|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hartan vozički
19.2.2008 8:57:34   
alea01
Živjo!

Zanimam se za hartan vozičke in ker nikjer nisem zasledila debate o njih, bi vas prosila za pomoč. Kako se obnesejo ti vozički? Tiste, ki ga imate, če bi delile svoje izkušnje z vozičkom z mano.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.2.2008 9:17:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 10:11:26   
Nejka23
Zivjo!
Tudi mi ga imamo - 3 kolesnik, skater. Ce bi se enkrat kupovala, i se odlocila za kaj drugega...Kljub temu, da so nam zamenjali celo ogrodje, se na kolesu en delcek, je zelo tezko vodljiv, ko ti kolo zablokira, ne mores nikamor-pol pa rines ko ena mula user posted image user posted image user posted image in ti ne preostane kaj drugega, kot da rocno nastimas kolo in gremo dalje...
Pricakujemo drugo detece, pa bo moral se tega zdrzati, je pa kot nov. Bi si kupila drugega, ampak kaj, ko je bil celo premozenje in se mi zdi skoda sedaj prodajat...
Ko pa smo imeli nadomestnega, 4 kolesnika, je bilo pa SUPER!!! Se sedaj nama je zal, da ga nismo takrat zamenjali! Pa tezek je, mislim da ima okoli 14 kg, pa ogromen je za v avto...
Prijetno izbiro ti zelim!
N.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 10:14:20   
alea01
Hvala Nejka23. Si mi zelo pomagala, kajti glih tega sem gledala. Tako, da ga ne bom kupila. A štirikolesniki so pol boljši? A z njimi tudi lahko voziš po makedamu?

(odgovor članu Nejka23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 10:48:45   
timika
Tudi pri nas je bil na začetku v ožjem izboru, pa smo zaradi teže in okretnosti potem nabavili Jane Slalom Pro.
Toplo priporočam, lahko vodljiv, predvsem pa lahek - jaz ga v prtljažnik pospravim z eno roko. Sem ga po 17 mesecih uporabe ravno zadnjič čistila, ker mi ga je lump polil z vodo in je kot nov. Je še v uporabi, kolikor hodimo na daljše sprehode po kolovozih in travi in kjer ne gre s trikolesnikom, pa tudi nobene potrebe po mareli nimam, ker ni neka gmota od vozička.
LPT

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 10:51:16   
naja.v
Ojla!

Tudi jaz se odločam za nakup hartana, in to med modeloma Skater S (trikolesnik) in Racer S (štirikolesnik).
V Mozirje, k zastopnikom, sem šla odločena, da kupim skaterja. Potem pa je gospa Barbara pokazala še druge modele vozičkov. Oba zgornja modela (tri- in štirikolesnik) sva z možem preizkusila (gre po travi, makedamu pesku ...), zdaj pa se bolj nagibam k štirikolesniku. Je malo bolj stabilen, zloži se na malenkost manjše, tudi lažje ga zložiš kot trikolesnik. Je pa malenkost slabše vodljiv kot skater.
Pri skaterju je gospa res omenila, da je imel serijsko napako na sprednjem kolesu, ki pa so jo zdaj že odpravili. Drugače pa so ti vozički "stroji". user posted image
Končna odločitev bo verjetno racer s.
Če pa vprašaš mojega moža, pa ženske itak preveč kompliciramo. user posted image

Dobro se odloči.

LPS

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 11:12:41   
alea01
Midva sva se že skoraj odločila za voziček od bebe confort- high trek, potem pa nama je šinilo, da imajo v Mozirju vozičke Hartan. Sva blizu Mozirja in bova jih ta teden šla pogledat. Kar se tiče zlaganja, naju nič ne moti velikost, ker imava oba karavana. Je, pa res da vidim, da ni fejst težak voziček

(odgovor članu naja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 11:25:01   
nina166
Mi imamo skater s in smo z njim zelo zadovoljni. Tudi pri nas prenje koleso včasih malo zašteka, ampak jaz samo malo dvignem predni del, da se sam lepo naravna in je potem ok. Če bi ga še enkrat kupovala, bi kupovila istega. Zdaj je trenutno na počivanju user posted image  in čaka na drugega user posted image .

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
19.2.2008 11:38:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hartan vozički
19.2.2008 11:55:51   
alea01
lukrecija- katerega 4-kolesnika pa imaš? Se dobro obnese na drugih terenih, ki niso asfaltirane?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hartan vozički
20.2.2008 16:54:42   
soncek1997
Ojla, mi imamo 4-kolesnika RACER PLUS. Zelo zelo zadovoljni. Kupljen preko spletne strani v Nemčiji, kjer je z mehko torbo + torbico s poštnino vred prišlo cca 100 € ceneje kot pri nas. 

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hartan vozički
20.2.2008 22:52:56   
naja.v
Živjo!

Lahko, prosim, napišeš, na kateri spletni strani.
Hvala.

