|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HSG - Kje?
5.7.2007 14:33:38   
Zofy
Pozdravljene!
Če nama do septembra nič ne rata, bo že 2 leti mimo od kar sva se "vrgla na delo" user posted image in ginekologinja mi je rekla, da mi bo dala napotnico za HSG.
Rekla je, da lahko izbiram med Ljubljano in Postojno, vendar da priporoča Postojno, saj tam to še vedno delajo ginekologi. A ima katera izkušnje?
A se da to delat še kje drugje, npr. v Celju? Zasledila sem edino še Ptuj...
NA podlagi česa pa ste se ve odločile kje boste to delale in kaj mi predlagateuser posted image

Hvala vam vnaprejuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HSG - Kje?
5.7.2007 14:39:32   
Anonimen
JAz sem bila na HSGju 2x v Postojni. ZAkaj ravno tam,? Ker imam tud ginekologa tam in mi je HSG on naredil. user posted image

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HSG - Kje?
5.7.2007 15:00:27   
2 Sraki
Kolikor vem imaš možnost tudi v Trbovljahuser posted image  Če je odgovor resnično da, potem vem da so tam vredu ginekologi, ki jih precej priporočajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HSG - Kje?
5.7.2007 15:47:01   
Zofy
Najraje bi šla sicer v Celje, ker ima tam prijatelje in žlahto in bi lahko to pokombinirala... A je tamuser posted image user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HSG - Kje?
5.7.2007 19:08:01   
metuLJchy
jaz ti lahko samo za LJ dam informacije, so dokaj hitro pride na vrsto in vsaj jaz bila zadovoljna z njimi. HSG mi je delala ginekologinja, h kateri hodim...če boš rabila telefon za se naročit povej, mislim, da ga imam še nekje shranjenega..

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HSG - Kje?
6.7.2007 8:01:53   
anadejka
Ja, v Celju tut lahko narediš HSG.Moja prijateljica ga je tam naredila.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HSG - Kje?
6.7.2007 10:16:07   
Tedi77
Hej!
Jaz sem HSG delala v Postojni, saj imam tam tudi ginekologinjo in je poseg opravila kar ona.
Na vrsto prideš brez naročanja. Jaz sem šla po navodilu ginekologinje prvi dan po tem, ko se je iztekla menstruacija. Zjutraj sem dala kri, potem pa sem se morala vrniti ob 12., ker pač takrat delajo te preglede.

LPT

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HSG - Kje?
16.7.2007 13:42:27   
DARČI23
pozdravljene punce

V petek mam v Lj. HSG v KC, pa me zanima kakšen je to poseg, in kaj sledi temu, ter koliko časa bom mogla biti tam,..Ali se vam zdi, da bi morda bil tak poseg tudi kaj nevaren oz škodljiv, ker me je kar malo strah.,.

Mene je G. poslal v KC z napotnico in mi ga verjetno ne bo on delal, ker ga mam drugje,..

lep pozdrav vsem pa hvala z odgovor..


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HSG - Kje?
16.7.2007 13:47:43   
stunfek
seveda lahko greš na hsg tudi v celju! jaz sem šla npr. v trbovlje.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu DARČI23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HSG - Kje?
23.7.2007 15:58:42   
nanaa
Štunfek,

kdo pa ti je delal v Trbovljah? Jaz grem avgusta.


(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?