|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Histeroskopija in perforacija maternice
15.6.2009 8:56:50   
Vitaebella
Pozdravljene,

dolgo časa se nisem javila. Pred kratkim sem imela ponovno histeroskopijo in bila sem v tistem majhnem % žensk, katerim se je med posegom strgala maternica---poseg neuspešen.

Jeza, žalost, ogorčenje nad takozvanim velikim strokovnjakom (čeprav bi se lahko to zgodilo vsakemu)....

Zanima me, če se je še kateri drugi punci zgodilo, kar se je meni in kdaj je šla v ponovni poseg.

Hvala in lep pozdrav,

Vita.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Histeroskopija in perforacija maternice
15.6.2009 10:48:54   
nati29
Živjo. Jaz sicer še nisem imela HSC, še čakam na operacijo, me pa zanima, kje so ti to delali.

(odgovor članu Vitaebella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Histeroskopija in perforacija maternice
15.6.2009 10:59:33   
gigi1
Vita joj res mi je žal, da se ti je to zgodilo user posted image user posted image user posted image .
Sploh nisem vedela, da je to možno. Upam, da se hitro zaceli user posted image . Drži se!

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Histeroskopija in perforacija maternice
15.6.2009 11:46:26   
Vitaebella
Živjo!

Pred operacijo (preden ti vbrizgajo v maternico modro tinto) ti razširijo maternični vrat. In med raztegovanjem materničnega vratu se mi je maternica strgala...dobila sem dva šiva in še danes po 10 dneh po malem krvavim iz maternice.

Da je situacija bila še bolj grozna, so mi morali takoj po tem narediti še laparoskopijo, da so mi lahko zašili maternico. tako sem danes popolnoma brez veze napolnjena s šivi po trebuhu in v maternici. Ko bi vsaj lahko postopek izpeljali uspešno do konca, bi še razumela. Tako so ga pa morali takoj zaključiti, ker je tinta tekla v trebušno votlino zaradi perforacije.... Eh, brez veze...

Vsemu temu bi se lahko uspešno izognili, če bi mi gospod doktor nekaj dni pred posegom dal gel za mehčanje maternice...tako se maternica ne bi raztgala.

Srečno vsem!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Histeroskopija in perforacija maternice
15.6.2009 11:47:18   
tassi1
Objemček zate.
Meni so pri histero 2× perforilali maternico!user posted image user posted image
tako, da se zgodi, pa še zdaj sem sama,  user posted image user posted image user posted image , po dolgih 11 letih,..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Histeroskopija in perforacija maternice
15.6.2009 11:49:26   
Vitaebella
Tassi, žal mi je zate.... :(

A misliš, da je v tem kakšna povezava....debela, neprožna maternica in neplodnost?

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?