LPS

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hartan vozički
21.2.2008 10:57:27   
Lianna
Hartan vozički imajo okoli 18kg. Torej ne hvala. 4 kolesnika moraš skor dvignit ko hočeš zavit, ker se kolesa ne obračajo. Je težek in zelo okoren. Ne priporočam.

(odgovor članu naja.v)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
21.2.2008 12:03:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hartan vozički
21.2.2008 14:18:51   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: zimska

mene tudi zelo mika nakup tega vozička - Hartan Racer XLS. piše, da so sprednja kolesa vrtljiva. cena je 509,00 evrov.
hartane sem našla tudi v katalogu od kike (avstrija), tam so od 50 do 70 evrov dražji.

Ima katera ta voziček?
kako se obnese po makedamu, travi?
se ga da zložit v prtlažnik - mali polo volkswagen?
katero košaro je boljše vzet - mehko ali trdo?

http://comfortbaby.com/racer-xls.htm
Hartan Racer XLS.


user posted image


Glede na to, da ima spredaj dvojna kolesa bodo pri makedamu in travi kar težave. Bolje je da je enojno kolo, ker pri dvojnem se kar naprej zatika. Saj obstajajo tudi z enojnim kolsesom VIP, RS one S, Topline S.

Prijatelji imajo samo mehko košaro in se dobro obnese, zgleda kot bi bila trda samo da je v voziček položena. Kolesa odstranijo da gre v avto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hartan vozički
21.2.2008 15:09:44   
soncek1997
Kolesa lahko zablokiraš, da gredo samo naravnost ali pa imaš odblokirana in so vrtljiva. Voziček je res velik - cca 14 kg, vendar zelo stabilen in zelo lepo vodljiv. Pred nakupom sicer priporočam, da si vsaka ogleda in "sproba" vsak voziček, da vidi ali je to to kar želi. Dajte na list papirja vse + in - ter ugotovite, kakšen voziček katera sploh potrebuje. Jaz osebno sem naročila preko spletne strani racer plus + torba za previjanje in dodatke + kombinirana mehka torba, ki se lahko pozimi "spremeni" v vrečo za nogice. Spletna stran: www.babyonlineshop.de. Je pa res, da je potrebno nanj čakati cca 8-10 tednov. Vse je bilo korektno, odposlano in pripeljano na dom.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hartan vozički
23.2.2008 10:58:06   
Pikca
Imam Hartan racerja (4 kolesnik z vrtljivimi sprednjimi kolesi) iz l. 2004 - zdaj prevažamo v njem že 2. otroka. Zraven smo vzeli mehko torbo - ko otrok zraste, daš trde dele ven in jo lahko uporabljaš kot vrečo za nogice.

Plusi:
+ zelo stabilen voziček (mi ni treba pazit, da ga starejša ne prevrne)
+ zelo lepo vodljiv, tudi z eno roko
+ dobro vzmeten
+ gume niso za napihnit, a so kakovostne - se lepo pelje tudi po travi in makedamu, ni nevarnosti gumi defekta
+ kakovostno narejen - po dobrih treh letih vsakodnevne uporabe je še vedno brezhiben
+ sedežna enota se obrača v obe smeri
+ se da poležat v čisto ležeč položaj
+mehka torba se nam je zelo dobro obnesla

Minusi:
- precej težak (cca. 14 kg)
- v avtu zasede veliko prostora
- za zapet ima samo naramnice (rita leze dol oz. naprej)
- precej širok - problem v manjših trgovinah, ozkih potkah...
- po snegu ali nasutem pesku gre precej slabše kot npr. Quinny

Sem relativno zadovoljna z njim, s tem, da smo kasneje za v avto in za na morje kupili marelo. Če bi zdaj izbirala, bi raje kakega lažjega trikolesnika.

< Sporočilo je popravil Pikca -- 23.2.2008 11:02:43 >

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hartan vozički
23.2.2008 15:44:19   
alea01
Midva sva si včeraj ogledala vozičke. Moj mož je strojnik in so se mu zdeli tile vozički od vseh, ki sva jih do  zdaj videla še najboljši. Odločila sva se za štirikolesnika Racer S. Mogoče je res, ko je zložen, da je kar velik, ampak nama to ni problem, ker imava oba karavana. Teža: meni se ni zdel težak. Pa sem bolj švoh. Sem pa ugotovila, da pri vsakem vozičku moraš nekje zamižat. Ali je to cena, teža, obračanje v obe smeri, velikost ...... V glavnem, midva sva se odločila za hartana. Kako bova pa zadovoljna pa ne vem.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hartan vozički
23.2.2008 15:49:41   
alea01
Tile racerji so v treh variantah. Razlikujejo se po kolesih. Ena so bolj široka in posledično je širši voziček.
Zdaj imajo vozički pet točkovno pripenjanje in upam, da otrok ne bo lezel dol.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hartan vozički
7.1.2009 13:02:52   
*nana*
Pozdravljene punce,

vidim, da je bila ravno debata o vozičku, ki ga prodajam.
Če katero zanima kaj več, lahko pogleda  spodnji link ali mi piše na ZS http://www.bolha.com/oglas382549056



(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?