|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hema?
6.12.2007 16:26:22   
Zofy
Ciao punce,
mojemu možu je blazno všeč ime Hema (po Hemi Krški - sv. Hemi), meni pa ne potegne... najprej mi je bilo všeč, vendar si ne predstavljam, da bi tako klicala dojenčka. Kakšno pa se zdi to ime vam? Že nekaj časa ga ni več v Sloveniji, tako da ljudje sploh niso navajeni nanj...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hema?
6.12.2007 16:30:34   
Anonimen
Men ime ni všeč. Mi preveč liči na "hemo" (kri). Jaz ga otroku ne bi dala.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hema?
6.12.2007 16:30:51   
Anonimen
Ni mi všeč, niti malo ne.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hema?
6.12.2007 16:33:30   
jana
Meni ni všeč, pa kolikor jaz vem je to bila EMA Krška ne Hema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hema?
6.12.2007 16:37:03   
eya
Ni mi všeč... Mi asociira na Hema-šema

(odgovor članu jana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hema?
6.12.2007 16:39:36   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Ni mi všeč... Mi asociira na Hema-šema


heheheuser posted image ..kolegica mi je rekla, da jo spominja na Hemo..globin user posted image user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hema?
6.12.2007 16:41:17   
Anonimen
Prvič slišim in mi ni všeč in ne bi dala otroku tako ime.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hema?
6.12.2007 16:41:27   
*alja*
Men je prav groznouser posted image ! Nikak mi ne potegne! Hema, če že te rajš Ema

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hema?
6.12.2007 16:46:30   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: jana

Meni ni všeč, pa kolikor jaz vem je to bila EMA Krška ne Hema.


V knjigah (npr. Zgodovina slovenskega naroda od Dr. Josip Mala) in pa tudi drugih zapisih piše, da je bila Hema, grofica krška, ki je bila slovenskega rodu, poročena s plemičem Viljemom, ki je bil mejni grof (markiz) v Savinjski marki. Kasneje je bila od cerkve proglašena za blaženo, zdaj pa je menda že svetnica..

(odgovor članu jana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hema?
6.12.2007 16:57:42   
Anonimen
Men to preveč sliči na sleng v zdravstvu, kot da ima nekdo hematom. Pa brez zamere.user posted image

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hema?
6.12.2007 17:26:37   
Petraa
A je to sploh imeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hema?
6.12.2007 17:30:23   
Zamima
ni mi všeč, raje Ema, ki je pa res lepo ime user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hema?
6.12.2007 17:32:54   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

A je to sploh imeuser posted image


Da, dejansko je izvorno ime.

Me pa zelo razjezijo takile komentarji v tem smislu - a je to sploh ime? ja, dži, je ime. ravno tako kot vsi Žaki pa Paki pa Maki, ki hodijo po svetu.

Ok,ime mi sicer ni všeč, ampak če je vama, zakaj pa ne. Negativnega prizvoka mi pa nima, mi je pa lepše od vseh novodobnih imen z virnjenimi črkami.



(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hema?
6.12.2007 17:33:04   
babylove
Tudi mene asociira na hematom, nek negativen prizvok ima.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hema?
6.12.2007 17:42:12   
Abra
Jaz sem pa poznala gospo, ki je zdaj na žalost že pokojna in ji je bilo ime Hema. Zaradi nje mi je to ime zelo všeč. Človek naredi ime in ne obratno. Če je vama všeč, se ne ozirajta na druge. Za vsako ime se bo našel kdo, ki mu ne bo všeč.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hema?
6.12.2007 17:43:21   
ZARA
Meni je pa to ime zelo lepo. Pravzaprav je to Zarino drugo ime.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Hema?
6.12.2007 17:49:37   
Zofy
Zanimivo, da je nekaterim celo všeč to ime. Midva sva samo od 1 osebe slišala, da je lepo... Res je težko ime izbrati, sploh pa se je najtežje uskladitiuser posted image . Jaz imam na svojem spisku čisto druga imena, on pa s Hemo vztraja (no, odkar mu je njegov  foter rekel, da ni lepo oz. da ne paše, se je malo umiril). In tudi meni ima nek čuden prizvok zaradi tega H-ja na začetku. Mi je pol že lepše Hana, čeprav njemu ni, ker je židovsko.user posted image Brrr, ma kako ste se ve zmenile s temi imeni...to postajaja največja nočna mora...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Hema?
6.12.2007 17:51:23   
bumerang
Meni je pa všeč.
Nekaj posebnega, skoraj unikatnega.
Bi rekla, da alternativna izbira za starše, ki iščejo Ime in ne naključno tročrkovno kombinacijo črk ali zloženko iz dveh ali treh imen.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Hema?
6.12.2007 17:53:00   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy
Midva sva samo od 1 osebe slišala, da je lepo... Res je težko ime izbrati, sploh pa se je najtežje uskladitiuser posted image . Jaz imam na svojem spisku čisto druga imena, on pa s Hemo vztraja (no, odkar mu je njegov  foter rekel, da ni lepo oz. da ne paše, se je malo umiril). In tudi meni ima nek čuden prizvok zaradi tega H-ja na začetku. Mi je pol že lepše Hana, čeprav njemu ni, ker je židovsko.user posted image Brrr, ma kako ste se ve zmenile s temi imeni...to postajaja največja nočna mora...

