|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HARTAN skater S
21.4.2006 9:37:47   
ž68
Zdravo!
Sem nova na tem forumu. V začetku septembra pričakujemo novega člana in že sedaj sem obsedena s tem, user posted image kaj vse moramo kupit. Redno spremljam vaše izkušnje glede vozičkov. Meni je zelo všeč Hatran-ov skater S, vendar je tudi zelo drag.user posted image
A ve katera za kakšno akcijo teh vozičkov in kakšne so vaše izkušnje z njim?
Lep dan vsem!user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HARTAN skater S
21.4.2006 10:02:15   
pravljica
meni so bili hartanovi vozički na spisku poleg quinija in mutzyja...imela pa sem pogoj 3 kolesa in sprednje vrtljivo za 360 stopinj...takrat še tega modela S hartan ni imel, zato imamo zdaj doma quinnyja...če bi se odločila danes, bi kupila skaterja S (pa to ne pomeni, da nisem s trenutnim zadovoljnja, ampak hartani imajo toliko barv na izbiro, pa manj jih vidiš na cesti - oziroma vsaj niso vsi enaki) user posted image
pokliči v mozirje in povprašaj za kak popust...če je kvalitetno dober kot quinny, potem je vreden tega denarja

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu ž68)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HARTAN skater S
24.4.2006 11:26:21   
tz
Zdravo

Glede na to da sem skoraj doktorirala iz vozičkov, ti lahko povem, da je ta glede na obstoječo ponudbo kvaliteten voziček, je pa tudi dokaj drag. Pred kratkim je bil v Avstriji v trgovini Kika cca. 500 EUR, tako da tam ni bistveno cenejši. Problem pri njem je predvsem v tem, da bi morala pri novorojencu dokupiti še košaro ali vrečo za noge, kar še podraži voziček. Glede na ponudbo, ki je pri vozičkih sem ugotovila, da lahko dboiš tudi kaj cenejšega in enakovredno kvalitetnega nrp. Quinnya ali tudi voziček Jane in celo za nižjo ceno.

Lp Katja

(odgovor članu ž68)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?