|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hipp kašice
21.2.2006 22:04:13   
TORTICA
Do sedaj sem jih kupovala v Mercatorju ali Tušu, danes sem pa zasledila da so v Dm-ju za približno 50 sit ceneje. A ste to vedele?

Mi jih namreč uporabljamo samo sadne in to takrat ko smo kje od doma. Ima pa Timi zelo rad vse okuse.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hipp kašice
21.2.2006 22:10:48   
NinaŠ
Jap, pa instant Hippovi čaji so tud cenejši v DM.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hipp kašice
21.2.2006 22:11:46   
lelaval
Tudi jaz jih dajem le, ko smo zdoma. Doma pa ji dam sadje. Pa hvala za akcijo - poglej rok uporabnosti.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 7:44:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hipp kašice
22.2.2006 8:21:28   
TORTICA
Sem pogledala rok. Je čist ok. Približno leto. Ena ima le do 8/06.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hipp kašice
22.2.2006 11:14:28   
bombonček
Jaz kupujem vse stvari v DM.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hipp kašice
23.2.2006 15:07:22   
AKŠ
ko smo ravno pri Hipp kašicah.
V ponedeljek sem kupila hipovo kašico z jabolkom, marelicami in zdrobom. Na njej je pisalo da je od 4.meseca dalje, zato sem jo poskusila dati moji mali čebelici. Pojedla je polovico lončka v enem dnevu (več ji ne dam, ker bo šele naslednji teden dopolnila 4 mesece). Hlastala je kot za šalo. A šele ko je pojedla, sem prebrala v malem tisku da vsebuje gluten....-kaj pa zdaj?

A so te primerne za 4 mesec ali ne?

Je pa res, da ta micena ni imela nobenih posledic. (nobenih krčkov, kakala je normalno....)

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hipp kašice
23.2.2006 16:43:49   
KML
Hoj,

jaz jih največkrat kupujem v Mullerju, pa ne zaradi cene, temveč zaradi izbire. Tam namreč najdem okuse, ki jih nikjer drugod ne dobiš. Pa tudi Alete mi je super, imajo še večjo paleto okusov npr. mango marakuja...

Čau,

KML

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?