Ne vem kaj imajo drugi za odločat? In kaj je sploh važno, kdo kaj misli, če je vama všeč. Mene boli kaj si kdo misli o imenu moje pupe, meni je všeč pol pa če se skozi okno pomečejo vsi, ki jim ni ... Torej moja pupa je ZARA HEMA!! JA! (mater sem se razpizdila user posted image )


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Hema?
6.12.2007 17:54:10   
dudi2006
In kaj ma to veze, če je ime židovsko????user posted image

_____________________________

3+1=;)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Hema?
6.12.2007 17:59:30   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy
Brrr, ma kako ste se ve zmenile s temi imeni...

Moj je izbral ime za pupo, jaz za fantka. Z njegovim predlogom sem se strinjala, v nasprotnem primeru pa bi se pravila izbire imena gotovo spremenila user posted image
Hema; ma meni ni preveč všeč.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Hema?
6.12.2007 19:17:09   
murkica
Sorry sam men ful ni všeč.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Hema?
6.12.2007 19:39:27   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: dudi2006

In kaj ma to veze, če je ime židovsko????user posted image


Nobene veze...sej je Marija bila tudi židinja...mojmož je pač malo lunatičen in se kao boji, da če bo spet kak tak kot hitler na oblasti, bodo imele osebe z židovskimi imeni težave... bolano, sej vem... Po moje ga sploh ne moti to, da je ime židovsko ampak mu pač ni všeč. Sej veste, da so moški lahko včasih malo čudniuser posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Zofy
Midva sva samo od 1 osebe slišala, da je lepo... Res je težko ime izbrati, sploh pa se je najtežje uskladiti . Jaz imam na svojem spisku čisto druga imena, on pa s Hemo vztraja (no, odkar mu je njegov  foter rekel, da ni lepo oz. da ne paše, se je malo umiril). In tudi meni ima nek čuden prizvok zaradi tega H-ja na začetku. Mi je pol že lepše Hana, čeprav njemu ni, ker je židovsko. Brrr, ma kako ste se ve zmenile s temi imeni...to postajaja največja nočna mora...

Ne vem kaj imajo drugi za odločat? In kaj je sploh važno, kdo kaj misli, če je vama všeč. Mene boli kaj si kdo misli o imenu moje pupe, meni je všeč pol pa če se skozi okno pomečejo vsi, ki jim ni ... Torej moja pupa je ZARA HEMA!! JA! (mater sem se razpizdila )



hehe, ne se jezit Zara. Jaz pač tipam kaki so odzivi, ker še sama ne vem kaj naj si o tem imenu mislim, zato sem dala to na forum. Sem pa vesela, da sem našla še eno, ki ji je tako ime všeč in je tako poimenovala svojo hčerkico user posted image .

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Hema?
6.12.2007 21:17:56   
marjanaR
Tudi meni ni všeč.user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Hema?
6.12.2007 21:29:19   
eva1
jaz sem prvo pomislila na kri, hematon..uglavem čisto negativno! In ne niti malo mi ni všeč!

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?