|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gosto namesto dojenje - nikakor ne gre:-(
22.5.2005 15:18:45   
HuAnita
Skratka, mi se po 6. bolezni spet večinoma dojimo.
Bu-bu (njen izraz za zizo, ki ga odlično uporablja v joku) je non-stop na potezi, vse me že boli... Imeli smo že 2 gosta obroka, začeli smo uvajati kosilo, zdaj pa me samo v zize gleda in bu-bu-ja...:(( :(( :((
Saj mi še ni težko dojiti, ampak malo manjkrat bi pa bilo dobrodošlo, nikakor ne morem sama ali jo komu pustiti.
Bo sploh kdaj jedla? Ker poje kot piščanec vse, kar ji dam...:(
No, da vas zalepim - pri skoraj 8m se dojiva vsaj še 10x na dan (in seveda noč:()... A mi lahko katera s podobnimi izkušnjami kaj svetuje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Gosto namesto dojenje - nikakor ne gre:-(
22.5.2005 15:25:30   
Jančika_
Hehe, tole sta se Vasja in Pina nekaj zmenila. Zadnji teden na široko odpira usta, poje dve žlički, od tam naprej pa - brrrrrrrr in je mama cela zelena od špinače. Pol pa valjda lakota in tri deci mleka čez:zmeden:.

No, tole foro je enkrat že imel, pa ga je minilo. Zdaj ga je pa spet prijelo. Človek bi mislil, da je star 6 mesecev, ne pa skoraj 10, tako malo poje, pa toliko mleka spije (btw, hvala za ono škatlo, brez bi bila kriza).

Včeraj, ko smo imeli obisk, pa je jedel, da sem mu komaj sproti not metala, ko se je važil:)-.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Gosto namesto dojenje - nikakor ne gre:-(
22.5.2005 16:15:51   
Maš
Podobne izkušnje... :(
Nasvet št.1: potrpi, saj bo kmalu minilo!!!
Nasvet št.2: mogoče bi pa raje jedla gosto hrano, če tebe ne bi bilo v bližini, da ji ne bi delala luštov z mlekom?
...pri nas je sicer deloval samo nasvet št.1. ;)
Lp!
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Gosto namesto dojenje - nikakor ne gre:-(
25.5.2005 23:56:40   
snorlax
HuAnita, moj je bil danes star točno 8 mesecev, gosto hrano je začel jesti pred 1 mesecem, jeva jo samo za kosilo, drugače pa mi nonstop visi na zizi. No, ponoči spi kar vredu, 1 do 2x se podojiva, spi pa od 21.00 do 7.30.

Kaj pametnega ti glede na to, da sva v podobni situaciji, ne morem povedat, samo to, da potrpi. Jaz sem se sprijaznila s tem, čeprav je res tudi pri meni, ali gre povsod z mano ali pa moram biti v eni uri nazaj.

V glavnem, razumem te popolnoma.

L.p.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?