    < Sporočilo je popravil Baldi -- 23.1.2006 23:02:05 >

    (odgovor članu walter)
  • Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: Gorenje WA 63121
    26.1.2006 10:57:31   
    walter
    uf, ampak jaz ne bi mel pralnega stroja z več kot 1.400 obrati... sem nekje bral, da tudi tisti ki imajo t.i. fuzzy logic naredijo "mucke"... tak da sem se malo poglobil v ta Ceneje.si in se odločam med TEMI TREMI...

    Baldi, katerega bi najbolj priporočal? So na internetu objavljeni kaki testi le-teh?


    _____________________________

    Zrak je glavni!

    (odgovor članu Baldi)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: Gorenje WA 63121
    27.1.2006 9:23:54   
    naniplus4
    Sicer nisem Baldi, ampak sem tudi sama brala tisti članek. Testirani stroji so imeli 1200 obratov in pri nas se od tistih, ki so se dobro obnesli dobi Bosch (ki je identičen Siemensovemu). Čez mejo bi se pa odločala med Boschem in Elektroluxom. Točne podatke si lahko prebereš v eni od zadnjih št VIP revije.

    (odgovor članu walter)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       RE: Gorenje WA 63121
    27.1.2006 14:55:05   
    walter
    super, hvala...

    _____________________________

    Zrak je glavni!

    (odgovor članu naniplus4)
    Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: Gorenje WA 63121
    29.1.2006 12:25:42   
    Baldi
    Rahel popravek. Testirani so bili pralni stroji s 1400 vrtljaji na minuto ( razen MIELE 1500 vrt/min in WHIRLPOOL 1200 vrt/min).

    Testirani modeli pralnih strojev in hkrati tudi vrstni red po skupni oceni:

    1. MIELE w 2243 WCS_____________(skupna ocena – dobro)

    2. AEG Lavamat 74800_______________(skupna ocena – dobro)

    3. ELEKROLUX EWE 1484_____________(skupna ocena – dobro)

    4. BOSCH WFO 2842______________(skupna ocena – dobro)

    5. Indesit wi 142_____________________(skupna ocena – dobro)

    6. LG WD 14223ED___________________(skupna ocena – dobro)

    7. ARISTON AVD 149_________________(skupna ocena – dobro)

    8. GORENJE WA 63141_____________(skupna ocena – zadovoljivo)

    9. WHIRLPOOL AWM 612172________(skupna ocena – zadovoljivo)

    10. CANDY tempo logic CBD 145-14 ___(skupna ocena – zadovoljivo)

    *z odebeljenim tiskom so označeni modeli, ki jih je možno zaenkrat kupiti v Sloveniji.

    Sicer vrstni red sam po sebi nič ne pove. Če že omenjaš dva WHIRLPOOL-ova modela, potem bodi pozoren na tehnične lastnosti, ker tale testirani model kar precej zaostaja za Gorenjevim strojem....predvsem poraba električne energije je večja. Pa še nekaj mi takoj pade v oči. WHIRLPOOL-ov stroj ima kar precej daljši čas pranja...še posebej je očitna razlika pri polovičnem pranju na 40 stopinj (Gorenje 53 minut, WHIRLPOOL 115 minut) Učinkovitost pranja pa naj bi bila pri WHIRLPOOL-ovem modelu boljša.

    Teh podatkov  na linku, ki si ga prilepil, ni. Največkrat pri opisih zasledimo samo osnovne podatke npr. energijski razred A,... in ostali goli tehnični podatki ter nekaj dodatnih funkcij. Pomembnejše stvari pa so prikrite. Ti kar priporočam, da vseeno nabaviš zadnjo številko VIP-a, ti bo vsaj jasno, na kaj moraš biti še posebej pozoren pred nakupom.

    Mogoče še en napotek. Zelo pomembna je zaščita pred izlivom vode. Testiran WHIRLPOOL-ov model ne nudi popolne zaščite, čeprav proizvajalec to zagotavlja. Če boš imel stroj v stanovanju, potem je to zelo pomembno, če bo pa nekje v kleti pa verjetno manj. Popolne zaščito pred izlivom vode še ne nudijo ARISTON, CANDY, LG...za GORENJE in INDESIT pa v času objave članka niso uspeli pridobiti  omenjenega podatka.

    < Sporočilo je popravil Baldi -- 29.1.2006 12:36:56 >

    (odgovor članu walter)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: Gorenje WA 63121
    30.1.2006 16:07:26   
    walter
    super... najlepša hvala...

    p.s.: zakaj pa VIP ne objavi teh podatkov še na Ceneje.si, glede na to da že majo na strani določene teste izdelkov? bi potrošnikom zadeva še bolj koristla...


    _____________________________

    Zrak je glavni!

    (odgovor članu Baldi)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: Gorenje WA 63121
    6.2.2006 20:13:29   
    rini
    to bi bilo pa res uporabno

    (odgovor članu walter)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: Gorenje WA 63121
    8.2.2006 6:58:46   
    Maja0505
    Mene pa zanima, če ima res ta model pri gumbih napise v nemškem jeziku. Tak pralni stroj sem vidla v trgovini, pa so mi pojasnili, da je za izvoz in ni možno dobit tak model, ki ima pri gumbih napise(bombaž, izpiranje....) v slovenščini. So pa napisi v slovenščini na digitalnem displejčku.
    Je to res?

    LP

    (odgovor članu rini)
    Neposredna povezava do sporočila: 12
       RE: Gorenje WA 63121
    12.3.2007 20:30:40   
    mety*
    Ta tema je res že eno leto stara, ampak mogoče pa bom zaradi tega kaj več izvedela. Odločava se za nakup novega stroja, najprej sva mislila tistega, ki se polni zgoraj, potem pa sva si premislila.
    Zdaj imava ogledanega od gorenja WA 63121, pa me zanimajo vaše izkušnje, kako se obnese? Nekje na internetu sem zasledila, ko se je ena pritoževala nad slabim ožemanjem. Kako je s tem pri vas? Me pa ta kar zanima, ker je v akciji in bi se odločila kar zanj. Ampak vseeno je bolje prej slišati kakšno mnenje iz prve roke.

    (odgovor članu Maja0505)
    Neposredna povezava do sporočila: 13
       RE: Gorenje WA 63121
    12.3.2007 23:35:14   
    eya
    Mi ga imamo že dobro leto in smo zelo zadovoljni z njim, nimam nobenih pripomb.

    Glede izpiranja-meni se zdi, da izpira dovolj dobro, sicer pa se lahko nastavi na še 1x ali 2x-tno izpiranje, če vam osnovno ni dovolj.

    _____________________________

    Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

    (odgovor članu mety*)
    Neposredna povezava do sporočila: 14
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
    Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
    Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
    Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
    Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
    Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
    photo
    Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?