|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grozdje in dojenje
7.10.2007 9:29:25   
Anonimen
Zakaj ne smemo dojilje jesti grozdja?
Meni  se zdi blazno škoda, da še niti ene jagode nisem poskusila od poroda. Hemooidi so strašni, pa vem, da grozdje pomaga, pa ga ne smem. Zakaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 9:41:46   
Petraa
Jaz jem vse !!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 9:42:53   
PBJ
Če boš nekaj kroglic grozdja pojedla, ne bo nič.
Jaz tu in tam kakšno pojem, pa malo nič ne krči.

Ne smeš se ga pa fejst najest.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 9:48:57   
lelaval
Da ne bi imel otrok krčev. Ampak jaz sem vse jedla, kar se mi je zaluštalo. Tako, da ga mirne vesti vsaj poskusi.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 14:24:09   
kjava
Še nikol slišala, da se grozdja ne sme user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 14:25:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PBJ

Če boš nekaj kroglic grozdja pojedla, ne bo nič.
Jaz tu in tam kakšno pojem, pa malo nič ne krči.

Ne smeš se ga pa fejst najest.


Po moje tudi tako. V zmernih količinah ne bi smel škodit.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 14:57:39   
baja*
Ma jaz sem ga tud jedla, ampak bolj za lušte kot zares. Meni se pa bolj kot grozdja lušta kostanjev, teh pa baje res ni dobro jestuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 16:12:29   
Anonimen
Ker grozdje baje napenja. Nam je v materinski šoli rekla, da lahko med dojenjem jemo grozdje, vendar brez košic in brez lupine. user posted image  user posted image
V zmernih količinah ne more škoditi, če pa boš opazila, da malčka po njem res zelo napenja, pa se mu v bodoče raje odpovej.

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 16:39:12   
Anonimen
Meni se pa bolj kot grozdja lušta kostanjev, teh pa baje res ni dobro jestuser posted image .


Ah, če bi poslušali, česa vse ni dobro jesti, bi bili bolj lačni kot siti.

Vse na začetku v majnhih in kasneje zmernih količinah, pa zdrav dojenček ne bi smel imeti težav.

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 19:35:34   
baja*
Mič RR se strinjam s tabo, sam kaj ko se jaz pri pečenih kostanjih ne morem ustavituser posted image . Verjemi, tisto pa ne bi bila več zmerna količina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 20:07:38   
KT
Dober nasvet iz zdravstvenih krogov govori o petih stvareh in sicer: ne preveč kave, ne preveč pravega čaja, ne preveč čokolade, ne preveč coca-cole in ne preveč fižola in podobnih stročnic, ki napenjajo tudi tebe. Vse ostalo pa user posted image , zmernost seveda ne škodi user posted image ! Jaz osebno sem jedla in jem vse ter upoštevam zgornji nasvet!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 20:16:54   
Pinkyca
jem grozdje, kostanj in kisano solato pa ni panike

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grozdje in dojenje
7.10.2007 21:06:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

Mič RR se strinjam s tabo, sam kaj ko se jaz pri pečenih kostanjih ne morem ustavituser posted image .


Nisi edina user posted image .

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grozdje in dojenje
9.10.2007 0:01:23   
sneška_
Jaz sem pojedla mal grozdja kakšno kroglico pa  krči se niso pojavili.Tudi  pojem in stročji fižol pa nima krčev.Probam od vsega po malo in koo se javijo krči pač to stvar več ne jem .

Odvisno od dojenčka.Na primer moji dojenčici ne paše jabolkov sok in to razdredčen .Dobro ne preterivam   ne jem pomoranče mandarine ker vem da bo imela krče.

Pri starejši hčerki  v času dojenja nisem jedla zeleno solato  zdaj pa je jem in nič ne nagaja tamali.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?