|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HOTEL ALAN - stolček za hranjenje
16.5.2007 22:38:40   
XXYY
Lepo pozdravljeni!

Enkrat sem že odprla temo, kako se vam zdi v tem hotelu ALAN - Starigrad, Paklenica.

Zdaj me pa zanima, tiste ki ste bile v tem hotelu, mi prosim povejte, ALI IMA TA HOTEL V RESTAVRACIJI = STOLČEK ZA HRANJENJE za otroke.
 
To me zanima, da ne jemlemo še stolčka s seboj na dopust. Če ga pa nimajo, moram pa kaj drugega pogruntat, kaj vzeti s seboj (npr. stolček za na mizo "pripet" - še najmanj prostora zavzeme).
 
 
Hvala vsem za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HOTEL ALAN - stolček za hranjenje
17.5.2007 7:31:03   
Anja25
Ne vem zakaj kompliciraš, a ne more otrok v vozičku zraven mize sedet?

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HOTEL ALAN - stolček za hranjenje
17.5.2007 13:09:43   
beba76
Sicer ne vem, koliko maš starega otroka, a to je idealna rešitev, ki zavzame minimalno placa! Mi ga mamo in smo ful zadovoljni!user posted image

http://www.hartan.net/sack.html

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HOTEL ALAN - stolček za hranjenje
13.6.2007 21:52:30   
tajtaja
ovčka, kdaj pa greš v ta hotel, ker namreč mi gremo tudi tja in to že zdaj v soboto.
Zas stolčke pa je fajn če so, ker je drugače v enem dnevu voziček kriza usr...user posted image , pri nas še toliko bolj, ker sta dva in se cukata in da ne govorim. Sta res že prava falota.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HOTEL ALAN - stolček za hranjenje
14.6.2007 14:36:07   
viv_
Kupi stolček, ki se našraufa na mizo, pa je :)

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HOTEL ALAN - stolček za hranjenje
9.7.2007 11:22:19   
tajtaja
No, mi smo se že vrnili iz tega hotela. Stolčke sicer imajo, vendar niso primerni po mojem za otroke mlajše od dveh in pol, treh letuser posted image .
Tako da smo mi pri vsakem obroku nesli voziček gor v prvo nadstropje, kjer je restavracija, in potem spet dol, tamala pa posebej v naročju, ker namreč naš voziček ni šel v lift, ki je bdv. res zelo ozek.
Drugače pa vse pohvaleuser posted image user posted image user posted image .
Glede na to, da sem, priznam, precej kapricasta, nimam nobene pripombe na ta hotel in ga vsem ostalim toplo priporočam.
Mi ga bomo v prihodnjih letih še sigurno vsaj enkrat izbrali za svoj dopust.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?